WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 lucky star

Go down 
Autor toWiadomość
Jayden Vane
Jayden Vane

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-upper-cottage https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Zawód : astronomer, head of ravenclaw house, the one who lived to an old age, father of three
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their faith rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

lucky star Empty
PisanieTemat: lucky star [odnośniklucky star I_icon_minitime06.03.17 23:04
 

THAT'S ALL I WANTED


Something special, something sacred
in your eyes for just one moment...
book of life of j.
he's made of gold
chapter I - the kid Urodzony 1 czerwca 1926 roku w Londynie jako jedyne dziecko Josephine Vane zd. Sheridan - sławnej pianistki oraz George'a Vane - uzdrowiciela na oddziale Chorób Wewnętrznych. Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie jako jeden z Krukonów w latach od 1937 do 1944. Po zakończeniu edukacji i zdaniu końcowych egzaminów zaczął staż od 1944 do 1950 w Wieży Astrologów, gdzie po raz pierwszy stał się łącznikiem z centaurami. Wraz z ukończeniem kursu został przyjęty na stanowisko profesora astronomii w Hogwarcie na miejsce zmarłego nauczyciela, gdzie uczy do dnia dzisiejszego. Jeden z sojuszników śp. Albusa Dumbledore'a i członek w szeregach Zakonu Feniksa. Od zakończenia nauki publicysta wielu artykułów do gazet naukowych oraz autor przewodnika Czarna dziura kosmosu, w której porusza między innymi załamanie czasoprzestrzenne oraz wpływ faz księżycowych na warzenie eliksirów. Pasjonat bałkańskich rytmów jak i dobrego jedzenia, które czasami podkrada z zamkowej kuchni.

chapter II - the boy
Od końca kwietnia 1956 cierpiący na bezsenność, która pogorszyła się wraz z anomaliami z początku maja. 5 lipca 1956 odszedł z Zakonu Feniksa i tym samym zgodził się na wymazanie pamięci.

chapter III - the man  Od końca sierpnia cierpi na depresję spowodowaną śmiercią dwóch bliskich mu kuzynek. Od grudnia ojciec nienarodzonych dzieci pomony sprout. od 5 marca 1957 zaręczony z pomoną sprout. 21 marca 1957 zawarł z narzeczoną związek małżeński.

chapter IV - the father 14 lipca 1957 na świat przychodzi trójka synów Jaydena i Pomony - Arden, Samuel oraz Cassian. Tej samej nocy kobieta znika z domu, zostawiając za sobą męża i dzieci. Na przełomie lipca i sierpnia awansowany na opiekuna domu Roweny Ravenclaw. 20 września 1957 owdowiał.
She was the love of his life
with love

Pomona ◆ zmarła ◆ ukochana

"It's raining, it's pouring I picture you in the morning The hot water and the steam Oh the way you feel between Both my hands on your hourglass The minutes then the hours pass I want to watch you bloom and give that sweet perfume It's making my heart beat so fast In my mind, you're the angel on the painted glass Looking for high divine connection I'm a lover in need of confession Let me satisfy your soul Not a saint but do I have to be? Baby, you're my holy ghost And I need you close, come back to me Your tenderness is paradise Baby take me there and I will worship at your feet You can have my soul to keep"
she was like a winter landscape
with love

roselyn ◆ siostra ◆ powierniczka

"Lying in the middle of the bed Tearing at my heart to fing the reason why You always leave before I get the chance to leave you So I love myself and sleep with my denial How can I make you stay forever? 'Cause I'm too ashamed to ride alone Only the lonely stay together But I'm too afraid, too afraid to come Into heaven alone Foolish not to walk away from lies I'm on self-dectructing pain to feel alive And when the smoke escapes I'm holding yellow roses And in the wake up love I bless the tears I cried If only I could make you stay forever I would feel alive I would feel alive If only I could see your face I could find a way Find a way to come Into heaven alone"
she was like april sky
with love

Maeve ◆ zaufana ◆ przyjaciółka

"When you try your best but you don't succeed When you get what you want but not what you need When you feel so tired but you can't sleep Stuck in reverse When the tears come streaming down your face When you lose something you can't replace When you love someone but it goes to waste Could it be worse? Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you"
she was like a wild chrysanthemum
with caution

Vivienne ◆ niewiadoma

"I never meant to 'cause you any sorrow I never meant to 'cause you any pain I only wanted to one time see you laughing I only wanted to see you laughing in the purple rain I never wanted to be your weekend lover I only wanted to be some kind of friend Baby I could never steal you from another It's such a shame our friendship had to end I know times are changing It's time we all reach out for something new That means you too You say you want a leader But you can't seem to make up your mind I think you better close it And let me guide you to the purple rain"


[bylobrzydkobedzieladnie]
father

He knew himself a villain—but he deem'd
The rest no better than the thing he seem'd;
And scorn'd the best as hypocrites who hid
Those deeds the bolder spirit plainly did.Ostatnio zmieniony przez Jayden Vane dnia 12.01.21 17:33, w całości zmieniany 171 razy
Powrót do góry Go down
Eileen Bartius
Eileen Bartius

Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t1515-eileen-wilde https://www.morsmordre.net/t1553-krolicza-poczta#14938 https://www.morsmordre.net/t1549-to-nie-jest-kania-ktorej-szukasz#14846 https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t3930-skrytka-bankowa-nr-429#74545 https://www.morsmordre.net/t1578-eileen-wilde#15736
Zawód : Magibotanik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
didn't i show i cared?
i do
oh, i do

OPCM : 11
UROKI : 4
ELIKSIRY : 13
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
lucky star 1hKUbRW

lucky star Empty
PisanieTemat: Re: lucky star [odnośniklucky star I_icon_minitime06.03.17 23:06

Przychodzę! Centaury czekają na mediatora!
Ja nie przeczuwałam, tyś nie odgadł, że

Nasze serca świecą w mroku

Powrót do góry Go down
 

lucky star

Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Archiwa Departamentu Tajemnic :: Powiązania-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-21