Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Królicza poczta
AutorWiadomość
Królicza poczta [odnośnik]11.10.15 22:26
First topic message reminder :
Jutrzenka
Spędziła już prawie rok pod opieką Eileen. Nauczona została tego, żeby nie gryźć, a jeśli już, to tylko w formie samoobrony; może brać od adresatów przekąski, ale tylko z grzeczności, bez wymuszania; oddaje listy ze spokojem i dostarcza je w terminie. Jest wolną sową i zdecydowanie bardziej woli Zakazany Las od ciasnej, gorącej chatki swojej właścicielki.


List:

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Eileen Bartius dnia 18.10.18 0:04, w całości zmieniany 7 razy
Eileen Bartius
Zawód : Magibotanik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
didn't i show i cared?
i do
oh, i do

OPCM : 11
UROKI : 4
ALCHEMIA : 13
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Królicza poczta - Page 4 1hKUbRW
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1515-eileen-wilde https://www.morsmordre.net/t1553-krolicza-poczta#14938 https://www.morsmordre.net/t1549-to-nie-jest-kania-ktorej-szukasz#14846 https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t3930-skrytka-bankowa-nr-429#74545 https://www.morsmordre.net/t1578-eileen-wilde#15736

Re: Królicza poczta [odnośnik]09.03.19 22:14
Przeczytaj Tonks
Wilde,  hm... to trochę niezręczne. Ale cóż... może prosto z mostu.
Jestem w Munu. Straciłam różdżkę i no nogę. Prawą dokładniej.
Czy da się to jakoś... no wiesz, naprawić?
Trochę ciężko się bez tego obejść.

Tonks
And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 4 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Królicza poczta [odnośnik]13.05.19 0:06
Przeczytaj 23 XII
Najdroższa Eileen, pewnie wiesz, dlaczego piszę ten list. Mam nadzieję, że czujesz się dobrze i niebawem się spotkamy. Wiem, że Boże Narodzenie to czas dla najbliższej rodziny, życzę Ci, abyś spędziła ten czas w spokojnej i radosnej atmosferze, piszę jednak z pytaniem - czy znajdziesz dla mnie czas drugiego dnia świąt? Bardzo chciałabym Cię w końcu zobaczyć.

Pragnę jeszcze przed samymi świętami złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim dużo zdrowia dla Ciebie, Herewarda i Waszego maleństwa. Niech szybko pojawi się na świecie i zdrowo, szczęśliwie się chowa! Dla Was także wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich marzeń i wszelkiej pomyślności. Więcej pożyczę, kiedy już się spotkamy - z tego względu nie oddaję też pod opiekę Sabriny prezentu. Nie chcialabym, aby się zagubił w czasie tej wichury.

Wesołych świąt i mam nadzieję, że do zobaczenia!

Całusy,
Królicza poczta - Page 4 P4cPxHV
Poppy Pomfrey
Zawód : pielęgniarka w Hogwarcie
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
nie prze­czu­łam w głę­bi snu,
że je­że­li gdzieś jest pie­kło,

to tu

OPCM : 1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 36
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
 Rozważna i romantyczna
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4756-poppy-pomfrey#101735 https://www.morsmordre.net/t4768-listy-do-poppy#102037 https://www.morsmordre.net/t4767-siostra-poppy#101999 https://www.morsmordre.net/f322-woodbourne-avenue-13-7 https://www.morsmordre.net/t4787-skrytka-bankowa-nr-1224#102337 https://www.morsmordre.net/t4784-poppy-pomfrey#102285
Re: Królicza poczta [odnośnik]15.08.19 15:23
Przeczytaj Anthony Macmillan
Eileen Bartius
Puddlemere, 26. 01. br.

Moja droga Eileen,

Przyjmij moje najszczersze kondolencje. Najmocniej wybacz, że zaczynam też od tych słów. Nie poznawałem dobrze Twojego męża. Spotkałem go jedynie raz i to na Twoim ślubie, no i później… Wiem, że nie jestem w stanie zmniejszyć Twojego bólu i że jest on ogromny. Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, że gdybyś mnie potrzebowała, zawsze jestem gotów Cię wesprzeć, na każdy sposób. Wiem, choć połowicznie, przez co sama przechodzisz. Pamiętaj (choć wiem, że to wiesz), że musisz uważać nie tylko na siebie, ale też na małą istotę, którą nosisz pod swoim sercem. Mam nadzieję, że niedługo przyjdzie ona lub on na świat i choć trochę przysłoni Twój smutek; że będzie małą, ale jednocześnie wielką iskierką radości dla Ciebie. Wiem, że jesteś odważna i silna.

Droga Eileen, piszę choć ze spóźnieniem, za które musisz mi wybaczyć, żeby życzyć Tobie wszystkiego dobrego z okazji Nowego Roku i Świąt. Nasze sowy miały w tym okresie dużo pracy. Myślałem, że moje listy, które wysłałem przy pomocy sowy mojego ojca dotarły do Ciebie, ale nie otrzymałem odpowiedzi, stąd wysyłam kolejną, mając nadzieję, że tym razem ta dotrze. Martwię się o Ciebie. Jeżeli pozwolisz, mogę Cię odwiedzić. Nie chciałbym jednak robić tego na siłę, bo wiem, że potrzebujesz czasu. Do swojego listu ponownie dołączam mały prezent, robiony ręcznie przy pomocy jednego z moich małych krewnych.

Chciałbym też spróbować, choć minimalnie, Cię rozweselić. Mam dobrą nowinę, choć głupio mi o niej obecnie wspominać. Mimo wszystko, wspomnę, więc nie miej mi tego za złe. Chciałem Cię poinformować o tym, że zaręczyłem się. Niedługo prześlę Tobie także imienne zaproszenie na mój ślub, oczywiście o ile będziesz chciała w nim uczestniczyć. Twoja obecność wiele by dla mnie znaczyła. Oczywiście, gdybyś przybyła z dzieckiem, to zajęłyby się nim opiekunki.

Ciężko mi zakończyć ten list. Proszę Cię, trzymaj się, a gdybyś potrzebowała otuchy lub pomocy, lub po prostu chciałabyś z kimś porozmawiać – proszę pisz. Mogę też Cię odwiedzić, jeżeli tylko zechcesz. Mam nadzieję, że niedługo na świecie pojawi się mała kruszyna, którą będę miał okazję poznać! Bądź odważna i silna!

Twój przyjaciel,
Anthony M.


Do listu załączona została niebieska kartka, na której znajduje się narysowana złotą kredką sylwetka ścigającego. W środku pismem Anthony'ego wypisane zostały życzenia świąteczne i noworoczne, z datą "21.12.56" w prawym górnym rogu.


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31/32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : 18
UROKI : 25
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 4 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Królicza poczta [odnośnik]16.08.19 21:02
Przeczytaj Anthony Macmillan
Eileen Bartius
Londyn, 27.01. br.

Droga Eileen,

Nie pozwól, żeby czarne myśli pochłonęły Cię w ten sam sposób, w jaki pochłonęły mnie te dziesięć lat temu. Nie pozwól! To najgorsze z możliwych rozwiązań! Wiem, że jest ciężko, ale wiem też, że Hereward na pewno czuwa nad Tobą. Nie pozwól, błagam Cię, żeby jego dusza się męczyła. I on, a tego jestem pewien, nie chciałby, żebyś się zadręczała i żebyś cierpiała z jego powodu. Masz nas, całą gromadę przyjaciół. Wiem, że nikt nie jest w stanie go zastąpić, ale możemy Ci pomóc przejść przez ten wyjątkowo bolesny okres. Proszę Cię, naprawdę, nie pogrążaj się w niebezpiecznych w tym okresie myślach!

Teraz, kiedy na świat przyszedł Albus i Bathilda powinnaś się nimi poświęcić, żeby odgonić te wszystkie złe myśli. Wiadomość o ich przyjściu na świat bardzo mnie uszczęśliwiła! Choć na pewno moja radość jest niczym w porównaniu z Twoją. Ich podobieństwo powinno być dla Ciebie radością. Niech chwilowa słabość Albusa nie przynosi Tobie smutków i zmartwień. Ponoć często tak się dzieje, że słabsze dziecko wyrasta na silne i rzadko dopada je jakakolwiek choroba! Na przekór losu! Na pewno Was niedługo odwiedzę!

Na Twoje pytanie odpowiadam nieśmiało – Ria. Jest mi bardzo bliska, nie tylko ze względu na moje uczucia, ale ze względu na jej przyjaźń i zrozumienie. O wszystkim opowiem Tobie w odpowiednim czasie. Rozumiem też, jeżeli się nie pojawisz na ślubie, ale Twoja obecność byłaby dla mnie dużym pocieszeniem, a i może trochę byś się rozweseliła. Porozmawiamy o tym, kiedy pojawię się u Ciebie.

Ciepło Cię pozdrawiam, droga Eileen. Proszę, ucałuj ode mnie Albusa i Bathildę. Wybrałaś naprawdę piękne imiona. Zabrzmi to być może dziwacznie, ale mam pewną ciekawostkę dla Ciebie, którą może warto byłoby wykorzystać. W krajach, po których podróżowałem, mam na myśli Bałkany, dla bezpieczeństwa dziecka, przez pewien okres po jego urodzeniu, nadaje się mu swego rodzaju fałszywe imię, żeby zmylić złe zamiary osób, które chcą zaszkodzić oraz złe duchy. To tylko jednak ciekawostka, a i nie wiem ile w tym prawdy.

Jeszcze raz ciepło pozdrawiam, uściskaj ode mnie (delikatnie!) A. i B.!

Twój,
Anthony M.


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31/32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : 18
UROKI : 25
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 4 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Królicza poczta [odnośnik]26.12.19 19:32
nocą z 27 na 28 sylwetka koziorożca odnalazła Eileen mówiąc głosem TonksWilde, wyruszamy do Zakazanego Lasu, potrzebujemy dobrowolnie oddanych włosów jednorożca. Znasz to miejsce jak nikt inny, czy jesteś w stanie powiedzieć mi, gdzie się kierować i jak nakłonić te stworzenia do współpracy?


Link do rzutu kością: https://www.morsmordre.net/t5550p540-zrodlo#227060And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 4 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Królicza poczta
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach