Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pomnik Alice Mollard
AutorWiadomość
Pomnik Alice Mollard [odnośnik]26.04.21 22:02

Pomnik Alice Mollard

Pośród cmentarzu dla magicznych w okolicach Frensham znajduje się rzeźba klęczącej czarownicy. Pomnik ma na celu upamiętnić czarodziejów oraz czarownice, którzy zginęli z rąk mugoli podczas najmroczniejszych dziejów magicznej historii - polowań na czarownice oraz przypominać o nienawiści i brutalności, jaką mugole zawsze kierowali w stronę czarodziejów. Twarz płaczącej kobiety wzorowana jest na twarzy czarownicy imieniem Alice Mollard - ostatniej, znanej ofiary polowań na czarownice, zamordowanej podczas mugolskiej egzekucji w 1684 roku. Pod pomnikiem znajduje się tablica streszczająca tamte okrutne wydarzenia wraz z listą prawdopodobnych ofiar, koło której regularnie ktoś składa świeże kwiaty.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Pomnik Alice Mollard Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pomnik Alice Mollard
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach