Wydarzenia


Ekipa forum
Cillian Moody
AutorWiadomość
Cillian Moody [odnośnik]03.07.16 12:07
OsobistePotomstwo

Alastor
Mój kochany pierworodny, nawet nie wiesz, ile miejsca w moich myślach i sercu zajmujesz na co dzień. Rośnij synu, bądź dzielny i waleczny i pokonuj swoich wrogów. Wiedz, że tatuś będzie ciebie zawsze kochać, jak i wspierać w twych działaniach.


Pamiątki

NAZWA
OPIS

NAZWA
OPIS

NAZWA
OPIS


Zwierzęta i magiczne stworzenia


IMIĘ
OPIS


Pozostałe


NAZWA - NOTATKA 1:
Ważne daty!:


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Cillian Moody dnia 03.07.16 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Gość
Anonymous
Gość
Re: Cillian Moody [odnośnik]03.07.16 12:10

GRUDZIEŃ 1955
zimą | z Duncanem | winda MM
Mieliśmy przyjemność spotkać się w windzie, która nagle znieruchomiała i podczas oczekiwania na ludzi, którzy ją potem naprawili, my polowaliśmy na sowę która nam dokuczała, jak i rozmawialiśmy o niczym ważnym.



[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Cillian Moody dnia 24.07.16 17:40, w całości zmieniany 2 razy
Gość
Anonymous
Gość
Re: Cillian Moody [odnośnik]12.07.16 19:52
STYCZEŃ 1956
10 stycznia | z Raidenem | Dziurawy Kocioł
Nieco spóźniony przyszedłem do Kotła, by spotkać się ze starym i dobrze mi znanym znajomych z lat szkolnych, który dopiero wrócił z Ameryki. Umówiliśmy się, że jemu pomogę w pewnej tajemniczej sprawie, w którą jest zamieszany nieznany mi wilkołak.

11.01 | Raiden | salon
Następnego dnia Raiden zjawił się w moim mieszkaniu - za sprawą mego zaproszenia. Chwilę porozmawialiśmy o problemie Raidena, który dotyczy niejasności odnośnie śmierci jego rodziców. Obiecałem jemu pomóc w dochodzeniu i być jego przyjacielskim wsparciem.

8.01 | Bertie | składzik lodziarni
Poszukiwania mego łobuziaka

4.01 | Lily | nawiedzona ławka
ratunek biednej pani

LUTY 1956
10 luty | Rowan | kawiarnia
pijemy kawę, jemy szarlotkę

15 luty | Tamuna | salon
szalone tornado


Gość
Anonymous
Gość
Cillian Moody
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach