Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Obserwatorzy
AutorWiadomość
Obserwatorzy [odnośnik]16.07.19 20:45

Obserwatorzy

Jedna z głównych odnóg ulic Śmiertelnego Nokturnu jest uważana za szczególnie niebezpieczną i uczęszczają nią tylko ci, którzy nie mają zatargów z bardziej wpływowymi czarodziejami. Pod kamienicami mieszkalnymi znajduje się kilka kolumn, które pokryte są antycznymi rzeźbami udręczonych – nie byle jakimi, wszak zostały one zaklęte przez samego Salazhara Slytherina, by obserwowały wszystkich przechodzących tędy czarodziejów i czarownic, a potem wiązkami komunikacyjnymi zdawały mu raporty z szemranych interesów, których dokonywali jego wrogowie. Legendę o Obserwatorach zna praktycznie każdy mieszkaniec tej ponurej dzielnicy, ale nikt nie wie, ile jest w niej prawdy. Wiadomo jednak, że głowy i oczy rzeźb śledzą każdego i zdają się zaglądać w głąb jego duszy. Czy są na czyichś usługach? Któż to wie...
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Obserwatorzy Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Obserwatorzy [odnośnik]12.01.21 1:14
Co to był za lot! Wcale nie prosty i szybki niczym strzała. Nieszczególnie ładna sowa, z wiecznym wyrazem zdziwienia pozwalała, aby prowadził ją wiatr. Frunęła więc po dziwnych łukach, jakby chwilę przez wylotem napiła się kremowego piwa lub czegoś mocniejszego, nie zwracając uwagi na wysokość lotu. Choć więc Londyn skrywał mrok, jeden z przechodniów dostrzegł brązową sowę z listem przy nodze, która leciała właściwie na wysokości jego głowy.
Gdy ptak dotarł do celu podróży, nieszczególnie elegancko wylądował na ławce: niewiele brakowało, aby po prostu z niej spadł. Zatrzepał łapą ze dwa razy i wstążka trzymająca list zaczęła znikać. List opadł na ziemię, a sowa przyglądała mu się jeszcze chwilę, aby następnie w sposób równie chaotyczny co wcześniej wzbić się w niebo.
Jeśli przechodzisz tu jako pierwszy pomiędzy 30 września a 4 października, możesz dostrzec na ulicy niewielki list. Jest zapieczętowany i zamknięty, wyraźnie w dobrym stanie. Jeśli go podniesiesz i przyjrzysz się tyłowi korespondencji, dostrzeżesz wypisane ładnym, ozdobnym pismem: Do Ciebie, przechodniu. Gdy otworzysz kopertę zalakowaną pieczęcią w kształcie gwiazdy, ujrzysz list, a w nim:

Przeczytaj Do Ciebie
Mieszkańcu Londynu! Wojna odbiera to, co najcenniejsze.
Ostatnio z powodu działań prowadzonych na terenie Anglii życie stracili:

  • Wanda Fudge – wiedźmia strażniczka i metamorfomag. Znaleziona martwa na brzegu Tamizy. Ciało czarownicy było pokiereszowane, przyczyna śmierci pozostaje nieznana.
  • Winston Pichard – emerytowany pracownik Ministerstwa Magii. Został zabity w trakcie ataku na czarodzieja mugolskiego pochodzenia. Jego morderca poinformował Ministerstwo listownie o miejscu popełnionego czynu i uciekł z miejsca zdarzenia.
  • Benedict Paerson – były przedstawiciel Magicznej Policji, zabity w trakcie publicznej egzekucji po przeciwstawieniu się aktualnej władzy.


Łączymy się w żałobie i smutku z rodzinami, nie mogąc jednak powstrzymać się od pytania:

kto będzie następny?
I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Obserwatorzy 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Obserwatorzy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach