Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Caezar
AutorWiadomość
Caezar [odnośnik]09.08.15 21:49Caezar
Najbardziej irytujące i obrażalskie sowisko na świecie. Potafi podziobać bez powodu, a listy dostarcza jak mu się zachce. Okropny leń. Tak na prawdę nazywa się Grumpy, ale Druella zdecydowanie woli to nieoficjalne imię. Po pewnym panu, który do ptaka jest niezmiernie podobny. Nie tylko z wyglądu.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Caezar [odnośnik]19.01.16 16:12
Przeczytaj Nie podpisany
Droga Bellatrix, Twoje oczka czarujonce,
więcej warte niż tysionce,
bo tysionce się rozlecom,
a Twe oczka zawsze świecom.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Caezar 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Caezar [odnośnik]27.03.16 22:53
PrzeczytajDarcy S. Rosier
Najdroższa Dru, Nie licząc kilku bardzo skromnych spotkań, nie jest nam ostatnio dane spędzać ze sobą zbyt wiele czasu. Wychodzę z inicjatywą.

Myślisz, że byłabyś w stanie znaleźć dla dzieci opiekę na jeden dzień i odwiedzić swoją utęsknioną siostrę w naszym rodzinnym domu? Przygotowuję konwersatorium poetyckie, przewidywany termin przypadnie na 3 grudnia. Nie wyobrażam sobie, aby mogło tam zabraknąć naszej krwi.
Twoja siostra,
Darcy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : 8
UROKI : 17
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 7
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Caezar [odnośnik]02.04.16 20:15
Przeczytaj
Lady Kłopot, pamiętam taki jeden dzień, w którym dwie małe dziewczynki zakradły się do kuchni w pięknym dworku, bo miały dość tej całej krzątaniny, gdzie wszyscy biegali od jednego pomieszczenia do drugiego, chcąc kontrolować - czy wszystko się powiedzie. Spotkania towarzyskie arystokratów, gdzie nie było zbyt wielu tak psotnych i nieco nieposkromionych buntowicznych dzieci sprawiały, że te dwie słodkie kruszyny potrzebowały ciągłego zapewnienia, że mogą być w centrum zainteresowania.
Och! Jakaż to była szkoda, gdy sukieneczka jednej z nich pokryła się się słodkim dżemem, który był tak trudny do wyczyszczenia, ale to nie było najgorsze, bo przecież dziewczęta doskonale wiedziały, że nie powinny dorzucać do kieliszków z wytrawnym szampanem niczego, co mogłoby zakłócić spokojny wieczór, a przecież... Nie obyło się bez kilku fasolek o smaku wymiotnym.
Jakaż szkoda, że niektórzy cierpieli na okropne bóle brzucha i wyglądali tak, jakby było im naprawdę ciężko, a te dziewczynki? Od dawna nie zrobiły nikomu żartu, bo jedna po długiej nieobecności dopiero wróciła do Londynu.

Liczę, że wszystko u Ciebie dobrze, Druello.
Lady Problem


meet me  with bundles of flowers We'll wade through the hours of cold Winter she'll howl at the walls Tearing down doors of time
Katya Ollivander
Zawód : Zawieszona w prawie wykonywania zawodu
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Mogę się oprzeć wszystkiemu z wyjątkiem pokusy!
OPCM : 8
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2039-celeste-ellsworth https://www.morsmordre.net/t2291-vesper#34826 https://www.morsmordre.net/t2286-dam-ci-gwiazdke-z-nieba#34654
Re: Caezar [odnośnik]07.05.16 14:53
Przeczytaj Adelaide Nott
Lady  BlackZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Panią na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pani na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Proszę nie przynieść mężowi wstydu. A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Caezar Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Caezar [odnośnik]10.07.16 13:51
Zaproszenie Rosalie Yaxley
Lady Black,Z przyjemnością, chciałabym zaprosić Cię na Wieczór Panieński, organizowany z okazji zbliżającego się ślubu. Chciałabym w gronie najbliższych mi przyjaciół i znajomych przeżyć ostatnie dni, jako Lady Yaxley i wspólnie przygotować się na nadchodzące wydarzenie. Liczę, że żadne sprawy nie przeszkodzą Ci w obecności i świętowaniu razem ze mną. Przyjęcie odbędzie się w Yaxley’s Hall, 28 stycznia, a rozpocznie się o godzinie 20:00. Przygotowane prze ze mnie atrakcję pozostawię owiane słodką tajemnicą. Liczę na Twoją obecność, droga Druello.

Prosiłabym na ten dzień o odłożenie wszystkich rodowych niechęci na bok i pojawienie się z dobrym nastawieniem. Liczę na miło spędzony czas.

ps. Już niedługo będziemy dzielić wspólne nazwisko. Liczę na Twoje wsparcie i wskazówki.

Z wyrazami szacunku,
Rosalie Yaxley


Za wilczym śladem podążę w zamieć
I twoje serce wytropię uparte
Przez gniew i smutek, stwardniałe w kamień
Rozpalę usta smagane wiatrem
Rosalie Yaxley
Zawód : doradczyni w zarządzie w Rezerwacie jednorożców w Gloucestershire
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Nienawidzę pająków... dlaczego to nie mogły być motyle?
OPCM : 2
UROKI : 15
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Półwila
Caezar DByCxa2
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t649-rosalie-yaxley https://www.morsmordre.net/t696-smuzka#2194 https://www.morsmordre.net/t695-rosalie https://www.morsmordre.net/f288-fenland-yaxley-s-hall https://www.morsmordre.net/t3552-skrytka-bankowa-nr-174#62683 https://www.morsmordre.net/t955-rosalie-yaxley
Caezar
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach