Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Major Oak
AutorWiadomość
Major Oak [odnośnik]23.07.21 12:28

Major Oak

Olbrzymi dąb znajdujący się w centrum lasu Sherwood jest wedle legendy domem trzech przepięknych driad, strzegących terenu puszczy. Bez ich zgody nikt nigdy nie opuścił lasu ani do niego nie wszedł; niczym błędne ogniki sprowadzają nieznajomych na manowce. Jeżeli wierzyć szlachetnemu rodowi Nottów, jedynie ich dziedzice są w stanie srebrną mową przekonać driady do ustępstw.

Rzut kością k3
1. Długotrwałe błądzenie przyniosło efekt; dostrzegasz przed sobą drzewo Major Oak, zanim jednak zdążyłbyś podejść do jego olbrzymiego pnia, nad twoim uchem przelatuje ostrzegawcza strzała. Powinieneś się wycofać.
2. Podążając za migoczącym, ognistym światłem, docierasz do serca lasu. Wokół ciebie nie ma nikogo, masz jednak szansę usiąść pod słynnym drzewem i skorzystać z rozległego cienia.
3. Podążając za migoczącym, ognistym światłem, docierasz do serca lasu. Masz wrażenie, że drzewo szepce do ciebie, a gdy się do niego zbliżasz, napełnia cię poczucie siły, spokoju i szczęścia. Do końca dnia otrzymujesz bonus +5 do każdego rzutu.

Lokacja zawiera kości.

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Major Oak Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Major Oak
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach