Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Królicza poczta
AutorWiadomość
Królicza poczta [odnośnik]11.10.15 22:26
First topic message reminder :
Jutrzenka
Spędziła już prawie rok pod opieką Eileen. Nauczona została tego, żeby nie gryźć, a jeśli już, to tylko w formie samoobrony; może brać od adresatów przekąski, ale tylko z grzeczności, bez wymuszania; oddaje listy ze spokojem i dostarcza je w terminie. Jest wolną sową i zdecydowanie bardziej woli Zakazany Las od ciasnej, gorącej chatki swojej właścicielki.


List:

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Eileen Bartius dnia 18.10.18 0:04, w całości zmieniany 7 razy
Eileen Bartius
Zawód : Magibotanik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
didn't i show i cared?
i do
oh, i do

OPCM : 11
UROKI : 4
ALCHEMIA : 13
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarownica
Królicza poczta - Page 2 1hKUbRW
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1515-eileen-wilde https://www.morsmordre.net/t1553-krolicza-poczta#14938 https://www.morsmordre.net/t1549-to-nie-jest-kania-ktorej-szukasz#14846 https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t3930-skrytka-bankowa-nr-429#74545 https://www.morsmordre.net/t1578-eileen-wilde#15736

Re: Królicza poczta [odnośnik]10.03.17 22:09
01 IV 1956
Eileen,Dobrze więc, grzeczności zostawimy gdzieś z boku (ale masz rację, brzmi klawo). Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak się ucieszyłem z Twojej szybkiej odpowiedzi. Naprawdę. Nie wiedziałem, że jestem w stanie tak szybko podbiec do sowy.
Wracając jednak do pewnego małego problemu - najprawdopodobniej ten mały skubaniec już mnie trochę obrabował, będę musiał sprawdzić jak odważę się zbliżyć do klatki Fumei, w której aktualnie trzymam mój nowy kłopot. Nie wiem niestety czy to samiec czy samica, ale jak już się do niego dobiorę to sprawdzę. To prawda, ze należy je połaskotać po brzuchu by wypadło z nich to, co podebrały, czyż nie? Tak mi się coś kojarzy, warto spróbować.
A co do wozaka, to nigdy nie lubiłem tych zwierząt - obrażanie kobiet to szczyt wszystkiego, a one są niesamowicie biegłe w tej okropnej sztuce. Mogę zaraz przylecieć i dać tej łasicy lekcję dobrych manier, daj tylko znać. Ale czy to nie jest dziwne, iż obojgu przytrafiły nam się takie dzikie żarty dzisiaj? Mam wrażenie, że mamy do czynienia z jednym i tym samym sprawcą, nie sądzisz?
Będę co chwilę zerkał na parapet czekając na Twoją odpowiedź, droga Eileen. O ile oczywiście jej dożyję po starciu z tym ancymonem.Alex
[bylobrzydkobedzieladnie]


Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : 52
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 37
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 2 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Królicza poczta [odnośnik]02.07.17 12:46
Przeczytaj Frederick Fox
Eileen,Przyznam, że dziwi mnie postępowanie Twoich rodziców, choć z drugiej strony nieustannie słyszę wokół, że dla nich zawsze pozostajemy dziećmi (jak sama rozumiesz opieram się na spekulacjach - trudno mi o takie doświadczenia z autopsji). Sposób, w jaki opowiadała o nich Rossa, zawsze wywoływał u mnie lekkie ukłucie zazdrości. Bliskość, jedność, wsparcie – w jej słowach, w barwie jej głosu, zawierało się wszystko to, co dla mnie było jedynie mrzonką.
Podobnie jak Ty, próbuję wszystko poukładać. Może jeszcze za wcześnie na ostateczne osądy – fakt, że życie z Rossy wyssała czarna magia nie musi świadczyć o tym, że sama siedziała w niej po uszy. Nie kieruje mną niechęć do pogodzenia się z ponurym scenariuszem. Sama wiesz najlepiej, jaka była twoja siostra. Być może wplątała się w coś przypadkiem. Zwłaszcza, jeśli wiedziała, że grozi jej niebezpieczeństwo. Skłonny jestem raczej uwierzyć w to, że jej wiara w dobrych ludzi zapędziła ją w kozi róg. Musimy rozwiązać tę sprawę – nie tylko dla spokoju własnych sumień, ale przede wszystkim dla niej. Rossa zasługuje na prawdę. Nawet, jeśli ta nie rysuje się w różowych barwach.
Ten Mulciber, który pracował z Rossą... nie możemy zbagatelizować tego tropu. To mógł być Ramsey, a o nim wiemy na pewno, że para się czarną magią. Poza nim znam jeszcze dwóch – jeden jest martwym aurorem, drugi wałęsał się swego czasu po Nokturnie i był moją wtyką. Vasyl prowadzi jednak zbyt wiele szemranych interesów, by zajmować się normalną pracą. Odnalezienie tego właściwego Mulcibera nie powinno stanowić większego wyzwania. Jeśli w grę wchodziło zauroczenie, wysnułbym śmiałą teorię, że rzekoma fascynacja Rossy czarną magią nie była przypadkowa.
Informuj mnie na bieżąco – postaram się także na własną rękę znaleźć coś, co mogłoby rzucić trochę światła na tę sprawę.
Freddie


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : 51
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 2 Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Królicza poczta [odnośnik]21.07.17 19:50
kwiecieńdzień przed odsieczą
Eileen
w tych złych i ponurych dniach mam dla Ciebie dobrą wiadomość - znalazłem Louisa. Błąkał się w lesie, w tych rejonach, o których opowiadali mi w barze mugole. Jest cały i zdrowy....No, kurde puszek bele, nie jest zdrowy do końca, ale cały już tak. Ma kilka zadrapań, jest wyziębiony i zmarnowany, ale poza tym nic mu nie grozi. Tylko...ma coś nie tak z głową. Bardziej niż zwykle, nie chodzi o astrofizjonomię ani te inne fizykomuzyczne sprawy. Bardzo boi się różdżek, reaguje paniką na użycie magii - nie wiem, z czego to wynika. Na razie zapewniłem mu spokój i sądzę, że najlepiej by było, gdyby doszedł do siebie w spokojnym, mugolskim miejscu. Jeśli chcesz go odwiedzić, choć podejrzewam, że w następnych dniach będziemy obydwoje zajęci innymi sprawami, jesteśmy w mieszkaniu Margaux i Justine.
Zajmę się nim najlepiej, jak potrafię, Eileen. Nic się nie martw.

I...powodzenia w najbliższych dniach, Wilde.
Ben


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : 45
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 40
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 2 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Królicza poczta [odnośnik]05.08.17 20:59
Przeczytaj Armando Dippet
Szanowna Pani Wilde Moje serce ubolewa nad tym, co z Hogwartem uczynił Gellert Grindelwald. Z miejsca, które miało być ostoją, źródłem szczęśliwego dzieciństwa i oazą bezpieczeństwa stworzył kaźnię, w której zginęli ludzie. W imieniu dyrekcji - przepraszam Panią osobiście. Hogwart zawiódł Pani zaufanie.
Zawiódł, ale nie zniszczył. Nie lękała się Pani stanąć w obronie uczniów, wykazała się odwagą i oddaniem. Słyszałem o wszystkim, co się stało - od pracowników policji, którzy po zmianie sytuacji natychmiast zmienili front. Jest mi przykro za wszystkie niedogodności, które Panią spotkały i dziękuję za ten heroiczny zryw. Uczymy dzieci myślenia, a bunt w wykonaniu Pani oraz Pani Przyjaciół był przejawem najtrzeźwiejszego umysłu. Dali Państwo przykład naszym podopiecznym, przykład, który ci zapamiętają na całe życie.
Chciałbym mieć zaszczyt wręczenia Pani, Panu Bartiusowi oraz Pani Sprout Orderu Obrońcy wręczanego za najwyższe usługi na rzecz Hogwartu. Uroczystość odbędzie się 15. maja na błoniach Hogwartu. Mam nadzieję, że przyjmie pani tę nagrodę. I, oczywiście, że nasza współpraca będzie trwała nadal. Dzieci domagają się Pani powrotu.
Wyczekuję rychłej odpowiedzi i przesyłam życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. A. Dippet
Dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Królicza poczta [odnośnik]09.08.17 20:55
Przeczytaj
Kuzyneczko Eileen! to ja, Neala. Znaczy, ja piszę, bo jestem teraz prawą ręką Brendana... trochę to niefortunne stwierdzenie jest. Głównie dlatego, Tak ogólnie, to wszystko dobrze jest! Lepiej mogłoby być, bo Brendan rękę mógłby mieć, ale żyje i żyć będzie - przynajmniej tak twierdzi. Mówi, cytuję(bo kazał mi to właśnie zacytować, ale już nie powiedział dlaczego, więc cytuję): "wszystko dobrze". Mam też napisać, że cieszymy się że jesteś cała i zdrowa. Znaczy, nie piszę tego dlatego tylko, że mi każe - żebyś wiedziała - też się martwiłam o ciebie bo miałam taki okropny sen... Ale to wszystko to ci opowiem, jak się zobaczymy!
No, dobrze że nic ci nie jest, kuzyneczko!

Buziaki i uściski


Neala Weasley


She is wild child with gypsy soul that dances with the stars.
She has a free spirit, a reckless mind and a rebel heart
that isn't meant to be tamed.
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : rocznikowo 17
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
And there are many things that I could change so slightly
But why would I succumb to something so unlike me?
OPCM : 10
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 9
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Królicza poczta [odnośnik]13.08.17 2:06
13 V 1956
Droga Wilde, Oczywiście, że pamiętam; zawsze spłacam moje długi. Jednak uwierz mi, że wolałbym czynić to w zupełnie innych okolicznościach - w takich, w których nie wiązałoby się to z sytuacją, w której potrzebujesz magipsychiatry. Nikomu bowiem nie życzę, by potrzebował tego rodzaju pomocy, a zwłaszcza nie życzę tego ludziom dobrym.
Proponowałbym nie tracić czasu i za Twoim pozwoleniem pojawiłbym się u Ciebie dziś wieczorem i spróbowalibyśmy dojść do tego, co się dzieje. Wezmę parę hipnotyzerskich świecidełek, bowiem choć nie mają właściwości leczniczych to dość skutecznie uspokajają. Przy dobrych wiatrach oczyścimy Twój umysł tak, że myśli wrócą do niego dopiero gdy się obudzisz. Rano. Jeżeli to nie pomoże to będziemy próbować dalej: mój kuzyn zna się na lecznictwie eliksiralnym, więc w razie czego bez jakichkolwiek pytań mogę zdobyć od niego cokolwiek będzie potrzebne. Mam jednak nadzieję, że nie będę musiał.
Zrobię wszystko co w mojej mocy, by Cię nie zawieść, Madame Eileen. Królicza poczta - Page 2 STHzmeL


Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : 52
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 37
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 2 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Królicza poczta [odnośnik]13.08.17 2:44
13 V 1956
Droga Wilde, Nie zwlekałbym ani chwili z odpowiedzią, gdy sprawa jest tak ważka. Przede wszystkim brak snu okropnie szkodzi zdrowiu, nie muszę Ci chyba o tym przypominać. Ale rzeczywiście, obecnie każde z nas musi się mieć na baczności - zwłaszcza my, bowiem sprawa nie śpi.
Miałem bardzo dużo szczęścia i pod względem zarówno fizycznym jak i psychicznym mam się dość dobrze. Inna sprawa, co ta banda pomyleńców zrobiła Josephine. Ale o mnie się nie martw,muszę sobie poradzić z kilkoma sprawami, poukładać wszystko w głowie i tyle. Nie zaprzątaj więc mną swoich myśli, przeżyłem i to mi wystarczy. A skoro przeżyłem to teraz przydam się na coś i pozbędziemy się tych koszmarów. Jesteś silna Ellie, wiem że wystarczy pokazać Ci tylko w którą stronę próbować, a wszystko się ułoży.
Widzimy się wieczorem! Królicza poczta - Page 2 STHzmeL

PS. Wiesz może, czy Bertie ma jeszcze pochowane jakieś powidła po szafkach? Skończyły mi się i bardzo z tego powodu ubolewam, nie ukrywam że z chęcią przygarnąłbym słoiczek.


Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : 52
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 37
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 2 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Królicza poczta [odnośnik]14.08.17 19:23
rankiem 3 majaDrobna sowa niosła dwa listy przywiązane do nóżki - pierwszy z nich ukryty w eleganckiej i pozbawionej skaz kopercie, a drugi nieco mniej oficjalny, spisany szybko i mało kaligraficznie na wyblakłym pergaminie, którego zawsze używa Garrett.

Przeczytaj Weasleyowie
Eileen,w tych przykrych okolicznościach chcielibyśmy zaprosić Cię na skromne spotkanie będące ostatnim pożegnaniem Barry'ego. Odbędzie się ono w Eksplozji Smaku, restauracji w London Borough of Bexley; niedługo po zakończeniu ceremonii pogrzebowej przeniesiemy się na miejsce za pomocą świstoklika. Sprawiłabyś nam ogromną przyjemność, gdybyś zdecydowała pojawić się na stypie, by przy obiedzie i w nieco mniej oficjalnych okolicznościach oddać się wspominkom. Naturalnie Twoi rodzice również otrzymali listowne zaproszenie - żywimy nadzieję, że zdołacie pojawić się na stypie wspólnie.

rodzina Weasleyów


Przeczytaj Garrett
Eileen,Ty też zostałaś skazana na otrzymanie oficjalnego zaproszenia - ale oprócz tego muszę wtrącić parę swoich knutów spisanych na osobnym, mniej uroczystym pergaminie.

Dziękuję Ci za troskę, która wiele dla mnie znaczy - jest ona jednak znacznie bardziej potrzebna reszcie naszej rodziny, tym, którzy nieco mniej przyzwyczajeni są do śmierci. Jeżeli zdołasz pojawić się na stypie, by być oparciem dla naszych najbliższych - a także żeby to oparcie otrzymać, jestem bowiem pewien, że też go potrzebujesz - to będzie nam niezmiernie miło. W tym nieco mniej oficjalnym liście chciałbym Ci także przekazać, że jeśli wyrazisz ochotę zabrania ze sobą na stypę kogoś Ci bliskiego, kto będzie Ci oparciem, to nie widzę żadnych przeszkód - przygotujemy dla niego krzesło oraz talerz (nie muszę też chyba dodawać, że liczę na to, że osobą tą będzie Barty - jako że on też związany jest z naszą rodziną i jako że nieobca mi rola Waszej swatki).

Bardzo doceniam też propozycję pomocy - nie ma jednak potrzeby, żebym zawracał Ci głowę. Chociaż... może jest. Czy wiesz cokolwiek na temat sadzania ludzi przy stole? Czy powinienem jakoś się tym przejąć, żeby uniknąć organizatorskiego upokorzenia, czy może wypada mi machnąć na to ręką i pozwolić gościom wybrać miejsce wedle ich życzenia? Nie do końca mam u kogo zasięgnąć porady; nie chcę kłopotać pogrążonej w żalu matki, zdecydowałem się przejąć od niej brzemię zajęcia się pogrzebem oraz stypą. Co z tego, że kompletnie się na tym nie znam.

Jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko.

Garrett


bardzo późnym wieczorem 4 maja

Przeczytaj Weasleyowie
Eileen,przez nieszczęśliwą anomalię w Eksplozji Smaku niestety musieliśmy zmienić lokal, w którym odbędzie się stypa; nasze spotkanie ku pamięci Barry'ego będzie miało miejsce nie tam, gdzie planowaliśmy to pierwotnie, lecz w restauracji Le Revenant. Do wyłącznej dyspozycji żałobników zostanie oddany powiększony do niezbędnej wielkości stolik nr 3 (bez obaw, pomieścimy się przy nim wszyscy), bar oraz taras - oczywiście zabezpieczony zaklęciami. Przez wzgląd na wyjątkowe okoliczności obsługa zagwarantowała, że dokona wszelkich starań, aby - pomimo charakteru lokalu - przemieszczanie się pomiędzy tymi miejscami przebiegało bez żadnych przeszkód. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że zmiana nagła lokalu w żaden sposób nie wpłynie na Twoją obecność w trakcie pożegnalnego spotkania.

rodzina Weasleyów


a gniew twój bezsilny niech będzie jak morze
ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych

Garrett Weasley
Zawód : auror
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
żyjąc - pomimo
żyjąc - przeciw
wyrzucam sobie grzech niepamięci
OPCM : 41
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 2 Tumblr_o0qetnbY2m1rob81ao9_r1_250
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t597-garrett-weasley https://www.morsmordre.net/t627-barney#1770 https://www.morsmordre.net/t630-garrett https://www.morsmordre.net/f112-st-martin-s-lane-45-3 https://www.morsmordre.net/t2785-skrytka-bankowa-nr-122#44963 https://www.morsmordre.net/t975-garrett-weasley#5311
Re: Królicza poczta [odnośnik]14.08.17 21:41
Przeczytaj Hereward Bartius
Eileen,naturalnie pojawię się na stypie. Chciałbym powiedzieć, że w Twoim towarzystwie będzie to przyjemność, ale zważając na okoliczności wybacz mi mój brak entuzjazmu.

Twoich rodziców także poznam z chęcią.

HerewardPS Czy moja galowa szata nie jest zbyt wyświechtana? Nie powinienem kupić nowej? Powinienem się ogolić?


Ocalałeś, bo byłeś pierwszy
Ocalałeś, bo byłeś
ostatni

Hereward Bartius
Zawód : Profesor w Hogwarcie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
Na szczęście był tam las.
Na szczęście nie było drzew.
Na szczęście brzytwa pływała po wodzie.
OPCM : 20
UROKI : 3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 30
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Zdarzyć się musiało
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t576-hereward-bartius-barty https://www.morsmordre.net/t626-merlin https://www.morsmordre.net/t674-bartus https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t2860-skrytka-bankowa-nr-20#45895 https://www.morsmordre.net/t1014-bartek-wsiakl
Re: Królicza poczta [odnośnik]16.09.17 13:23
Do naczelnej gajowej Jayden Vane
Kochana Eliee,Przez to zamieszanie nie zauważyłem Twojej wiadomości! Mam nadzieję, że wybaczysz mi tę obsuwę. To tylko jeden dzień... Albo aż. Dobrze jednak że piszesz. Najwidoczniej praca w jednym zamku nie sprawia, że potrafimy znaleźć dla siebie czas. Zgadzam się z Tobą i na pewno musimy dbać o obie sprawy. Na szczęście powoli Hogwart zaczyna się uspokajać. Karczma. No, tak. Samo mówienie o tamtym zakurzonym miejscu wywołuje u mnie kaszel. Jak skończymy pracę 12-stego maja, spotkamy się na miejscu?

P.S. Komu jak komu, ale Tobie mógłbym odmówić?
P.S.S. Zjedz to ciasto. Jest przepyszne!
Ściskam,
Królicza poczta - Page 2 ExZr6t2


Do listu było dołączone małe opakowanie z kawałkiem sernika jagodowego.


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Królicza poczta [odnośnik]16.09.17 14:20
Do naczelnej gajowej Jayden Vane
Eliee,Odpoczynek od pracy. Od Hogwartu... To chyba nie brzmi dla mnie zbyt dobrze. Zostanie mi już tylko zapuścić brodę do pasa i wyłysieć! Mimo wszystko dzieciom na pewno się to przyda. Wakacje, nie mój samodestrukcyjny stan. Trochę mi szkoda będzie opuszczania zamku. Ale będę miał przynajmniej za czym tęsknić.

W takim razie wszystko już dogadane. Zaklepuję dla Ciebie termin.

Gdybym to ja je piekł, to pewnie każdy kto by się do niego zbliżył, padłby martwy. Na Twoje szczęście nie jestem seryjnym mordercą, a ciasto jest od mojej mamy. Przy następnym z nią spotkaniu spróbuję od niej go wydobyć, ale jak każda kobieta - moja mamusiółka też pilnuje swoich sekretów.Pozdrowienia śle,
Królicza poczta - Page 2 ExZr6t2


he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Re: Królicza poczta [odnośnik]30.09.17 1:40
Przeczytaj B. Weasley
Droga Eileen, Czasem im mniej wiesz, tym spokojniej śpisz. Mój wypadek miał miejsce pierwszomajowej nocy, ale to nic wielkiego. Nie powinnaś zaprzątać sobie tym głowy - powoli odnajduję się na nowo. Fred podarował mi samopiszące pióro, jestem już w stanie odpowiedzieć na Twój list samodzielnie.

Dziękuję Ci za troskę, to wsparcie naprawdę dużo dla mnie znaczy - dobrze wiedzieć, że wokół są ludzie, którym zależy. Ale skup się na sobie, Eileen, masz teraz nie mniej na głowie, niż wszyscy wokół. Jestem pewien, że martwisz się o matkę i wciąż opłakujesz śmierć cioci - Twoje własne problemy nie znikną, jeśli zajmiesz się tymi, które zaprzątają głowy ludzi wokół. Nie zrozum mnie źle, po prostu dzisiaj trudno nie zwariować.

Straciłem dłoń i to jest zamknięta sprawa. Zadziałała silna czarna magia, zwykłe dotąd stosowane środki nie zadziałają. Moja moc przeszła do lewej, nigdy nie odzyskam prawej. Nie warto marnować na to czasu - być może w tym czasie uda Wam się pomóc komuś, kto naprawdę tego potrzebuje.

Do zobaczenia niedługo - szkoda, że w takich okolicznościach.
Bren


Hey you, don't help them to bury the light,
Don't give in without a fight.

Brendan Weasley
Zawód : auror, szkoleniowiec
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
if thou gaze long into an abyss, the abyss will also gaze into thee
OPCM : 40
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3635-brendan-weasley https://www.morsmordre.net/t3926-victoria#74245 https://www.morsmordre.net/t3921-zmykaj-stad-bo-bede-gryzl#74154 https://www.morsmordre.net/f153-chancery-lane-13-21 https://www.morsmordre.net/t3924-skrytka-nr-786#74241 https://www.morsmordre.net/t3925-brendan-weasley#74242
Re: Królicza poczta [odnośnik]05.10.17 19:38
Przeczytaj Cyrus Snape
Eileen, Życie płynie dość intensywnie - szczególnie, kiedy musisz na nie uważać. Wróciłem jednakże bezpiecznie z podróży; po upewnieniu się, że z rodziną wszystko w porządku, zabiorę się za pracę. Trochę mi się jej nawarstwiło podczas nieobecności. Jak natomiast wygląda sytuacja u Ciebie? Mam nadzieję, że anomalie magiczne nie dotknęły cię jakoś szczególnie, a uczniowie nie znikają w Zakazanym Lesie.
Bardzo jestem rad, że nawet po szkole nie opuściła Cię chęć do nauki - w pełni to pochwalam, dlatego jeżeli będziesz miała czas oraz chęci, zapraszam do mojej pracowni. Z przyjemnością udzielę Ci kilku porad jeśli takowe byś chciała.
Przeraża mnie natomiast sam fakt konieczności warzenia czegoś takiego jak Wieczny Płomień - domyślam się jednak jak bardzo musi on być potrzebny Just. Oczywiście spróbuję go uwarzyć, chociaż niczego nie obiecuję. Jak zauważyłaś, to trudny do wykonania wywar. Na szczęście przywiozłem ze sobą zamrożone jaja popiełka, już wiem do czego je wykorzystam. W razie czego odezwę się do Ciebie, niestety z pieniędzmi u mnie dość krucho. Muszę zrealizować kilka zamówień, wtedy będzie już dobrze.
Dziękuję za zaufanie, obym go nie zawiódł. Odezwę się kiedy będę miał więcej informacji. Z pozdrowieniami,
Cyrus


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Królicza poczta - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Królicza poczta [odnośnik]18.10.17 1:40
12 lipca, późny wieczór/noc

Kod:
Pewne znajome stworzenie odnalazło Cię w nocy, dobrze wiedząc gdzie Cię znaleźć. Nie usiadło jednak na parapecie, nie zapukało raz czy dwa razy, z cierplwością czekając na zwrócenie na nie uwagi. Tym razem dźwięki pukania i skrobania pazurami były natarczywe, głośne, denerwujące. Tuż po otworzeniu okna sowa wleciała do pokoju i jak szalona zaczęła po nim latać, odbijając się od ścian, szafek i wszystkiego. Zachowywała się dziwnie, niecodziennie. Nie trzeba było być znawcą zwierząt by wiedzieć jedno - sowa chciała coś przekazać, być może Cię gdzieś zabrać.There are no escapes  There is no more world Gone are the days of mistakes There is  no more hope
Alan Bennett
Zawód : Uzdrowiciel - specjalista od chorób genetycznych
Wiek : 28 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Mądrego los prowadzi, głupiego - popycha.
OPCM : 10
UROKI : 5
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 22
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t1283-alan-bennett https://www.morsmordre.net/t1333-poczta-alana https://www.morsmordre.net/t1336-alan-bennett#10315 https://www.morsmordre.net/f182-harley-street-11-3 https://www.morsmordre.net/t4011-skrytka-bankowa-nr-373 https://www.morsmordre.net/t1511-alan-bennett
Re: Królicza poczta [odnośnik]09.12.17 22:58
Droga Eileen,Nie masz za co przepraszać. Majowe zawirowania dotknęły nas wszystkich i sam nie jestem pewien czy znalazłbym wtedy czas na nasz słodki projekt. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go zrealizować w najbliższym czasie - prezent może byłby spóźniony, ale wciąż smaczny.
Wesele? Eileen! Nawet nie wiesz jak mnie ucieszyłaś tą wiadomością! Ostatnio nad nami wiszą ciemne chmury i zaczyna mnie to męczyć - to naprawdę wspaniałe, że dzięki Wam będziemy mogli choć na chwilę o wszystkim zapomnieć i po prostu oddać się zabawie. Jestem zaszczycony, że zaufałaś właśnie nam i naszym wyrobom. Nawet nie śmiem odmówić!
Ach, co mogę zaproponować? Wszystko! Mógłbym propozycjami zapisać obszerne połacie pergaminu, ale postaram się ograniczyć do minimum. Potrzebuję jednak większej ilości informacji - przede wszystkim czy masz na myśli pojedyncze porcje akurat do złapania przez każdego gościa czy może kilkupiętrowy lodowy tort? Osobiście proponuję obydwie opcje, ale nie wiem co jeszcze zamierzasz im podać, a co za dużo to niezdrowo (osobiście nie do końca wyznaję tę zasadę, ale może faktycznie lepiej, żeby nie było tego zbyt wiele - goście dostaną oczopląsu, najedzą się i nie ruszą z miejsc). Potem omówimy wszystko dokładniej: kształt, efekty, dodatki i, przede wszystkim, smak. Wybacz, może nie jest to dla Ciebie aż takie ważne - ja po prostu dostaję słowotoku, kiedy ktoś porusza ten temat.
I dziękuję za zaproszenie w imieniu swoim i Florence!

Ściskam i czekam na odpowiedź


Flonot a perfect soldier
but a good man

Florean Fortescue
Zawód : bezrobotny
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : 35
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Królicza poczta - Page 2 E89bda95c5344104e5639bbb0172ffa8
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t3432-pan-fortescue#59587 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Królicza poczta
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach