Wydarzenia


Ekipa forum
Listy do Corinne
AutorWiadomość
Listy do Corinne [odnośnik]05.07.23 13:31Mavis
Sowa ta towarzyszy Corinne od niedawna, odkąd jej poprzednia sowa zaginęła podczas anomalii magicznych. Jest bardzo dobrze ułożona i spokojna, przesyłki dostarcza szybko i potrafi dziobnąć, gdy do listu próbuje się dobrać inna osoba niż adresat.
Przeczytaj NADAWCA
ADRESAT TREŚĆ WIADOMOŚCI PODPIS
Corinne Rosier
Corinne Rosier
Zawód : dama
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
To nie miłość jest najważniejsza, lecz obowiązek wobec rodu.
OPCM : 4 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 8 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11795-corinne-rosier-avery https://www.morsmordre.net/t11797-listy-do-corinne https://www.morsmordre.net/t12113-corinne-rosier https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t11798-corinne-rosier
Re: Listy do Corinne [odnośnik]19.05.24 12:45
Przeczytaj Efrem Yaxley
Szanowna lady RosierWstyd i żal towarzyszą mi, gdy piszę te słowa, po tak długim okresie milczenia. Zniknąłem pośród tych starych krajobrazów kontynentu, gdzie losy nasze się rozeszły, ale wspomnienia z Tobą i powiązania, jakie między nami istniały, pozostały we mnie na zawsze. Przepraszam, że tak długo trwało, zanim odezwałem się. W tym czasie, gdy miałem kontakt z Twoim bratem, zapomniałem o Tobie. Zaniedbanie i brak komunikacji są godne potępienia. Wybacz mi, proszę, jeśli moje postępowanie było obraźliwe i niewłaściwe.

Wciąż mam wiele do powiedzenia, wiele, co chciałbym z Tobą podzielić. Mam nadzieję, że możemy znaleźć drogę do porozumienia i naprawić to, co zostało zaniedbane. Wszak wiele usłyszałem od naszego wspólnego kompana, co zmieniło się w Twoim życiu. Proszę o spotkanie, jeśli tylko będziesz go pragnęła. Wybierz czas i miejsce, tam się pojawię jak zawsze przed czasem.

Z wyrazami szacunku,Lord Efrem YaxleyIn the tapestry of shadows, I find my strength – silent guardian, unwavering beliefs, a figure cloaked in the allure of the unknown.Through the labyrinth of mysteries, I navigate with resolute steps, embracing the enigma that defines my existence.
Efrem Yaxley
Efrem Yaxley
Zawód : arystokrata; aspirujący polityk; działacz w MKCz; wsparcie Ambasadora Magicznej Konfederacji Czarodziejów
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Potęga tkwi w cieniu, gdzie niebezpieczeństwo rodzi się z milczenia, a moc kryje się tam, gdzie oczy nie śmieją spojrzeć.
OPCM : 7 +2
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 7 +3
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t12223-efrem-yaxley https://www.morsmordre.net/t12224-aurelius#376340 https://www.morsmordre.net/t12339-efrem-yaxley#379333 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12286-efrem-yaxley
Listy do Corinne
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach