Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Księżniczka
AutorWiadomość
Księżniczka [odnośnik]14.02.21 21:39
First topic message reminder :
Księżniczka Genevieve
Księżniczka Genevieve w skrócie nazywana Księżniczką bądź tym słodziusim piórusiem to mała, biała sóweczka, która wiedzie niezwykle trudny żywot. Towarzyszy Cordelii dopiero od roku, bowiem jej poprzedniczki nie wytrzymywały natłoku namiętnej korespondencji oraz innych atrakcji gwarantowanych przez szlachciankę. Ptaszek jest zastraszony głośnymi dźwiękami, często otumaniony niezdrowymi dla niego słodkościami oraz wygląda na wiecznie osowiałego, dzięki czemu Cordelia z łatwością może go zamęczać przywiązywać do nóżek różnokolorowe wstążki, przyczepiać do lotek złote klipsy z diamencikami i próbować zmienić kolor piórek na różowy.
Cordelia Malfoy
Zawód : Arystokratka, córka swego ojca
Wiek : 18
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
pretty shiny thing
OPCM : 3
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 14
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9354-cordelia-armanda-malfoy https://www.morsmordre.net/t9413-ksiezniczka#286128 https://www.morsmordre.net/t9414-sweet-summer-child https://www.morsmordre.net/f383-wiltshire-wilton-rezydencja-rodu-malfoy https://www.morsmordre.net/t10314-skrytka-bankowa-nr-2152#311771 https://www.morsmordre.net/t10138-cordelia-armanda-malfoy#307321

Re: Księżniczka [odnośnik]12.01.22 16:59
Przeczytaj Isabelle
Najdroższa Cordelio, Czytałam w "Czarownicy" (do Francji dociera z pewnym opóźnieniem, ale regularnie) Twoje najnowsze wiersze - wspaniałe! Jestem bardzo dumna z Twojej pierwszej okładki i z tego, jak zdolną młodą damą się stajesz.

Od bardzo dawna nie otrzymałam od Ciebie żadnego listu, właściwie to od szczytu w Stonehenge. Mam nadzieję, że nie chowasz do mnie żadnej urazy za karygodne wybryki tego, który od dawna nie żyje? Liczyłam, że znajdę u Ciebie zrozumienie - to w końcu twój brat miał tak zgubny wpływ na Percivala, o czym się ostatnio dowiedziałam. Jakie to szczęście, że obydwoje już nie żyją.

Czy pan ojciec znalazł Ci już kandydata na męża, droga Cordelio? Noś głowę wysoko i nie zapominaj, że jesteś najlepszą partią w Anglii! Nie przejmuj się, jakby był trochę stary - powiem Ci z doświadczenia, że wdowieństwo jest bardzo przyjemne. Mogę robić co chcę, prawie, i nikt nie zrzędzi mi o mężczyznach. Pamiętaj, że męskie uczucie nie trwa wiecznie, a damska przyjaźń tak. Pamiętaj, że zawsze znajdziesz we mnie wsparcie i pamiętaj też, że jasnowłose mugolki to największe zagrożenie dla naszego świata, mam nadzieję, że Twój pan ojciec już się wszystkich pozbył.

Przesyłam przepyszne makaroniki z lokalnej piekarni. Dwa, bo jako młoda panna na wydaniu musisz dbać o linię, a poza tym Iseult jest delikatna i nie udźwignie całego pudełka. Twoja starsza przyjaciółka, Belle


Do listu były dołączone dwa różowe makaroniki.


Stal hartuje się w ogniu


Isabelle Carrow
Zawód : Alchemiczka, szlachcianka
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
Stal hartuje się w ogniu
OPCM : 0
UROKI : 4
ALCHEMIA : 19
UZDRAWIANIE : 11
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
 xyz
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7146-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/t7207-listy-isabelle https://www.morsmordre.net/t7154-zhanbiona-dama-isabelle-carrow https://www.morsmordre.net/f52-west-yorkshire-wakefield-sandal-castle https://www.morsmordre.net/t7206-skrytka-bankowa-nr-1757 https://www.morsmordre.net/t7256-isabelle-carrow#195434
Re: Księżniczka [odnośnik]25.03.22 22:01
Rosemunda Strikes
Szanowna Lady Malfoy, W imieniu Ministerstwa Magii z niezwykłą przyjemnością pragnę zaprosić na nadchodzącą uroczystość organizowaną przez Ministerstwo Magii, podczas której Minister Magii uhonoruje bohaterów wojennych najwyższymi magicznymi oznaczeniami.

Uroczystość odbędzie się 1 kwietnia przed Pałacem Buckingham, w Westminister o godz: 20:00.

Zapraszamy wraz z osobą towarzyszącą.

Po uroczystości odbędzie się bankiet z poczęstunkiem w Restauracji Wenus.

Księżniczka - Page 2 1MhEyyX

Rosemunda Strikes
Sekretarz Asystenta Ministra Magii

Księżniczka - Page 2 FTsSXFV
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Księżniczka - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Księżniczka [odnośnik]03.04.22 13:27
Frederick Fox1958
Najsłodsza Siostrzyczko,Gratuluję Twojego debiutu i żałuję, że nie mogłem Ci podczas niego towarzyszyć - choć byłabyś jedynym powodem, dla którego zechciałbym się tam pojawić. Nie wątpię, że zachwyciłaś wszystkich kawalerów oraz damy, nie tylko swoją urodą. Wejście do socjety to również wejście do nowego życia. Dorosłość nie jest tak prosta i beztroska jak dzieciństwo, dlatego rozumiem Twoje rozczarowania. Od tego momentu jesteś odpowiedzialna za własne szczęście - tylko Ty, nie żadne fatum czy klątwa. Literatura lubi wyłgać się przeznaczeniem, ale prawdziwe życie to nie baśń.
Cieszy mnie, że stawiasz na swoim. Żyj swoim życiem, Cordelio - a nie życiem, którego oczekują od Ciebie inni. Emocje, które teraz przeżywasz, są silne, ale i naturalne. Kiedy sięgam pamięcią swojego pierwszego sabatu, myślę, że czułem się podobnie jak Ty - nie rozumiałem tego świata. Ale to zrozumienie z czasem do Ciebie przyjdzie. W momencie, kiedy będziesz gotowa. Najważniejsze, byś pozostała wierna swoim ideałom i była ze sobą szczera - to jedyna droga ku szczęściu, ale jej koszt, zaiste, może być wysoki.
Myślę, że cała rodzina martwi się na Twoją nieobecność. Jak sama napisałaś - nie zostałaś wydziedziczona tak jak ja, a więc będą Cię szukać. Cieszę się, że pomimo różnicy zdań nadal jest dla mnie miejsce w Twoim sercu. Wiele to dla mnie znaczy. Nie zamierzam moralizować Twoich wyborów, nie chciałbym jednak, aby coś Ci się stało. Londyn nie jest tak bezpiecznym miejscem jak piszą o tym w prasie - lepiej nie wybierać się na wojaże poza centrum. Ponoć tylko w Westminster znajdują się dobre hotele. W pozostałych mieszkają pluskwy i karaluchy.

Pozostaję wierny swoim przekonaniom, Cordelio. Mój powrót do Wilton nie jest możliwy. Nigdy nie będzie. Ale Twój jeszcze może.

Uważaj na siebie - i na ludzi, których spotkasz.


Twój Bratlist dotarł do Cordelii po spotkaniu z Marcelem


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : 51
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag
Księżniczka - Page 2 Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Księżniczka [odnośnik]06.05.22 18:33I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Księżniczka - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Księżniczka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach