Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Grota Poole'a
AutorWiadomość
Grota Poole'a [odnośnik]11.09.21 11:24

Grota Poole'a

Biorąca swą nazwę od wyjętego spod prawa czarodzieja Charlisa Poole'a jaskinia krasowa liczy sobie ponad dwa miliony lat. Choć badania przeprowadzone przez historyków magii w połowie XIX wieku wskazały, że zamieszkiwana była już od ery brązu, to właśnie Poole stał się jej najpopularniejszym lokatorem, gromadząc w środku łupy z napaści na bogatych kupców. Do niedawna aż 310 metrów jaskini było otwartych dla zwiedzających za drobną opłatą, lecz od maja 1957 roku miejsce to pozostaje niedostępne dla turystów. Oficjalna wersja głosi o konieczności zwolnienia większości przewodników ze względu na próby wyłudzenia dodatkowych pieniędzy od nieświadomych zwiedzających poprzez udawanie anomalii w działaniu czarów oświetlających drogę, lecz znajdą się tacy, którzy wspomnieć potrafią o duchu starego Poole'a, który podobno znudził się udostępnianiem swego domu do oglądania.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Grota Poole'a Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Grota Poole'a
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach