Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Magiczne drzewo w Oversley Wood
AutorWiadomość

Magiczne drzewo

Owiane legendą magiczne drzewo znajduje się w głębi Oversley Wood. Rozległy las, stanowiący krajobrazową perełkę leżącego nieopodal miasta Alcester, od lat przyciąga wielu turystów oraz łaknących przygód czarodziejów. To właśnie ci drudzy, mający wiedzę o pradawnym mędrcu zaklętym w ogromnym pniu, pragnęli odkryć jego tajemnicę, a także zasłyszeć mądrości, jaką nie przywyknął się dzielić. Złączony z naturą, pozostający w ukryciu i z dala od oczu zwykłych pasjonatów bujnej roślinności, unikał towarzystwa, a nawet często takowym gardził. Nie lubił podarków, zwykle podobne budziły w nim gniew, albowiem o wiele bardziej cenił sobie ludzkie przywiązanie do natury i troskę o nią. Rozwijające się miasta i coraz odważniejsze naruszanie przyrody przez człowieka utwierdzały w nim przekonanie, że w końcu nie pozostanie nic poza brukowanymi uliczkami i niszczejącymi kamienicami. Sam nie mógł nic z tym zrobić, ale wszystkich tych, którzy podobnie jak on pragnęli postawić granice, gotów był nagrodzić.
Pasjonaci fauny i flory wiedzieli, iż w żadnej z ksiąg nie znajdą informacji, jakich nabyło przez wieki magiczne drzewo.
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Magiczne drzewo w Oversley Wood Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Magiczne drzewo w Oversley Wood

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach