Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Winna Studnia
AutorWiadomość
Winna Studnia [odnośnik]26.04.21 21:58

Winna Studnia

Nikt nie wie, gdzie dokładnie położona jest tajemnicza studnia gdyż znaleźć ją można jedynie przypadkiem - nikt, kto próbował ją znaleźć nigdy nie odnalazł odpowiedniej drogi. Znajdują ją jedynie nieliczni, zwykle gdy przechadzają się po lasach rozpościerających się od wzgórza Box Hill, myślami uciekając w kreatywne rozważania. Winna Studnia jest jest pełna czarów nie tylko, jeśli chodzi o jej odnalezienie. Nieliczni, którym udało się ją odnaleźć powiadają, iż zamienia ona wodę w najpyszniejsze wino, jakie przyszło im skosztować, które da się nabrać jedynie kamiennym kieliszkiem, ustawionym na jej brzegu.

Aby sprawdzić, czy udało ci się odnaleźć studnię, rzuć kością k3:
1- Idąc ścieżką nagle napełnia cię uczucie obserwacji oraz irracjonalnego niepokoju, niezależnie w którą stronę skręcisz, trafisz na polanę pełną wnykopieniek.
2-  Ścieżka krótką dążysz prowadzi cię przez kolejne części lasu by finalnie zaprowadzić cię w miejsce, z którego przyszedłeś.
3- Pogrążony w myślach nawet nie zauważasz gdy wpadasz na różany krzew. Kolce wbijają się w twoje ciało, szarpią szatę, a gdy podnosisz się z ziemi zauważasz Winną Studnię, z niewielkim, kamiennym kieliszkiem czekającym na jej obrzeżu.

Lokacja zawiera kości.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Winna Studnia Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Winna Studnia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach