Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Romulus
AutorWiadomość
Romulus [odnośnik]13.10.18 18:01Romulus
Romulus, noszący imię legendarnego założyciela Rzymu, to inteligentny ptak, którego Amadeus przywiózł kilka lat temu ze swojej podróży we Włoszech. Choć jest dość dumnym i humorzastym stworzeniem, do tej pory jeszcze nigdy nie zawiódł swojego właściciela, a każdy powierzony mu list dostarcza prędko, najwidoczniej rozumiejąc olbrzymie znaczenie korespondencji lorda Croucha.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Amadeus Crouch dnia 06.04.19 19:24, w całości zmieniany 2 razy
Amadeus Crouch
Zawód : znawca prawa, dyplomata, poliglota po godzinach
Wiek : 40
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony

I had a taste for you, once

OPCM : 5
UROKI : 9
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 16
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6411-amadeus-crouch https://www.morsmordre.net/t6576-romulus https://www.morsmordre.net/t6440-pan-dyplomata https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t6577-skrytka-bankowa-nr-1610#167556 https://www.morsmordre.net/t6575-amadeus-crouch#167554
Re: Romulus [odnośnik]07.11.18 21:44
Przeczytaj
Lordzie Crouch   W ramach naszego wspólnego zadania proponuje spotkać się w okolicy miasteczka nieopodal Kelpiego Stawu w południe ósmego października. Z wyrazami szacunku,
Luke Larson


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Romulus 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Romulus [odnośnik]28.12.18 15:50

The past is gone. It went by, like dusk to dawn. Isn't that the way everybody's got the dues in life to pay?

dream on


Marine Yaxley
Zawód : śpiewaczka, dama
Wiek : 18
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Isn't it lovely, all alone? Heart made of glass, my mind of stone. Tear me to pieces, skin to bone

"Hello, welcome home"
OPCM : 10
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Romulus 060da7246cff3ea68a8b3d81a5de583b
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4601-marine-lestrange https://www.morsmordre.net/t4712-gloriana#101007 https://www.morsmordre.net/t4713-lady-lestrange https://www.morsmordre.net/f317-wyspa-wight-thorness-manor https://www.morsmordre.net/t5142-skrytka-bankowa-nr-1190 https://www.morsmordre.net/t4719-marine-lestrange#101064
Re: Romulus [odnośnik]17.01.19 14:14
Przeczytaj
Szanowny Lordzie Crouch W imieniu lorda nestora oraz całego rodu, dziękuję za wyrazy uszanowania i upamiętnienie mego krewniaka pełnymi szacunku słowami. Nadmieniam, że również (wraz z całą rodziną) głęboko ubolewamy nad stratą poniesioną przez familię Crouch. Tragiczna śmierć sir Leonarda, sir Gabriela, jak i pozostałych ofiar jest ogromnym ciosem dla szlacheckiej socjety, zniewagą, która jasno domaga się stosownej rekompensaty.

Nie sposób odjąć lordowi rozsądku. Obrady w Stonhenge zaowocowały tak nową nienawiścią, jak i nowymi przyjaźniami. W obliczu tego, co nastąpiło, mimo ugruntowanej w tradycji izolacji Rowle'ów, wyciągnięcie dłoni do tych, którzy jednogłośnie okazali solidarność wobec słusznych wartości, jest rzeczą naturalną.

Oficjalne potępienie czynów dwójki tamtych degeneratów to czyn nie tylko właściwych, ale nade wszystko - słuszny. Sprawiedliwości musi stać się za dość, a Macmillan wraz ze Skamanderem powinni zapłacić za wyrządzone zło. Proponuję dołączyć do pozwu wniosek o tymczasowe zawieszenie szlacheckich przywilejów Macmillana; nie godzi się, by ktoś, kto wymierzył różdżkę przeciwko wysoko urodzonym głowom i bezmyślnie współdzieli odpowiedzialność za śmierć naszej rodziny i przyjaciół, beztrosko korzystał ze swego tytułu i wszystkich praw względem tego mu przysługujących.

Ród Rowle wyraża pełne poparcie dla postępujących działań przeciwko zamachowcom, zaś osobiście, z najwyższą przyjemnością deklaruję swoją obecność na obradach. Wszyscy dotknięci przez lekkomyślność Macmillana i Skamandera, mogą liczyć na moją różdżkę.
Jeśli okaże się, że sędziowie będą nieprzychylni wobec naszej prośby, nie zawaham się przed dokonaniem odpowiedniej zemsty na własną rękę. Za tę potwarz należy się reakcja. Lordzie Crouch zapewniam, że może lord na mnie polegać.

Łączę wyrazy szacunku

-->Lord Magnus Phelan Rowle
Magnus Rowle
Zawód : reporter Walczącego Maga
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
O mój słodki Salazarze, o mój słodki
Powiedz mi, że warto
Że przejdziemy przez to wszystko gładko
Będzie wiosna dla mych dzieci przez kolejne tysiąc lat
OPCM : 20
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 42
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej
Romulus GleamingImpressionableFlatfish-small
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4426-magnus-phelan-rowle https://www.morsmordre.net/t4650-korespondencja-m-p-rowle-a https://www.morsmordre.net/t4655-careless-whisper https://www.morsmordre.net/f310-cheshire-farndon-posiadlosc-rowle-ow https://www.morsmordre.net/t4652-skrytka-bankowa-nr-1118 https://www.morsmordre.net/t4786-magnus-rowle
Re: Romulus [odnośnik]06.04.19 20:35
Przeczytaj Madeline Slughorn
Amadeus Crouch Najdroższy,
Jakże miło było usłyszeć Twój głos. Przykro mi jednak, iż w tak zasmucających okolicznościach. Nie spodziewałam się tak gwałtownej reakcji od kogoś, kto znany jest ze wspaniałego towarzyskiego obycia oraz wyśmienitej retoryki.

Pragnę jednak zapewnić Cię, iż nie masz najmniejszych powodów do zmartwień. Moje spotkanie z lordem Blackiem było tylko i wyłącznie zbiegiem okoliczności. Chciałabym również przypomnieć Ci, iż ta "miernej reputacji kuzynka" jest również i moją kuzynką. Jak mniemam obierając mnie sobie za przyszłą żonę byłeś w pełni świadomy więzów, jakie łączą mnie z rodem Blacków. I jesteś w błędzie jeśli uważasz, że po naszym ślubie odstawię w zapomnienie część rodziny ze strony mojej drogiej matki.

Oczywiście, że byłam i jestem świadoma relacji łączące Crouchów oraz Blacków. Mimo wszystko jednak, zobaczywszy lorda Blacka uznałam, iż maniery oraz przyzwoitość wymagają uprzejmego przywitania się z mężem mojej kuzynki, z którą nie miałam okazji spotkać się od dłuższego czasu.

Muszę również zauważyć, że spotkanie to nie odbyło się "na osobności", a udając się do lokalu nie zamierzałam spędzać wieczoru w towarzystwie kogokolwiek poza mną samą. Fakt, iż tak wiele osób wie już o tym spotkaniu również powinien świadczyć o tym, iż nie było i nie jest ono żadną tajemnicą. Co więcej, będąc twoją żoną w żadnym stopniu nie będę do Ciebie należeć. Nie jestem przedmiotem i jestem w pełni zdolna do podejmowania własnych decyzji. Nie uważam, aby spotkanie z osobą, która powiązana jest z moją własną rodziną w jakikolwiek sposób przyniosło ujmę na twoim honorze i zhańbiło twoje nazwisko. Nie sądzę również, aby w przyszłości miało dojść między nami do podobnych spotkań, z wyjątkiem tych dotyczących spraw rodzinnych, których oczywiście nie masz prawa mi zabraniać.

Przykro mi słyszeć, iż masz o mnie tak niskie mniemanie i plotki, które często zostają przeinaczane będąc przekazywane z ust do ust mają dla Ciebie większe znaczenie niż moje własne słowo. Niestety jednak świadczy to tylko i wyłącznie o twoim braku pewności siebie oraz wiary w to, że nie uczyniłabym nic co mogłoby skrzywdzić nas oboje. Zapominasz, że w małżeństwie istnieją dwie osoby i wszystko, co krzywdzi Ciebie, krzywdzi również mnie.

Mam nadzieję, że w przyszłości pomimo swojej dumy będziesz w stanie obdarzyć mnie większym zaufaniem. Z wyrazami szacunku


Madeline Slughorn


You got a hold on me and I don't know how
I don't just stand outside and scream

I am teaching myself how to be free.

Madeline Slughorn
Zawód : magipsychiatra, początkująca trucicielka po godzinach
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip
OPCM : 0
UROKI : 5
ALCHEMIA : 13
UZDRAWIANIE : 17
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6406-madeline-slughorn https://www.morsmordre.net/t6422-madeline https://www.morsmordre.net/t6419-clever-as-the-devil#163453 https://www.morsmordre.net/
Re: Romulus [odnośnik]07.04.19 19:34
Rankiem, dwudziestego drugiego listopada, na lorda Croucha czekała wyjątkowa, poufnie zalakowana korespondencja.

C. Goyle 21.11
Szanowny lordzie Crouch Pozwalam sobie formułować te słowa bez zbędnych, górnolotnych wstępów, ufając, że wspólna sprawa, która nas połączyła, będzie argumentem wystarczająco silnym, by rozważył lord moją prośbę.
Nie dalej, jak przed godziną, otrzymałam wiadomość o aresztowaniu mojego brata, Caelana i osadzeniu go w twierdzy Tower. Oskarżono go o przebywanie w miejscu skażonym anomalią i próbę ingerencji w niestabilną magię. Wierutne kłamstwa aktu oskarżenia napawają mnie niepokojem o dalsze losy brata, którego wypuszczenie pozostaje kwestią kilku dni, a na to nie tylko m o j a rodzina nie może sobie pozwolić.
Zapewne jest lord doskonale zaznajomiony z urokami handlu drogą morską - statki muszą wypłynąć o czasie, jeśli chcą powrócić z pełną ładownią. Niedyspozycja mojego brata jest niedogodnością, za której pokonanie będę lordowi niezmiernie wdzięczna. Nazwisko Crouch znaczy tak wiele, jak nazwisko samego Ministra i jestem pewna, że jeden przychylny list wystarczy, by Caelan szybko powrócił na wolność oraz kontynuował swoją rolę, powierzoną mu z  g ó r y.
Świadomość długu, jaki u lorda w ten sposób zaciągnę, nie będzie spędzać mi snu z powiek, jestem wszakże gotowa zrewanżować się komuś z lorda reputacją i pozycją.
Wyczekując na sowę z rychłą odpowiedzią, łączę wyrazy szacunku.
Caley Goyle
Drag me down to the water and
hold me down until I'm full.
Until I struggle no longer,
until I've drowned in my

sinful will

Caley Goyle
Zawód : tłumaczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
but it's in my roots, it's in my veins, it's in my blood and I stain every heart that I use to heal
the pain
OPCM : 5
UROKI : 20
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
our dead drink the sea
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5536-caley-spencer-moon https://www.morsmordre.net/t5568-idun https://www.morsmordre.net/t5569-cry-little-sister https://www.morsmordre.net/f218-dzielnica-portowa-orchard-place-9 https://www.morsmordre.net/t5567-skrytka-bankowa-nr-1368 https://www.morsmordre.net/t5566-caley-spencer-moon
Re: Romulus [odnośnik]07.04.19 20:35
C. Goyle 22.11
Szanowny lordzie Crouch Proszę przyjąć wyrazy mej wdzięczności, dzięki lorda wsparciu, sprawa na pewno zostanie niezwłocznie załatwiona. To rzecz oczywista, że nie obdarowuje lord podobnymi przywilejami każdego, tym bardziej rada jestem, że moja rodzina mogła doświadczyć lordowskiej przychylności.
Wedle życzenia stawię się jutro w lorda gabinecie o wyznaczonej godzinie.
Z wyrazami szacunku
Caley Goyle
Drag me down to the water and
hold me down until I'm full.
Until I struggle no longer,
until I've drowned in my

sinful will

Caley Goyle
Zawód : tłumaczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
but it's in my roots, it's in my veins, it's in my blood and I stain every heart that I use to heal
the pain
OPCM : 5
UROKI : 20
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
our dead drink the sea
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5536-caley-spencer-moon https://www.morsmordre.net/t5568-idun https://www.morsmordre.net/t5569-cry-little-sister https://www.morsmordre.net/f218-dzielnica-portowa-orchard-place-9 https://www.morsmordre.net/t5567-skrytka-bankowa-nr-1368 https://www.morsmordre.net/t5566-caley-spencer-moon
Re: Romulus [odnośnik]10.04.19 21:30
PrzeczytajNaczelnik Tower of London
Szanowny lordzie Crouch,rozumiem powagę sytuacji i bardzo mi przykro z powodu tego nieporozumienia. Osobiście dopilnuję, by pan Goyle został przesłuchany w trybie natychmiastowym. Wierzę, że spisane zeznania pozwolą nam szybko zamknąć sprawę, a złożone wyjaśnienia nie będą budzić żadnych wątpliwości. Pan Goyle zostanie niezwłocznie zwolniony z aresztu.

Jednocześnie zwracam się z przykrą prośbą o wsparcie dla naszego oddziału. W obecnych czasach trudno o odpowiednio przeszkolonych, lojalnych współpracowników.

Z wyrazami szacunku,
Edward Stephen Murphy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Romulus Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Romulus [odnośnik]13.04.19 13:23
Przeczytaj 2 grudnia
Drogi Amadeuszu choć nie mnie przyjdzie to oceniać, w nowej roli radzę sobie chyba nie najgorzej. Intensywność mijających dni pozwala mi z nadzieją wyglądać świąt, dlatego z radością przyjmuję Twoje zaproszenie i obiecuję stawić się na inauguracji sezonu gwiazdkowego. Nie mogę doczekać się widoku przystrojonego na tę okazję Pallas Manor oraz przebywających w nim, bliskich mi osób.
Niezmiernym zaszczytem jest możliwość nazywania Cię rodziną, a brak więzów krwi nie stanowi w tym względzie żadnej przeszkody. Gdy już wkrótce poślubisz moją kuzynkę, zyskamy dodatkowe połączenie między nami. Temat zaślubin pozostawię jednak do kolacji, podczas której nie omieszkam wypytać przyszłej panny młodej o szczegóły nadchodzącego wydarzenia.
Wspomnij proszę Lavinii o mojej potwierdzonej obecności, a ja sama także postaram się napisać do niej na dniach. Będę wdzięczna, jeśli w liście zwrotnym poinformujesz mnie o ilości osób, które zasiądą z nami do kolacji - wiesz przecież, że nie odważyłabym się przyjść z pustymi rękami.
Mam nadzieję, że najbliższe dni upłyną Ci w spokoju, a burza szaleć będzie jedynie za oknem.
Do zobaczenia!

MarineThe past is gone. It went by, like dusk to dawn. Isn't that the way everybody's got the dues in life to pay?

dream on


Marine Yaxley
Zawód : śpiewaczka, dama
Wiek : 18
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Isn't it lovely, all alone? Heart made of glass, my mind of stone. Tear me to pieces, skin to bone

"Hello, welcome home"
OPCM : 10
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Romulus 060da7246cff3ea68a8b3d81a5de583b
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4601-marine-lestrange https://www.morsmordre.net/t4712-gloriana#101007 https://www.morsmordre.net/t4713-lady-lestrange https://www.morsmordre.net/f317-wyspa-wight-thorness-manor https://www.morsmordre.net/t5142-skrytka-bankowa-nr-1190 https://www.morsmordre.net/t4719-marine-lestrange#101064
Re: Romulus [odnośnik]13.04.19 20:30
Przeczytaj 3 grudnia
Lordzie Crouch możesz być pewien iż odliczam dni w kalendarzu. Suknia ślubna jest już niemalże gotowa, a ja nie mogę doczekać się aż będę mogła ją ubrać w dniu naszych zaślubin.
Z niecierpliwością wyczekuję również zamieszkania w Pallas Manor, dlatego też z wielką przyjemnością pragnę przyjąć zaproszenie na przedświąteczną kolację. Wspominam mile każdą poprzednią wizytę i zdaje się, że ta, w związku z okolicznościami, będzie nad wyraz wyjątkowa.
W imieniu swoim, moich rodziców oraz brata, dziękuję za zaproszenie i zapewniam, iż wspólnie zjawimy się na kolacji by wraz z twoją, a już wkrótce i moją, rodziną świętować ten wyjątkowy czas.   Twoja na zawsze
Madeline Slughorn


You got a hold on me and I don't know how
I don't just stand outside and scream

I am teaching myself how to be free.

Madeline Slughorn
Zawód : magipsychiatra, początkująca trucicielka po godzinach
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip
OPCM : 0
UROKI : 5
ALCHEMIA : 13
UZDRAWIANIE : 17
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6406-madeline-slughorn https://www.morsmordre.net/t6422-madeline https://www.morsmordre.net/t6419-clever-as-the-devil#163453 https://www.morsmordre.net/
Re: Romulus [odnośnik]07.05.19 23:44
Przeczytaj listopad
Lordzie Crouch, bądź gotów dwunastego listopada, gdy zapadnie zmierzch, a lokale zostaną zamknięte, spotkamy się na ulicy Śmiertelnego Nokturnu.

Do zobaczenia.
Romulus A60itsI


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Romulus [odnośnik]16.07.19 20:21
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie Crouch Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, mój drogi - zaszczytem byłoby świętowanie go wraz z Tobą i najbliższą Ci rodziną w Hampton Court, w bezsprzecznie najwspanialszej sali balowej, jaką wzniesiono w ostatnich latach. Mam nadzieję, że pomimo drobnych trudności w dysponowaniu swym czasem i wolnością osobistą, pojawisz się na Sabacie, by razem z arystokracją świętować nadejście nowego roku na wyjątkowym balu maskowym.

Oby był dla nas łaskawszy oraz przysporzył nam wielu radości. Na przykład ślubów - Amadeusie, czy mogę pielęgnować w swym sercu nadzieję, że zaprezentujesz się na parkiecie razem z wybranką swego serca? To najwyższy czas, by zrzucić z siebie czerń smutku i zadbać o przekazywanie doskonałych magicznych talentów kolejnemu pokoleniu. Sam wiesz, nie młodniejemy, a podobno zastane lędźwie nie pracują tak, jak powinny.

Z niecierpliwością oczekuję Twego pojawienia się

Adelaide Nott

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Romulus Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Romulus
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach