Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Listy do Małej Sroki
AutorWiadomośćStosik listów
Mała Sroka nie posiada własnej sowy, ale to nie oznacza, że listów nie przyjmuje. Nie raz znajduje je zaadresowane do siebie na parapecie lub pod drzwiami. Kto je dostarcza, tego nie wie, ale stara się na nie odpisywać. Zawsze.

Lysandra Vablatsky
Lysandra Vablatsky
Zawód : Mała Sroka
Wiek : 7
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
A siedem to sekret nigdy niezdradzony
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t9682-lysandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9687-mala-sroka#294548 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10412-lysandra-vablatsky#314803 https://www.morsmordre.net/t9815-lysandra-vablatsky

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 25.12
Najdroższa Przyjaciółko, Mam nadzieję, że list mój zastał Cię w znakomitym humorze i zdrowiu, Lysandro. Jak spędziłaś święta? Czy Umhra ma swoje ulubione ciastka? Jest tyle rzeczy, o które chciałabym Cię zapytać i nawet nie wiesz, jak bardzo cieszę się, że przypomniałam sobie o możliwości pisania listów.

Śnieg opadł na kolorowe dachówki miasteczka Durham, opadł też na nasz zamek. Niektórzy mówią, że zimą nie ma tu nic ciekawego do oglądania, gdyż pola maków, które moja rodzina ukochała sobie od niepamiętnych czasów, pogrążone są w zimowym śnie. Ale to nieprawda! W zamku jest wiele do roboty niezależnie od pory roku. Dlatego też chciałabym na Twoje ręce wystosować zaproszenie do wspólnego spędzenia obchodów Nowego Roku. Moi rodzice, wujkowie, stryjek i ciocia wybierają się wszyscy na noworoczną maskaradę, ale dzieci nie mają na nią wstępu. Pomyślałam, że wspaniale byłoby wejść w Nowy Rok w Twoim towarzystwie. Możemy też przygotować sobie maski i sukienki! Nie martw się, jeżeli nie znajdziesz jakiejś tak prędko. To moja wina, bo przesyłam zaproszenie dość późno. Ale w Durham mamy sukni w nadmiarze, na pewno odnajdziemy taką, która będzie Ci się podobać.

Spytaj się, proszę, swojej mamy o zgodę. Zajmować będzie się nami moja guwernantka, pani Allegra. Jest miła i moi rodzice też ją lubią, więc myślę, że Twoja mama może być spokojna. Oczywiście jeżeli będzie chciała odwiedzić Durham z Tobą, poproszę służących, by przygotowali się odpowiednio na jeszcze jednego gościa.

Ze szczerymi pozdrowieniami i świątecznymi życzeniami,

Lady Oriana A. T. Burke
I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Listy do Małej Sroki 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Listy do Małej Sroki

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach