Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Królicza poczta
AutorWiadomość
Królicza poczta [odnośnik]11.10.15 22:26
First topic message reminder :
Jutrzenka
Spędziła już prawie rok pod opieką Eileen. Nauczona została tego, żeby nie gryźć, a jeśli już, to tylko w formie samoobrony; może brać od adresatów przekąski, ale tylko z grzeczności, bez wymuszania; oddaje listy ze spokojem i dostarcza je w terminie. Jest wolną sową i zdecydowanie bardziej woli Zakazany Las od ciasnej, gorącej chatki swojej właścicielki.


List:

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Eileen Bartius dnia 18.10.18 0:04, w całości zmieniany 7 razy
Eileen Bartius
Zawód : Magibotanik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
didn't i show i cared?
i do
oh, i do

OPCM : 11
UROKI : 4
ALCHEMIA : 13
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Królicza poczta - Page 3 1hKUbRW
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1515-eileen-wilde https://www.morsmordre.net/t1553-krolicza-poczta#14938 https://www.morsmordre.net/t1549-to-nie-jest-kania-ktorej-szukasz#14846 https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t3930-skrytka-bankowa-nr-429#74545 https://www.morsmordre.net/t1578-eileen-wilde#15736

Re: Królicza poczta [odnośnik]27.12.17 1:53
Przeczytaj Tonks
Eileen,  oh, oh na Merlina.
Na najmądrzejszą RRowenę i wszystkich założycieli Hogwartu.
Oczywiście, że się cieszę. Nie mogłabym przecież nie cieszyć się z światła miłości*, które łaskawie zaświeciło nad waszą dwójką. Jak mogłabym nie wspierać cię w twoim szczęściu? Jak mogłabym nie kibicować temu, co dzieje się między wami? I jak nie trzymać kciuków, by mimo zawirowań, wszystkiego, co się dzieje, nie działo się wam jak najlepiej?
Odpowiedź jest prosta - nie mogłabym.
Cieszę się, cieszę się Eileen, że tobie sie udało. Że Twój książę darzy cię tym samym, pięknym uczuciem, które rozpościera się w Twoim sercu o sile wielkiej i potężnej. Bo doskonale wiem, jaką siłę ma miłość, jak pozwala przetrwać najgorsze i iść do przodu mimo wszystko.
To ona była tym, co pozwoliło mi przetrwać wieżę - ona i ty. I jestem pewna, że i Tobie doda ona siły, której z pewnością będziemy teraz potrzebować.
Chyba obie wiemy, że ten wstyd, to uczucie które zapiera dech w piersiach i blokuje czasem skrywane zbyt długo to balast z którym należy się zmierzyć niezależnie od wyniku. I to jak sprawy potoczyły się w Twoim wypadku jest tym, czego życzyłam ci od zawsze.
Nie wiem ile razy już to pisałam, Wilde. I nie wiem ile razy powiem to, jak spojrzę ci ponownie w twarz. Ale cieszę się.
Łzy, które zmoczyły ten list, to łzy szczęścia, naprawdę, bowiem wszyscy potrzebujemy go więcej, niźli dostajemy ostatnio.

Nie musisz się martwić, Wilde. Oczywiście się zjawie - choć nie bądź zła, jeśli się chwilę spóźnię, to niezależne ode mnie. Będę obok, pilnując by nikt i nic nie przeszkodziło wam w tym dniu. Bo nikt i nic nie jest w stanie stanąć na przeciw sile, jaką niesie ze sobą miłość. A jeśli będzie chciało spróbować, będzie musiało najpierw minąć mnie.
Cieszę się, Eileen, naprawdę tak okropnie się cieszze*

PS. Wątpliwe, ale spróbuję coś w tym kierunku zrobić.

Tonks


*słowa oznaczone gwiazdką są rozmazane od łez, które spadły na papier podczas gdy Tonks kreśliła słowa
o dziwo list pozbawiony jest większej ilości skreśleń - co było znamienne dla jej wcześniejszych listówAnd oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 3 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Królicza poczta [odnośnik]07.01.18 15:24
czerwiec 1956
Droga Eileen, jestem przekonany, że Wasz ślub wniesie wiele kolorów w te szare dni, a wszyscy goście wyjdą z niego naładowani pozytywną energią. Takie wydarzenia zawsze są (albo przynajmniej powinny być) czymś wesołym, szczęśliwym i niezapomnianym. Mam nadzieję, że nasze lodowe przysmaki choć trochę się do tego przyczynią!
Cieszę się, że wybrałaś tort i przekąski - to w mojej ocenie najlepszy wybór. Najczęściej wykonuje się torty trzypiętrowe i właśni taki bym Ci polecił. Wtedy nie byłoby żadnego problemu z wyborem smaku. Jedno piętro, zgodnie z Waszą prośbą, byłoby czekoladowo-miętowo-pistacjowe, natomiast dwa pozostałe neutralne, żeby wpasować się w gusta gości. Myślę, że najbezpieczniejsze smaki to śmietankowy i kakaowy. Natomiast jeżeli chodzi o przekąski, to pozwolisz, że już ja się nimi zajmę. Obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyście byli z nich zadowoleni!

Jeszcze raz gratuluję. Pozdrów ode mnie Herewarda! Florean


not a perfect soldier
but a good man

Florean Fortescue
Zawód : bezrobotny
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : 35
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 3 E89bda95c5344104e5639bbb0172ffa8
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t3432-pan-fortescue#59587 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674
Re: Królicza poczta [odnośnik]15.01.18 15:38
Przeczytaj Margaux
Najdrożsi Eileen i Herewardzie Czy może powinnam już napisać: państwo Bartius? Mam nadzieję, że moja wiadomość dociera do Was dokładnie w dzień Waszego ślubu, ale nawet jeżeli niosące ją sowy za bardzo się pospieszyły albo zatrzymała je kapryśna pogoda, to jestem pewna, że ceremonia była (lub będzie) piękna i udana; z czystym sumieniem mogę złożyć więc Wam moje serdeczne gratulacje - i najszczersze życzenia na tej nowej, wspanialszej, cieplejszej drodze życia. Mówi się, że jeżeli dwoje ludzi się kocha, to tak naprawdę nie potrzeba im niczego więcej do szczęścia, ale ja zapobiegawczo życzę Wam również innych rzeczy, bo zasługujecie na wszystko, co najlepsze: żebyście zawsze byli dla siebie nawzajem bezpieczną przystanią, żeby Wasz dom stanowił cichą wyspę (nawet jeżeli cały świat dookoła pogrąży się w chaosie) i żebyście w przyszłość mogli patrzeć bez lęku i niepewności, a jedynie z niecierpliwym wyczekiwaniem, radością i ekscytacją. Wierzę, że wkrótce tak właśnie będzie.

Wybaczcie mi, proszę, że nie udało mi się uczestniczyć w uroczystości - całym sercem i duszą jestem z Wami, ale reszta mnie jest niestety wciąż potrzebna we Francji i nie spodziewam się, żebym była w stanie wrócić do kraju wcześniej niż początkiem lipca. Moi rodzice co prawda nie padają już ofiarą magicznych wybuchów, ale wciąż dochodzą do siebie i potrzebują pomocy w urządzeniu nowego domu. I, szczerze mówiąc, po dniu spędzonym tylko i wyłącznie na sadzeniu kwiatów w ogrodzie, dochodzę do wniosku, że ja też tego potrzebuję.

Ściskam Was mocno (rodzice nalegają, żeby przekazać, że oni też) i tęsknię - mam nadzieję, że wkrótce będę mogła ucałować Was osobiście i obejrzeć na fotografiach, jak przepięknie oboje wyglądaliście.

Bądźcie zawsze szczęśliwi i bezpieczni,
Margaux

PS. Eileen, moja mama (która, zdaje się, na nowo odkryła w sobie pasję do ogrodnictwa) mówi, że jeżeli chciałabyś jakiekolwiek sadzonki, które niekoniecznie są dostępne w Wielkiej Brytanii, powinnaś koniecznie do niej napisać. Przywiozę je ze sobą w drodze powrotnej.


Dwie sówki - razem z listem - przyniosły prostokątną paczkę, kryjącą w środku porcelanową zastawę do herbaty: niewielki imbryczek i dwie filiżanki. Naczynia, ozdobione własnoręcznie przez Margaux, pokryte są rysunkami przedstawiającymi krajobrazy charakterystyczne dla Kornwalii i Szkocji. Na pierwszy rzut oka wyglądają zwyczajnie, ale gdy wypełni się je gorącym płynem, barwią się kolorami i ożywają, poruszając się podobnie do czarodziejskich obrazów i fotografii. Zarówno imbryk, jak i filiżanki, są zaczarowane - zaparzona w nich herbata nigdy nie stygnie. Podobno też się nie tłuką, ale w dodatkowym liściku dołączonym do prezentu, Margaux przestrzega, że nie sprawdzała - i żeby Eileen i Hereward lepiej również tego nie robili.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 3 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Królicza poczta [odnośnik]27.01.18 0:03
Przeczytaj B. Weasley
Eileen, nie obawiaj się, nikt się nie poddaje - kapitulacja jest dla tchórzy, a my jesteśmy wojownikami. Nie po to dołączyliśmy do Zakonu, żeby wskoczyć w lisią dziurę, kiedy na świecie zaczyna się dziać coś złego. Jest źle i będzie jeszcze gorzej - ale o tym każdy z nas wiedział, kiedy przyjmował pióro feniksa. Nasze zadanie polega na tym, żeby sobie z tym poradzić. Dziękuję za troskę, ale naprawdę nie masz się o co martwić: rana goi się doskonale, nic mi nie jest.

To bardzo dobrze, że Wasze rodziny nie przestają się wspierać. Kiedy wszystko inne zawodzi, przyjaźń jest tym, co wciąż trzyma nasze umysły w trzeźwości. Bądźcie zdrowi - i dbaj o ciocię Roanę. Domyślam się, że sytuacja, w której się znalazła, jest dla niej bardzo niekomfortowa: anomalie najsilniej zaatakowały niemagicznych.

Ale poradzimy sobie z tym. Jak ze wszystkim. Brendan


Hey you, don't help them to bury the light,
Don't give in without a fight.

Brendan Weasley
Zawód : auror, szkoleniowiec
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
if thou gaze long into an abyss, the abyss will also gaze into thee
OPCM : 40
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3635-brendan-weasley https://www.morsmordre.net/t3926-victoria#74245 https://www.morsmordre.net/t3921-zmykaj-stad-bo-bede-gryzl#74154 https://www.morsmordre.net/f153-chancery-lane-13-21 https://www.morsmordre.net/t3924-skrytka-nr-786#74241 https://www.morsmordre.net/t3925-brendan-weasley#74242
Re: Królicza poczta [odnośnik]14.05.18 20:28
Jayden Vane
Najdroższa Eileen!Czy Twój małżonek wie, że pisujesz do innych mężczyzn i jeszcze ich wyciągasz do lasu? Ładnie to tak? Czy to chwila, w której powinienem się bać? Jeśli tak to liczę na dyskrecję. Nie chciałbym unikać Herewarda przez całe następne lata nauczania. Ale odpowiadając na Twoje gorące pytanie - tak! Otóż jestem! Siedzę sobie w Hogsmeade i piszę wykład na Festiwal Lata. Liczę na to, że podczas spotkania pomożesz mi rozwikłać parę kwestii. Z chęcią też wybiorę się z Tobą na przechadzkę. Masz rację - Las wyczuwa zmiany i lepiej nie chodzić tam pojedynczo. Powiedz mi tylko, kiedy mam zaczynać pakować swój plecak?

Wyczekuję na wiadomość zwrotną!Kocham,
Królicza poczta - Page 3 ExZr6t2
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Królicza poczta [odnośnik]14.05.18 21:54
Jayden Vane
Oj, EileenCieszę się, że trafiłaś na człowieka, który Ci te wszystkie zdrady wybacza. Przynajmniej mogę na tym korzystać bez  wyrzutów sumienia. Ale jeśli go spotkam, na pewno podrzucę babeczkę z jagodami - traktaty nigdy nie należały do prostych. Aż mam dreszcze na myśl o niektórych paragrafach...

Przestań, bo się rumienię. Mam nadzieję, że sprostam wymaganiom i się nie zbłaźnię. Oj. Skoro deklarujesz chęci, bądź gotowa na bombardowanie nowinkami. I teoriami. No, nic. To widzimy się na miejscu. Trzymam za słowo z prowiantem. Dbaj o siebie i o swojego mężczyznę do tego czasu.Kocham
Królicza poczta - Page 3 ExZr6t2
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Królicza poczta [odnośnik]17.05.18 13:55
Przeczytaj B. Weasley
Eileen, przykro mi, że dowiadujesz się z gazety i w taki sposób - ale sama z pewnością rozumiesz, jak wiele mamy pracy w obliczu zaistniałych zdarzeń.

To prawda, od tamtego dnia nikt nie widział Garretta. Bren


Hey you, don't help them to bury the light,
Don't give in without a fight.

Brendan Weasley
Zawód : auror, szkoleniowiec
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
if thou gaze long into an abyss, the abyss will also gaze into thee
OPCM : 40
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3635-brendan-weasley https://www.morsmordre.net/t3926-victoria#74245 https://www.morsmordre.net/t3921-zmykaj-stad-bo-bede-gryzl#74154 https://www.morsmordre.net/f153-chancery-lane-13-21 https://www.morsmordre.net/t3924-skrytka-nr-786#74241 https://www.morsmordre.net/t3925-brendan-weasley#74242
Re: Królicza poczta [odnośnik]04.06.18 22:01
Przeczytaj Poppy Pomfrey
Kochana Eileen, twój list jest dla mnie prawdziwą pociechą (no prawie...). Dziękuję, czuję się bardzo dobrze.; fizycznie nic mi nie dolega i czasami czuję się aż winna, że inni są bardziej podatni na wpływ anomalii i brywają za mnie. Praca dobrze mi teraz robi, można przynajmniej oderwać myśli od teg wszystkiego...
Czy nie żartujesz sobie teraz ze mnie, Eileen? Naprawdę? Departament Tajemnic w Hogwarcie? Będę bardzo niegrzeczna i nie mów o tym nikomu, ale profesor Dippet chyba zamienił się z dynią na głowę... Przecież sam jeden Merlin wie co oni tam wyrabiają! A krążą pogłoski, że na pewno nie pracują nad lekarstwem na smoczą ospę. To jeszcze bardziej zaszkdzi dzieciom, jestem tego pewna. Napiszę list do profesora Dippeta, tak przecież nie może być. Dobrze rozumiem twoją frustrację, bo sama się teraz zdenerwowałam i to jak!
Wiesz, że możesz na mnie liczyć, kochana. To spotkanie zabiorę ze sobą do grobu, jeśli sobie teg życzysz. Oczywiście, że znajdę dla ciebie czas; jeśli coś Ci dolega od razu powinnaś była przyjść, a nie pisać najpierw! Jeśli możesz, przybądź jutro rano; po obchdzie, czyli tak po dziesiątej będziemy mieć więcej czasu.

Całusy,
Królicza poczta - Page 3 P4cPxHV
Poppy Pomfrey
Zawód : pielęgniarka w Hogwarcie
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
nie prze­czu­łam w głę­bi snu,
że je­że­li gdzieś jest pie­kło,

to tu

OPCM : 1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 36
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
 Rozważna i romantyczna
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4756-poppy-pomfrey#101735 https://www.morsmordre.net/t4768-listy-do-poppy#102037 https://www.morsmordre.net/t4767-siostra-poppy#101999 https://www.morsmordre.net/f322-woodbourne-avenue-13-7 https://www.morsmordre.net/t4787-skrytka-bankowa-nr-1224#102337 https://www.morsmordre.net/t4784-poppy-pomfrey#102285
Re: Królicza poczta [odnośnik]19.07.18 14:08
Przeczytaj A. Dippet
Eileen, proszę, znamy się dość długo, by móc zacząć mówić do siebie po imieniu. Gratuluję, to wspaniała wiadomość i na pewno przy najbliższym spotkaniu pogratuluję Wam obojgu osobiście. Nie mogę się doczekać, kiedy przyjmę Waszą pociechę w mury szkoły. Nie miałem jeszcze okazji pogratulować Wam pięknego wesela, świetnie się bawiłem, tańcząc reel.

Oczywiście, zostań tak długo, jak długo będziesz w stanie - i jak długo będziesz miała na to ochotę. Póki nie znajdzie się odpowiednia osoba na to stanowisko, nad Zakazanym Lasem opiekę roztoczą skrzaty. Będzie nam Ciebie brakowało - i będziemy czekać na Twój powrót.

Wiesz, że błonia Hogwartu są bezpieczniejsze, niż jakiekolwiek inne miejsce w kraju. Jest tam dość miejsca, byś mogła od czasu do czasu pojawić się z dzieckiem, jeśli zatęsknisz za lasem.  

Dziękuję za dobre słowa - wiele znaczą w tych ponurych czasach. A. Dippet
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Królicza poczta [odnośnik]26.07.18 1:36
Frederick Fox1956
Eileen, Wiem, że minęło już sporo czasu od naszej wyprawy do starej kuźni, nie chciałem jednak wcześniej zawracać Ci głowy przed uroczystością ślubną. To był naprawdę dobrze spędzony dzień, który na długo zachowam w pamięci jako jeden z tych lepszych, które spotkały mnie w tych ponurych czasach. Mam nadzieję, że bawiłaś - bawiliście się - równie dobrze. Nie sądziłem także, że drzemie we mnie ukryty szkot. Liczę na to, że kilt jeszcze kiedyś się przyda. Bardzo przypadł mi do gustu.

Zapewne domyślasz się, o co chcę zapytać. Czy udało Ci się zanalizować fiolki, które otrzymaliśmy od Belby? Czy dowiedziałaś się czegokolwiek więcej na temat badań Twojej siostry? Ta sprawa nie daje mi spokoju. Zwłaszcza, odkąd jest w nią zamieszany Mulciber.

Daj znać, jeśli wiesz cokolwiek. A jeśli moje towarzystwo znowu okaże się potrzebne, pamiętaj, że możesz na mnie liczyć.  

FoxKundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : 51
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 3 Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Królicza poczta [odnośnik]10.08.18 8:30
Joseph Wright 30.07.
Sz. P. Eileen i Hereward Bartius    Na wstępie chciałem ponownie złożyć najserdeczniejsze życzenia Młodej Parze! Mam Żywię nadzieję, że życie Wasza wspólna droga będzie szczęśliwa tak radosna i ekscytująca, jakim była już pierwszego dnia podczas wesela.
   Domyślam się, że jesteście teraz zajęci ważniejszymi sprawami niż odpisywanie na tego typu listy, tym bardziej, że macie prawo mnie nie kojarzyć - przybyłem jako osoba towarzysząca pannie Florence Fortescue i zanim przejdę do sedna, chciałem jeszcze raz skłonić schylić czoła przed tą niesamowitą, szkocką zabawą, w której uczestniczyłem. Już dawno nie byłem na tak doskonałym szkockim weselu!
   Trochę głupio mi o tym pisać, bo sprawa może wydawać się błaha... ale dręczą mnie rozterki serca i dlatego zdecydowałem się na list.
Jedną z zabaw na Waszym weselu był wyścig gąsek i muszę przyznać, że jedna z nich - Kometa 210 - skradła moje serce zaprzyjaźniłem się postanowiłem sobie kilka tych fascynujących ptaków sprawić. Wolałbym jednak je nabyć ze sprawdzonego źródła i właśnie w tej sprawie piszę: czy macie może namiary na tego Szkota, który przyjechał z gęsiami? Byłbym za nie wielce wdzięczny! To bardzo ważne, bardzo!


Z wyrazami szacunku
i najlepszymi życzeniami jeszcze raz
Joseph Wright


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 3 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Królicza poczta [odnośnik]25.08.18 21:22
Przeczytaj Jessa Diggory
Droga Eileen Mam wrażenie, że minęły wieki, odkąd widziałyśmy się po raz ostatni. Gałęzie ogrodowych jabłoni są już ciężkie od owoców - co powiesz na odwiedziny? Otterton za Tobą tęskni, wiem to!
Tęsknię także ja i nie będę ukrywać, że potrzebuję Twojego wsparcia. Aidan wrócił do kraju. Zalewa mnie frustracja i boję się, że zrobię jakiś głupi błąd, za który zapłacą moi bliscy.
Zapewne korzystasz teraz z życia i cieszysz się byciem żoną (oby! bo jak nie, to porozmawiam sobie z Szanownym Małżonkiem), dlatego nie naciskam na konkretny termin.
Będę na Ciebie czekać z końcem sierpnia i obiecuję, że nie wyjedziesz stąd bez kosza pełnego jabłek.
Uściski!   Jessa


when the river's running red and we begin to falter, we'll hang on to the edge...come hell or high water

Jessa Diggory
Zawód : łowczyni talentów
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
when it all goes
up in flames
we'll be
the last ones
s t a n d i n g
OPCM : 35
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica
Królicza poczta - Page 3 Ce647ec3fe24bd170c32be56a874bb97
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5833-jessa-diggory https://www.morsmordre.net/t5851-krasna#138351 https://www.morsmordre.net/t5847-she-s-whiskey-in-a-teacup#138218 https://www.morsmordre.net/f146-devon-otterton-dom-diggorych https://www.morsmordre.net/t5856-skrytka-bankowa-nr-1442#138516 https://www.morsmordre.net/t5854-jessa-diggory#138467
Re: Królicza poczta [odnośnik]18.10.18 12:21
Przeczytaj Archibald Prewett
Droga Eileen, naprawdę chciałbym udzielić Ci innej odpowiedzi, ale niestety nie widziałem się z nim już od dłuższego czasu. Lorraine i Julia również nie wiedzą gdzie może się w tej chwili znajdować. Spróbuję popytać innych, przecież nie mógł po prostu zapaść się pod ziemię. Tylko nie martw się na zapas, na pewno się odnajdzie. Dobrze wiesz, że na jego barkach spoczywa więcej obowiązków.

Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy, pisz. A.


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 7
UZDRAWIANIE : 33
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t4548-lord-prewett#96903 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Królicza poczta [odnośnik]21.10.18 22:02
Przeczytaj Just Tonks
Wilde,  oh, kochanie. Chciałabym mieć dla Ciebie odpowiedź, która uspokoiłaby Twoje skołatane nerwy. Niestety nic nie wiem. Nie widziałam go już od jakiegoś czasu. Nie chcę dawać ci nadziei. Może robi coś, o czym żadna z nas nie wie. Może Brendan posiada informacje, które pomogą.

To zrozumiałe. Jeśli coś dotrze do moich uszu dam ci znać. Na razie postaraj się za bardzo nie martwić - choć wiem, że to możliwie awykonalne.

Trzymaj się z całych sił.

Zawsze Twoja

Tonks  And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 3 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Królicza poczta [odnośnik]04.01.19 17:35
Przeczytaj wrzesień
Kochana Eileen! Mam nadzieję, że Sabrina odnalazła Cię cieszącą się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Napisz mi koniecznie, czy wszystko w porządku! Dawno się nie widziałyśmy i muszę przyznać, że bardzo za Tobą tęsknię, ale wiem, że powinnaś teraz jak najwięcej czasu spędzać w domowym, spokojnym zaciszu, dla dobra swojego i dziecka. Pamiętaj, by się oszczędzać i jeść dużo owoców oraz warzyw! Chociaż w Twoim przypadku chyba nie muszę się o to martwić.

Co do owoców... Ostatnio znalazłam wspaniały przepis na ciasto drożdżowe ze śliwkami. Jesień to idealna pora na takie wypieki. Nigdy nie smakuje mi tak dobrze jak właśnie teraz! Zwłaszcza z cudownie słodką kruszonką... Muszę Ci powiedzieć, że znalazłam na Pokątnej ostatnio świetny składnik. Rosnociast, słyszałaś o nim? Ciasto nigdy nie wyrosło mi tak pięknie jak z nim.

Swoją drogą - czy masz coś przeciwko, bym odwiedziła Cię niebawem? Żaden list nie zastąpi rozmowy w cztery oczy, a tak jak już pisałam - tęsknię!

Całusy,
Królicza poczta - Page 3 P4cPxHV

Poppy Pomfrey
Zawód : pielęgniarka w Hogwarcie
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
nie prze­czu­łam w głę­bi snu,
że je­że­li gdzieś jest pie­kło,

to tu

OPCM : 1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 20
UZDRAWIANIE : 36
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
 Rozważna i romantyczna
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4756-poppy-pomfrey#101735 https://www.morsmordre.net/t4768-listy-do-poppy#102037 https://www.morsmordre.net/t4767-siostra-poppy#101999 https://www.morsmordre.net/f322-woodbourne-avenue-13-7 https://www.morsmordre.net/t4787-skrytka-bankowa-nr-1224#102337 https://www.morsmordre.net/t4784-poppy-pomfrey#102285

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Królicza poczta
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach