WydarzeniaLogin:

Hasło:

Archiwa Departamentu Tajemnic

Kartoteki
T: 214 / P: 608
Forumowe kompendium danych. Znajdują się tu fabularne informacje na temat wszystkich graczy. Kartoteki to miejsce na umieszczenie karty postaci stworzonej na podstawie wzoru, który również można odszukać w tym temacie. Zachęcamy do skorzystania z generatora kart postaci.
Yesterday at 14:24
Gillian Ross Zobacz ostatni post
Powiązania
T: 125 / P: 1540
Nie ma osób samowystarczalnych, tak naprawdę wszelkiego rodzaju powiązania są podstawą egzystencji. Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, dzieci... Małżonkowie, przyjaciele czy wrogowie... Warto mieć kogoś, z kim można zintegrować się lub wyjątkowo mocno pokłócić, by następnie szukać wyjścia z sytuacji. Bez innych ludzi świat byłby z pewnością wyjątkowo pusty i ciężki do zaakceptowania.
16.01.22 15:02
Petronica Fenwick Zobacz ostatni post
Sowia poczta
T: 129 / P: 6502
Każdy czasem potrzebuje nawiązać kontakt, niekoniecznie zaś w cztery oczy. W takim wypadku wysłanie sowy z listem okazuje się czymś prawdziwie zbawiennym. Chcesz umówić się na spotkanie? Wysłać coś do jednej z gazet, Ministerstwa lub Munga? Masz ochotę zwyczajnie pokorespondować ze znajomym z zupełnie innej części świata lub wręcz przeciwnie - z domu obok?
17.01.22 20:07
Mare Greengrass Zobacz ostatni post
Myślodsiewnie
T: 376 / P: 3740
Wspomnienia są czymś wyjątkowo cennym, to one budują człowieka, wywierając wyjątkowo silny wpływ. To dzięki nim można śmiało powiedzieć jestem tym, kim jestem, choć nie zawsze będzie to stwierdzenie pozytywne. Dzienniki, pamiętniki, zeszyty z nabazgranymi pospiesznie zapiskami, stare nagrania, zapamiętane opowieści z dzieciństwa, które dopiero teraz mają szansę znaleźć się na papierze...
Yesterday at 22:43
Quentin Macmillan Zobacz ostatni post
Woreczki z wsiąkiewki
T: 125 / P: 648
Woreczki ze skóry wsiąkiewki w magicznym świecie są stosowane do przechowywania najróżniejszych przedmiotów, do których dostęp ma tylko właściciel. W tym temacie, podobnie jak we wnętrzu wsiąkiewki odnajdziecie wszystkie rzeczy związane z waszymi postaciami - od osobistych dzienników poprzez przypominajki, kalendarze rozgrywek, aż po przedstawienie waszych pociech lub zwierzaków.
11.01.22 8:59
Josephine Bell Zobacz ostatni post
Bank Gringotta
T: 153 / P: 2002
Miejsce, w którym gobliny skrupulatnie pilnują wszystkich skarbów Morsmordre. Tu to można trzymać swoje oszczędności, a także dokonać inwestycji. Marzy Ci się własna restauracja, a może chciałbyś otworzyć smażalnie ryb? Weź pożyczkę w Banku Grigotta i niech świat o Tobie usłyszy.
Yesterday at 17:51
Morsmordre Zobacz ostatni post
TematyOdpowiedziAutorWyświetleńOstatni post
  • No message.
MorsmordreUżytkownicy przeglądający to forum: Brak

Moderator

Mistrzowie gry

Uprawnienia

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

Oznaczenia
  • Nowe posty Nowe posty
  • Nowe posty [ Popularny ] Nowe posty [ Popularny ]
  • Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postów Brak nowych postów
  • Brak nowych postów [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • Ogłoszenie Ogłoszenie
  • Przyklejony Przyklejony
  • Ogłoszenie globalne Ogłoszenie globalne