Wydarzenia


Ekipa forum
Koncert Charytatywny, Licytacja Kul
AutorWiadomość
Koncert Charytatywny, Licytacja Kul [odnośnik]11.05.21 19:54
Palarnia Opium
Londyn, Śmiertelny Nokturn15 listopada 1957
Edward Parkinson, Odette Parkinson, Tristan Rosier, Evandra Rosier, Mathieu Rosier, Melisande Rosier, Fantine Rosier, Rigel Black, Aquila Black, Cordelia Malfoy, Octavia Lestrange, Calypso Carrow, Zachary Shafik, Cressida Fawley, Eurydice Nott, Leander Nott, Vivienne Bulstrode, Egar Burke, Craig Burke, Xavier Burke


Każda licytacja trwać będzie tylko 48 godzin, a jej przebieg zostanie pod koniec umieszczony w głównym wątku dla postaci, które nie uczestniczą bezpośrednio w licytacji, ale ją obserwują.

Kwota, jaką dysponuje postać przy sobie zależna jest od statusu zamożności oraz otrzymuje dodatkowe środki jeżeli posiada ekonomię.
Status zamożności bogaty - 150 galeonów

Bonus z poziomu ekonomii 0- brak bonusu
Bonus z poziomu ekonomii I- + 15 galeonów
Bonus z poziomu ekonomii II- + 20 galeonów
Bonus z poziomu ekonomii III- +30 galeonów

(Przelicznik oparty na tym, że na Turnieju Trójmagicznym można było wygrać 1000 galeonów, a kwota ta wystarczyła aby Fred i George założyli swój sklep, różdżka zaś kosztowała 3 galeony)

Każda postać ma 3 przebicia. Przebicia mogą być pomiędzy 10 galeonów a 30 galeonów. W pierwszym poście Xavier prezentuje przedmiot wystawiony na licytacji i podaje cenę wywoławczą (w głównym wątku). Następnie goście koncertu mogą przebijać cenę, aż do 3 przebić. W pierwszym poście należy naznaczyć poziom swojej ekonomii i status oraz po każdym poście zaznaczyć, które jest to przebicie. Prowadzący licytację czeka 48 godzin, po tym terminie oznajmia, kto wylicytował przedmiot, czyli ostatni post z najwyższą kwotą (w głównym wątku).


W tej szafce licytujemy Kule z Ottosdal
- Pierwszą rzeczą, a właściwie rzeczami, jakie dzisiaj kieruję pod młotek są Kule z Ottosdal. Znalezione w kopalni srebra w Republice Południowej Afryki, zrobione z srebra kule posiadają właściwości namierzające. Zawsze są dwie, jedna dla jednej, druga dla drugiej osoby.  Kule są przypisane do miejsca i do osoby. Jeśli się ktoś opuści dom wtedy kula staje się ciemna i druga osoba wie, że przebywamy poza domem. Jeżeli zaś osoba posiadająca jedną z dwóch kul przebywa w domu. druga staje się jasna. Przeznaczenie może być różne, pozostawiam to już do Państwa inwencji twórczej. Z pewnością dzięki tym artefaktom będziecie wiedzieć czy domownik przebywa w domu czy może właśnie opuścił bezpieczne mury – przedstawił pierwszy przedmiot, po czym położył go na małym stoliku przed sobą – Cena wywoławcza to 40 galeonów.


Szafka zniknięć


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Koncert Charytatywny, Licytacja Kul 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Koncert Charytatywny, Licytacja Kul [odnośnik]13.05.21 10:27
Edgar wrzucał datki do skrzynki w pobliżu drzwi wyjściowych, kiedy zaczęła się licytacja. Podszedł bliżej swojego stolika, spoglądając na kule, które oferowali. Nie był pewny czy są mu naprawdę potrzebne, ale przecież nie o to tu chodziło. – 60 galeonów – uniósł dłoń, podbijając stawkę o 20 złotych monet.


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Koncert Charytatywny, Licytacja Kul [odnośnik]13.05.21 13:18
Kule z Ottosdal?! Przecież ten artefakt miał dobre 3 miliardy lat. Tu już nawet nie chodziło o to co potrafią, o ich niezwykłą i niepowtarzalną historyczną wartość. Black musiała je mieć. - 70 gaelonów - powiedziała niedługo po lordzie Edgarze, unosząc swoją tabliczkę do góry, a w jej głosie dało się słyszeć determinacje. Pragnęła mieć taki przedmiot w swojej kolekcji, cudownie będzie wyglądał na zdobionym regale, tuż obok dziesiątek książek.Może nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Koncert Charytatywny, Licytacja Kul
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach