Wydarzenia


Ekipa forum
Fircyk
AutorWiadomość
Fircyk [odnośnik]01.05.21 14:37
Thomas DoeUśmiechnięty nie raz szarmancki i czarujący. Że nie ma wiele, stara się pożyczać bez pytania od innych. Raczej nastawiony przyjaźnie i pozytywnie do każdego, nauczony doświadczeniem, że ucieczka często jest najlepszą z możliwych opcji, a niejednokrotnie i jedyną.
Kobieciarz, tchórz, powsinoga i urwipołeć. Nie boi się pracy, łapiąc niemalże każdą mniej czy bardziej legalną okazję do zarobienia nieco pieniędzy. Nałogowy kłamca i bajkopisarz z nadmierną pewnością siebie.

Był bardzo towarzyski w Hogwarcie, wychowany w Gryffindorze w latach 1947-1954. Teraz ma 21 lat.
Już raz był zakochany i po stracie ukochanej nie angażuje się w poważne związki.
Przez ostatnie ponad dwa lata podróżował głównie po Szkocji, zatrzymując się na dłużej w Glasgow przy pracy w stoczni. Kilka miesięcy temu postanowił wrócić do Anglii, znów podróżując i ostatecznie zatrzymując się w okolicach Londynu.


Poszukuję
Kolegów, kumpli, przyjaciół - z czasów szkolnych, z czasów podróży z karawaną podczas lata, a może starych kolegów z podwórka z czasów, gdy mieszkali w Birmingham z rodzicami. Osoby, z którymi mógł wpadać w kłopoty podczas kradzieży czy zwykłych wygłupów. Może zgodziłeś się zgodzić użyczyć mu kawałka podłogi podczas podróży z miasta do miasta, a może to u ciebie zatrzymał się podczas przebywania w Londynie?
Damy i panny - starsze i młodsze, którym Thomas się naprzykrzał lub w bardziej elegancki sposób uwodził, a niektóre okradł nie tylko z pocałunku, a może i z jakiejś droższej biżuterii. Może wciąż któraś panna żywi do niego uczucie? Może nienawiści, może wciąż jakiegoś zauroczenia?
Oko za oko - pamiętasz Tomka i wiesz doskonale, co od ciebie ukradł czy którą damę z twojego otoczenia starał się bałamucić i uwodzić. Może to ty jesteś czarodziejem, który został okradziony przez niego ponad dwa lata temu, za co zemściłeś się na całym taborze tak jak, twoim zdaniem, wszyscy na to zasłużyli?
Pracodawcy i inne kontakty - masz interes i pieniądze? Może musisz ubrudzić ręce, a nie chcesz żeby twoje nazwisko i twarz została z nim utożsamiona? A może potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy przy rozładunku towaru w sklepie? Wszystko w ofercie jest dostępne, a kwestią decydującą jest tylko twoja sakwa!


James Doe

Dwa lata młodszy brat, który był moim pierwszym przyjacielem i jest jedną z osób, za którą jestem w stanie oddać wiele - jeśli nie wszystko. Jeden z niewielu członków rodziny jaki pozostał przy życiu, i którego już wiem, że nie zostawię choćby świat się walił i rzucał jeszcze więcej kłód pod nogi niż dotychczas.
Jestem jego starszym bratem i tak muszę się zachowywać, aby on mógł być bezpieczny; aby koszmary tego co było kiedyś go nie dogoniły i żeby nie czuł, że musi walczyć z niewidocznym wrogiem.

Sheila Doe

Najmłodsza z naszej trójki, odpowiedzialna i zawsze lękliwa świata Paprotka, którą zawiodłem jako brat, ale chcę to naprawić - odciążyć jej zmartwień i po prostu przy niej być, aby wiedziała, że jej rodzina jest i żyje, i już nic jej nie zburzy mimo trudów wojny. Coś co powinienem zrobić już dawno temu - zatroszczyć się o nią i poświęcić jej tak wiele uwagi jak tylko mogę, bo nie zasługuje na nic mniej niż to, żeby czuć się bezpieczną wśród swoich - wśród rodziny.
Eve Doe
Nawet milion słów nie jest w stanie wyrazić ani naprawić krzywd, które ci wyrządziłem - ale możemy jako rodzina odbudować na nowo chociaż szczątki zaufania. Jesteś moją bratową i nie traktuję cię jak obcą, nie jesteś nią. Składając przysięgę małżeńską mojemu bratu przyjęłaś nasze nazwisko - i mimo, że zawsze trzymaliśmy się wśród Doe jako troje, ty jesteś jedną z nas. I tak jak wiele jestem w stanie oddać za moje rodzeństwo - tak i nie zamierzam porzucić ciebie w chwili potrzeby.
Jayden Vane
Zazdrość, kiedy widziałem jak Jeanie na ciebie patrzyła czy opowiadała o tobie już przeminęła, a dzisiaj jest tylko wdzięczność - bo słyszałem od siostry jak wyciągnąłeś do niej rękę, a także widziałem jak wyciągnąłeś rękę do mnie i brata. Wiem, że ci nie dorównuję i nigdy nie będę - w tym co mamy, w tym co uważamy. Ale nie znaczy to, że nie możemy się zgadzać i żyć w zgodzie.
Steffen Cattermole
Minęły lata i mimo zmian - wciąż jesteś Steffkiem, którego znam, ale dzisiaj zakochanym tak jak kiedyś ja. I nie mógłbym być bardziej cieszyć się, że znalazłeś swoją miłość. Nawet jeśli nie do końca rozumiem dlaczego czasem zachowujesz się w taki, a nie inny sposób czy nie rozumiem czemu Dynia podchodzi do ciebie z takim zainteresowaniem to dobrze mieć przy boku pierwszego przyjaciela z Hogwartu.
Marcelius Sallow
Masz mi za złe wiele rzeczy - i z każdym tym słowem, chociaż boli, zgadzam się w pełni. A mimo to wciąż jesteśmy w stanie rozmawiać, nawet jeśli często nie potrafimy powstrzymać się przed uderzeniem drugiego. Byłeś wtedy w Hogwarcie i jesteś do dzisiaj przy moim bracie, i wiesz że zarówno u mnie jak i u niego zawsze uzyskasz pomoc, chociaż nie jesteśmy w stanie zrobić wiele - a jeśli tego nie wiesz, uświadomię ci to dosadnie.
Castor Sprout
Mimo szlabanów, kłamstw, żartów i połamanych okularów, po spotkaniu po wielu latach - nie miałeś mi tego za złe. Wiem z pewnością, że to mój urok, ale to wciąż była miła odmiana, w szczególności po dwóch latach kiedy nie rozmawiałem z nikim znajomym, a dzisiaj wiem, że mimo każdego udręczenia jakie sprawiłem ci z przyjaciółmi gdy byłeś prefektem, mogę na ciebie liczyć. Chociaż wciąż uważam, że powinieneś przestać zachowywać się jak prefekt.
Finley Jones
Śpiew i śmiech, i alkohol, i tańce. Nie wiemy o siebie niczego mimo, że tak dobrze spędza się nam czas we wspólnym gronie - i to jest piękne, jak niewiele potrzeba czasem do szczęścia. Każde z nas ma swoją historię, która nam ciąży, ale cichym paktem postanowiliśmy przy sobie móc zapomnieć o tym balaście i po prostu grać swoje teatrzyki poprzez wspólne karmienie się kłamastwami. I chociaż tego nie wiesz - kiedy się spotkaliśmy w Szkocji, byłaś mi wielką pomocą.
Neala Weasley
Panna piękna i burzliwa, i butna, która ma swoje zdanie - i mimo że jest lady, nie zachowuje się jak jedna, co tylko chwalić można z tej perspektywy. Nie przeszkadza mi, że mnie nie lubisz - bo nie musisz. Sam nie mam zamiaru wyrządzać ci krzywdy, bo jesteś bliska mojej siostrze, a żeby to osiągnąć musisz być wyjątkowym okazem gadzia, bo Paprotka nie ufa obcym, a dla ciebie zrobiła wyjątek.
Octavia Lestrange
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Evandra Rosier

I’m gonna cast a spell on you
You’re gonna do what I want you to

I mimo to do dzisiaj nie wiem, jaki urok mną zawładnął, że tak posłusznie i bez słowa wtedy podążałem za twoim słowem, że nie byłem w stanie wyrwać się i zaprzeczyć; że każde słowo było mi rozkazem.
Aquila Black
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Fircyk EbVqBwL


Ostatnio zmieniony przez Thomas Doe dnia 25.08.21 23:17, w całości zmieniany 4 razy
Thomas Doe
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Things didn't go exactly as planned
but I'm not dead so it's a win
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12 +5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Fircyk AGJxEk6
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380
Re: Fircyk [odnośnik]01.05.21 15:47
My już wiemy... 😒Może nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.
Aquila Black
Aquila Black
Zawód : badaczka historii, filantropka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t8843-child-of-the-sun#263595 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Re: Fircyk [odnośnik]01.05.21 21:36
Już ustalone  Fircyk 1f609
Octavia A. Lestrange
Octavia A. Lestrange
Zawód : Konsultant artystyczny w rodzinnej operze
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9793-octavia-lestrange#297025 https://www.morsmordre.net/t9802-nutka#297514 https://www.morsmordre.net/t9801-let-s-play#297510 https://www.morsmordre.net/t9803-skrytka-bankowa-nr-2239#297516 https://www.morsmordre.net/t9804-o-lestrange#297521
Re: Fircyk [odnośnik]02.05.21 21:37
rolling


Czas także ulega potknięciom i wypadkom
i dlatego może się rozbić i zostawić
w jednym pokoju ułamek swojej wieczności.
James Doe
James Doe
Zawód : grajek, złodziejaszek
Wiek : 20
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
How do you love?

Like a fist. Like a knife.
But I want to be more like a weed,
a small frog trembling in air.
OPCM : 0
UROKI : 0 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 28
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej
 little unsteady
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9296-james-doe https://www.morsmordre.net/t9307-leonora https://www.morsmordre.net/t9300-skrzypek-na-dachu https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9776-skrytka-bankowa-nr-404 https://www.morsmordre.net/t9322-james-doe
Fircyk
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach