Wydarzenia


Ekipa forum
Vlad Țepeș
AutorWiadomość
Vlad Țepeș [odnośnik]05.03.24 14:24Vlad Țepeș
Jego pióra, niczym opływający płaszcz, emanują czystością, a delikatny promień księżycowego światła ujawnia subtelną mieniącą się tonację. W mgnieniu oka zmienia się z przyjemnego towarzysza w nieodgadnionego monarchę lasu. Mimo urokliwego wyglądu, jego kapryśne obyczaje zdradzają dziedzictwo legendarnego Vlad Țepeș. Raz przymila się, unosząc swój dziób delikatnie jak wiatr, a za chwilę, w gwałtownym impetem, demonstruje swoją dumę i niezależność.

Vesna Krum
Vesna Krum
Zawód : adeptka sztuki uzdrawiania, uczennica u uzdrowiciela
Wiek : 20
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Słodka miłości, jak płatki letniego kwiatu - piękna, lecz ulotna. Chwytajmy te chwile z sercem, zanim wiatr czasu je rozniesie.
OPCM : 5 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 12 +3
TRANSMUTACJA : 3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej
Vlad Țepeș 96b1b11c98199c6f59dd9f9fba9bd314
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12287-vesna-krum https://www.morsmordre.net/t12307-vlad-tepes#378192 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f469-huntingdonshire-hemingford-grey-sadlers-way-38-2
Re: Vlad Țepeș [odnośnik]10.03.24 18:33
Przeczytaj Nikola Krum
Najmilsza Vesnko,mam nadzieję, że te słowa do Ciebie dotrą w momencie, gdy zechcesz na chwilę odpocząć od zgiełku codziennego życia. Pragnę najpierw zapytać, jak się masz? Jak radzisz sobie pośród tej nieznanej rzeczywistości, na którą was skazałem? Mam nadzieję, że zdrowie Ci dopisuje, a duchowość utrzymuje się na stabilnym poziomie. Bardzo mnie martwi Wasza dwójka. Czy wszystko u Was w porządku? Jak sobie radzicie po moim wybyciu? Czy macie wszystko, czego potrzebujecie? Jeśli czegoś Wam brakuje, daj mi znać. Chcę pomóc, choć czasem wydaje się, że jestem z dala.

Chciałem Cię też poprosić o przeprosiny u matki. Wybacz, że bez żadnego słowa zniknąłem, zostawiając Cię z pytaniami i troską. Wiesz, jak bardzo zależy mi na Waszym dobru, a myśl, że mogłem Was niepokoić, napawa mnie smutkiem. Proszę, przekaż matce, że nic mi nie jest, że jestem w zdrowiu. Nim Branimir dostarczy tą wiadomość, będę bliżej, niż możecie sobie to wyobrazić.

Trzymaj się ciepło, Siostrzyczko. Jesteś silna i zdolna do wielu rzeczy. Niedługo się zobaczymy się, by podzielić się wzajemnie tym, co się u nas dzieje. Pamiętaj, zawsze możesz na mnie liczyć.

Z troską i miłością,NikoList w całości został spisany w języku bułgarskim.


For the blacksmith, nothing escapes; from iron, they shape not only the edge
But also destiny.
Nikola Krum
Nikola Krum
Zawód : Adept u mistrza magikowalstwa, raczkujący wytwórca magimetalurgii, opryszek
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Siła jest jak wiatr, niewidoczna, ale czujesz ją w każdym ruchu.
OPCM : -
UROKI : -
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : -
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12267-nikola-krum https://www.morsmordre.net/t12282-branimir https://www.morsmordre.net/t12309-nikola-krum https://www.morsmordre.net/f466-huntingdonshire-okolice-hemingford-grey-lesny-zakatek https://www.morsmordre.net/t12283-skrytka-bankowa-2632#377708 https://www.morsmordre.net/t12285-nikola-krum
Vlad Țepeș
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach