Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Cornelius Sallow {Budowa}
AutorWiadomość
Cornelius Sallow {Budowa} [odnośnik]17.10.21 5:09
1. Na start banalnie - jaki jest ulubiony kolor Twojej postaci?
Zielony - kojarzący się z (obserwowanymi z daleka, Cornelius nie lubi natury) lasami Shropshire, z biało-zielonymi barwami własnej rodziny i tradycjami druidów, od których wywodzą się Sallowowie. Ciemna zieleń barw rodu Ministra kojarzy się Corneliusowi z prestiżem, którego dorobił się dzięki pracy dla Malfoy'a - a barwy Domu Węża z konserwatywnymi wartościami i czystą krwią, które gwarantują mu miejsce w nowej, wspaniałej Anglii. Choć uczęszczał do Domu Kruka, to zieleń pozostaje jego ulubionym kolorem - woli stąpać twardo po ziemi niż bujać w niebieskich obłokach.

2. Wykonaj "w imieniu" swojej postaci test MBTI. Jaki otrzymałeś wynik? Czy się z nim zgadzasz? Dlaczego?
ESTJ - Wykonawca.
Wykonawcy to rzecznicy tradycji i porządku, korzystający z własnego poczucia tego, co jest dobre, co złe, a co – akceptowalne społecznie, aby łączyć rodziny i społeczności.
Częściowo zgadzam się z sednem opisu - Cornelius uwielbia porządek, ale bardziej od tradycji ceni własne poczucie tego, co jest dobre, co złe, a co akceptowalne społecznie, niejednokrotnie naginając je do własnych potrzeb. Jako Rzecznik Ministerstwa Magii z pasją łączy czarodziejskie społeczeństwo w obliczu wojny, jednak jego własna rodzina się rozpadła. Gdyby mógł, trzymałby ją w ryzach żelaznego porządku - nie pozwolił bratu jeździć na ryzykowne wyprawy, nakłonił rodziców do przeprowadzki do Londynu, wychował Marceliusa jak czarodzieja czystej krwi. Podobne marzenia może jednak snuć tylko we własnej głowie.

Silnie przekonani o znaczeniu praworządności i autorytetu, na który trzeba sobie zasłużyć, Wykonawcy przewodzą innym przez dawanie przykładu, wykazując się poświęceniem i konsekwentną uczciwością oraz odrzucając lenistwo i oszustwa, zwłaszcza w pracy. Jeśli ktoś sądzi, że ciężka, żmudna praca do znakomity sposób na kształtowanie charakteru, to właśnie Wykonawca.
Tutaj opis znów trochę idealizuje Corneliusa. Tak, Sallow uważa, że na autorytet trzeba sobie zasłużyć - szanuje ludzi bardziej za ich dokonania niźli za urodzenie, a choć arystokratom uparcie się podlizuje, to niejednokrotnie uważa się za lepszego od nich albo właściwie od wszystkich wkoło. Nigdy nie był też leniwy, pracuje ciężko już od pierwszych lat w Hogwarcie. Nie jest jednak przykładem, za jaki stara się uchodzić - a dla własnej korzyści posunąłby się do oszustwa, gdyby był pewien, że nie zostanie to odkryte.

Wykonawcy są świadomi swojego otoczenia i żyją w świecie jasnych, sprawdzalnych faktów – ta pewność własnej wiedzy oznacza, że nawet w obliczu silnych przeciwności trzymają się swoich zasad.
Przywiązanie do faktów i wiedzy pchnęło Corneliusa ku swojej największej pasji, legilimencji. Unikatowy i do niedawna nielegalny talent pozwala mu w mgnieniu oka sprawdzić czyjeś emocje, Sallow uwielbia też zatracać się w cudzych wspomnieniach - jedynie je, nie słowa, uważa za prawdę. Stosunek Sallowa do legilimencji obrazuje jego stosunek do reszty świata - choć najchętniej ustawiłby wszystkich w szeregu i jest miłośnikiem prawa, samemu uważa, że stoi pod nim. Przekonanie o własnej wyjątkowości pozwala mu naginać moralność i niestrudzenie brnąć do celu.


3. Jakie marzenie miała Twoja postać w dzieciństwie? Jak widziała swoją przyszłość?
Marzenie Corneliusa pozostało takie samo - chciał i nadal chciałby zostać Ministrem Magii. Zmieniły się tylko motywacje. Mały Cornelius chciał zasłużyć na podziw i aprobatę swojego ojca, na dumę, której nie zaznał do dziś. Dorosły Cornelius chciałby objąć fotel Ministra Magii aby zaprowadzić na świecie własny porządek - własny egoizm, własne korzyści i własne przekonanie o nieomylności uważa za ważniejsze od wszystkich wkoło. Choć ceni wykształconych ludzi i zdaje sobie sprawę, że nie jest specjalistą w każdej dziedzinie, to nie ma żadnych politycznych autorytetów - a choć dla korzyści i kariery popiera Czarnego Pana, to nigdy nie zostanie idealizującym czarnoksiężnika fanatykiem, samemu jest na to zbyt próżny.

4. Jak wyglądało pierwsze zauroczenie Twojej postaci? Jeżeli jeszcze nie miało miejsca - jak myślisz, jak będzie wyglądać?
Nosiła długie, kolorowe spódnice, potrafiła tańczyć z radości w deszczu, śmiała się całą sobą, kochała kwiaty, oczy miała koloru niezapominajek, a włosy - miodu. Layla Mallard była pierwszym zauroczeniem, pierwszym zakochaniem, pierwszą miłością Corneliusa i pozostanie w jego wspomnieniach na zawsze. Choć nie był kochliwym nastolatkiem i podczas nauki w Hogwarcie nie był zainteresowany flirtami ani dziewczynami, to mugolska kwiaciarka spodobała mu się od pierwszego wejrzenia. Poznał ją, gdy czyścił mugolom pracę po jednym z czarodziejskich wypadków na ulicach Londynu. Ona poznała jego, gdy następnego dnia wrócił do jej kwiaciarni, rozegrać pierwsze spotkanie od nowa. Niedoświadczony czarodziej musiał wydać się jej dziwakiem, ale pokochała jego inność, stała się jego przewodniczką na ulicach mogolskiego Londynu, przeżył z nią pierwszy pocałunek, pierwszą namiętność, pierwsze wszystko. Słyszy jej śmiech ilekroć pada deszcz, czuje jej zapach w płatkach róż, rozgrzane drewno kojarzy mu się z podłogą w jej małym mieszkaniu, i choć usiłował tłumaczyć swoje zachowanie jedynie namiętnością i młodzieńczym zauroczeniem, to kochał Laylę prawdziwie i szczerze.

5. Co o Twojej postaci mówi jej różdżka i w jaki sposób objawiają się u niej te cechy charakteru?
...

6. Czy Twoja postać wciąż posiada swoją pierwszą różdżkę? Jeżeli nie - w jakich okolicznościach ją straciła? Jeżeli tak - czy ma do niej sentyment?
...

7. Psidwak czy kuguchar?
...

8. Czy bogin Twojej postaci ulegał zmianom na przestrzeni lat? Jeżeli tak - dlaczego? Jakie wcześniej przyjmował formy?
Tak - w dzieciństwie bogin Corneliusa przybierał postać rozczarowanego pana ojca. Tiberius Sallow wychował dzieci surowo, nie szczędząc krytyki i rozbudzając w Corneliusie chorobliwą ambicję. Sallow całe życie bał się, że będzie niewystarczający - a gdy nawiązał romans z kobietą z mogolskiego świata, lęk ten jedynie się zintensyfikował.
Bogin zmienił się wraz z narodzinami Marceliusa. Miłość zawsze kojarzyła się Corneliusowi z lękiem - dlatego zaczął się bać, chorobliwie bać o to dziecko. Czytać o przypadkach śmierci łóżeczkowych, lękać, że do londyńskiego mieszkania włamie się złodziej, gdy on będzie w pracy lub poza domem. Prawdopodobnie strach ten potęgowały wyrzuty sumienia z powodu przedłużających się nieobecności, niemożności spędzania z Laylą i dzieckiem czasu, podwójnego życia. Kochał też syna szczerze, a małe dziecko wydawało mu się zupełnie bezbronne.
Lęk nie opuścił Sallowa do dzisiaj - choć zmierzył się z nim w Tower, choć sądzi, że zostawił tam syna na śmierć, choć do końca życia będą go prześladować wyrzuty sumienia. Pomimo tego, że porzucił własne dziecko - zawsze w jakiś sposób się o nie troszczył, nigdy też nie zdołał wyrzec się egoizmu by skutecznie ochronić syna. Próbował to zrobić, dać Marceliusowi pieniądze i zorganizować transport za granicę, ale nie potrafił zmusić się do odwagi przy naczelniku więzienia i położyć na szali własnej kariery (której Marcelius groził).
Niegdyś login był po prostu pustą kołyską, symbolem dziecka w tarapatach - odkąd Cornelius zobaczył we wspomnieniach Jade Sykes śmierć ukochanego brata w płomieniach, zaczął też bać się ognia. Może płonąca kołyska to niekoniecznie śmierć najbliższych - dwójkę z nich Cornelius poświęcił dla własnej korzyści - a obawa przed spopieleniem się własnej duszy, przed utratą serca wraz z kolejnymi stratami. Nie wiadomo jeszcze, czy bogin Sallowa zmieni lub zmienił się ponownie - po tym, jak Cornelius zmierzył się z własnym strachem i zostawił syna w więzieniu.


9. W jaki sposób Twoja postać odreagowuje stres?
...

10. Twoja postać jest skowronkiem - lubi wcześnie wstawać i zasypiać, czy sową - późno chodzi spać i późno wstaje?
...

11. Jak Twoja postać reaguje na krytykę - zarówno ze strony nieznajomych, jak i bliskich osób?
...

12. Jakie jest ulubione miejsce Twojej postaci i dlaczego?
...

13. Czy Twoja postać ma jakieś rytuały - coś, co robi każdego dnia, np. przed wyjściem z domu lub pójściem spać? Jakie?
...

14. Co przyczyniło się do tego, że Twoja postać posiada takie a nie inne poglądy polityczne?
Oportunizm i wychowanie. Sallowowie wyznają tradycyjne, konserwatywne wartości i od wieków służą lordom Avery, pięknymi słowami łagodząc ponure i gwałtowne oblicze swych panów. Niegdyś służyli arystokratom ze Shropshire jako dyplomaci, od kilku pokoleń wykorzystują jednak swe talenty w Ministerstwie. Naturalną koleją rzeczy znaleźli się w bardziej konserwatywnym obozie - wywodzą się z jawnie antymugolskiego hrabstwa, aspirują też do znajomości z tradycyjnymi angielskimi elitami. Sam Cornelius zawsze rozpatrywał poglądy jako rzecz płynną, przybieraną dla własnych korzyści - przy ojcu wchodził w buty tradycjonalisty, by zrzucić szatę dla pierwszej ślicznej mugolki. Dziś nie byłby już na tyle lekkomyślny, wiedząc, że błędy pozostają z człowiekiem długo, a poglądów nie można zmieniać jak rękawiczek. Dlatego wiernie trwa u boku Cronusa Malfoy'a, rad, że wybrał stronę wygranych. Niedawno po raz pierwszy nazwał dawną ukochaną szlamą, by publicznie sprawiać wrażenie konserwatywnego czarodzieja i wciąż nagina dawnego siebie, aby jeszcze lepiej wpasować się w politykę Ministerstwa.

15. Dlaczego amortencja Twojej postaci ma akurat taki zapach?
...

16. Czy Twoja postać dobrze wspomina szkołę? Dlaczego? Jeżeli była uczniem Hogwartu lub Beauxbatons - czy uważała, że pasuje do swojego domu?
...

17. Jak w mimice Twojej postaci odbija się jej zażenowanie?
Zazwyczaj nie odbija się - jako polityk, Cornelius styka się z osobami ważniejszymi od siebie i nie może pozwolić sobie na okazywanie własnych emocji, ani zażenowania ich słowami. Choćby czytano mu romantyczne wiersze drukowane w "Czarownicy", jeśli rozmawia z osobą o równej lub wyższej pozycji, wysłucha największych bzdur z pokerową twarzą. Dopiero, gdy może sobie pozwolić na jawne zniecierpliwienie lub pogardę (przy osobach znacznie niższego stanu, przy mugolach i legilimentowanych, paradoksalnie wśród najbliższych), przewraca oczyma i wzdycha ciężko, zaciskając później kąciki ust w zezłoszczonym i cynicznym uśmiechu.

18. Czy Twoja postać ma zwierzęta? Czy miała je w przeszłości? Jeżeli tak - jakie? Jaki jest jej stosunek do zwierząt?
...

19. Czy Twoja postać dba o swój wygląd? Jak najczęściej się prezentuje? Jaką ma postawę, fryzurę, ubiór? Czy przykłada do niego wagę?
...

20. Jakie złe wspomnienia wywołują spotkania z dementorami u Twojej postaci? Jeżeli nigdy nie miała z nimi do czynienia - jak myślisz, jakie by one były?
Gdy Cornelius mijał dementory na ulicach Londynu (przezornie się do nich nie zbliżając, one zaś zostawiają polityka w spokoju), wracało do niego poczucia upokorzenia z momentu zerwania z Deirdre. Miał wtedy szczerze złamane serce, czuł się bezbronny, nieprzygotowany i zaskoczony. W jego uporządkowanym świecie, tamta nieprzewidziana chwila chaosu do dziś pozostanie jednym z bardziej traumatycznych wydarzeń - i to ta trauma, której jest świadomy, wypływa na powierzchnię zmąconych uczuć jako pierwsza. Gdyby przebywał z dementorami dłużej, te odgrzebałyby jednak kolejne jego traumy i jeszcze gorsze wspomnienia, starannie skrywane i niekoniecznie własne - podejrzane u Jade wspomnienie płonącego w Klątwie Stosu brata, oraz wydarte Marceliusowi strzępki śmierci Layli wracają do Corneliusa w koszmarach i nigdy nie dadzą mu spokoju.

21. O czym śni Twoja postać? Czy śpi spokojnie, może ma koszmary, a może nigdy nie potrafi zapamiętać swoich sennych wizji?
...

22. Czy Twoja postać posiada jakieś charakterystyczne odruchy, mimowolne gesty, nerwowe tiki? Jeśli tak - jakie? W jakich sytuacjach się objawiają?
...

23. Jak na przestrzeni lat zmieniała się relacja Twojej postaci z najbliższą rodziną? Co było tego powodem?
Cornelius zawsze próbował uchodzić za idealnego syna, tkwiąc w nieco sztywnym i fałszywym kieracie oczekiwań swoich rodziców. Matka go uwielbiała - do dzisiaj uwielbia, o ile ma dobre dni jak na swoją chorobę umysłową. Ojciec wymagał dużo, mówił mało, wychowywał surowo. Ciepło okazywał mu starszy brat, a Cornelius kochał go szczerze - mocniej niż jakąkolwiek inną osobę w swoim życiu. Ekwilibrium zostało zachwiane po śmierci Solasa, gdy Sallow po raz pierwszy otwarcie sprzeciwił się rodzinie. Wbrew prośbom rodziców, nie zeznawał w sądzie przeciwko szwagierce, choć jego zeznania mogłyby okazać się kluczowe - jest w końcu wprawnym kłamcą i świetnym oratorem, mógłby zmyślić fakty, które słyszał rzekomo dzięki bliskości z Solasem. Zobaczywszy we wspomnieniach Jadę dowód na jej niewinność, nie był jednak w stanie zeznawać na niekorzyść ukochanej żony brata, choć szczerze jej nie znosi - sprzeciwił się rodzicom, bo Solas by tak chciał, co zaowocowało pogardliwym milczeniem ojca, pogłębieniem się choroby matki i wyciszeniem kontaktów z rodzicami. Wątpi, by chcieli go widzieć, choć matka - gdy wierzy, ze Solas żyje - wysyła mu czasem ciepłe listy z gratulacjami.

24. Jaki alkohol najbardziej lubi Twoja postać i dlaczego? A może w ogóle nie lubi pić?
...

25. Jaki jest stosunek Twojej postaci do innych klas społecznych oraz osób o innej czystości krwi?
...

26. Co czyta Twoja postać przed snem? A może wcale nie czyta, a robi coś innego?
...

27. Jak wyobrażasz sobie swoją postać za dwadzieścia lat?
...

28. Czy Twoja postać posiada przedmiot - może pamiątkę - do którego ma wielki sentyment? Jeśli tak, czym on jest?
...

29. Podaj jedną decyzję, która miała największy wpływ na to, kim obecnie jest Twoja postać. Czy Twoja postać podjęłaby ją ponownie, znając już konsekwencje?
...

30. Co dokładnie sądzi Twoja postać o czarnej magii?
...

31. Czy Twoja postać przeklina? Jeżeli tak - jakich wulgaryzmów używa najczęściej?
...

32. Co najbardziej lubi w sobie Twoja postać - i dlaczego?
...

33. Czego najbardziej nie lubi w sobie Twoja postać - i dlaczego?
...

34. Jaki charakter pisma posiada Twoja postać? Czy przykuwa uwagę do tego, jak pisze, a może czyni to niedbale?
...

35. Czy Twoja postać posiada poczucie humoru? Jeżeli tak - jak byś je krótko opisał?
...

36. Jak myślisz, jakie wrażenie sprawia Twoja postać na obcych - swoją postawą, mimiką, tym, co mówi i w jaki sposób?
...

37. Jaki jest stosunek Twojej postaci do dzieci? Jeżeli nie posiada własnych - czy chciałaby je mieć: teraz, kiedyś?
Wbrew pozorom, Cornelius bardzo lubi dzieci.

38. Jaki Twoja postać ma głos - niski, wysoki, chrypliwy, lekko piskliwy? Mówi w sposób znudzony, wiecznie obojętny, czy może śpiewająco? Nie boi się mówić głośno czy może eterycznie szepcze - nawet wtedy, gdy nikt jej nie podsłuchuje?
(Taki, jak jego wizerunek)

39. Jeżeli Twoja postać mogłaby zmienić jedną rzecz ze swojej przeszłości, zapobiec jakiemuś wydarzeniu, podjąć inaczej jakąś decyzję - co by to było?
...

40. Jak myślisz - jak zginie twoja postać?
Cornelius uważa, że umrze ze starości - unika niebezpieczeństw, a choć walczy na wojnie, to w pierwszej kolejności myśli o sobie. Chciałby dojść do pozycji i zgromadzić majątek, dzięki któremu będzie żył wygodnie. Jeśli Rycerze Walpurgii wygrają wojnę, Sallow odnajdzie dla siebie prestiżową pozycję i dożyje starości w pięknym domu w Chelsea. Gdyby nagle stali się przegraną stroną, jako pierwszy znalazłby się w Szwajcarii, a potem Ameryce Południowej i dożył swoich dni na słonecznej plaży.
Nie będzie to jednak przyjemna starość - sądzę, że pod koniec życia Cornelius zrozumie, kogo poświęcił aby zajść wysoko. Albo oszaleje, zatraciwszy się w skradzionych innym wspomnieniach i skończy jak własna matka; albo skona w pełni władz umysłowych i z klarowną świadomością własnej samotności.
W głębi serca łudzę się, że - ucząc się na błędach - Cornelius byłby zdolny poświęcić kiedyś wszystko dla osoby, którą kocha, być może w porywczej chęci odkupienia się. Być może stanie u boku Deirdre na polu walki, być może ochroni na wojnie Marceliusa - choć poświęcenie w ferworze chwili nie byłoby w jego stylu. Gdyby mógł wybrać jak pomóc bliskim, to pewnie w białych rękawiczkach przekazałby Marceliusowi coś, co pomoże mu przetrwać wojnę (tajne informacje i sekrety, fortunę, świstoklik w bezpieczne miejsce?), a następnie odszedłby we własnej wannie, z podciętymi żyłami.I watched with glee

While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they madeOstatnio zmieniony przez Cornelius Sallow dnia 23.11.21 3:48, w całości zmieniany 7 razy
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczony
I'm a man of wealth and taste
And I lay traps for troubadours
OPCM : 5
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Cornelius Sallow {Budowa} Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Cornelius Sallow {Budowa} [odnośnik]17.10.21 5:22
41. Która postać, także ze świata współczesnego lub historyczna, mogłaby być dla Twojej postaci wzorem do naśladowania albo mentorem?
...


42. Czego Twoja postać nie zrobiłaby nigdy, za żadne pieniądze i pod żadnym pozorem szantażu?
Nie ma takiej rzeczy. Niegdyś myślałam, że Cornelius nigdy nie wyrzekłby się własnych wspomnień - pamięć jest dla niego wszystkim, niczego (nawet najgorszych chwil) nie odkłada do myślodsiewni, uwielbia gromadzić cudze wspomnienia i niezmiernie lęka się Oblivate. Im dłużej nim gram, tym bardziej rozumiem jednak, że byłby w stanie zrobić wszystko - jest oportunistą i tchórzem, na pewno znalazłaby się odpowiednia dźwignia. W imię kariery zabijał już ludzi, czekał na śmierć dawnej ukochanej w Bezksiężycowej Nocy i pozostawił własnego syna w więzieniu. Dla korzyści nie był jedynie w stanie zdradzić pamięci Solasa - choć gdyby w obecnej wojnie stanęli po przeciwnych stronach barykady, to nawet to mogłoby się zmienić.


43. Twoja postać wybrała się do galerii sztuki a jej wzrok przyciąga jeden, konkretny obraz. Patrzy na niego przez dłuższy czas, zaskoczona i zafascynowana. Co znajduje się na malowidle? Jaki to rodzaj obrazu?
...


44. Animagowie zmieniają się w zwierzęta, pasujące do ich wyglądu lub charakteru. Co jeśli Twoja postać zostałaby zamieniona w roślinę? Jakim kwiatem, ziołem, drzewem lub innym elementem flory stałaby się?
...

45. Twoja postać znalazła się w baśni razem z trzema braćmi Peverell. Śmierć ofiarowała jej potężny artefakt: jakie byłoby jego działanie?
Binokl, który pozwala zajrzeć w najskrytsze wspomnienia każdej osoby, na którą się spojrzy.

46. Toczy się wojna, ale poza nią postaci też mają życie: co jest ich największym strapieniem poza kwestiami związanymi z głównym konfliktem?
...

47. Jak Twoja postać znosi choroby, dyskomfort fizyczny i ból?
...

48. W co zamieniałaby się Twoja postać jeżeli opanowałaby sztukę animagii i dlaczego - zakładając, że nie istnieją ograniczenia geograficzne pochodzenia zwierzęcia? Jeśli jest anmagiem - jaką inną formę mogłaby przybrać?
...

49. Twojej postaci zostały trzy dni życia. Co zrobiłaby w tym czasie? Kogo odwiedziła? Jakby się zachowywała?
...

50. Jak Twoja postać podchodzi do spraw moralnych, a zwłaszcza do stosowania Eliksiru Rue? Czy Twoja postać, jeśli jest kobietą, wypiłaby ten eliksir i w jakich okolicznościach? Jeśli mężczyzną - czy pozwoliłby partnerce na jego wypicie?
...

51. Gdyby Twoja postać wygrała na magicznej loterii wygrała milion galeonów, co byś z nimi zrobiła?
...

52. Jak Twoja postać świętuje sukcesy? Co postrzega jako takowe?
...

53. Twoja postać wypiła veritaserum, które działa do kolejnego wschodu słońca. Może mówić tylko prawdę. Co się wydarzy, jak przebiegnie ten dzień?
...


54. Jaką rolę Twoja postać przejmuje w grupie? Sprawdź i zdecyduj na podstawie typologii.
...

55. Twoja postać otrzymała wizę do każdego, dowolnie wybranego, miejsca na świecie. Gdzie się wybierz i z kim? Co będzie dla niej główną atrakcją wyjazdu?
...

56. Jak twoja postać podchodzi do kary Azkabanu oraz pocałunku dementora za najcięższe czarnomagiczne przestępstwa? Jest za czy przeciw?
...

57. Twoja postać znalazła się na karcie Czekoladowych Żab. Z czego zasłynęła?
...

58. Jakich cech szuka Twoja postać w przyjacielu? Jak podchodzi do przyjaźni? Czy ma ich wielu?
...

59. Eliksir Wielosokowy po dodaniu ludzkiego włosa za każdym razem przybiera inną konsystencję, zapach, kolor, smak, w zależności od osobowości jego właściciela. Jaki byłby ten eliksir po dodaniu włosa Twojej postaci?
...

60. Czy Twoja postać podejmuje się zachowań ryzykownych? Dlaczego?
...

61. Postronny, obiektywny obserwator przygląda się Twojej postaci, przeczytał także jej życiorys. Jak określiłby ją w trzech słowach?

...

62. Twoja postać została Ministrem Magii: przedstaw podjęte przez nią decyzję i opisz ład, który zaprowadzi.
...

63. Jaką rolę w życiu Twojej postaci odgrywają miłość i czułość? Jak okazuje uczucia?
...

64. Utraty którego zmysłu Twoja postać obawiałaby się najbardziej? Dlaczego?
...

65. Jaka cecha lub zachowanie drugiego człowieka najbardziej denerwuje Twoją postać? Co przekreśla szanse na porozumienie? Co może doprowadzić ją do szału?
...

66. Twoja postać jest bardziej optymistą czy pesymistą?
...

67. Kiedy ostatni raz Twoja postać była szczęśliwa? Tak naprawdę, w pełni? Co - lub kto - wywołuje w niej ten stan?
...

68. Ze wszystkich swoich bliskich, rodziny, przyjaciół – czyja śmierć byłaby dla Twojej postaci najdotkliwsza i dlaczego?
...

69. Twoja postać stworzyła dzieło życia, które stało się kamieniem milowym w rozwoju danej sztuki artystycznej (dowolnej - malarstwo, rzeźbiarstwo, muzyka, teatr). Jak wyglądałoby to dzieło, o czym by opowiadało?
...

70. Opisz doświadczenie, które wywołało u twojej postaci największe zażenowanie, zawstydzenie, jakie pamięta.
...

71. Jakie jest podejście Twojej postaci do porządku i bałaganu? Jak traktuje swoje mieszkanie lub dom?

...

72. Czy twoja postać potrafi łatwo wybaczać? Czy bywa pamiętliwa?
...

73. Co Twoja postać uważa za swoje największe życiowe osiągnięcie?
...

74. Po wybuchu anomalii forum Morsmordre przechodzi wielkie zmiany. Akcja dzieje się w Londynie w 2018 roku, magia nie istnieje a Twoja postać jest normalnym mugolem, żyjącym we współczesnym świecie. Jak wygląda jej życie? Rodzina, związek? Czym się zajmuje? Jakie ma problemy, pasje, marzenia?
...

75. Co - i jak - Twoja postać lubi jeść? Jaki jest jej ulubiony smak lub potrawa? Jak podchodzi do tematów kulinarnych?
...

76. Jak Twoja postać postrzega prawo i jego przestrzeganie? Czy zasady są dla niej ważne? Jak zmieniało się podejście do przepisów i regulaminów na przestrzeni lat?
Cornelius uważa się za stojącego ponad prawem - tworzy je sam dla siebie, w myśl, iż wybitne jednostki powinny sięgać po wszystkie dostępne środki aby spełnić własne cele. Przez lata legilimentował ludzi całkowicie nielegalnie, bez oporów oferując możnym tego świata dyskretne i zakazane przysługi[/i aby kupić sobie ich sympatię i zasilić własny portfel. Jeśli chodzi o innych, zasady są jednak dla niego bezwzględnie ważne - prawo jest dla niego narzędziem egzekwowania kontroli, nie waha się przed donosami bądź zwracaniem na nie uwagi, jego hobby to wynajdowanie luk w regulaminach w Ministerstwie, a dzieci wychowałby surowo (i tak też próbował wychować Marcela).

77.  Jakie trzy przedmioty - oprócz różdżki - zabrałaby Twoja postać na bezludną wyspę? Bez czego nie mogłaby sobie poradzić?
...

78. Jakie cechy najbardziej podobają się Twojej postaci u płci przeciwnej?
...

79. Jak Twoja postać traktuje skrzata domowego? Jak traktowałaby go, gdyby go miała?
...

80. Jaki znak zodiaku jest przypisany do Twojej postaci? Czy zgadzasz się z opisem? Czy pasowałby do niej inny? Jaki jest stosunek Twojej postaci do wróżb?
...

81. Jaką tajemnicę Twoja postać chciałaby odkryć?
...
[/i]


I watched with glee

While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made

Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczony
I'm a man of wealth and taste
And I lay traps for troubadours
OPCM : 5
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Cornelius Sallow {Budowa} Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Cornelius Sallow {Budowa}
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach