Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

lupuSowa
AutorWiadomość
lupuSowa [odnośnik]04.01.17 20:15
First topic message reminder :
Lupus nie posiada własnej sowy, ale to może i lepiej. Ptaszyska brudzą, są natrętne i domagają się ciągle jedzenia. List czy paczkę lepiej oddać wyszkolonej sowie.


Spoiler:


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Lupus Black dnia 02.09.17 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Lupus Black
Zawód : Uzdrowiciel na oddziale urazów pozaklęciowych
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Szedł podróżny w wilczurze, zaszedł mu wilk drogę.
"Znaj z odzieży - rzekł człowiek - co jestem, co mogę".
Wprzód się rozśmiał, rzekł potem człeku wilk ponury;
"Znam, żeś słaby, gdy cudzej potrzebujesz skóry".
OPCM : 5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 45
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4105-lupus-black https://www.morsmordre.net/t4189-lupusowa https://www.morsmordre.net/t4188-lupus#84660 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t4464-skrytka-bankowa-nr-1060#95257 https://www.morsmordre.net/t4398-lupus-black#94303

Re: lupuSowa [odnośnik]12.01.19 23:56
Przeczytaj 12 października
Szanowny Lordzie Black W pierwszych zdaniach tego listu pragnę złożyć Lordowi najszczersze wyrazy współczucia z powodu tragicznej śmierci krewnego, sir Asellusa. Nie znajduję słów, aby opisać, jak bardzo jestem wstrząśnięty wydarzeniami, do których doszło podczas szczytu w Stonehenge. Wraz z całą rodziną życzymy wiele siły w okresie żałoby, pozostajemy także do pańskiej dyspozycji w kwestii jakiegokolwiek wsparcia.
Podczas zgromadzenia przemawiał lord rozsądnie, wykazując się niezwykłą bystrością umysłu. Rad jestem widząc, że młode pokolenie wzięło sobie do serca nauki przodków i kontynuuje tradycje przez nich ustanowione. Pokładam nadzieję, że nowy porządek pozwoli nam wszystkim zaprowadzić ład w arystokratycznych szeregach, a także sięgnąć po należną nam sprawiedliwość.
W ruinach Stonehenge zginął również mój krewniak i choćbym nawet potrafił, nie chcę klasyfikować jego śmierci jako nieszczęśliwego wypadku. Anthony Macmillan i Anthony Skamander byli w pełni poczytalni w momencie sprowadzenia zaklęciem trzęsienia ziemi, a więc to oni są jedynymi odpowiedzialnymi za tę rzeź. Za to morderstwo.
Nie zamierzam uzewnętrzniać się lordowi przez pięć cali pergaminu, dlatego pozwolę sobie przejść do rzeczy. Wraz lordem Amadeusem Crouchem planujemy skonstruowanie pozwu przeciwko wymienionym wcześniej czarodziejom – ich czyny nie mogą pozostać bez konsekwencji, a kara musi być adekwatna do popełnionej zbrodni. Zdaję sobie sprawę, że rody Black i Crouch nie pałają do siebie sympatią, uważam jednak również, że jest to sprawa niezwykle ważna i oferuje swoją skromną osobę w roli pełnomocnika podczas chwilowego pokoju, zawartego na czas kreowania pozwu oraz ewentualnego procesu. Podobną propozycję skierowano do lordów Rowle oraz Fawley, którzy również stracili w gruzach swoich bliskich.
Kieruję tę propozycję do Ciebie, lordzie Black, ponieważ uważam Cię za godnego przedstawiciela swojego rodu, który byłby zdolny ponieść na swoich barkach podobne przedsięwzięcie. Liczę, że rozważysz współudział w czymś zaiste bezprecedensowym, a jeśli Twoja odpowiedź będzie twierdząca, już wkrótce spotkamy się na Wyspie Wight w celu omówienia szczegółów.
Łączę wyrazy szacunku i oczekuję na lordowską odpowiedź.
lord Blaise Lestrange
(pieczęć rodowa)


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
lupuSowa - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: lupuSowa [odnośnik]23.01.19 21:07
Przeczytaj 12 października
Szanowny Lordzie Black Dziękuję za słowa współczucia oraz wsparcia, które w obecnych czasach znaczą naprawdę wiele. Rad jestem, że w obliczu większego wyzwania, rody wyznające te same idee są w stanie spojrzeć na sytuację z większej perspektywy.
Spieszę powiadomić iż lord Crouch zapewnił mnie o swoim pokojowym nastawieniu, przekazał także pozytywną opinię lorda Rowle odnośnie spotkania. Przyświeca nam ten sam cel i jestem pewien, że wspólnymi siłami sięgniemy po należną nam sprawiedliwość.
Czternastego października po godzinie dwudziestej będę oczekiwał lorda w swoim gabinecie na Wyspie Wight - świstoklik przygotowany dla lorda specjalnie na tę okazję zostanie dostarczony jutro na Grimmauld Place 12.
Niech nadchodzące dni będą spokojne oraz sprzyjające szybkiemu powrotowi do zdrowia.
Wyczekując spotkania, łączę wyrazy szacunku
lord Blaise Lestrange
(pieczęć rodowa)


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
lupuSowa - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: lupuSowa [odnośnik]23.02.19 15:08
Przeczytaj
Lupusie, chciałam poinformować Cię o tym, że zgodnie z Twoją sugestią wybrałam się do uzdrowiciela. Nieco później, niż planowałam, ale...jestem już świadoma stanu swego zdrowia i tego, co dzieje się z moim organizmem. Jestem Ci wdzięczna za dyskrecję, którą zachowałeś do tej pory - i chyba nie muszę objaśniać, jak ważne jest, by to, czego dowiedziałeś się o mnie podczas badań związanych z anomalią, pozostało sekretem. Wierzę, że jesteś wierny uzdrowcielskiej przysiędze zachowania tajemnicy.

Mam nadzieję, że ten ciężki miesiąc pozwala Ci na znalezienie choć chwili odpoczynku - o ile coś takiego jest możliwe po tragicznych wydarzeniach ze Stonehenge.

Deirdre


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: lupuSowa [odnośnik]16.07.19 20:09
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie Black, Z największą przyjemnością zapraszam Cię na tegoroczny Sabat. To naprawdę wyjątkowa okazja, podczas której pożegnamy stary rok i powitamy nowy, który, miejmy nadzieję, przyniesie nam wszystkim upragnione wytchnienie i spokój po ostatnich trudnych miesiącach. Mam nadzieję, że mimo ogromnej ilości pracy, która niewątpliwie spoczywa na tobie jako na uzdrowicielu, znajdziesz czas, by zjawić się w Hampton Court świętując Nowy Rok.

Zresztą, mówią, że anomalie już się nie pojawią, zatem... czy nie powinieneś mieć teraz więcej czasu, mój drogi? Kiedy wreszcie poznam wieść o twoich szczęśliwych zaręczynach zwieńczonych ożenkiem, drogi Lupusie? Jeśli nie masz nikogo na oku, może będziesz miał jeszcze okazję poznać odpowiednią damę z dobrego rodu - wiesz, na kolacji usadziłam Cię obok ślicznej młodej lady, która wręcz pała entuzjazmem do wszelkiego rodzaju uzdrowisk; jest co prawda nieco hipochondryczką, ale z pewnością będziesz w stanie zapanować nad jej temperamentem i na pewno znajdziecie też wspólny język przynajmniej na polu alergii i osobliwości medycznych...

Nie każ mi długo czekać na dobrą wiadomość, chciałabym jeszcze dożyć Twego ślubu. Ale na ten moment ucieszy mnie sam fakt Twojego pojawienia się na moim balu - wiesz, pod maską nawet Black może porzucić pewne utarte schematy... Adelaide Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
lupuSowa - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: lupuSowa [odnośnik]17.11.19 3:08
Run your fingers through my hair,
Tell me I'm the fairest of the fair
Elodie Burke
Zawód : Dama na trzy etaty
Wiek : 20
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna

she's a saint
with the lips of a sinner


OPCM : 12
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica
she`s an  a n g e l
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6266-elodie-parkinson https://www.morsmordre.net/t6336-lethe https://www.morsmordre.net/t6343-once-upon-a-time https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t6333-skrytka-bankowa-nr-1568 https://www.morsmordre.net/t6335-elodie-parkinson

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

lupuSowa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach