Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 Kwiecista polana [ślub]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz gry
avatar

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
Genetyka : Czarodziej

PisanieTemat: Kwiecista polana [ślub]   01.11.18 18:07

Kwiecista polana

Urokliwa polana wyścielona kwiatami jest położona nieopodal stawu - łączy je malownicza ścieżka, wyłożona na całej długości drewnianymi deskami. Kwiaty rosną tu bardzo długo, zaczynając od wczesnej wiosny, kończąc na późnej jesieni, dlatego cieszy się całkiem dużym powodzeniem u mieszkańców posiadłości rodowej i jest częstym celem spacerów oraz letnich pikników na łonie natury. Można tu trafić na przeróżne gatunki motyli oraz ptaków.


Powrót do góry Go down
Ain Eingarp
avatar

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag

PisanieTemat: Re: Kwiecista polana [ślub]   04.11.18 20:01

Parkiet

Droga na parkiet nie była ani trudna, ani długa - jasna oraz wyraźnie oznaczona prowadziła gości do źródła muzyki, wygrywanej przez utalentowaną orkiestrę pod batutą rozpoznawalnego dyrygenta. Podest rozłożony na polanie wyglądał nieco inaczej niż zawsze - miał kształt dużego koła, rozciągniętego na całą wolną przestrzeń, lecz drewniany był tylko na krańcach oraz prowadzących nać schodkach - środek stanowiła tafla gładkiego szkła, przez którą doskonale widoczne były kwiaty oraz pojedyncze światełka rozłożone wśród nich. Szklany parkiet został obłożony odpowiednimi zaklęciami, zapewniającymi najlepszą do tańca powierzchnię - w żadnym wypadku zbyt śliską. O odpowiednie oświetlenie zadbano, umieszczając nad tańczącymi lewitujące świece, podobne do tych w hogwarckiej Wielkiej Sali, a na skrajach podestu można było znaleźć fontanny z ponczem, wodą i innymi napojami oraz talerze z drobnymi przekąskami, rozstawione na przyozdobionych roślinnością oraz lampionami stołach. Kwiaty pięły się także po drzewach okalających polanę, lecz to przesłonięta szkłem łąka najbardziej zwracała uwagę.
Tańce rozpoczynają nowożeńcy. Przez całą noc parkiet jest dostępny dla chętnych, specjalne zaklęcia sprawiają, że muzyka nie niesie się zbyt daleko po lesie, lecz dociera do zakamarków weselnych. Na parkiecie można tańczyć bez rzutów kostkami, lub według poniższej mechaniki, biorąc udział w wyborze najpiękniejszego tańca wieczoru:

Na rzuty przeznacza się pięć kolejek - każda osoba z pary wykonuje pięć rzutów, łącznie dziesięć na parę - wyniki sumuje się, do każdego dodając bonus przysługujący za biegłość tańca balowego. Sumy tworzą ogólny ranking, którego podsumowanie pojawi się pod koniec wydarzenia.


Dzieci mają obowiązek rzucić dwiema kośćmi k20 przy każdym poście - suma kości wskazuję anomalię lub jej brak - zastępuje to kość anomalie - DN.
anomalie dzieci:
 

I show not your face but your heart's desire
Powrót do góry Go down
Julia Ollivander
avatar

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4231-julia-prewett https://www.morsmordre.net/t4525-poczta-julki#96302 https://www.morsmordre.net/t4523-julka-zaprasza#96300 https://www.morsmordre.net/t4527-skrytka-bankowa-nr-1093#96304 https://www.morsmordre.net/t4798-julia-prewett
Zawód : Weterynarz
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Podczłowiek i nadczłowiek są podobni w tym, że żaden z nich nie jest człowiekiem.
OPCM : 0
UROKI : 5
ELIKSIRY : 5
LECZENIE : 6
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Zwierzęcousty
 https://68.media.tumblr.com/f4ac4a87cc99f24b4e90825593c2f7b0/tumblr_oldf5boKP91uhjffgo1_500.gif

PisanieTemat: Re: Kwiecista polana [ślub]   14.11.18 23:44

Kiedy wchodziła na parkiet, czuła się trochę jak w Hogwarcie, jak w tej chwili kiedy szła między wszystkimi w stronę Tiary przydziału. Teraz co prawda prowadzona była przez kogoś, poza tym jednak... szła przed siebie i zwracała uwagę, ciekawscy wtedy zastanawiali się do jakiego domu dane będzie trafić kolejnej dziewczynce, a teraz... czy nie było podobnie? A może tylko ona obsesyjnie o tym myślała. O tym, co teraz, jak będzie, czy sobie poradzą. Miała potężne wahania nastrojów, pozytywne nastawienie zasłaniały obawy, później wracał spokój, by znów zmienić się w niepewność.
Świece nad głową wywoływały w niej pewną nostalgię, wciąż uciekała ku nim spojrzeniem i myślała o chwilach, kiedy wszystko było łatwiejsze, niewinne, bardziej oczywiste. Nie wiedziała jeszcze, że im więcej będzie o czymkolwiek wiedziała tym bardziej będzie się czuła głupia, mała, niczego nieświadoma, w jakiś sposób zamknięta. Wtedy była pewna, że Hogwart otworzy przed nią wszystkie drogi, że zwojuje świat. A teraz?
Przystanęła we właściwym miejscu i objęła partnera do tańca. Nie była w tym szczególnie dobra, chyba w ogóle nie była za dobrą szlachcianką (chyba), ale oboje musieli poznać kroki i trochę się poduczyć. Pierwszy taniec.
Jej celem była poprawność. Nie miała duszy artystki, nie czuła muzyki, chciała jedynie by było dobrze, skoro już wszyscy patrzą, choć w sumie nawet nie wiedziała dlaczego jej zależy.
Raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy...
Zacisnęła mocniej dłoń na dłoni Ulyssesa. Chyba po prostu ten ślub miał dla niej znaczenie. Choć na pewno nie odbyłby się tak szybko w normalnych warunkach, ale czy w zwykłych warunkach oni spojrzeliby na siebie w ten sposób? Ollivander stał się jej w jakiś sposób bliski, jednak początek tej relacji należał do naturalnych wyłącznie w kręgach szlacheckich.
Uspokoiła się dopiero, kiedy inne pary zaczęły dołączać do tańca na parkiecie. Nie lubiła być w centrum uwagi. Nigdy tego nie lubiła.
- Nigdy tak mocno się nie skupiałam żeby nie nadepnąć czyjegoś buta. - przyznała na tyle cicho by tylko Ulysses mógł ją usłyszeć.

| Taniec balowy na I
She sees the mirror of herself
An image she wants to sell,
To anyone willing to buy.
He steals the image in her kiss,
From her hearts apocalypse.
Powrót do góry Go down
Morsmordre
avatar

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
Genetyka : Czarodziej

PisanieTemat: Re: Kwiecista polana [ślub]   14.11.18 23:44

The member 'Julia Ollivander' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 55


Powrót do góry Go down
 

Kwiecista polana [ślub]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Polana
» Polana
» Polana jednorożców
» Jasna Polana
» Polana za rzeczką

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Mieszkania :: Pozostałe miejsca :: Lancashire, Lancaster Castle-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-18