Wydarzenia


Ekipa forum
The Young Wolf
AutorWiadomość
The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 10:29
tell the wolves i'm home
i’ve got trouble on my mind. see the cracks in the open sky. i feel the lightning illuminate the pain inside n don’t know what i will find deep inside. i feel the weight of the world. weighing on my mind. i can’t carry the earth. i’m not strong enough. with every joy that you display a little piece of me just fades away. all around me fallen angels hit the ground. i can’t catch them as they’re raining down.


beatrice flint


leon vasilas yaxley


dark enemy


01.03.1934


yaxley's hall, england


pure blood

☛ Urodzony w rodzinnym pałacu w Fenland 1 marca 1934 jako jedyny żyjący syn lorda i lady Yaxley. Od dziecka choruje na klątwę Ondyny, która jest powszechna w jego rodzinie. ☛ Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie jako Ślizgon od 1945 do 1952, gdzie trafił też wcześniej jego ojciec. ☛ Po zakończeniu edukacji i stosownym przygotowaniu opiekun smoków w Peak District. ☛ Od stycznia 1956 syn nestora rodu Yaxleyów. Obowiązek został przekazany w ręce lorda Leona Vasilasa po krwawym morderstwie na grudniowym Sabacie u lady Nott. ☛ Od 27 marca 1956 Śmierciożerca związany Wieczną Przysięgą z Tomem Riddle w postaci Mrocznego Znaku na lewym przedramieniu. ☛ Od 23 kwietnia 1956 niezarejestrowany animag pod postacią dużego, czarnego wilka europejskiego. ☛ Od 20 maja 1956 pracownik rezerwatu w Kent, gdzie stał się odpowiedzialny za żyjącego osobnika wyginionego gatunku smoka. ☛ Od 25 czerwca 1956 jeden z ocalałych z grupy wyprawiającej się do Azkabanu w celu odbicia dwóch więźniów. ☛ Od 1 sierpnia 1956 zaręczony z lady Marine Lestrange. ☛ Od 10 października 1956 nestor rodu Yaxley i zarazem najmłodszy senior w historii. ☛ Zrezygnował z pracy na rzecz rezerwaty w Kent i zajął się budową hodowli trolli leśnych na terenach dawnego Yaxley's Hall. ☛ 31 października 1956 pojął za żonę lady Marine Lestrange.
mingicodes
leia yaxley
where do we go when we walk on light. who do we call at the edge of night. carry me close like the tear drops in your eyes. all i can give you is memories. carry them with you and i'll never leave. i'll lay my head down. but when I lay my head down don't let me go. hold me in your beating heart. i won't let go. forever is not enough. let me lay my head down on the shadow by your side. don't let me go. hold me in your beating heart.
mingicodes
cyneric yaxley
these mist covered mountains are a home now for me. but my home is the lowlands and always will be. some day you'll return to your valleys and your farms and you'll no longer burn to be brothers in arms. through these fields of destruction, baptism of fire. i've witnessed your suffering. as the battles raged higher and though they did hurt me so bad. in the fear and alarm you did not desert me. my brother in arms.
mingicodes
lupus black
opisopis
mingicodes
marine lestrange
i don't ever wanna be the same again. i would wait a hundred years. send a thousand kings away to let you in again. i'm in love with how i am forever changed. you are in my dna. and i'll never be the same. never be the same. we're forever changed, never be the same.i left my heart, in your arms. couldn't get away from you if i tried. o false starts, just head starts. was forever changed from the very first time.
mingicodes
nephthys shafiq
you're looking at me like i'm trouble. i can't take my eyes away. if we take this breath with eachother will we share something we can't explain? faces that readin' the pillow looking for something to follow. but there's nothing that morning can't buy. when you give up every moment that you have to desire. i can't fake what you feel. before i could look at you leaving, i saw heaven, lay down next to me. bodies burried in eachother. two secrets kept undercover. but there is something, that we cannot reach. if we hide from the truth and forget to bleed
mingicodes
inara carrow
i don't want to know who we are without each other. it's just too hard. i don't want to leave here without you. i don't want to lose part of me. will i recover? yhat broken piece, let it go and unleash all the feelings. did we ever see it coming? will we ever let it go? we are buried in broken dreams. we are knee-deep without a plea. is it fair, or is it fate? no one knows. the stars choose their lovers. it hurts just the same and I can't tear myself away.
mingicodes
maeve clearwater
i can't get there on my own. you can't leave me here alone. i'm just trying to do what's right. oh, a man ain't a man 'less he's fought the fight. i could never point you out waste of space in a faceless crowd. tell me what I have to say. if you know what's right then you'll walk away. the western girl with eastern eyes took a wrong turn and found surprise awaits. now there's nothing in the way.
mingicodes


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Morgoth Yaxley dnia 30.03.19 9:51, w całości zmieniany 152 razy
Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 19:28
hej, Mo :pwease:
Morgoth ma mamę z Flintów, jesteśmy kuzynami, więc fajnie byłoby coś ustalić, powinni się znać.
o ich wujku (z Azkabanu) z pewnością zrobiło się swego czasu głośno. w końcu zamordowanie całej rodziny mugoli to nie jest coś, co można zamieść pod dywan - nawet, jeśli Flintowie bardzo starali się to zrobić. w karcie masz napisane, że Morgoth Flint siedzi w więzieniu, odkąd tylko Twoja postać o tym pamięta - czyli pewnie morderstwo zostało popełnione jakoś osiemnaście lat temu? Mort miałby wtedy coś koło siedmiu lat, z pewnością dobrze pamięta ten skandal.
piszesz, że 'cudaczni mieszkańcy lasu Charnwood' nie zachwycili Morgotha, gdy wybrał się tam z wizytą po raz pierwszy - myślę, że mógł tak nazwać w myślach właśnie Morta, który był nieco odseparowany od rówieśników (pomijając siostrę); nie trudno mi sobie wyobrazić, iż byłby w stanie zrazić do siebie kuzyna, z którym w gruncie rzeczy całkiem sporo ich łączy, ale Mort jeszcze wtedy nie potrafił prowadzić gładkich konwersacji, raczej milczał posępnie, a dzieląca ich cisza stawała się coraz bardziej krępująca. aczkolwiek widzę tutaj porozumienie na stopie biznesowej - ich rodziców. skoro ojciec Morgotha prowadzi sklep zielarski, to właśnie Risteard (tata Mortimera) mógł być tą osobą, która pomogła ojcu Morgotha rozwinąć biznes.
później wspominasz, iż Morgoth zmienił zdanie o Flintach i masz coś o kuzynie, który opowiedział mu o smokach, nieświadomie przyczyniając się do tego, iż Mor całkowicie połknął bakcyla i mocno się nimi zainteresował. w sumie to mógł być Mort, jeśli Ci to odpowiada - początkowa niechęć przerodziła się w relację względnie neutralną, może nawet pozytywną, gdy już się trochę poznali. Mort mógł być świeżo po lekturze fascynującej książki o smokach (ich rodowa biblioteczka jest naprawdę pokaźna), więc opowiedział o nich kuzynowi. potem kontakt im się urwał, ale wciąż mijają się na sabatach i rodzinnych uroczystościach.
co myślisz?  :pwease:
Mortimer Flint
Zawód : niebieski ptak, kolekcjoner wspomnień
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony
les monstres aussi
tombent amoureux.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1830-mortimer-flint https://www.morsmordre.net/t2260-blodeuwedd#34252 https://www.morsmordre.net/t3032-wspolna-jazn-interplanetarna#49666 https://www.morsmordre.net/f132-leicestershire-dworek-w-lesie-charnwood https://www.morsmordre.net/t4041-skrytka-bankowa-nr-478#78789 https://www.morsmordre.net/t4072-m-i-flint#78986
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 19:44
To i ja przychodzę z Lyrą, w końcu niewiele na forum tak młodych postaci męskich, które Lyra może kojarzyć z czasów szkolnych ;). Ale chyba raczej nie widzę tutaj pozytywu; Lyra jest Weasleyówną, i chociaż zna się i ma dobre stosunki z Rosalie i Lilianą, to jednak Morgoth wydaje się bardziej chłodny, nieprzystępny, no i należy do rycerzy. Co powiesz na jakieś spięcia z czasów szkolnych, które mogą się kontynuować teraz, w dorosłości? Możemy to oczywiście jakoś rozwinąć, to tylko wstępny zarys.
Jeszcze mogę ci podrzucić Lunę Spencer-Moon która była na tym samym roku w Hogwarcie, więc na pewno mogli się znać z jakichś zajęć.
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
The Young Wolf Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 19:51
I również się kłaniam, Mort :D
O. No, proszę. Dobrze wiedzieć, że nie jest się całkiem samemu na tym świecie ;)
Wujaszek nieźle dał popalić i tak, osiemnaście lat temu pasuje jak ulał.
A propos Twojego pomysłu nie zostaje mi nic innego jak pokiwać głową :D Co do kuzyna opowiadającego o smokach miałam na myśli kuzyna matki - Eliasa, ale nie widzę przeciwwskazań, żeby nieco podrasować ten wątek i Elias mógłby zacząć opowiadać, a Mort mógłby więcej opowiedzieć Morgo. Teraz jakieś większe spotkanie rodzinne czy cokolwiek innego, gdzie będą musieli wymienić więcej niż tylko słowa powitania etc. Co myślisz?

Lyra - czasy szkolne i negatywne relacje to jest to coś :D I lepiej zostać właśnie przy Lyrze, a nie zaczynać z Luną, bo pani Travers jest powiązana już z rodziną Yaxley'ów. Pomysł mi odpowiada i jeśli się zgadzasz, to możemy spokojnie myśleć, co dalej ;)They call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 19:58
super <3
och, pewnie źle zinterpretowałam ten fragment o kuzynie; może jednak zróbmy tak, że Mort tylko coś wspomniał o książce - mieli okazję, żeby porozmawiać o smokach, no i to tyle, bo Mortimer się na tym nie zna przecież, a to właśnie Elias dopowiedział Morgothowi resztę bajeczki?
+ jasne! w ogóle teraz trwa sabat, może dołączysz? jbc, to Mort siedzi przy stole koło Samaela (w kasynie), ale drugie miejsce obok niego jest jeszcze wolne, więc zapraszam. :pwease:
Mortimer Flint
Zawód : niebieski ptak, kolekcjoner wspomnień
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony
les monstres aussi
tombent amoureux.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1830-mortimer-flint https://www.morsmordre.net/t2260-blodeuwedd#34252 https://www.morsmordre.net/t3032-wspolna-jazn-interplanetarna#49666 https://www.morsmordre.net/f132-leicestershire-dworek-w-lesie-charnwood https://www.morsmordre.net/t4041-skrytka-bankowa-nr-478#78789 https://www.morsmordre.net/t4072-m-i-flint#78986
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 20:01
Tak też pasuje ;) Jak najbardziej. Możemy tak zrobić na spokoju.
Ou... No, w sumie dlaczego by nie skoro musimy zacząć jakoś ogarniać te rodzinne relacje ;D Daj mi tylko linka, wpadnę i zajmę to wyjątkowe miejsce przy boku kuzynka cwaniakThey call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 20:07
link do wydarzenia
a tutaj do kasyna
wbijaj <3
tylko konieczne jest posiadanie imiennego zaproszenia, które admini wysyłają sową; jeszcze go nie dostałeś, więc napisz pewu do Mistrza Gry, na pewno naczelne morsiki się tym zajmą. 😄
Mortimer Flint
Zawód : niebieski ptak, kolekcjoner wspomnień
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony
les monstres aussi
tombent amoureux.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1830-mortimer-flint https://www.morsmordre.net/t2260-blodeuwedd#34252 https://www.morsmordre.net/t3032-wspolna-jazn-interplanetarna#49666 https://www.morsmordre.net/f132-leicestershire-dworek-w-lesie-charnwood https://www.morsmordre.net/t4041-skrytka-bankowa-nr-478#78789 https://www.morsmordre.net/t4072-m-i-flint#78986
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 20:33
Lyra - czasy szkolne i negatywne relacje to jest to coś I lepiej zostać właśnie przy Lyrze, a nie zaczynać z Luną, bo pani Travers jest powiązana już z rodziną Yaxley'ów. Pomysł mi odpowiada i jeśli się zgadzasz, to możemy spokojnie myśleć, co dalej ;)

Okej, to bierzmy na razie Lyrę, a kiedyś w razie potrzeby można wymyślić też coś dla Luny Smile. Jeśli chodzi o znajomość z Yaxleyami to Lyra poznała lepiej Rosalie stosunkowo niedawno, na fabule; panna Yaxley była osobą która trochę ją uczyła obycia w szlacheckim świecie przed ślubem z Traversem. Z Lilianą jeszcze nie dogadałyśmy do końca ale też raczej pozytywne, aczkolwiek z Morgothem bardziej mi się widzą jakieś niesnaski; może nie poważne hejty, ale jakieś złośliwostki, dystans, krzywe spojrzenia, chociaż na salonach nie wypada jawnie okazywać sobie niechęci? Hm, czy chłopak byłby skłonny pogardzać Lyrą za jej pochodzenie i biedę (to bardziej w przeszłości?), i to, że przez pierwsze miesiące po ukończeniu szkoły musiała zarabiać jako malarka uliczna?
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
The Young Wolf Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 20:45
Nie, no Morgo akurat nie jest człowiekiem, który swoje niezadowolenie czy inne emocje ukazuje w dość rozdmuchany sposób. Na głupie odzywki akurat jest za dobrze wychowany, ale na pewno jakieś wymowne milczenie lub unikanie towarzystwa na pewno by w to wchodziło. Myślę, że nie pogardzał by nią, bo ich rodziny są w dobrych stosunkach, a tradycję Morgoth bardzo szanuje. Jednak na pewno by nie pochwalał zawodu malarki ulicznej i mógłby co nieco powiedzieć o tym co myśli na ten temat. Myślę nad spotkaniem na Pokątnej, gdy Lyra malowała, chyba że wolimy coś współczesnego pociągnąć? ;)They call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 21:01
Morgoth Yaxley napisał:Nie, no Morgo akurat nie jest człowiekiem, który swoje niezadowolenie czy inne emocje ukazuje w dość rozdmuchany sposób. Na głupie odzywki akurat jest za dobrze wychowany, ale na pewno jakieś wymowne milczenie lub unikanie towarzystwa na pewno by w to wchodziło. Myślę, że nie pogardzał by nią, bo ich rodziny są w dobrych stosunkach, a tradycję Morgoth bardzo szanuje. Jednak na pewno by nie pochwalał zawodu malarki ulicznej i mógłby co nieco powiedzieć o tym co myśli na ten temat. Myślę nad spotkaniem na Pokątnej, gdy Lyra malowała, chyba że wolimy coś współczesnego pociągnąć? ;)

Okej, wydaje się w porządku ^^. Lyra spośród swojego rodzeństwa i tak jest tą najbardziej szlachecką (co też nie każdemu może się podobać, że próbuje wejść na salony). Praca malarki ulicznej była podyktowana desperacją; dziewczę po skończeniu szkoły nie chciało być ciężarem dla brata, dlatego zaczęła chodzić na Pokątną i sprzedawać tam swoje obrazy, co trwało do listopada, bo aktualnie Lyra dorobiła się swojej pracowni i na ulicy już nie maluje, choć nadal maluje zarobkowo na zlecenie.
To już zależy, czy wolisz raczej coś aktualnego (możemy też zawsze zagrać np. już w styczniu), czy jakąś szybką retrospekcję z czasów Pokątnej?
come on look into the expanse and breath all these around come on don’t be afraid to look don’t be afraid
to look at distance
Lyra Travers
Zawód : Malarka
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Dream of the perfect life
Dream of the sand, the sea, the sight
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
The Young Wolf Ba3e6d5d7f4fbeb7824016f18b6a4c28
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t800-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/t838-zlotko https://www.morsmordre.net/t828-lyra-travers-weasley https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t2780-skrytka-bankowa-nr-233 https://www.morsmordre.net/t962-lyra-travers
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 21:03
Ale ty jesteś fajny! oww
Tylko dla czego musisz być Yaxleyem Sad
Chociaż może coś się wymyśli bo Megarka nie przywiązuje zbyt dużej wagi do rodowych reguł :D
No to przyszłam po relacje!
Pewnie kojarzą się ze szkoły. Megarka ze swoją potrzebą adrenaliny i tendencją do pakowania się w kłopoty pewnie też szukała komnaty tajemnic i marzyło jej się sięganie po książki niekoniecznie przeznaczone dla małych dziewczynek. Teraz sama próbuje się czegoś dowiedzieć od czasu do czasu myszkując po nokturnie.
Znajmy się cwaniak
Megara Carrow
Zawód : stażystka w ministerstwie
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Once upon a time...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t634-megara-malfoy https://www.morsmordre.net/t663-mieta https://www.morsmordre.net/t662-megara https://www.morsmordre.net/f218-yorkshire-dworek-w-ravenscar https://www.morsmordre.net/t1706-megara-malfoy#18560
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 21:05
Hej! Pracujesz u nas, zatem powinniśmy się znać :D. Co oczywiste, obaj pasjonujemy się smokami, tylko nie wiem czy to mogło być wystarczającym argumentem za pozytywnymi relacjami. Mogliśmy się kiedyś znaleźć w niebezpiecznej sytuacji w rezerwacie, co mogło nas do siebie zbliżyć. Lub, jeżeli wolisz iść w negatyw, możemy to oprzeć na spartaczeniu jakiegoś zadania, pomieszanego z niechęcią do Travisa kiedy okazało się, że jego bliźniak jest gejem, co oczywiście wywołało duży skandal. Niby został wydziedziczony, a Travis nie ma z nim kontaktu, lecz niesmak mógł pozostać. Jak wolisz Smile.


WHEN OUR WORDS COLLIDE

Travis Greengrass
Zawód : opiekun i łowca smoków w Peak District
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Never laugh at live dragons.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2909-travis-greengrass#47258 https://www.morsmordre.net/t2920-skrzynka-travisa#47503 https://www.morsmordre.net/t2913-smoki-fajne-sa#47416 https://www.morsmordre.net/f272-derbyshire-meadow-lane-2 https://www.morsmordre.net/t3868-skrytka-nr-768#72500 https://www.morsmordre.net/t3616-travis-greengrass#65234
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 21:12
Lyra No, właśnie doczytałam w KP, dlaczego musiała tam malować Smile Przyznam, że absolutnie mi obojętne, co zagramy. Można coś aktualnego w sumie o ile masz pomysł, bo u mnie dzisiaj z takowymi średnio. Bo jeśli chodzi o Pokątną to tylko przemknęła mi scena, w której Morgo pojawia się tam ze swoją siostrą, która potrzebowałaby rzeczy na rozpoczęcie nowego roku nauki. Ale to bardzo luźna sugestia. Nic konkretnego za tym nie idzie.

Meg Haha dziękuję bardzo, a Yaxley'owie są fajni, czego chcesz? ;D Przyszłaś po relację i ją dostaniesz w takim razie! Nie widzę, więc powodu, dla którego mieliby się nie znać skoro też ją rajcował ten temat. Szalone zakupy na Nokturnie też brzmią interesująco, a jak widzę, że ktoś ma łatwość do wpadania w kłopoty - tym lepiej cwaniak

Travis Siemka. Do Greengrassów Yaxley'owie są obojętni, więc nie ma motywu, dla którego Morgoth miałby być negatywnie nastawiony. Jestem za jakąś dziką akcją w rezerwacie + pewnie Morgo będzie zirytowany faktem, że jego choroba przeszkadza mu w pracy i jakoś się to potoczy. A co do drugiego pomysłu to wydaje mi się, że też można go gdzieś wsadzić. Szejki pomysłów są najlepsze ;)They call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 21:22
W jednym mam śmiertelnego wroga to muszę byś sceptyczna idk
Uuuu to możesz mnie z nich razy czy dwa wyciągnąć w ramach dobroci dla zwierząt czy jakiejś innej wymówki! Pewnie będę się cieszyć, że żyje ale podziękować to nie podziękuje bo mam swoją dumę i na pewno sama sobie bym poradziła. Ooo smoki też mi możesz pokazać. Jak byłam mała to nikt mnie nie chciał zabrać bo byli pewni, że znajdę jakiś sposób na wlezienie do...wybiegu/klatki
Megara Carrow
Zawód : stażystka w ministerstwie
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Once upon a time...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t634-megara-malfoy https://www.morsmordre.net/t663-mieta https://www.morsmordre.net/t662-megara https://www.morsmordre.net/f218-yorkshire-dworek-w-ravenscar https://www.morsmordre.net/t1706-megara-malfoy#18560
Re: The Young Wolf [odnośnik]25.06.16 21:25
Co zrobisz? Nie dogodzisz wszystkim, nieprawdaż?
Uuu to by musiały być ciekawe kłopoty w takim razie. Żadne inne nie wchodzą w rachubę ;D Szczególnie że stoimy po dwóch stronach barykady. Smoki powiadasz? Morgo raczej nie zabrałby ot tak zamężnej kobiety na przechadzkę po rezerwacie iksde Chyba że ktoś by mu kazał...They call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

The Young Wolf
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach