Wydarzenia


Ekipa forum
Listy do Małej Sroki
AutorWiadomość
Listy do Małej Sroki [odnośnik]08.08.21 12:17Stosik listów
Mała Sroka nie posiada własnej sowy, ale to nie oznacza, że listów nie przyjmuje. Nie raz znajduje je zaadresowane do siebie na parapecie lub pod drzwiami. Kto je dostarcza, tego nie wie, ale stara się na nie odpisywać. Zawsze.

Lysandra Mulciber
Lysandra Mulciber
Zawód : Mała Sroka
Wiek : 7
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
A siedem to sekret nigdy niezdradzony
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t9682-lysandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t10422-listy-do-malej-sroki https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10412-lysandra-vablatsky#314803 https://www.morsmordre.net/t9815-lysandra-vablatsky
Re: Listy do Małej Sroki [odnośnik]08.08.21 21:19
Przeczytaj 25.12
Najdroższa Przyjaciółko, Mam nadzieję, że list mój zastał Cię w znakomitym humorze i zdrowiu, Lysandro. Jak spędziłaś święta? Czy Umhra ma swoje ulubione ciastka? Jest tyle rzeczy, o które chciałabym Cię zapytać i nawet nie wiesz, jak bardzo cieszę się, że przypomniałam sobie o możliwości pisania listów.

Śnieg opadł na kolorowe dachówki miasteczka Durham, opadł też na nasz zamek. Niektórzy mówią, że zimą nie ma tu nic ciekawego do oglądania, gdyż pola maków, które moja rodzina ukochała sobie od niepamiętnych czasów, pogrążone są w zimowym śnie. Ale to nieprawda! W zamku jest wiele do roboty niezależnie od pory roku. Dlatego też chciałabym na Twoje ręce wystosować zaproszenie do wspólnego spędzenia obchodów Nowego Roku. Moi rodzice, wujkowie, stryjek i ciocia wybierają się wszyscy na noworoczną maskaradę, ale dzieci nie mają na nią wstępu. Pomyślałam, że wspaniale byłoby wejść w Nowy Rok w Twoim towarzystwie. Możemy też przygotować sobie maski i sukienki! Nie martw się, jeżeli nie znajdziesz jakiejś tak prędko. To moja wina, bo przesyłam zaproszenie dość późno. Ale w Durham mamy sukni w nadmiarze, na pewno odnajdziemy taką, która będzie Ci się podobać.

Spytaj się, proszę, swojej mamy o zgodę. Zajmować będzie się nami moja guwernantka, pani Allegra. Jest miła i moi rodzice też ją lubią, więc myślę, że Twoja mama może być spokojna. Oczywiście jeżeli będzie chciała odwiedzić Durham z Tobą, poproszę służących, by przygotowali się odpowiednio na jeszcze jednego gościa.

Ze szczerymi pozdrowieniami i świątecznymi życzeniami,

Lady Oriana A. T. Burke
I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Listy do Małej Sroki 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Listy do Małej Sroki [odnośnik]22.01.22 0:12
Przeczytaj 3 marca
Lyso
zapewniam Cię, że nie uczyniłaś nic, co by mnie rozgniewało. Jesteś mądrą i rezolutną czarownicą, zapewne zrozumiesz, że z dala trzymały mnie kłopoty zdrowotne, z którymi musiałem uporać się przez kilka ostatnich miesięcy. Czy Twoja matula wspominała o mnie przez ten czas, poza usprawiedliwianiem mojej niedyspozycji? Wiem, że nie chciała CIę martwić. Mój stan był bardzo poważny, byłem o krok od śmierci, ale dziś już wszystko jest w porządku, nie musisz się niczym przejmować.
Chciałbym się z Tobą zobaczyć, ale nie w lecznicy. Będę czekał przy Białej Wywernie, wiesz gdzie to jest? Jutro w południe. Nie mów mamie, chciałbym jej zrobić niespodziankę. Mam coś dla Was. Bądź punktualnie. To będzie nasza tajemnica.

Przesyłam Ci kartę Newta Skamadera i czekoladową żabę.  
Wujek
| przesyłam kartę i czekoladową żabę; odjętepan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny, namiestnik Warwickshire
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
My name is Death
and the end is here
OPCM : 40
UROKI : 20 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Listy do Małej Sroki Kdzakbm
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Listy do Małej Sroki [odnośnik]14.02.23 12:00
Dziś o poranku znalazłaś list i piękną, czerwoną różę. Skropiona amortencją wiadomość poprawiła ci nastrój, przyprawiła cię o uśmiech jeszcze zanim zajrzałaś do środka. W kopercie znajdował się list pachnący męskimi perfumami — i choć w rzeczywistości były zupełnie obce, tak jak prawdziwy adresat i jego styl pisma, jakimś dziwnym trafem od razu przypisałaś je osobie bliskiej twojemu sercu, przecząc najzwyklejszym faktom. Prócz pergaminu w środku znajdował się drobny upominek, który miał cię ucieszyć.

Kupidynek pozostawił na Twoim parapecie miłosny list, nastrajając cię powoli na nadchodzące święto miłości. Wewnątrz znajdziesz czekoladową żabę.

Przeczytaj Moja mała
Najdroższy kwiecie, Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu…
Miś na niebie gwiazd wokół siebie…
A ja miś samotny potrzebuje Ciebie. Tylko Twój
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Listy do Małej Sroki Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Listy do Małej Sroki
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach