Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Królewska Szkoła Baletowa
AutorWiadomość
Królewska Szkoła Baletowa [odnośnik]29.04.16 2:19
First topic message reminder :

Królewska Szkoła Baletowa

★★★
Królewska szkoła baletowa kształci najlepszych tancerzy baletowych w Wielkiej Brytanii, posiada również najlepszych nauczycieli. Najwyższe piętro budynku pozostaje niedostępne dla mugoli, prowadzą tam eleganckie, polerowane schody zasłonięte iluzją odpychającą niemagicznych. I właśnie najwyższy poziom szkoły przeznaczony jest w całości dla czarodziejów; kształcą się tutaj młode latorośle, najczęściej zaprzestając tejże aktywności wraz z dojściem do wieku szkolnego. A także starsze - nieustannie szlifując swój talent.
Występy tancerzy szkoły baletowej mają miejsce głównie w gmachu opery królewskiej.

W tej lokacji obowiązuje bonus do rzutu kością w wysokości +5 dla Zakonników i +10 dla Gwardzistów.
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 25.03.22 20:14, w całości zmieniany 2 razy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Królewska Szkoła Baletowa - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Królewska Szkoła Baletowa [odnośnik]24.01.21 17:39
No proszę, teraz się bujamy po dzielni przeznaczonej dla klasy wyższej - odważnie, ale odwrotu już nie ma, a ja co prawda nie widzę sylwetki, która skrobie twardym włosiem pędzla po murze, za to bardzo dokładnie dostrzegam co tam wypisuje; trochę szkoda niszczyć taką ładną fasadę, być może nawet zabytkową, ale to jest wojna, a jak wiadomo - na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone. Więc chociaż trochę cierpię, że gruba warstwa farb szpeci nawet odnowiony portal do wnętrza, to zaciskam zęby; mimo wszystko jestem chyba bardziej dumny, że nikt nas jeszcze na tym nie złapał. Później parskam śmiechem - Nie tak się pisze naprawdę, baranie - syczę przez zęby i nawet się zamachuję, coby go szturchnąć w bok, ale mój łokieć nie natrafia na żadne ciało; młócę więc powietrze, o mało nie tracąc równowagi. Baranie, pocisk taki, że trafia pewnie prosto w morganowe serce, więc gdy poprawia swój błąd to spomiędzy moich warg wydobywa się cichy gwizd. Gwizd uznania, bo ładnie pojechał - Nooo powiem ci, że jest dobrze, normalnie w same pięty mu to pójdzie - trochę cisnę bekę, ale podoba mi się to hasło. Daje do myślenia, a że wokół jest tak pusto i cicho, że byłoby słychać świerszcze, gdyby tylko zechciały koncertować na londyńskich, ulicznych scenach, to zamalowuję swoją cegiełkę budynku królewskiej szkoły baletowej i tak, tuż obok napisu, pojawia się straszna morda. Nie mam pojęcia jak ten Czarny Pan wygląda, ale daję się ponieść fantazji i już za moment dwa okrągłe ślepia zerkają na nas z mojej szybkiej, diabolicznej karykatury. Twarz pewnie z grubsza podobna do nikogo, jednak na nic lepszego nie mamy czasu - Dobra, będzie tego, spadajmy - zarządzam w końcu, a buty niosą nas dalej, szybkie kroki odbijają się echem od pustych ulic; strzeżcie się, budynki stolicy! Oto przybywamy, uzbrojeni w niebezpieczne pędzle i kilka mniej lub bardziej obraźliwych haseł, które zagnieździły się w głowie i teraz przebijają przez mgliste wspomnienia tamtego pijanego wieczora, gdy w przytępionych alkoholem umysłach pojawiła się ta przedziwna idea.

/ztx2 --> tutaj
Johnatan Bojczuk
Zawód : maluje, kantuje, baluje
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
kto kombinuje ten żyje
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5318-johnatan-bojczuk https://www.morsmordre.net/t5328-majtek#119230 https://www.morsmordre.net/t5329-ahoj-przygodo#119234 https://www.morsmordre.net/f167-gloucestershire-okolice-bibury https://www.morsmordre.net/t7231-skrytka-bankowa-nr-1332 https://www.morsmordre.net/t5516-johnatan-bojczuk

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Królewska Szkoła Baletowa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach