Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pokój gościnny
AutorWiadomość
Pokój gościnny [odnośnik]02.07.21 23:41

Pokój gościnny

Pokój gościnny to niewielki pokoik zlokalizowany na piętrze, który stał się gościnnym głównie dlatego, że nikt nie zdecydował się w nim zamieszkać; jego głównym wyposażeniem jest pojedyncze łóżko, szafa na ubrania i wykonany ręcznie stolik. Ponieważ rzadko kiedy ktoś rzeczywiście tu zostaje, przez większość czasu pomieszczenie pełni też rolę przechowalni - pod ścianami piętrzą się walizki, wypełnione po brzegi przedmiotami, których nie udało się jeszcze rozpakować. Wieść rodzinna głosi, że z dolnej szuflady szafy wydobywa się czasami ciche skrobanie, ale wielokrotne oględziny nie wykazały póki co obecności żadnego intruza.


I've polished this anger and now it's a knife
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 22
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Pokój gościnny
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach