Wydarzenia


Ekipa forum
Zapraszam bardzo!
AutorWiadomość
Zapraszam bardzo! [odnośnik]21.07.16 9:55
Zapraszam bardzo! Tumblr_m3smn5aCwW1qezvoz

Zapraszam!

- 21 lat
- Ex Gryfon
- Chce do ZF <3
- Bardzo chętnie przyjmę znajomych siostry, lub osoby, które "coś wiedzą", mogły "coś widzieć", pomagają w szukaniu, stanęły na jego drodze właśnie przy nim Smile Przydadzą się też starzy znajomi siostry, z którymi od roku Bert łapie kontakt. Siostra trzy lata starsza, po Ravenclawie
- Kibic Putułek z Kenmare!
- Jeszcze nie wynalazł fasolek
- Najgorsza oferma świata
- Jeździ na motorze
- Ma królika Rogera <3
- Chodząca miłość do świata
Może Ty? SadZmora
Ona <3
Bott chyba na prawdę ją kochał. Czemu inaczej wracałby do niej znowu i znowu mimo, że każda kolejna próba kończyła się coraz bardziej efektowną awanturą, rzucaniem coraz cięższymi przedmiotami i słowami, a w trakcie każdej ich próby-bycia-razem żarli się niemal codziennie? Ci dwoje nigdy do siebie nie pasowali. A jednak w niej zawsze było coś, co go w dziwny sposób przyciągało, czego nie mógł pojąć. Nie żałuje tamtego czasu.
Lyra WeasleyRudzielec
Lyra
Mała, słodka Lyra. Lubił tę dziewczynę, odkąd ją poznał. Lubił patrzeć, jak rysuje. Chętnie jej pozował, jeśli tylko ta chciała. Bardzo bawiły go jej zdolności, szczególnie zmieniające się włosy. Kiedy dorosła, pomyślał nawet przez chwilę, że mogłoby to być coś więcej - szczególnie namawiany przez najbliższe osoby (często niechętne w stosunku do jego powracającej ukochanej). Cóż jednak - dziewczyna nie czuła się gotowa na bliższe relacje, a Bott za chwilę skończył szkołę. Co się stało z małą, słodką Lyrą?
Raiden CarterPan Glina
Carter
Tekst w środku
Polly HavishamCukrowa Dama
Polka
Przemiła, przesłodka, przekochana i przewesoła (a tę cechę w obecnych czasach należy cenić!) Polly, którą poznał w nowej pracy. Od pierwszej chwili wiedział, że dobrze im się będzie razem pracowało, wspólnie marzyło i bawiło, taka Poleczka jest cudna!
Franz DiggoryAnioł Stróż Pijanych
Casper
Poznali się, kiedy Bott był bardzo pijany. Właściwie to leżał na ławce w parku, bo uznał, że ta wygląda na całkiem wygodną, a do domu było mu zbyt daleko. I pewnie by go okradziono. Albo cholera wie, co jeszcze! Ale znalazł się Dobry Duszek, który czuwał przy pijaku aż do rana. I kolejnego dnia dał się poznać jako bardzo fajny gość.
Cynthia VantyPrawie Mama Chrzestna!
Szefowa
Znają się od lat, bo i od lat Bott ląduje w Mungu ze wszelkiego rodzaju urazami. Pewnie kiedyś podejrzewała, że chłopiec jest ofiarą przemocy domowej, jednak obserwując go szybko połapała się, że ma do czynienia ze zwykłą fajtłapowatą ciamajdą. Bott bardzo lubi miłą panią, która potrafi naprawić złamaną rękę i obdarować pysznym ciasteczkiem toteż, kiedy dowiedział się o jej osobistej tragedii, też coś dla niej upiekł, chcąc po prostu miłym gestem choć minimalnie poprawić jej dzień. Od tego dnia zaczęły się lekcje pieczenia, a w tej chwili Bertie pracuje w jej świeżo otwartej cukierni.
Florence FortescueNajlepsze lody w Londynie!
Flo
Od szkolnych lat, Flo pomagała Bottowi jak dodatkowa starsza siostra i dbała o jego wyniki z Historii Magii chyba bardziej, niż on sam. Mądra i kochana, zapewne dzięki niej nie miał problemów z przejściem na kolejny rok z tego przedmiotu, choć do dziś właściwie nie pamięta nic. Uwielbia ją za odwagę związaną z otwarciem własnego interesu, od początku bardzo wspierał ten pomysł, obdzielał entuzjazmem i cieszył się z obserwowania go. I kosztowania nowych smaków lodu! No dobra, nieludzkiego wyjadania jej zapasów. Flo bardzo pomogła mu w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej, kiedy zniknęła Anastasia. Między innymi dzięki niej Bott nie stracił całej swojej wiary w świat i ludzi.
Megara CarrowSzalona Maggie
Kociołkowa Wysadzaczka
Meg to jedna z tych kobiet, za którymi Bott czasami nie nadąża. Jej szkolne zachowania nie zawsze były dla niego logiczne i jasne. Był czas, kiedy miał do niej ogromny żal i nie miał pojęcia, w jaki sposób z nią rozmawiać. I, choć bywało, że nie mógł jej pojąć, nijak nie zachwiało to jego sympatii względem niej. Śliczna, wesoła, żywa. Jak się okazało, trochę zagubiona, ale za to jaka szalona! Z kim wysadzać mury Hogwartu, jeśli nie właśnie z Meg?!
Robert LupinKochana Zachlejmorda
Rob
Poznali się, kiedy Bott miał siedemnaście lat. Jego ojciec pomagał Robertowi przy organizowaniu wystawy, na której z resztą Lupin poznał swoją przyszłą żonę, a kuzynkę Bertiego. Bertiemu zdarzało się wyjść z nim do kina (kocha Hitchcocka), czy podpytać o jakieś ciekawostki związane z fotografią. Czasami, choć nie za często zdarza mu się wypić z nim wino. Albo wódkę. Albo whisky. Albo rum. Albo nie przejmować się tym, że alkoholi się nie miesza. Rob, choć dorosły mężczyzna, okazał się być niezłym kolegą dla wchodzącego w dorosłość chłopaka.

Leonard MastrangeloTateł Chrzestny
Leo
Bliski kumpel ojca Botta - poznali się przez podobną pasję, w wypadku Malcolma fotografię, u Leo malarstwo. Kilka razy wspólnie wystawiali, dość szybko Leo stał się mile  widzianym gościem w domu państwa Bottów i obserwował, jak Junior Ciamajda dorasta, rozwalając wszystko dookoła, tłukąc naczynia i łamiąc kości.
Michael TonksPan od zaklęć
Psor
Uczył Bertiego dwa lata zaklęć. Bott zawsze był z nich dobry i chyba zdobył sympatię nauczyciela. Zwyczajną, luźną sympatię. Sam z resztą zawsze przepadał za nim i jego przedmiotem.
Clementine BaudelaireRusałka
Tajemnicza panienka
Bertie trafił na nią przypadkiem i przypadkiem wystraszył. Sam przy tym najadł się strachu, bo krucha dziewczyna przez niego zemdlała. Tak, czy inaczej odprowadzając ją zaciekawił się wyjątkową, delikatną istotą, która funkcjonuje całkowicie inaczej, niż większość osób, jakie znał do tej pory.
Duncan BeckettStarszy Brat
Dunny
Dunny-cyrkowiec. Uratował Botta po raz pierwszy, kiedy ten miał pięć lat - i miał to być tylko piękny początek ich znajomości! Kiedy Bertie trafił do Hogwartu, od razu został rozpoznany, a i sam dobrze swojego cyrkowego kolegę zapamiętał. Może i Beckett jest dużo taszy, ale łączy ich wielkie serce i swojego rodzaju miłość do świata. I fakt, że gdyby nie kolega, Bertie miałby w życiu o wiele więcej problemów - ten jak prawdziwy starszy brat łapał go, kiedy trzeba za kołnierz, stawiał do pionu i chronił, kiedy mógł przed kłopotami.
Ulla NottPotwora
Nott
Nie jest miłą osobą, to pewne. Jedna z tych, które mają go za idiotę. Znaczy, typowa Ślizgonka. Choć nie tylko one uważały w szkole poczynania młodego Botta za głupie... nie ważne z resztą. Ulla potrafiła być po prostu bardziej nieprzyjemna, niż większość osób, jakie Bertie znał w szkole.
[bylobrzydkobedzieladnie]Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.


Ostatnio zmieniony przez Bertie Bott dnia 13.08.16 15:35, w całości zmieniany 7 razy
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zapraszam bardzo! Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]23.07.16 14:30
No elo cwaniak
Na początku myślałam, że możemy być kuzynostwem, bo moja matka też była Ross, ale potem przeczytałam, że poznałeś Minnie dopiero w pociągu, a ona też jest z Rossów i do tego kuzynką Magrit, więc to byłoby nielogiczne. Więc to pewnie tylko zbieżność nazwisk. *_*
Ogólnie jestem panną od lustrem. Mam własny salon, choć w sumie nie wiem, czy przy tej Twojej fajtłapowatości wpuszczę Cię w jego progi Neutral Jeszcze wszystko rozwalisz! Ale mogłabym jakoś pomóc z tym lusterkiem dwukierunkowym. Masz ogólnie jakiś pomysł na to, co mogło się stać z Anastasią, czy to ma wyjść w praniu?
Gość
Anonymous
Gość
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]23.07.16 23:32
Roger to królik!? :O :O :O
Tak bardzo chce się z tobą przyjaźnić! oww
Jesteś tylko rok straszy więc na pewno mogą się znać z Hogwartu. Krukoni i gryfoni żyją w pozytywnych stosunkach a Megarce na pewno przydałby się ktoś kto przeciągnąłby ją nie na jaśniejszą ale na weselszą stronę mocy. Jak już się zaprzyjaźniliśmy to mogliśmy raz wybuchać eliksiry, szukać tajnych przejść i w ogóle wszytko. Nie wiem czy utrzymywalibyśmy ze sobą kontakt ale jeśli tak to na pewno przychodziłabym do ciebie po każdej rodzinnej awanturze żeby się najeść słodyczy. Na ślubie pewnie też byłeś! I jak chcesz to cię wciągnę do zakonu! Zapraszam bardzo! 2892830877
Megara Carrow
Zawód : stażystka w ministerstwie
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Once upon a time...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t634-megara-malfoy https://www.morsmordre.net/t663-mieta https://www.morsmordre.net/t662-megara https://www.morsmordre.net/f218-yorkshire-dworek-w-ravenscar https://www.morsmordre.net/t1706-megara-malfoy#18560
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]23.07.16 23:50
Koniecznie musimy się znać! Najlepiej już ze szkoły, choć tam bardzo krótko przebywaliśmy razem. Ale jeśli Bertie miał problemy z Historią Magii, to koniecznie powinien zgłosić się do starszej koleżanki Flo, która była znawcą tego tematu w Gryffindorze. Pewnie pomagała mu z zadaniami!
Teraz podzielają zainteresowanie do magii w kuchni! Florence jest specjalistką od wysadzania rzeczy w kuchni w czasie swoich szalonych eksperymentów z nowymi smakami. Mogliby sobie bardzo pomóc w pracy! Kto wie, może pomoże mu z inspiracją do fasolek?
Mogłaby mu trochę matkować albo siostrować, zawsze chciała mieć małego braciszka serce
I wish you were the one
Florence G. Fortescue
Zawód : współwłaścicielka lodziarni
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Sometimes the only payoff for having any faith - is when it’s tested again and again everyday
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Matka Florence z Pokątnej od dusz cierpiących
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2957-florence-fortescue#48519 https://www.morsmordre.net/t3031-maskotka#49606 https://www.morsmordre.net/t2998-florka#49152 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t3110-florence-fortescue#51096
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 0:14
Ja też chcę tu być! Do Hogwartu co prawda nie chodziłam, no i trochę jestem od Ciebie starsza, za to łączy nas pozytywne nastawienie do świata (trochę ostatnio przyćmione, ale wciąż!). Jeżeli Twoja fajtłapowatość skończyła się kiedykolwiek interwencją czarodziejskiego pogotowia ratunkowego, to mogłam być jednym z tych ratowników i bohatersko poskładać Cię w całość. Na pewno jestem też stałym gościem w cukierni - wpadam po drodze do szpitala, żeby kupić cukierki i słodycze dla tamtejszych dzieciaków; pewnie zawsze biorę to samo, możesz więc już mieć dla mnie przygotowaną paczuszkę i tylko podajesz mi ją przez ladę, a zaoszczędzony czas wykorzystujemy na poprzekomarzanie się i poopowiadanie kilku anegdotek. No i może trochę szipuję Cię z Minnie. :malpka: Co Ty na to? fluffy


sorrow weighs my shoulders down
and trouble haunts my mind
but I know the present will not last

and tomorrow will be kinder


Margaux Vance
Zawód : starszy ratownik magicznego pogotowia ratunkowego
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna

all those layers
of silence
upon silence

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1789-margaux-vance https://www.morsmordre.net/t1809-parapet-margie https://www.morsmordre.net/t1791-margo https://www.morsmordre.net/f192-st-james-s-street-13-8 https://www.morsmordre.net/t4449-skrytka-bankowa-nr-479#95033 https://www.morsmordre.net/t1817-margaux-vance
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 1:08
Magrit!

Ale! Bo ja zapomniałam o tym dokładniej napisać, Minnie to jest kuzynka Botta! Tylko się nie znali, bo to pokrewieńtwo przez siostry, a Mama Minnie zerwała kontakt z mamą Bertiego, żeby nie narażać się na problemy z prawem (rodzina mugolska i w ogóle) i dlatego Bertie poznał ją dopiero w pociągu, a w pierwsze wakacje odkrył, że są rodziną. Smile

Więc tak, na pewno są kuzynami! Tylko więcej o sobie wiedzieli. I, choć Mag była całkowicie innym dzieckiem, mogli się w jakiś sposób lubić. Podobnie z Anastasią. Mogła być dla nich pomocą, kiedy tego potrzebowali w szkole jako, że była tym starszym członkiem rodziny, kiedy oni dopiero wchodzili w Hogwartową samodzielność. Do tego Ana była z Ravu, a Bert... no, to po prostu Bert.

Z czasem trochę podrośli, ale relacje mogły pozostać podobne. Co do lusterka - super, przyda się, ale póki co fabularnie uznajmy, że jest z nim jakiś problem. Mam pomysł, jest wszystko ładnie zgrane, ale czekam jeszcze, aż wszystko będzie pewne <3 Plus nie chcę, żeby to wyszło za szybko. Może na gg będzie to łatwiej dogadać później? Jeśli je masz? Smile
Póki co zapraszam do zwykłej, rodzinnej fabuły, hm? Smile

ps. pewnie i tak niejedno jej już natłukł c:

Meg!

Zapraszam bardzo! 4c61e5620014e3d6530dcdbc

Taak. A to może ktokolwiek do ZF wciągnąć? Pisałam do Garrett'a i ten napiał, że się zajmie, więc pewno mam poczekać <3 Ale pierwsze spotkanie tam może być pro! Z resztą Bert tam znajdzie sporo swoich znajomych, to będzie super xDD

Co do szkoły - kiedy Meg zaczęła "stawać się Ślizgonką", Bott na pewno próbował do niej przemówić. Potem przez rok mogli trochę drzeć koty? Wkurzała go taka nagła zmiana, nie potrafił tego pojąć. Za to z pełnią szczęścia przybiegł do niej, kiedy zobaczył, że jego Meg wraca do normy i znów jest sobą <3
Chętnie napiszę coś w myślodsiewce z czasu jej piątej-siódmej klasy c: Jakieś poszukiwania, jakieś wybuchy i inne takie piękności <3 I pewnie stara się trzymać z nią kontakt, jeśli to tylko możliwe.
Na ślub nawet tort upiec mógł!


Flo!

Także tak! Znaczy pewnie czasem chciał, żeby mu pomóc, ale historia go dramatycznie nudziła, więc szybko zmieniał temat i szukał rozrywki. Ale próbował!
Bott na pewno był jednym z najbardziej zagorzałych testerów ze wszystkich, kiedy Flo zakładała swoją lodziarnię i wymyślała smaki. I wspierał ją jak mógł z pełnią swojego entuzjazmu i radością związaną z tworzeniem czegoś i robieniem po swojemu. Wróży jej sukces <3
Plus mamowanio siostrowanie się przyda! Bott zawsze kogoś takiego potrzebował. Szczególnie po zaginięciu Ani mogli się do siebie zbliżyć, hm?
A teraz co jakiś czas razem pieką i się objadają albo w inny sposób uszczęśliwiają siebie i świat. I myślą, w jaki sposób Bert może osiągnąć sukces :DMargaux!


Pani jest mugolaczką! A Bertie zawsze lgnął do mugolaków. Lubi mugoli i ich śmieszne wynalazki. Szkoda, że nie bardzo mieli jak na siebie trafić przed szkołą, ale trudno. Może właśnie przez Minnie się poznali? Smile
Znaczy najpierw mogła go uratować <3 Może któregoś razu gotując chciał się napić wody, a przez omyłkę wypił eliksir przeznaczony do dezynfekcji sztućców? Troszkę czasu spędził w Mungu, z początku zapewne porozumiewając się na migi, ale bardzo podrywając ładną pielęgniarkę choćby i dla zabicia czasi. Bott po prostu lubi kobiety ^^ I wtedy odwiedziła go Minnie i pomogła rozwinąć znajomość c:
I tak dalej wszystko pięknie pasuje <3

ps. Ej, mój tata robi fotografie i czasami okładki do książek <3 Taki dodatek, jakoś musiałam wspomnieć jak to zobaczyłam :DPo prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zapraszam bardzo! Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 2:05
To będą razem zmierzać do sukcesu! I to w jakiej uroczej atmosferze, skoro oboje są tak pozytywnie nastawieni do świata :pwease: Zdecydowanie powinni się do siebie zbliży po zniknięciu Nastki! Flo pewnie intensywnie pomagała w poszukiwaniach, a potem wzięła sobie za obowiązek utrzymanie Botta w dobrej kondycji psychicznej. I od tego czasu jeszcze częściej mogą siedzieć na zapleczu jej lokalu i testować nowe smaki. Totalnie powinni do tego zapraszać Minnie żeby im pomagała z transmutacją rzeczy (też będę szipować! #OTP)
I wish you were the one
Florence G. Fortescue
Zawód : współwłaścicielka lodziarni
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Sometimes the only payoff for having any faith - is when it’s tested again and again everyday
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Matka Florence z Pokątnej od dusz cierpiących
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2957-florence-fortescue#48519 https://www.morsmordre.net/t3031-maskotka#49606 https://www.morsmordre.net/t2998-florka#49152 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t3110-florence-fortescue#51096
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 10:30
Okiejej! Więc Flo zaraz dopiszę <3
I oczywiście w wolnej chwilce zaklepuję fabułę. Najlepiej w trójkę <3Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zapraszam bardzo! Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 17:02
Będziesz z nami ratował świat! hero

Tak! tak! tak! Bardzo mi to pasi! oww oww
Gra w myślo to też świetny pomysł! Na pewno się dało bo Megara się uparła, że będzie utrzymywać kontakty ze wszystkimi starymi przyjaciółmi bo kontakty ważne są cwaniak
Mógł! Tort pyszny był i ładnie na zdjęciach wychodził! Deimos za jego pomocą próbował grozić Megraca ale to tylko szczegół Embarassed
Megara Carrow
Zawód : stażystka w ministerstwie
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Once upon a time...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t634-megara-malfoy https://www.morsmordre.net/t663-mieta https://www.morsmordre.net/t662-megara https://www.morsmordre.net/f218-yorkshire-dworek-w-ravenscar https://www.morsmordre.net/t1706-megara-malfoy#18560
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 17:06
Cudownie, już dopisuję <333Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zapraszam bardzo! Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 19:48
Ojeju, przyszłam powiedzieć, że my się totalnie lubimy! fluffy Dwie ofermy muszą się trzymać razem, jako że Duny jest jednak dość znacząco starszy, pewnie próbował trochę cicho sprawować pieczę nad Bottem, pilnując, żeby przypadkiem nie obrócił Hogwartu w proch i perzynę. Łapał go za kołnierz szaty, ratując przed przewróceniem rzędu zbroi, bezboleśnie, ale jednak!, strzelał go w ucho, kiedy śmiał się za głośno w nieodpowiedniej chwili albo w stosunku do nieodpowiednich osób, no i lubił smarkacza, no lubił! Teraz na pewno często wpada do cukierni, za resztę uciułanych sykli i knutów kupując dzieciom z sierocińca (i umysłowym dzieciom, w tym głównie sobie) różne słodkości. Okazjonalnie kupuje im obojgu piwo, kiedy debatują akurat wieczorami w Dziurawym Kotle! :pwease:

Chętnie podrzuciłabym Ci jeszcze Urszulkę, chociaż nie wiem, czy coś z tego wykroimy; są w zbliżonym wieku, jednak dzieli ich dom, charakter i krew. Mogła ewentualnie kiedyś brzydko Cię potraktować albo nie-tak-całkiem-przypadkowo złamać gryfońskie serduszko, a jeśli nie, to pewnie tylko wywracała oczami na Twój widok, mrucząc pod nosem idiota!


intertwined
I've pinned each and every hope on you
I hope that you don't bleed with meDuncan Beckett
Zawód : pracownik Niewidzialnego Oddziału Zadaniowego
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
spare me your judgements and spare me your dreams,
don't cover yourself with thistle and weeds
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 xxx
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3098-duncan-beckett#50701 https://www.morsmordre.net/t3184-to-do-pana-panie-beckett#52861 https://www.morsmordre.net/t3139-duny#51645 https://www.morsmordre.net/f312-pokatna-8-5 https://www.morsmordre.net/t3185-duncan-beckett
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 20:44
Tak! Mogli nawet poznać się trochę wcześniej. Znaczy kiedy cyrkowcy byli w Londynie, Ciapajła na pewno zaciągała tam swoją siostrę albo rodziców i koniecznie musiała iść. Może taki maleńki Bott zgubił się na terenie cyrku któregoś lata, zafascynowany jakimś słoniem, koniem czy innym PIĘKNYM zwierzęciem, które dla pięciolatka może okazać się absolutnie śmiercionośne, włamał się do jego klatki? I wtedy Dunny pierwszy raz uratował Bertiemu życie? <3
A dalej jak mówisz <33 I koniecznie chcę fabułę!
Chętnie podrzudę Ci też Charlie, ale to osobno, za chwilkę :D

Na złamane przez Ullę serce bym się pisała, ale trzy lata różnicy między nimi w wieku szkolnym to za duża różnica na związkowanie szczególnie, kiedy dziewczyna jest starsza :D Ale zdecydowanie mogła mieć go za idiotę i tego nie ukrywać. Brzydko potraktować też mogła, Ślizgonki go z natury nie lubiły jako najbardziej typowego z typowych Gryfonów <3Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zapraszam bardzo! Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 20:49
O rety! To byłoby bardzo podobne do Duny'ego, więc jasne, biorę to w całości i już kocham mocno całą relację! Absolutnie musimy wyczarować jakąś fabułę, a Charlie możesz mi podrzucić zawsze, będę czekać fluffy

W takim razie brzydkie traktowanie w gratisie, ma pan to jak w banku, panie Bott!


intertwined
I've pinned each and every hope on you
I hope that you don't bleed with meDuncan Beckett
Zawód : pracownik Niewidzialnego Oddziału Zadaniowego
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
spare me your judgements and spare me your dreams,
don't cover yourself with thistle and weeds
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
 xxx
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3098-duncan-beckett#50701 https://www.morsmordre.net/t3184-to-do-pana-panie-beckett#52861 https://www.morsmordre.net/t3139-duny#51645 https://www.morsmordre.net/f312-pokatna-8-5 https://www.morsmordre.net/t3185-duncan-beckett
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 20:51
Ej, chcę napisać wspomnienia z tego cyrku! <3

Dopisuję teraz, już, natychmiast <3333Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zapraszam bardzo! Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zapraszam bardzo! [odnośnik]24.07.16 20:53
A może chcesz coś z Clementine? Łączy nas miłość do świata i... na pewno coś jeszcze. Myślę, że moglibyśmy się dogadać na fabule. Musimy kiedyś zagrać!


" There's no need to be perfect to inspire others let people get inspired
by how you deal
with your imperfections


Clementine Baudelaire
Zawód : hodowczyni ptaków
Wiek : 19 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
There's no need to be perfect to inspire others let people get inspired by how you deal with your imperfections.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2770-constanine-faye-baudelaire-budowa#44793 https://www.morsmordre.net/t2843-hanok#45618 https://www.morsmordre.net/t2840-poznaj-klementynke#45614 https://www.morsmordre.net/f268-mole-valley-little-ash-park https://www.morsmordre.net/t2858-skrytka-bankowa-nr-737#45863 https://www.morsmordre.net/t2844-clementine-faye-baudelaire#45621

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zapraszam bardzo!
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach