Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 No mercy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: No mercy   17.01.16 4:13


Darcy Sirène Rosier
Absolwentka Szkoły Magii w Beauxbatons, gra na skrzypcach. Z zawodu i z pasji hipnotyzuje. Na pozór idealna, urodziwa i błyskotliwa młoda dama. Przy bliższym poznaniu trochę bardziej nieznośna i niezbita, lubiąca bronić własnego zdania. Pierwsza do słownych przepychanek, bądź sieci czaru i flirtu, w zależności od dnia, nastroju i osoby, z którą rozmawia.


Najbliżsi
Tristanideał mężczyzny
"Jak dorosnę, czy mój mąż może być dokładnie taki, jak ty, Tris?"
Kochany, starszy brat. Jeden z jej największych autorytetów w rodzinie. Pokłada w nim zawsze wielkie nadzieje i uważa za tak naprawdę jedynego wartościowego mężczyznę chodzącego po tym globie.
Druellawzorcza siła
"Naucz mnie, jak bronić swojego stanowiska, Dru!"
Kolejny autorytet Darcy. Starsza siostra, zacierająca drogi buntem i hardym słowem. Od niej Rosier nauczyła się pewności siebie i chociaż historia płatała im figla i ochłodziła ich stosunki na krótki czas, dalej więzy krwi je do siebie przyciągają. Razem stają w opozycji dla rodziny, trzymając się z mężem ich zmarłych siostry. Jest jednak też coś, co Darcy robi poza jej widzą, obrała sobie za cel pogodzić starszą siostrzyczkę z mamą, nieważne jak wielu podstępów musiałaby się w tym celu podjąć.
Cedrinakochana rodzicielka
"A gdybyś mi tak pożyczyła swoją siłę tylko na chwilę, mamo? Wiesz, co można by było z tym zrobić?"
Jej rodzicielka i jednocześnie największy autorytet w życiu Darcy. Z jej zdaniem i opinią dziewczyna liczy się najbardziej. Stawia ją sobie jako wzór kobiety, którą być może, po wielu próbach, kiedyś sama się stanie. Od najmłodszy lat najlepszy duchowy przewodnik młodej Rosier.


Bliskie pokrewieństwo
Rosalienajdroższa kuzynka
"Niech tylko ktoś spróbuje Cię zranić, a będzie miał ze mną do czynienia."
Można ze spokojem powiedzieć, że jest to ulubiona kuzynka Darcy. Może nie zawsze we wszystkim się zgadzają i często dywagują na temat różnic poglądowych na świat, ale wiąże je zdecydowanie nierozerwalna przez żadne przeciwności przyjaźń. Widać czas, jaki spędziły wspólnie w dzieciństwie nie był wcale stracony.
Lilianasiostra najdroższej
"Witaj, Liliano"
Druga z jej kuzynek. Dziewczyny na salonach sprawiają dużo lepsze wrażenie, niż gdyby widziały się w skromniejszych okolicznościach. O ile w towarzystwie wydają się prezentować we wspólnej rozmowie całkiem w porządku, o tyle w spotkaniach jeden na jednego, brak im wspólnego języka, więc zachowują po prostu neutralną pozycję.
Maviskuzynka i nauczyciel
"Może zrobimy przerwę, Mavis?"
Kuzynki, każda z nich może się od siebie nawzajem nauczyć czegoś pożytecznego. Darcy spokojnie udzieli jej lekcji ubycia i chętnie skorzysta w zamian za naukę szermierki, czy łucznictwa. Czegoś, czego kobiet nie uczono w domu Rosierów.
Glaucustroskliwy kuzyn
"Oj, już nie taka mała, Glauciusie"
Glaucus zawsze był jej dużo starszym kuzynem, traktującym ją z nadzwyczajną troską, nazywającym ją jego: "sisi". Była jego kolejną pociechą w rodzinie. Z biegiem lat, młoda Rosier pragnie mu przypomnieć, że dziś jest już kobietą, zdecydowanie nie dzieckiem.
Caesarwróg rodziny
"Zdajesz sobie sprawę, że jestem jednym z najprzychylniej patrzących na Ciebie Rosierów? Doceń to."
Zdaniem matki winny śmierci Marienne przez swoje zabawy w pogromcę wilkołaków. Młoda Rosier ma do niego stosunkowo pozytywny stosunek, traktując go po prostu z sympatią, jaką darzyła go jej zmarła siostra.
Rudolfulubiony siostrzeniec
"Rudi, kochanie, ale zamknij za sobą drzwi."
Jej ukochany, można po cichu powiedzieć, ulubiony siostrzeniec. Duży rozrabiaka, który jednak względem niej zachowuje akceptowalny poziom złośliwości, nauczony, że jeśli zajdzie cioci Darcy za skórę, ta zahipnotyzuje go w nudnego, grzecznego chłopca.

ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Thibaudwyrodny kuzyn
"Z całym szacunkiem... ale czy mógłbyś mnie przestać szarpać za włosy?!"
Jej ukochany, można po cichu powiedzieć, ulubiony siostrzeniec. Duży rozrabiaka, który jednak względem niej zachowuje akceptowalny poziom złośliwości, nauczony, że jeśli zajdzie cioci Darcy za skórę, ta zahipnotyzuje go w nudnego, grzecznego chłopca.Kuzyn, jakiego dawno już nie widziała. Ostatnimi czasy chyba jeszcze w szkole, albo gdzieś przelotem poza nią. Pamięta go jako trochę frustrującego typa, który wiecznie igrał z losem drażniąc się z różą kolczastą. Jako bliska rodzina powinien wiedzieć lepiej, jakie te kolce potrafią być długie i boleśnie ranić.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku


Dalsze pokrewieństwo
Allisonkuzynka
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Sorenkuzyn
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
 
Samaelkuzyn
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środkuPozytywne
Lyraznajoma malarka
"Opowiedz mi o Rembrandtcie"
Lyrę Darcy znała z krótkich plotek, jakoby dziewczyna kiedyś malowała dla Tristana - brata Darcy, obraz. Ich znajomość rozpoczęła się zwykłym zainteresowaniem młodej Rosier do sztuki.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Inarazaklinaczka koni
"Będzie lepiej niż na tych Twoich koniach, obiecuję"
Darcy zna Inare jeszcze z czasów szkolnych, w których poruszały się w tej samej przestrzeni. Z biegiem lat straciły kontakt i jedyne z czego Darcy ją pamięta to ze znajomości koni, chociaż zdaje się, że obecność Inary wprawia ją zwykle w zadowolenie.


Negatywne
Leandrapodopieczna
"Możesz być dobra, ale możesz być też zła jeśli zechcesz."
Młoda dziewczyna jest swojego rodzaju podopieczną Darcy, uczącej dziewczynę kokieterii i manipulacji, głównie mężem. Mimo swojej sympatii do dziewczyny, Rosier podświadomie wykorzystuje ja do zranienia zabójczo zakochanego w Leandrze Lorne.
Colinobiekt obserwacji
"Chciałby Pan coś dodać, lordzie Fawley? Nie? Jak zawsze"
Nie, nie śledzi go dla własnej satysfakcji. Jego widok jakoś szczególnie zresztą nie cieszy jej oka, ale jej kuzynki – owszem. Dla niej, dbając o jej łagodne serce postanowiła mieć tego mężczyznę na boku, nie przegapiając ani jednej rzeczy, jaka w jego osobie mogłaby jej się wydać podejrzana.
Megaramłoda nieokiełznana
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku

Cassiopeiażeński troglodyta
"Chyba zgubiłaś dobre maniery, droga Cassio"
Dobry tytuł czy nazwisko, to jeszcze nie tak samo dobry powód do spoczęcia na laurach. Szlachcianką należy się nie tylko urodzić, ale nauczyć być. Niektórym widocznie ich historia pożałowała tego umiejętności robienia w tej kwestii postępów.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Corvuszłodziej
"Mężczyzna w podeszłym wieku i wdowiec, jak pan..."
Jeden z ostatnio nabytych wrogów naczelnych Darcy, ubiegający się o rękę jej drogiej przyjaciółki. Złodziej dopuszczający się najgorszego z możliwych postępków – kradzieży na przyjaciółce Darcy.


Inni
Evandranarzeczona brata
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Lornenarzeczony mimo woli
"Nie da się Cię zabić, bo jesteś przyjacielem mojego brata, ale to nie znaczy, ze nie można Cię zniszczyć"
Wiąże ich wyłącznie polityczne narzeczeństwo. Żadne z nich za sobą nie przepada. Darcy uważa go za nudnego, starszego od siebie mężczyznę, niegodnego jej ręki. Mało absorbującego, któremu jedyne co się w życiu udało to Tristan jako przyjaciel.
Ramseyniedobry "chłopiec"
"Tytuł nic nie zmienia, Mulciber"
Sęk prostoty opiera się na jej skomplikowaniu. Mężczyzna ten budzi w niej mieszankę sprzecznych sobie emocji. Nazywany pogardliwie z góry: "Mulciberem" w rzeczywistości jest pół-Rosierem, co wydaje się dodawać tak samo pół-pikanterii, jak i pół-nienawiści tym relacjom. Ostro słodko-gorzkie relacje.

Samueldżentelmen zapasowy
"Och, ojej, chyba zgubiłeś swoje maniery, Samuelu"
Przypadkowo spotkany przez Darcy mężczyzna w bardzo niesprzyjających jej okolicznosciach. Ich bardzo angażująca rozmowa, zaskakująco wciągnęła panienke Darcy w wir dwuznaczności i lekkich kąśliwości.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Adamlokaj
"Panie Eagle, jest coś co chciałby mi pan powiedzieć?"
Sam siebie określa orłem, Darcy nazwałaby go raczej dość uciążliwym cieniem, podążającym w bardzo niepokojący sposób zawsze za jej osobą. Wydaje jej się, że mężczyzna skrywa jakąś tajemnicę i postawiła sobie za punkt honoru ją odkryć.


Nautralne
Isabelleurocze dziewczę
"Nie przejmuj się, Pan Eagle się tym zajmie."
Urocze dziewczę, jakie Darcy dane bylo spotkac podczas wieczorku panieńskiego w jej domu. Nie zdążyły się poznać, ale Rosier zdążyła zauważyć, że dziewczyna jest całkiem słodka, zwłaszcza kiedy czuje się skrępowana.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Marcelynmała trzepiotka
"Przepraszam, panno Carrow. W towarzystwie nie mówi się na ucho."
Darcy nie wyrobiła sobie o niej żadnej jeszcze opinii, mimo, ze zapamietała ją z dość niepochlebnego zajęcia, wymieniła z nią za mało zdań, żeby móc wydawać o niej jakieś osądy. Chociaż doświadczenie podpowiada jej, że z tymi Carrowami to różnie bywa.


[bylobrzydkobedzieladnie]
Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 12.05.16 20:29, w całości zmieniany 34 razy
Powrót do góry Go down
Tristan Rosier
avatar

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t977-tristan-rosier#5336
Arystokrata, smokolog
27
Szlachetna
Żonaty
Ani żąda, ani prosi,
tylko w ślepiach żółty blask
i o schody ostrzy pazur,
aż człowieka bierze dreszcz.
29
30
0
0
0
42
5
11
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   17.01.16 4:15

fluffy moje

the vermeil rose had blown
in frightful scarlet, and its thorns
outgrown
Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   17.01.16 4:52

Jutro ładnie uzupełnię Twoją rubryczkę hearts
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Rosalie Yaxley
avatar

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t649-rosalie-yaxley https://www.morsmordre.net/t696-smuzka#2194 https://www.morsmordre.net/t695-rosalie https://www.morsmordre.net/f113-fenland-yaxley-s-hall https://www.morsmordre.net/t955-rosalie-yaxley
doradczyni w zarządzie w Rezerwacie jednorożców w Gloucestershire
22
Szlachetna
Zamężna
Nienawidzę pająków... dlaczego to nie mogły być motyle?
0
17
3
5
5
0
6
0
Półwila

PisanieTemat: Re: No mercy   17.01.16 11:01

Ja też już jestem <3
Za wilczym śladem podążę w zamieć
I twoje serce wytropię uparte
Przez gniew i smutek, stwardniałe w kamień
Rozpalę usta smagane wiatrem
Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 15:23

Uzupełniłam opis Trisa, Rosie i Cedriny. Możecie sobie czytnąć. ^^
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Lyra Travers
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Malarka
19
Szlachetna
Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
21
20
0
0
6
0
2
2
Metamorfomag

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 17:39

Z moich postaci to póki co chyba tylko Lyrę mogę zaproponować. Mała różnica wieku, więc myślę, że mogłyby się znać, choć pewnie dopiero od niedawna, jak Lyra zaczęła pokazywać się na salonach. Wtedy też poznała twojego brata, Trisa i kiedyś malowała dla niego obraz. Z poprzednią Darcy chyba miałam mieć raczej pozytywne relki, a jak będzie tutaj? Swoją drogą, przez wzgląd na to, że Lyra posiada pewną dziurę we wspomnieniach, kiedyś w przyszłości może się przydać relka z kimś, kto zapewne potrafiłby się z tym problemem uporać, ale ten wątek akurat nie zależy tylko ode mnie, więc to byłaby kwestia jeszcze dosyć odległa Smile.


come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 19:04

Hmmm, a co powiesz na takie koleżeńskie słodko-gorzko? Darcy by Lyrę raczej lubiła, ale czasami miałaby tendencję do strofowania jej, mając wrażenie, że dziewczyna czasami tego potrzebuje?
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Lyra Travers
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Malarka
19
Szlachetna
Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
21
20
0
0
6
0
2
2
Metamorfomag

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 19:24

Myślę, że to by było dobre Smile. Tym bardziej, że to byłaby stosunkowo nowa znajomość zapoczątkowana najwyżej parę miesięcy wstecz, bo wcześniej raczej nie byłoby większej sposobności. Lyra czasami mogłaby się Darcy jawić jako taki naiwny dzieciak, który dopiero uczy się funkcjonowania w świecie czystokrwistych. A jaki miałaby stosunek do jej pochodzenia? Niby nasze rodziny mają neutralne relacje, ale zastanawiam się.
Lyra czasami może jej coś namalować, tak jak kiedyś Trisowi. Teraz obie są na balu, to też mogą się tam jakoś zobaczyć Smile.


come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 20:04

Myślę, że najlepiej właśnie zgrać się na fabule i samemu zobaczyć w jakim kierunku to pójdzie. <3
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Lyra Travers
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Malarka
19
Szlachetna
Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
21
20
0
0
6
0
2
2
Metamorfomag

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 20:07

Tak chyba byłoby najlepiej Smile. Jak będziesz chciała kiedyś zagrać, daj znać.


come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 20:08

Jeśli tylko miałabyś ochotę zacząć to możemy zagrać nawet coś od razu. Smile
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Lyra Travers
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Malarka
19
Szlachetna
Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
21
20
0
0
6
0
2
2
Metamorfomag

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 20:09

A w sumie to mogę mieć :3. Jak chcesz to na pw możemy dogadać jakieś szczegóły, miejsce i tak dalej ^^.


come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Powrót do góry Go down
Megara Carrow
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t634-megara-malfoy https://www.morsmordre.net/t663-mieta https://www.morsmordre.net/t662-megara https://www.morsmordre.net/f218-yorkshire-dworek-w-ravenscar https://www.morsmordre.net/t1706-megara-malfoy#18560
stażystka w ministerstwie
20 lat
Szlachetna
Zamężna
Once upon a time...
5
8
5
0
5
0
0
2
Czarodziej
możesz pozostawić puste

PisanieTemat: Re: No mercy   18.01.16 23:35

Ucz mnie! kochaj mnie! I nie opuszczaj! serce


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   19.01.16 0:03

Da się zrobić, tylko bądź miła dla Rosie. hearts
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Megara Carrow
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t634-megara-malfoy https://www.morsmordre.net/t663-mieta https://www.morsmordre.net/t662-megara https://www.morsmordre.net/f218-yorkshire-dworek-w-ravenscar https://www.morsmordre.net/t1706-megara-malfoy#18560
stażystka w ministerstwie
20 lat
Szlachetna
Zamężna
Once upon a time...
5
8
5
0
5
0
0
2
Czarodziej
możesz pozostawić puste

PisanieTemat: Re: No mercy   19.01.16 0:25

Dla ciebie zrobię nawet to  hug


Powrót do góry Go down
 

No mercy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Nieaktywni :: Powiązania-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18