Wydarzenia


Ekipa forum
Baron
AutorWiadomość
Baron [odnośnik]31.08.16 20:15Baron
Baron nie jest sową, jest jastrzębiem. To ptaszysko o brązowym upierzeniu dotrze wszędzie i w każdą pogodę. Trochę czasem grymasi, dlatego dobrze mieć dla niego jakiegoś krakersa. Jak trafisz na jego zły dzień, to nawet krakers nie uchroni cię przed dziobnięciem w palce, które znaczy tylko tyle, że masz się pośpieszyć z tym marnym listem, bo on chce wrócić już do siebie. Tonks nie gryzie, bo Tonks go karmi. Każdy inny narażony jest jednak na jego pogardliwy wzrok i ostry dziób.


Kod do listu:
Kod:

<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>The Devil whispered in my ear, you are not strong enough to withstand the Storm. Today I whispered in the Devil's ear,
I am the Storm.
Justine Tonks
Justine Tonks
Zawód : auror, rebeliant
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58 +2
UROKI : 36 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 7 +3
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Baron 1
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f437-lancashire-forest-of-bowland-stocks-reservoir-gajowka https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Baron [odnośnik]13.10.16 23:59
Przeczytaj Hereward Bartius
Just,zaczynanie listów jest sztuką trudniejszą niż czarna magia i znacznie bardziej dla mnie niepojętą. Jeśli kiedyś odkryję tę tajemną wiedzę, z pewnością dam Ci znać. Tymczasem uznaj to proszę za dość roboczy początek i przymknij oko na wszystkie niedociągnięcia i braki.
W Hogwarcie bez szczególnych zmian, uczniowie nie odrabiają zadań domowych i kolekcjonują szlabany. W prawdzie nie próbowałem jeszcze wprowadzać dźgnięcia w żebra jako kary, ale chyba to przemyślę. W razie czego będę pisał!
Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze. Jeszcze bardziej się cieszę, że przewidujesz tylko polepszenie obecnego stanu. Trzymam za to kciuki z całych sił, ale na wszelki wypadek przesyłam trochę słodyczy z Miodowego Królestwa. Na gorszy dzień albo do świętowania, jak wolisz.
Bardzo Ci dziękuję za odwiedzanie Betty. Nie potrafię nawet powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny i szczęśliwy, że udało Wam się znaleźć  nić porozumienia. Mam nadzieję, że jest spokojniejsza niż kiedy ostatnio ją widziałem i nie obryzgała Cię czarną farbą.
Dziękuję bardzo za list i pamięć. Wiem, że powinienem zrobić to na wstępie, ale, jak wspomniałem, nie potrafię zaczynać. Koniecznie musimy spotkać się na jakąś dobrą herbatę i ciastko. Kiedy tylko będę w Londynie dam Ci znać. Tymczasem trzymaj się dzielnie i nie pakuj w za duże kłopoty. I nie mów, że przecież tego nie robisz, za dobrze Cię znam.

Barty
PS Skoczek.


Ocalałeś, bo byłeś pierwszy
Ocalałeś, bo byłeś
ostatni

Hereward Bartius
Hereward Bartius
Zawód : Profesor w Hogwarcie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty
Na szczęście był tam las.
Na szczęście nie było drzew.
Na szczęście brzytwa pływała po wodzie.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zdarzyć się musiało
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t576-hereward-bartius-barty https://www.morsmordre.net/t626-merlin https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t2860-skrytka-bankowa-nr-20#45895 https://www.morsmordre.net/t1014-bartek-wsiakl
Re: Baron [odnośnik]06.11.16 0:09
Przeczytaj Szef Departamentu Magicznych
Wypadków i Katastrof
Justine TonksPowodem tego listu jest zaistniała dzisiejszego dnia sytuacja; według raportu to właśnie w trakcie Pani dyżuru miała miejsce interwencja w Sussex, gdzie lord Halward Shacklebott wskutek nieudanej teleportacji uległ rozszczepieniu. Świadkowie twierdzą, że lord Shacklebott odmówił przyjęcia pomocy z Pani rąk, nie szczędząc przy tym licznych epitetów pod adresem Pani ekstrawaganckiego wyglądu i uznając go za plugastwo. Jak Pani doskonale wie, przez tę sytuację zmuszeni zostaliśmy wysłać kolejną ekipę do Sussex, marnotrawiąc tym samym bezcenny czas oraz narażając i tak niestabilne zdrowie lorda Shacklebotta.

Według sir Thoma Rheina, ordynatora Oddziału Wypadków Przedmiotowych, przez opóźnioną reakcję uzdrowicieli rekonwalescencja pacjenta zostanie znacznie przedłużona - nie miałoby to miejsca, gdyby Pani kontrowersyjna aparycja nie przeraziła starszawego, schorowanego lorda Shacklebotta. Ród Shacklebottów pociąga Departament Magicznych Wypadków i Katastrof do odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, a ich oskarżenie nie może zostać uznane za bezpodstawne.

Pani brak kontroli nad metamorfomagicznymi zdolnościami jest bardzo nieprofesjonalny i nieakceptowalny. To pierwsza sytuacja w Pani karierze, kiedy poskutkowało to tragedią, dlatego tym razem wystosuję wyłącznie ostrzeżenie. Nie owijając w bawełnę - jeżeli chce Pani zachować posadę, musi Pani nauczyć się kontrolować swoje zdolności i zrezygnować z ekstrawaganckiego wyglądu, który w tym zawodzie jest niedopuszczalny i, zupełnie jak w tej sytuacji, fatalny w skutkach.

W przyszłym tygodniu rozpoczyna Pani obligatoryjne, nieodpłatne nadgodziny; wynagrodzenie za nie pokryje koszty odszkodowania. Szczegóły przyślę Pani listownie w najbliższym terminie.

Żywię nadzieję, iż ostrzeżenie zostanie potraktowane przez Panią z powagą.

Dorian Rutherford,

Szef Dep. Magicznych
Wypadków i Katastrof
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Baron Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]11.11.16 15:21
Przeczytaj Titus Ollivander
Tonks! Mam nadzieję, że moja statuetka nie kurzy się gdzieś w kącie, tylko leży ładnie wyeksponowana na głównej półeczce Twojego pokoju! Tak żeby każdy ją widział jak tylko zawita w Twe progi. Przy okazji pragnę Ci przypomnieć, że minęło już mnóstwo czasu odkąd mi ją UKRADŁAŚ i zaczynam się martwić, że już nigdy nie odzyskam tej cudownej nagrody! A mieliśmy się wymieniać... Miałem nadzieję spotkać Cię znowu na potańcówce i zostałem tam stałym, coniedzielnym gościem, ale Ty się w ogóle nie pojawiłaś. Totalnie mnie zawiodłaś, wiesz?

Aha! Byłaś fantastyczna na meczu, ten Twój chwyt... mistrzostwo! Dzięki Tobie wygrałem dwadzieścia galeonów, dziękuję! całuję, T.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Baron 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]15.12.16 17:59
Przeczytaj Alastair Nott
JusticeNiewiarygodne wydaje mi się, że znów wypisuję Twoje imię na początku listu. Wiesz doskonale, że nie miałbym serca spalić go w kominku.  
Nie ukrywam tego, że jestem niezmiernie zdziwiony - jest to jednak, z pewnością, pozytywna niespodzianka. Muszę Cię jednak zmartwić, gdyż obawiam się, że na przestrzeni minionych lat mogłem utracić zdolność do odpowiedniego układania słów poza pracą. Jeżeli jednak zechciałabyś przystać na spotkanie ze mną, rad byłbym mogąc podzielić się z Tobą wspomnieniami z moich ostatnich podróży.
A.N
Alastair Nott
Alastair Nott
Zawód : Urzędnik Departamentu Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony
Hell is empty and all the devils are here
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3799-alastair-nott https://www.morsmordre.net/t3820-iuventas https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f236-nottinghamshire-ashfield-manor https://www.morsmordre.net/t3990-skrytka-bankowa-nr-909 https://www.morsmordre.net/t3821-alastair-nott
Re: Baron [odnośnik]17.12.16 1:02
Przeczytaj T. F. Ollivander
Tonks! Łamiesz mi serce dziewczyno! Nawet w najgorszych koszmarach nie spodziewałem się takich potwornych wieści... Gdybym miał pięć lat, to bym się teraz popłakał, autentycznie.
Chętnie potrzymam Twojego znicza, Tonks, oczywiście jeśli los skrzyżuje jeszcze kiedyś nasze ścieżki, a nie zapowiada się na to jeżeli odstawiłaś potańcówki... Mam nadzieję, że to tylko chwilowy detoks? Bo cóże Cię aż tak zajmuje, hm? Błagam, tylko nie mów, że praca! Praca, praca, praca! Otóż nie tylko pracą człowiek żyje, czasem trzeba się wyluzować.
Hej, Tonks, a czym ty się właściwie zajmujesz?

"Przestraszyłeś" to nieodpowiednie słowo, raczej... zmartwiłem. Tak, zmartwiłem się. I to cholernie. T.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Baron 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]26.12.16 22:22
Przeczytaj Albert Dippet
Justine Tonks Na mocy dekretu z dnia 6.04.56 r. nr 55 i 56 o kontaktach czarodziejów z mugolami wezwana Justine Tonks ma obowiązek stawić się na przesłuchanie w Ministerstwie Magii, na piętrze trzecim, w Departamencie Kontroli Magicznej, w sali 104, dnia dwudziestego piątego kwietnia.

Niestawiennictwo będzie skutkowało karą pozbawienia wolności na okres miesiąca.

Z wyrazami szacunku,
Albert Dippet  Proszę nie rozpoczynać nowych wątków po fabularnej dacie 24 kwietnia. O realnej dacie rozpoczęcia eventu zostaniesz poinformowany w późniejszym czasie (najprawdopodobniej za pomocą prywatnej wiadomości).
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Baron Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]30.12.16 23:48
Przeczytaj Frederick Fox
Just,Co właściwie się wydarzyło? Kim był ten l o r d? Czy przez jego... brak tolerancji, masz teraz problemy w pracy?
Chciałbym ci pomóc i zapewnić, że możesz na mnie liczyć, ale nie wiem, na ile będę w stanie przyczynić się do poprawy kontroli nad twoimi włosami. Moje problemy związane z metamorfomagią skończyły się wraz z przeminięciem okresu dojrzewania. Od tamtej pory panowanie nad tą zdolnością przychodzi mi bez większego wysiłku, choć zauważyłem, że po diablim zielu zdarzają mi się mimowolne metamorfozy.
Postaram się znaleźć dla ciebie czas - sprawy zabójstw, które napływają do biura aurorów, mnożą się w zastraszającym tempie. Nie liczyłbym jednak na to, że znajdę odpowiednie rozwiązanie, ale jeśli nie spróbujemy, nigdy się nie dowiemy. Ognista będzie słusznym dodatkiem.
Freddie


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Frederick Fox
Zawód : auror, rebeliant
Wiek : 34 (37)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

fire is catching
and if we burn
you burn with us

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Baron Giphy
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Baron [odnośnik]05.01.17 15:59
31.01.1956Selina Lovegood
Tonks,
musisz zdawać sobie sprawę z kilku rzeczy.
Nigdy nie zapomnisz o tym pieprzonym uczuciu. Wypaliło na tobie piętno i będzie piec dopóki będziesz żyć. Każde tknięcie tej blizny będzie sprawiać, że zasyczesz z bólu. Nawet jeśli ją oczyścisz, deklarując wspomniane przez ciebie uczucia, ten ślad nigdy nie zniknie. W twoim sercu, niezależnie od reakcji, stale będzie drzemać obawa, że jesteś niewystarczająca i cokolwiek czego chcesz może zniknąć w trakcie kliknięcia palcami, bo na zawsze będziesz mieć w sobie poczucie, że nie zasługujesz do końca na to. Pozostanie to dla ciebie niezdobyte bądź będziesz musiała wykazywać ciągłe, niezaprzestane i wyczerpujące emocjonalnie starania, by utrzymać status quo. Szukając szczęścia i pocieszenia w miłości, będziesz się narażać na niekończące się zawody, porażki i kolejne zadry, które będą powodować, że staniesz się jeszcze bardziej dysfunkcyjna niż jesteś w tym momencie. Zachłyśnięcie się felix felicis spowoduje, że w niczym innym nie odnajdziesz już podobnej radości. I nie ma na to antidotum. Jedyną możliwością jest znalezienie siły w czymś, co jest mniej podatne na zmiany oraz mniej skłonne do tego, by cię skrzywdzić. Drogą ku zapomnieniu (bo to jedyna, która utrzyma cię przy zmysłach) jest stałe dostarczanie sobie zajęć oraz rozrywki - nie możesz pozwalać sobie na sentyment lub melancholię, poddając się ścisłej dyscyplinie w tym temacie. Jakiekolwiek przypominajki związane ze słabym i kruszącym się uczuciem, jakie masz w sercu sprawią, że twoje rany będą się jedynie pogłębiać, a ty utoniesz w stale przyspieszającym kołowrotku bezpowrotnej rozpaczy i marności, która sprowadzi cię na tory żałosnej desperatki uciekającej się do samodestrukcji - bo do tego właśnie prowadzą półśrodki. Wykorzystywana, poświęcająca cząstkę siebie dla sensacji pełnej obłudy i ani krzty prawdziwości, stracisz kontakt ze światem, nie potrafiąc już dłużej rozróżniać prawdę od fałszu.
Droga Tonks, nie szukaj szczęścia w miłości. Żałuję, że żadna przyjaciółka nie dała mi nigdy takiej rady. Szukaj ratunku, kiedy jeszcze nie jest za późno.
Twoja jedyna prawda,
SL
I care for myself.
The more solitary, friendless, unsustained I am,
the more I will respect myself.
Selina Lovegood
Selina Lovegood
Zawód : ścigająca Os, naczelna zołza, bywalczyni kolumn Czarownicy
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
pride
will be always
the longest distance
between us
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Baron ANUtJXt
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t986-selina-lovegood#5480 https://www.morsmordre.net/t1028-alfred-wlasnosc-seliny-lovegood#5823 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f133-queen-elisabeth-walk-137-2 https://www.morsmordre.net/t3514-skrytka-bankowa-nr-290#61348 https://www.morsmordre.net/t1131-panna-lovegood
Re: Baron [odnośnik]08.01.17 18:48
05.02.1956Selina Lovegood
Tonks,
co nam daje ta świadomość, ta chwila, ta nadzieja, kiedy twoje serce w końcu rozpada się na kawałki? Skąd masz wiedzieć co będziesz wtedy myśleć, skoro jeszcze tego nie przeżyłaś? Twoje cierpienie to zaledwie ułamek tego, co może być, kiedy czyn się dopełni bezpowrotnie, a twoja miłość stanie się twoim końcem. Ta piękna osobowość, lepsza osoba, którą się stałaś, opiera się tylko i wyłącznie na uczuciu, które cię zdradziło. Jak długo będziesz potrafić stać na nogach, kiedy połamano ci wszystkie kości? Jak możesz odnajdywać drogę miłości i podążać nią, skoro wszystkie ścieżki urwały się nagle, kiedy ból wyrył w twojej rzeczywistości przepaść, nagłą wyrwę nie do przejścia? Jak poradzisz sobie z tą pustką? Jak zaleczysz tak ogromną ranę? Nie wątpię, że z aktualnym bagażem doświadczeń z taką łatwością spróbujesz udowodnić mi, że to jest możliwe. Pamiętaj więc, niewdzięczna, że cię ostrzegałam.
Człowiek to nie feniks, by miał odradzać się z popiołów, Tonks. Skończ z bajkami dla dzieci. Jesteśmy marni. Umieramy. Czasem nawet nie wiemy kiedy. Dlatego należy być silnym.
Realizm nie oznacza odmawiania sobie życia, Tonks. Ilość momentów, które złapałam za gardło są nie do zliczenia. Ale poleganie na słabości jako źródła swojego szczęścia to zwykłe proszenie się o kłopoty.
Oby twoje serce nigdy nie musiało przejść przez trudy, naiwna.
SL
I care for myself.
The more solitary, friendless, unsustained I am,
the more I will respect myself.
Selina Lovegood
Selina Lovegood
Zawód : ścigająca Os, naczelna zołza, bywalczyni kolumn Czarownicy
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
pride
will be always
the longest distance
between us
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Baron ANUtJXt
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t986-selina-lovegood#5480 https://www.morsmordre.net/t1028-alfred-wlasnosc-seliny-lovegood#5823 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f133-queen-elisabeth-walk-137-2 https://www.morsmordre.net/t3514-skrytka-bankowa-nr-290#61348 https://www.morsmordre.net/t1131-panna-lovegood
Re: Baron [odnośnik]26.02.17 15:03
4 IV 1956
Just,Wybacz, nigdy nie przyzwyczaję się do mówienia do przedstawicielek płci pięknej jedynie nazwiskiem - tak samo dziwnie by mi było, gdybyś nazywała mnie "panem Selwynem".
Muszę przyznać, iż jestem zaintrygowany sprawą, którą przyjdzie mi poznać. Będę w stanie wyrwać się od obowiązków w tę sobotę, będzie to bodajże siódmy kwietnia. Daj mi proszę znać, czy będziesz w stanie się wtedy ze mną spotkać.Alex


Alexander Farley
Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 23
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Baron 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Baron [odnośnik]11.04.17 0:22
NapisałaMaggie Cresswell
Droga JustinePierwszeństwo w tym liście mają oczywiście przeprosiny, że Naal dotarł do ciebie z listem tak późnym wieczorem - nie mam serca, by wymieniać go na sowę, której życie toczy się za dnia, a nocą zapada w sen, bo Naal świetnie spisuje się w swojej roli i zwykłą niegrzecznością byłoby wymienianie go na... dzienny model.
Ale dochodząc do meritum - wysyłam Ci razem z listem drobny, roboczy podarunek. Znajduje się w nim samopiszące pióro mojej roboty, świeże, dopiero co napełnione atramentem. Bardzo Cię proszę, byś wypróbowała, pisząc jak najwięcej nie tylko listów, ale również i przeróżnych notek. Dowolność leży w Twoich dłoniach.
Powiadom mnie o rezultatach piśmienniczych, bym mogła wyłapać ewentualne błędy i naprawić je, nim zdecyduję się sprzedać którekolwiek z piór.
Maggie


Do łapki Naala przyczepiony był podłużny pakunek - długie, czarne pióro owinięte delikatnie szarym papierem.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Baron [odnośnik]22.05.17 0:50
Przeczytaj Archibald Prewett
Droga Justine, niedawno trafił do mnie na oddział nowy pacjent. Mężczyzna w średnim wieku, dość podejrzany gość, zatruł się oparami z kociołka. Jestem przekonany, że korzystał z nielegalnych ingrediencji, ale on nigdy się do tego nie przyzna. W każdym razie rozmawialiśmy, kiedy podawałem mu antidotum, i on w którymś momencie powiedział: "elektryka nie tyka prądu", czy jakoś tak. W każdym razie to mi nie daje spokoju, Justine, wytłumacz mi to.
Kim jest elektryka? Dlaczego nie tyka prądu? A nawet jeżeli to  j a k  można tknąć prąd? Zanurzając się w rzece? Bo o jaki inny prąd może chodzić? Na pewno nie ten w sztuce, bo tego już zdecydowanie nie da się tknąć. Na pewno wiesz o co chodzi, w końcu rozumiesz mugoli, a ja rozmyślam o tym w każdej wolnej chwili. Wyjaśnij mi to i przywróć mój spokój ducha! Lord głupie przyzwyczajenie

Archie
Archibald Prewett
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Baron [odnośnik]28.05.17 21:37
Przeczytaj Archibald Prewett
Droga Tonks, wybacz mi to faux paux! Akurat ja doskonale wiem co to znaczy nie lubić swojego imienia, chociaż uważam, że Ty wcale nie zostałaś tak pokrzywdzona przez swoich rodziców - Justine to piękne imię, Tonks.
Ci mugole są niesamowici! Jak ten prąd działa? Skąd się bierze? Jak to możliwe, że przechodzi przez kable i z nich nie ucieka? To dopiero brzmi jak magia! Dziękuję za odpowiedź, już rozumiem to powiedzenie, chociaż ta wiedza wcale nie zatrzymała moich głębokich rozmyślań. Wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej interesuje mnie ten temat, chyba będę musiał znaleźć jakąś fachową lekturę. W dziale mugoloznawstwa na pewno znajdę coś o prądzie, a Ciebie nie będę męczyć tymi pytaniami, bo nie wiem kiedy się skończą. Archie
Archibald Prewett
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Baron [odnośnik]29.05.17 11:25
Przeczytaj

Słyszy twój głos, zna każdy krok.
Nie mieszka w szafie, a jest z nią mrok.
Może i jest z ciebie zuch
Lecz wciąż chodzi z tobą duch.
Wiesz gdzie za nią patrzeć trzeba
Spójrz w dół, spójrz w górę, a uchyli ci nieba.
Wypowiedz jej imię, wysil się leniu
Nim krzykniesz o pomoc, pojawi się w oka mgnieniu
Wygląda jak ty i zabawna jest też, czyż nie?
Gdy ją ujrzysz zapomnisz wnet o śnie.
Stanie przy tobie, od przepaści jarda ćwierć
Gdy posłuchasz głosu jej, czeka cię tylko śmierć.pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny, namiestnik Warwickshire
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
My name is Death
and the end is here
OPCM : 40
UROKI : 20 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Baron Kdzakbm
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber

Strona 1 z 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Baron
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach