Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Mała osada
AutorWiadomość
Mała osada [odnośnik]17.06.22 18:22

Mała osada

Osada nie jest duża - ot kompleks kilkunastu domostw, jednej piekarni i zakładu krawieckiego, mieszczący się na obrzeżach hrabstwa. Wzdłuż ciągnie się brukowana uliczka o dość śliskiej nawierzchni, pełna nierówności i wyboistości, obok płynie także strumyk - most łączący dwie ulice jest miejscem spotkań mieszkańców. Kamienne domy stoją tutaj od wielu lat, są zamieszkiwane przez wielopokoleniowe rodziny. To prosta społeczność, która głównie poświęca się pracy w swoich domach, ogrodach i pobliskich lokalach. Wielu, aby zarobić na życie, wybrało pracę w większych miastach lub fabrykach. Dość osobliwe miejsce, gdzie ludzie raczej nie udzielają się w życiu większych społeczności i cenią sobie prywatność, choć nie brak tutaj życzliwości i chęci niesienia pomocy.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Mała osada Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Mała osada
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach