Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Kącik prasowy
AutorWiadomość
Kącik prasowy [odnośnik]11.09.19 19:42
First topic message reminder :

Kącik prasowy

Ogólnodostępny dla każdego pracownika Departamentu Przestrzegania Prawa kącik prasowy w którym to każdego dnia można znaleźć najświeższe wydania rozmaitych gazet poruszających mniej lub bardziej istotne wątki ze świata czarodziejów. Nie tylko tych związanych z polityką, choć niezaprzeczalnie te są najbardziej pożądane przez odwiedzających ten niewielki pokoik, którą lwią część stanowią przeważnie pracownicy Wiedźmiej Straży.
Można tu rozsiąść się w jednym z kilku niewygodnych krzeseł, skorzystać z zawsze idealnego do czytania oświetlenia, posłuchać audycji radiowej z magicznego radia i starać się być na bieżąco ze światem. Przynajmniej wypadałoby jako pracownika tego departamentu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Kącik prasowy - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Kącik prasowy [odnośnik]16.06.21 22:01
O wiele lepiej rozmawiało mi się z kimś, kto nie usiłował okłamać mnie prosto w oczy, ale nie dawałam po sobie tego poznać. Dźwięk zamykających się z trzaskiem drzwi huczał w uszach, wymiernie do huczenia jej nazwiska. Eveline Mulciber. Niedoczekanie Twoje... Nie do końca wiedziałam, co krążyło w głowie tej dziewczyny, nie miałam też sposobności, aby dzisiaj się o tym przekonać. Wystarczyło mi jednak jej spojrzenie, by domyślić się, że coś jest nie tak. Kłamała na pewno, a jednak była butna na tyle, żeby mi jeszcze pyskować.
I jednak stała tu, jak gdyby nigdy nic i po raz kolejny usiłowała nadwyrężyć moją cierpliwość. Była niższa i wpatrywała się we mnie tymi oczami zbitej łani, jakby to cokolwiek miało zmienić. Żałowałam tylko, że nie mogłam teraz chwycić w dłonie skrzypiec i zagrać jej jakiejś smętnej melodii, aby dziewczyna uświadomiła sobie swoje położenie jeszcze lepiej. Tymczasem mięśnie mojej twarzy nie ruszały się, bo nie chciałam obdarowywać jej sztucznym uśmiechem, mogącym zasugerować jej, że dobrze się bawię. W końcu jednak zadawała rozsądne pytania. - Mam dobrą pamięć - wycedziłam tylko, opierając się o framugę drzwi i obracając różdżkę w palcach. Zagrodziłam jej przejście, a przecież nie będzie szarpać się ze mną w Ministerstwie Magii, to byłoby co najmniej nieroztropne. - Upomnę się w swoim czasie - uśmiechnęłam się jeszcze, prostując dłonią spódnicę i wlepiając w nią spojrzenie. - Mój jastrząb ma doskonały wzrok, na pewno cię znajdzie i dostarczy list - w końcu odsunęłam się nieco dalej, otwierając jej drzwi, tak aby mogła swobodnie przez nie przejść, jednak zanim to się stało, poczułam, że powinnam jej jeszcze na wszelki wypadek przypomnieć położenie, w jakim się znalazła, gdyby uznała, że warto biec teraz przez całe Ministerstwo. - To wspaniałe jak zupełnie przypadkowe sytuacje wpływają na nasze życie. Nie poznałybyśmy się, gdyby nie drobna pomyłka - wyszczerzyłam zęby, następnie nachylając się nieco bliżej jej ucha i ściszając delikatnie głos, tak aby tylko ona mogła mnie usłyszeć. - Nie fikaj, bo będzie tylko gorzej - wyprostowałam się i powiedziałam już głośniej. - Do zobaczenia, proszę wypatrywać mojego listu - mogła trafić na kogokolwiek innego, ale dzisiaj miała szczęście, że byłam w dobrym nastroju. Mogła wybrać jakiekolwiek nazwisko, ale wybrała akurat Mulcibera. Po co Ci to było, ptaszyno? Przecież mogłaś już dawno być w domu.

ztx2?


dobranoc panowie

Teacher says that I've been naughty, I must learn to concentrate. But the girls they pull my hair and with the boys, I can't relate. Daddy says I'm good for nothing, mama says that it's from him.
Rita Runcorn
Zawód : wiedźmi strażnik, szpieg
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
different eyes see
different things
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Duchy
Duchy
https://www.morsmordre.net/t9622-rita-runcorn https://www.morsmordre.net/t9822-raido#297856 https://www.morsmordre.net/t9821-run-rita-run https://www.morsmordre.net/f367-borough-of-enfield-chase-side-21 https://www.morsmordre.net/t9823-skrytka-bankowa-nr-2203 https://www.morsmordre.net/t9824-rita-runcorn#297859

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Kącik prasowy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach