Wydarzenia


Ekipa forum
Aiden Bennett
AutorWiadomość
Aiden Bennett [odnośnik]02.12.23 11:15
DZIECIŃSTWO

Urodziłem się w Dolina Godryka Somerset

Moi rodzice...
Matka czarownica pracowała w szpitalu św. Munga jako uzdrowicielka, po godzinach prowadząc prywatną praktykę w ich domu, zaś ojciec mugol prowadził niewielki sklep wielobranżowy w mieście.
Lubiłem się bawić...
Przeważnie w lasach, nad jeziorami lub rzekami tam gdzie można spotkać rózne zwierzęta. uwielbiał wszelkie gry zespołowe i zabawy, również z mugolami.
Wychowałem się wśród...
Pochodzi z dwóch światów i to właśnie matka chłopaka wszystko mu opowiedziała o magii  szkole.
Uchodziłem za...
Aiden, był bardzo wesołym i dość kłopotliwym dzieckiem. Nastręczał rodzinę oraz  
pobliskim mieszkańców miasteczka mnóstwa kłopotów.
Podczas przygotowywania mojej szkolnej wyprawki na Pokątnej w roku 1944 szczególnie pamiętam...
Za wiele nie pamiętam bo wszystko było bardzo szybko. Na Pokątnej, gdzie zgubił się trzy razy, przez to, że cały czas coś ciekawiło i musiał wszystko zobaczyć na własne oczy i wszystkiego dotknąć.
Ale dopiero podczas wyboru różdżki, chyba z trzy razy ją wybierał gdzie połowę sklepu prawie wysadził.  Pierwszy wybór nie był trafiony ze względu na drzewo a druga ze względu na rdzeń.
Dopiero udało się Aidenowi z trzecim razem wybrać  różdżkę była to: Akacja łuska salamandry 11 cali i przy machnięciu wydaje świst
W mojej pierwszej podróży do magicznej szkoły...
Tyle ile słyszał od matki  historii o tym miejscu, że nie mógł się doczekać aż na własne ,oczy je zobaczy.  Aiden - na reszcie mógł sam pojechać pociągiem do tego zamku nad jeziorem, o którym słyszał od całej rodziny. Fascynacja pod ekscytowane miejscem otoczeniem.
Kiedy byłem mały, marzyłem o...
Aiden o wszystkim i o niczym; miał za dużo pomysłów bo ciągle je zmieniał. ale największym  marzeniem to wielkie podróże i odkrycia na morzach oceanach i niezmierzonych kontynentach.
DORASTANIE

Uczęszczałem do Hogwartu, trafiłem do Ravenclawu W latach 1944 -51

W szkole byłem uczniem
Aiden był bardzo dobry pojętny i inteligentnym uczeniem, szybko się uczył nowych rzeczy. trzymającym się na uboczu, bardzo pilnym i inteligentnym siedział przeważnie w bibliotece z książkami lub na błoniach. Raczej  przeciętny z niego był uczeń nie wyróżniałam się szczególnie
W szkole najbardziej interesowało mnie
Opieka nad magicznymi stworzeniami i zielarstwo zaklęcia opcm eliksiry oczywiście te lecznicze i astronomia
Mój ulubiony przedmiot w szkole to...
jak wyżej
Najmniej lubiany przeze mnie przedmiot w szkole to...
Wróżbiarstwo, Historia Magii, Transmutacja, Numerologia, Starożytne Runy, Quidditch, Mugoloznawstwo.
W szkole trzymałem się z...
Dosyć spore grono koleżanek i kolegów, bardzo łatwo nawiązuję nowe kontakty prawie z każdym, niezależnie od krwi czy pochodzenia i statusu
W szkole byłem odbierany jako...
zdystansowany ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Otwarty sympatyczny z milionem pomysłów na sekundę.
W szkole nie lubił mnie ktoś, kto...
Tak czasami  Był  wredny, kapryśny , niezdecydowany, często prowokator do wydarzeń i bójek .Czasami wodził dziewczyny za nos
Wykorzystywałem w szkole swoje mocne strony, żeby...
sprawiać przyjemność sobie, pomagać innym, poszerzać własną wiedzę,
Kiedy pomyślę, czy kiedyś odrabiałem szlaban...
tak, za rozwalenie komuś kufra kiedy się pakował na święta do domu.
Kiedy pomyślę, czy kiedyś wysłano mi wyjca...
Raczej takie rzeczy nie miały miejsca.
Kiedy pomyślę, czy zdarzało mi się wędrować nocą po szkolnej kuchni...
nie pamiętam
Kiedy pomyślę, czy zdarzało mi się wędrować po zamkniętych skrzydłach szkolnej biblioteki...
Na pewno odwiedził w trakcie całej swojej nauki odwiedziłem ją może kilka razy, ale to tylko  w ramach nauki
Kiedy pomyślę, czy zdarzało mi się wymykać poza szkolny teren...
nie  pamietam może raz czy dwa
Współlokatorzy z dormitorium pamiętają...
wieczny bałagan i jeszcze większy bałagan
DOJRZAŁOŚĆ

Zająłem się...
Dokładnie poszedł do sąsiada Ronalda Jamesa aby Aidena przyuczył i wszkolił z dziedziny onms
Nabyta trzyletnia wiedza z teorii i praktyk hodowli ateonów pod okiem sąsaiada ukończył je z wyróżnieniem i z łatwością dostał u niego pracę. Jednocześnie czasami pomagam ojcu w sklepie lub matce z pacjentami którzy potrzebują pomocy.

Podczas moich codziennych obowiązków spotykam...
wielu ludzi w wielu i przede wszystkim zwierzęta i jeden gatunek ateony

Odpoczywam...
Spacery, najlepiej w górskiej okolicy,skupiam się na pielęgnowaniu roślin w domu.
Głównie na łonie natury, ewentualnie lasy,rzeki ,jeziora .W ciszy i samotności lepiej jest zebrać myśli jak się jest na łonie natury. Czasem w wolnym czasie pływam w jeziorze nieopodal domu lub konno w pobiskim lesie koło Leśnej lecznicy.


Obracam się w towarzystwie...
Najpewniej czuję się wśród takich jak ja w podobnym wieku z nie dużym majątkiem i niewyróżniających się statusem osób o różnego rodzaju poglądach poliycznych statusie czy majątku


Jeśli chodzi o moje poglądy...
neutralne to są, były?nie należę do żadnej organizacji .Nie stoi ani po jednej, ani drugiej stronie nie wchodzi w żadne konfliky


Mieszkam...
Nie bawię sie w luksusy, ale robie tak aby się urzmać  i nie klepac biedy.
To zadbana przestrzeń wkoło domu z ogrodem i zwierzetami, z którymi spędzam dużo czasu.


Podziwiam...
przede wszystkim głębokim szacunkiem darzę starsze osoby.
W tym sąsiada Rolanda który poświęciły swe życie hodowli abym mógł ją przejąć — bez nich nie byłbym w stanie osiągnąć nawet ułamka tego, co już potrafię.
Aidena kopnął taki zaszczyt, że mogłem się od niego dużo nauczyć.


Budzę niechęć wśród...
osóby, które dokładnie wiedzą, czego chcą.


Sprawiam wrażenie...
człowieka pewnego siebie, spokojnego, cierpliwego i łagodnego, ale i przenikliwego dążącgo do ocelu.Lubię żartować i się śmiać.


Prowadzę się...
raczej porządnie, trzymając się wartości,po rodzicach.


Zwiedziłem...
dużo ciekawych miejsc w kraju i poza nim.
Ale mam nadzieję że kiedyś bedzie okazja i uda się odwiedzić i inne państwa, jest tyle ciekawych zakątków czeka na poznanie!



POGŁOSKI


W ciągu mojego życia mówiono o mnie różnie, nie zawsze prawdziwie, nie zawsze tak, jakbym chciał, niekiedy z podziwem, innym razem z powątpiewaniem.


Środowisko, w którym się obracam, uważa, że jestem...
osoba bystra, inteligentna,godny zaufania, odpowiedzialny, prawdomówny, obowiązkowy, pomocny innym , sympatyczny; trochę niezręcznie się czuje wobecności i w kontaktach z kobietami.

Ludzie, którzy o mnie słyszeli, a z którymi nie rozmawiałem...
.wiedzą, że lubię pskusy oraz dobrą zabawę do białego rana.


W moim życiu pomawiano mnie o...
najróżniejsze rzeczy, w zależności od tego, w jakiej grupie byłem W szkole krążyła plotka, że jąkam się,jak miałem się odezwać do koleżanek zawsze jąkałem się przy dziewczynach.


DO WIADOMOŚCI MISTRZA GRY

Tę sekcję widzisz tylko Ty i Mistrz gry

Mistrzowi gry chciałbym przekazać, że...
Aiden Bennett
Aiden Bennett
Zawód : opiekun magicznych zwierząt, hodowca ateonów
Wiek : 25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 3
UROKI : 3
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 2 +4
TRANSMUTACJA : 4 +1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12007-aiden-bennett https://www.morsmordre.net/t12114-gaja#373044 https://www.morsmordre.net/t12132-aiden-bennett https://www.morsmordre.net/f459-somerset-dolina-godryka-dom-z-czerwonej-cegly https://www.morsmordre.net/t12116-aiden-bennett#373055 https://www.morsmordre.net/t12115-aiden-aidanek-bennett#373050
Aiden Bennett
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach