Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 Za co mogę otrzymać punkty?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Morsmordre
avatar

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Mistrz gry
n/d
n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
99
99
99
99
99
99
Czarodziej

PisanieTemat: Za co mogę otrzymać punkty?    29.03.15 13:39

Punkty
Spis treści

Za co można otrzymać punkty doświadczenia?
Za co?Ile?Komentarz
Rozpoczęcie rozgrywki
Relacje*10Założenie własnego wątku w tym dziale.
Sowia poczta*10Założenie własnego wątku w tym dziale.
Skrytka bankowa*5Założenie własnego wątku w tym dziale.
Prowadzenie rozgrywki
Badania naukowe5 - 50 (60)Ukończenie badań naukowych. Oceniane w zależności od stopnia trudności badań oraz wkładu osobistego (udział musi mieć rzeczywiste odzwierciedlenie w fabule, nie otrzymują punktów osoby, których wkład był znikomy). 60 pkt przysługuje organizatorom zakończonych badań grupowych (więcej niż 3 stałe osoby).
Klub Pojedynków10 - 30Ukończenie wszystkich wyznaczonych na danych miesiąc (okres) fabularny pojedynków (w zależności od ich ilości, 10 za jeden) klubowych. Punkty przyznawane są wyłącznie wtedy, kiedy postać odegra wszystkie wyznaczone pojedynki.
Osiągnięcia5 - 100Szczegóły w tym wątku.
Wiadomość fabularna*1Dotyczy zarówno postów fabularnych w wątkach prowadzonych aktualnie, retrospekcji, jak i wysyłanych listów.
Wydarzenie5 - 150Udział w wydarzeniu kierowanym przez mistrza gry lub, w uzasadnionych przypadkach, w wydarzeniach prywatnych. Punkty przyznawane zależności od wyniku, wkładu oraz grożącego niebezpieczeństwa.
Wykonywanie zawodu (opowiadanie)50Tylko raz w danym miesiącu (okresie) fabularnym. Wymagane jest opowiadanie związane z wykonywanym zawodem umieszczone w formie pojedynczej wiadomości, w którym postać wykonuje zawód w dowolnej formie (praca w zakładzie, domu, patrol, trening, artykuł do gazety w przypadku dziennikarzy, etc.) liczący przynajmniej 1200 słów. Nie wliczają się w to rozgrywki z udziałem mistrza gry. W opisach można wykorzystywać postaci NPC (jako np. klientów, współpracowników), wcielać się w rolę mg, etc.
Wykonywanie zawodu (wątek)*5Rozegranie wątku związanego z pełnioną profesją. Wątek taki musi zostać zakończony i składać się z przynajmniej pięciu postów fabularnych liczących przynajmniej 300 słów każdy. Szczegółowy opis zdobycia tych punktów znajduje się w tym temacie (niezbędna jest skrytka bankowa).
Aktywność - wsiąkiewki
3 wątki30Do rozliczenia można zgłosić wyłącznie zakończone wątki, w których postać napisała przynajmniej pięć postów liczących przynajmniej 300 słów (gry z mistrzem gry nie są obwarowane limitem słów). Za dany miesiąc można rozliczać się aż do kolejnej zmiany fabularnego kalendarza. Istnieje możliwość łączenia wątków z ubiegłego miesiąca z aktualnym pod pewnymi warunkami. Szczegółowy opis warunków znajduje się w tym temacie.
6 wątków60
9 i więcej90
Pozostałe
Ain Eingarp3+ (5/10)Zakończona rozgrywka prowadzona na koncie Ain Eingarp w ilości przynajmniej trzech postów liczących przynajmniej 300 słów; po 1 PD za post. Wyjątkowo 5 punktów przysługuje za przegrany pojedynek klubowy i 10 za wygrany.
Artykuł do gazety5 - 40Artykuł napisany do jednej z gazet. Temat powinien zostać wcześniej ustalony z administracją (administracja nie wymyśla tematów artykułów za użytkowników), a sam artykuł zaakceptowany. Oceniane w zależności od wyczerpania tematu oraz oryginalności, zaciekawienia czytelników, formy (przesłany artykuł musi mieć nagłówki i akapity, inne będą odrzucane), ilości poprawek oraz szybkości ich ewentualnego wprowadzenia, jeśli artykuł do poprawek zostanie odesłany.
Opis NPC5Szczegóły w tym wątku
Utrata punktów doświadczenia
Zakłócenia chronologii-50Wątek, w którym pojawia się sytuacja zagrożenia życia lub zdrowia postaci, powinien być chronologicznie ostatni.
Ignorowanie stanu zdrowia postaci-30Ignorowanie objawów choroby, na którą postać cierpi, bagatelizowanie schorzenia, fabularnych obrażeń, niepodjęcie leczenia.
Rzuty kośćmi poza tematami wyznaczonymi-50W tematach niefabularnych nie można rzucać kośćmi specjalnymi (np. kość wstępu na Nokturn)
Wejście na Nokturn-50Nieuprawnione wejście na ulice Śmiertelnego Nokturnu tj.: ze złamaniem zasad obowiązującej mechaniki poruszania się po Nokturnie.
Pomijanie biegłości-50Odgrywanie postaci sprzeczne z rozdanymi biegłościami.

* Punkty przyznawane są automatycznie, o pozostałe należy ubiegać się w odpowiednim temacie.

Za co mogę otrzymać punkty biegłości?
Za co?Ile?Komentarz
Wsiąkiewka ½½ pkt biegłości przysługuje za wsiąkiewkę rozliczoną z 3 wątków.
Wsiąkiewka 11 pkt biegłości przysługuje za wsiąkiewkę rozliczoną z 6 wątków.
Wsiąkiewka22 pkt biegłości przysługują za wsiąkiewkę rozliczoną z 9 wątków.
Zakup11 pkt biegłości przysługuje za 50 pkt doświadczenia, jeśli zdecydujesz się zakupić je w sklepiku mg.


Powrót do góry Go down
 

Za co mogę otrzymać punkty?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Wymiana bannerami - jedyny temat, w którym mogą pisać goście
» Rasy Smoków
» Sponsoring i Punkty Popularności
» Quidditch
» Niebezpieczne bagna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Mechanika-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18