Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Ogród
AutorWiadomość
Ogród [odnośnik]17.10.21 9:33

Ogród

Richard nigdy w pełni nie poświęcał się ogrodnictwie, uznając, że nie zostanie w tym ekspertem, jednak z pomocą dobrych ludzi z Doliny Godryka udaje mu się jakoś utrzymywać ogród w odpowiednim stanie, chociaż i tak zdarza mu się bardzo szybko dziczeć. Za niskim płotem biegnie ścieżka, którą przemierzają często osoby pomijające główne uliczki Doliny celem skrócenia sobie drogi, bok zaś, z bramą pozwalającą na przejście, łączy go z sąsiednim domem. Sam ogród jest dość rozległy, z paroma gatunkami krzew, miejscem na posadzenie kwiatów, od którego notorycznie musi odciągać chętnego do kopania w nich psa, a także mała ścieżka, wiodąca od bramy do werandy, na której postawiono wiklinowe siedzenia, raz z małym stoliczkiem, gdzie w letnie wieczory Richard zaprasza bliskich do wspólnego przesiadywania.

Richard Moore
Zawód : Budowlaniec, złota rączka
Wiek : 36
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Kawaler
There are no happy endings.
Endings are the saddest part,
So just give me a happy middle
And a very happy start.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Charłak

Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t10538-richard-moore https://www.morsmordre.net/t10644-listy-do-rysia#322337 https://www.morsmordre.net/t10651-rysiu#322691 https://www.morsmordre.net/f400-somerset-dolina-godryka-pustulka https://www.morsmordre.net/t10649-szuflada-r-m#322600 https://www.morsmordre.net/t11074-richard-moore#340919
Ogród
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach