Wydarzenia


Ekipa forum
Gaius
AutorWiadomość
Gaius [odnośnik]23.11.20 21:47Gaius
Podstarzała i nieco złośliwa, ale bardzo skuteczna i zabiegana sowa. Pomimo stażu spędzonego z Corneliusem, nadal jest szybki i energetyczny - w przeciwnym wypadku, Sallow już dawno wymieniłby go na lepszy model.


Przeczytaj NADAWCA
ADRESAT TREŚĆ WIADOMOŚCI PODPISSpoiler:


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.Ostatnio zmieniony przez Cornelius Sallow dnia 11.02.23 22:18, w całości zmieniany 1 raz
Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Szef Biura Informacji, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 8 +3
UROKI : 38 +8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1 +3
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Gaius Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Gaius [odnośnik]24.11.20 10:42
Przeczytaj Marcel
Ojcze, mam nadzieję, że mój list zastaje Cię w dobrym zdrowiu, bo mimo wszystko nie życzę Ci źle.

Wiele się zmieniło, odkąd widzieliśmy się po raz ostatni. Ja dorosłem, a Anglię pochłonęła wojna. Pewnie się nad tym zastanawiałeś, przeżyłem, choć krzyki, które słyszałem w Londynie w Bezksiężycową Noc, będę słyszeć w snach aż do śmierci. Ufam, że ci, którzy byli ich przyczyną, będą je słyszeć również po śmierci. Zginęło wielu wspaniałych ludzi, pewnie martwiłeś się ich losem, tak jak martwiłeś się moim. Czy jesteś wciąż w Londynie? Myślę, że nie. Zawsze byłeś wygodny, a tu dzieje się ostatnio zbyt wiele.

Powinieneś wiedzieć, że mama nie żyje. Byłem przy niej, kiedy umierała, ale pojawiłem się za późno, żeby jej pomóc. A może byłem za słaby. Czarodziej niemieckiego pochodzenia zamordował ją tak brutalnie, że opisywanie tego byłoby bezczeszczeniem jej pamięci. Nasz dom spłonął, ktoś podłożył ogień. Nie wiem, dlaczego. Nie wiem też po co. Nienawidzą mnie tylko za to, kim była moja matka - i Twoja żona.

Ale wiem, że oprócz Ciebie nie został już nikt. Nigdy Cię o nic nie prosiłem, choć minęło już prawie piętnaście lat. Teraz - chciałbym tylko przeżyć. Wiem, że możesz mi pomóc, ojcze. Marcel


jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy, jeszcze się nam ukłonią ci co palcem wygrażali

Marcelius Sallow
Marcelius Sallow
Zawód : Akrobata
Wiek : 19
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

red -
the blood of angry men

OPCM : 6 +3
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 41
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t8833-marcelius-sallow#263287 https://www.morsmordre.net/t8838-marcelius-sallow#263482 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f319-arena-carringtonow-wagon-7 https://www.morsmordre.net/t8839-skrytka-bankowa-nr-2088#263495 https://www.morsmordre.net/t8841-marcelius-sallow#263502
Re: Gaius [odnośnik]20.12.20 13:22
Przeczytaj Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Szanowny Panie Sallow, w imieniu swoim oraz pozostałych członków Komisji, chciałbym pogratulować rejestracji różdżki i tym samym podziękować za powierzone Ministerstwu Magii zaufanie. Równocześnie informuję, że zgodnie z dekretem Ministra Magii z dnia 10 kwietnia 1957 roku, każdy czarodziej lub czarownica przebywający na terenie Londynu, ma obowiązek noszenia przy sobie dokumentu poświadczającego dokonaną rejestrację oraz okazania go odpowiednim służbom w razie kontroli. Dokument staje się ważny z chwilą podpisania go przez posiadacza, i od tego momentu stanowi zarówno dowód jego tożsamości, jak i pełni rolę oficjalnego zezwolenia na noszenie różdżki na terenie stolicy.

Jeżeli na dokumencie zaistniały jakiekolwiek nieprawidłowości, należy zgłosić się do siedziby Komisji w terminie nieprzekraczającym 7 dni od daty otrzymania niniejszego listu wraz z kompletem dokumentów potwierdzających poprawne dane.

Z poważaniem,
Tiberius Bellchant
Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Dep. Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Brytyjskie Ministerstwo Magii
Londyn, dn. 01.07.1957


Do listu dołączony został dokument:

Gaius IrEqvK1

Pomyłki, poprawki, uwagi (zwłaszcza w przypadku błędnie założonej daty urodzenia lub statusu cywilnego postaci wymyślonych) można zgłaszać bezpośrednio do Williama. Jeżeli macie dla waszych postaci wybrany charakter pisma, możecie mi również podesłać odpowiednią czcionkę (najlepiej w postaci linku do strony, z której mogłabym ją pobrać).
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Gaius Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Gaius [odnośnik]21.12.20 18:54
Przeczytaj List niesie ci Yue
Corneliusie, Być może czekałam aż sam zatęsknisz. I doczekałam się - w innym wypadku nie powitałabym Twojej sowy na moim parapecie, choć muszę przyznać, że impas trwał zaskakująco długo.

Komplikacją jest jedynie mniejsza dostępność produktów. Te, które przeżyły, pochowały się w mysich norach, ale i stamtąd jestem w stanie je wyciągnąć. Bez obaw.

Skorzystam z Twojej propozycji. Przezorny zawsze ubezpieczony, prawda? Piętnastego września, wieczorem, w wiosce Christow nieopodal Canonteign Falls w Gloucestershire. Sam nie odnajdziesz miejsca, do którego Cię zaprowadzę, więc spotkajmy się przy okolicznej karczmie. To najżywszy budynek w Christow, trudno go przeoczyć.

Ubierz się w mugolskie rzeczy.

Wren

it was a desert on the moon when we arrived. gathering all of my tears, heartbreak and sighs, jade made a potion ignite and turned the night into a radiant city of light.
Wren Chang
Wren Chang
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
tell her i wasn't scared.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Re: Gaius [odnośnik]04.01.21 3:23
Przeczytaj List
Szanowny Panie Sallow, przyznaję, że Pana list wydał mi się nieco enigmatyczny. Mój ojciec, Lord Pollux Black, wspominał jednak o Panu w słowach, które sprawiają, że takie spotkanie będzie dla mnie jednym z priorytetów na najbliższe dni. Jest to ciekawy zbieg okoliczności, że wysłał Pan do mnie list z propozycją rozmowy, ale okoliczności pozwolę sobie wyjaśnić w trakcie spotkania. Chętnie spotkam się 17 września w porze obiadowej. Proszę jedynie o potwierdzenie spotkania. Lady Aquila BlackMoże nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Re: Gaius [odnośnik]06.01.21 1:55
Przeczytaj Tristan C. Rosier
Panie Sallow,ufam, że cieszy się Pan w ostatnim czasie słusznym zdrowiem. Nie mieliśmy okazji się spotkać już zadziwiająco długi czas, lecz mniemam, że niebawem ulegnie to zmianie. Piszę do Pana w związku z prośbą, którą zmuszony jestem wystosować, a względem której chciałbym niebawem usłyszeć postępy.

Doszły mnie niepokojące słuchy o czarownicy pracującej przy Komisji Rejestracji Różdżek, jej tożsamość to Lavinia de la Pour. Ponoć wykazuje się w trakcie pełnienia swoich obowiązków niedorzeczną wręcz empatią przelewaną na petentów, którzy usiłują wypełnić przed nią swój obywatelski obowiązek rejestracji różdżki. Najdrobniejsze, najlichsze przecieki w Ministerstwie mogą wywołać niekończącą się lawinę błędów i nieprawidłowości, które w przyszłości uniemożliwią spójne skorzystanie z tych danych. Dlatego właśnie - musimy temu zapobiec. Jeśli trzeba, to ostatecznie.

Do listu załączam karteczkę z adresem domowym tej kobiety. Rozmowa w Ministerstwie obudzi niepotrzebne plotki i ofiaruje naszym przeciwnikom w ręce argumenty na naszą niekorzyść. Należy być dyskretnym. Proszę ją odwidzieć i przekonać się, jakie są jej zamiary. Niech Pan podejmie w tej sprawie... odpowiednie środki.

Priorytetowość ma tutaj znaczenie, ale o tym przecież Pan wie. Jeśli obawy się potwierdzą, należy odsunąć tę kobietę od ważnego stanowiska jak najprędzej. Proszę jej nie odwiedzać pod przesłanym adresem samemu, z moich informacji wynika, iż mieszka z mężem, który pracuje w Departamencie Przestrzegania Prawa w jednej z jednostek terenowych - trudno powiedzieć, czego można się po nim spodziewać. Przydałby się Panu ktoś ktoś, kto w razie kłopotów zaalarmuje odpowiednie służby.

Proszę mnie informować o postępach.Tristan C. Rosierthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Gaius 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Gaius [odnośnik]18.01.21 1:53
Gaius 7T15TwI

prosimy o potwierdzenie przybycia na PW Aquili Black do 23.01


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Gaius 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Gaius [odnośnik]02.03.21 23:42
List został zniszczony w trakcie dostarczania,
nie zachowała się żadna jego treść.it was a desert on the moon when we arrived. gathering all of my tears, heartbreak and sighs, jade made a potion ignite and turned the night into a radiant city of light.


Ostatnio zmieniony przez Wren Chang dnia 30.04.21 18:15, w całości zmieniany 1 raz
Wren Chang
Wren Chang
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
tell her i wasn't scared.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Re: Gaius [odnośnik]10.03.21 23:02
Przeczytaj Komendant Magicznej Policji 
Szanowny Panie Sallow, dziękuję Panu za list i jednocześnie przepraszam za kilkudniową zwłokę - jednak powaga opisanej przez Pana sytuacji skłoniła mnie do zajęcia się sprawą osobiście oraz do dogłębnego jej zbadania. Zapoznałem się z raportami złożonymi przez towarzyszących Panu funkcjonariuszy i zapewniam, że poniosą konsekwencje tego, iż nie zareagowali na czas, by uchronić Pana przed doznanym uszczerbkiem. Co się tyczy Lovegooda, nie jest już konieczne, by kłopotał się Pan rozmową z nim - po otrzymanej od Pana informacji przesłuchaliśmy go ponownie, słysząc o zachowaniu córki przyznał się do morderstwa młodego Runcorna, podał też kilka nazwisk. Twierdzi, że Celine o niczym nie wiedziała, i że zapewne próbowała go chronić, ale tak czy inaczej zrobimy wszystko, by doprowadzić ją do Tower w celu przesłuchania. Jej ojciec za swoje przewiny zapłaci głową, naczelnik więzienia wydał dzisiaj decyzję o jego egzekucji, której kopię przesyłam Panu wraz z tym listem. Na drugiej stronie znajduje się protokół z Pańskich zeznań, prosiłbym, by Pan go podpisał i odesłał do mnie.

Podjąłem też odpowiednie kroki w sprawie zaprowadzenia porządku w Parszywym Pasażerze. Ze swojej strony zapewniam, że wymierzenia sprawiedliwości dopilnuję osobiście, prześlę też Panu raport z podjętych działań.

Zgody na wgląd w Rejestr Różdżek oczywiście udzielam, może Pan zjawić się w siedzibie Komisji w dogodnym dla Pana terminie.

Z wyrazami szacunku,  Arnold Montague
Komendant Magicznej Policji
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Gaius Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Gaius [odnośnik]10.03.21 23:02
Przeczytaj Lord Nestor Pollux Black 
Szanowny Panie Sallow, szczerze dziękuję Panu za okazane wyrazy współczucia, wsparcie czarodziejów takich, jak Pan, jest nam prawdziwą pociechą w tym trudnym, naznaczonym żałobą czasie.

Doceniam wyrażoną skruchę, nie jest ona jednak w żadnym wypadku potrzebna - nie zauważyłem, by w jakikolwiek sposób zakłócił Pan uroczystość, a za złe samopoczucie winić Pana nie mogę, zwłaszcza jeśli zostało spowodowane przez osobę przebywającą tam za naszą zgodą. W imieniu swoim i mojej rodziny przepraszam za krzywdę, której Pan doznał, a jednocześnie zapewniam, że nie miałem pojęcia o czynach, których dopuściła się panna Lovegood. Czarownica ta należy do naszej służby i została przyjęta w nasze progi wyłącznie w dobrych intencjach, do tej pory cieszyła się też naszym zaufaniem. Tym bardziej chciałbym podziękować Panu za przekazaną informację - z pewnością nie zostanie potraktowana lekko, a wobec panny Lovegood zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Liczę, że czuje się Pan już dobrze, i że te przykre doświadczenia nie odbiją się trwale na Pana zdrowiu.  Pollux Black,

Lord nestor starożytnego rodu Black,

Lord Buckingamshire, Oxfordshire i Berkshire
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Gaius Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Gaius [odnośnik]01.04.21 1:02
Przeczytaj 1 października
Corneliusie,mniemam, że czujesz się dobrze - choćby na tyle, by przebaczyć mi, że od razu przejdę do rzeczy.

W związku z ostatnim tragicznym ciągiem zdarzeń rzeczywistość nie pozostawia nam wyboru: musimy rozpocząć wojnę informacyjną na szerszą skalę. Egzekucja na Connaught Square pokazała, jak niebezpieczny może być Zakon Feniksa: i jak bardzo w swojej desperacji niewiele ma już do stracenia. Dziewczyna została co prawda pojmana i zamknięta, ale może znaleźć swoich naśladowców. Trudno stwierdzić, co nią kierowało, ale najpewniej było to szaleństwo albo idealizm. Z tym pierwszym nic zrobić się nie da, drugiemu jednak podciąć skrzydła jest stosunkowo łatwo.

Ludzie nie są po naszej stronie - to jasne. Nowy ład wymaga przeforsowania pewnych rozwiązań siłą, ponad głowami tych, którzy nie potrafią dostrzec ich słuszności. Podporządkują się lub zginą, nie musi się im to podobać. Inaczej sprawa ma się z tymi, którzy próbują konieczne zmiany zatrzymać: z Zakonem Feniksa. Ten wierzy, że jest od nas lepszy, wierzy też, że ma poparcie zwykłych ludzi, że ich chroni. I tę wiarę należy zniszczyć w zarodku. Wśród samych Zakonników będzie to trudne, wśród niepowiązanych czarodziejów - znacznie prostsze.

Należy zachwiać wiarą w to, że Zakon Feniksa zamierza chronić zwykłych mieszkańców Anglii. Należy wyciągnąć ich potknięcia, subtelną propagandą podkreślić ich winy, ataki wyprowadzone w przeciętnych i pospolitych czarodziejów. Nie musi być w tym całej prawdy, bo prawdą jest to, co za prawdę uznamy i co jako prawda będzie powtarzane, ale z tego przecież zdajesz sobie sprawę znacznie lepiej niż ja.

Wierzę, że ktoś tak doświadczony jak Ty, Corneliusie, jest w stanie zrobić to najlepiej. Kiedy możemy spodziewać się Walczącego Maga z odpowiednim artykułem?sir Tristan Corentin Rosier
Lord Nestor rodu Rosier
Lord Kentuthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Gaius 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Gaius [odnośnik]18.04.21 22:04
Przeczytaj listopad
Corneliusie, nie lubię strzępić języka, więc pozwolisz, że przejdę do konkretów. Mam do Ciebie kilka pytań. Nie zwlekaj z odpowiedzią na mój list.

Marcellius Sallow to Twój krewny? Co możesz mi o nim powiedzieć? Gaius TSLN267She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Gaius [odnośnik]19.04.21 21:16
Przeczytaj listopad
Corneliusie, uwierz mi, że nie pytałabym bez powodu, powody te jednak zdziwiły mnie nie mniej.
Nie wiem, czy żarty, czy może jakaś szlama podszywa się pod czarodzieja czystej krwi. Pewna czarownica, Frances Wroński, poinformowała mnie, że w cyrku Carringtonów w Londynie występuje niejaki Marcellius Sallow, który niepochlebnie wypowiadał się o nowym porządku Ministerstwa. To właściwie tyle. Mam jednak pewne wątpliwości. Pisała o odrzuconych zaręczynach z jego strony i o tym, że rodzina Sallow nie ma odpowiednich, wieloletnich wartości. Przypuszczam więc, że jakiś kretyn mógł spróbować wykorzystać Twoje nazwisko, Cornelliusie, aby ochronić własną skazę krwi, a jednocześnie działa na szkodę Twojej rodziny zachowując się w ten sposób.
Sprawdź to. Najlepiej wyślij tam kogoś, funkcjonariuszy, aby sprawdził, czy w cyrku Carringtonów wszyscy mają zarejestrowane różdżki i wszystko jest w porządku. Jeśli nie znajdziesz tego całego Marcelliusa, to lepiej zrób porządek ze smarkulami pólkrwi, które obrażają Twoją rodzinę.
Gaius TSLN267


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Gaius [odnośnik]22.04.21 18:26
Przeczytaj 05/11 
Panie Corneliusie Marceliusie Sallow, Nie odpowiedział Pan wczoraj na moje pytanie.
Mam nadzieje, że nadal je Pan pamięta.
Bo ja nie mam w zwyczaju się powtarzać.
Chociaż nie cierpię na sklerozę.
Tak się składa, że w ogóle mam wyśmienitą pamięć do twarzy, imion, adresów i inne tego typu drobnych szczegółów.
Zwłaszcza kiedy ktoś wchodzi z ofensywnymi zaklęciami w moją przestrzeń osobistą.
Myślę, że oboje wolelibyśmy rozwiązać zaistniałe nieporozumienie w przyjemny i niewymagający zbędnych kombinacji sposób z korzyścią dla obu stron.
Prawda?
Z.R.
Zlata Raskolnikova
Zlata Raskolnikova
Zawód : Komornik i najemniczka po godzinach
Wiek : 37
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Wisi mi kto wisi na latarni
A kto o nią się opiera
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Półgoblin
Gaius Dc3d643ba14e88a20a9fb3c0c669eeb2
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9153-zlata-raskolnikova#276833 https://www.morsmordre.net/t9433-sowa-bez-imienia#286806 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net https://www.morsmordre.net/t9434-skrytka-numer-2143#286811 https://www.morsmordre.net/t9432-zlata-raskolnikova#286793
Re: Gaius [odnośnik]23.04.21 17:12
Przeczytaj 6 listopada
Szanowny Panie Sallow
doszły mnie informacje na temat Celine Lovegood, która została osadzona w celi Tower of London kilka dni temu. Chcę, aby zdawał Pan sobie sprawę z tego, że z ową dziewczyną, która pracowała jako moja służka przez krótki moment, nie mam już nic wspólnego. Jej atak na Pana osobę jest rażącym pogwałceniem prawa, a ja absolutnie nie wyobrażam sobie, aby dopuścić kogoś takiego blisko siebie. Rodzina Black nigdy nie popierała i nigdy popierać nie będzie buntowników, zbrodniarzy oraz wszelkiego innego marginesu, który znajduje swoje miejsce w więzieniu.
Liczę, że sprawy nie będzie Pan wiązał ani ze mną, ani z rodem Black, a nasze plany dotyczące przyszłości brytyjskiej magicznej młodzieży pozostaną aktualne.

Z wyrazami szacunku
lady Aquila BlackList został napisany pewną ręką oraz delikatnie spryskany waniliowymi perfumami.
[bylobrzydkobedzieladnie]Może nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.


Ostatnio zmieniony przez Aquila Black dnia 28.04.21 11:43, w całości zmieniany 2 razy
Aquila Black
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Gaius
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach