Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Hyperion
AutorWiadomość
Hyperion [odnośnik]18.04.17 23:25
First topic message reminder :


Hyperion
wzór listu:

Magnus Rowle
Zawód : reporter Walczącego Maga
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
O mój słodki Salazarze, o mój słodki
Powiedz mi, że warto
Że przejdziemy przez to wszystko gładko
Będzie wiosna dla mych dzieci przez kolejne tysiąc lat
OPCM : 20
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 42
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej
Hyperion - Page 5 GleamingImpressionableFlatfish-small
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4426-magnus-phelan-rowle https://www.morsmordre.net/t4650-korespondencja-m-p-rowle-a https://www.morsmordre.net/t4655-careless-whisper https://www.morsmordre.net/f310-cheshire-farndon-posiadlosc-rowle-ow https://www.morsmordre.net/t4652-skrytka-bankowa-nr-1118 https://www.morsmordre.net/t4786-magnus-rowle

Re: Hyperion [odnośnik]21.01.19 15:02
Przeczytaj
Magnusie, przyznaję, że Twe słowa są odrobinę chaotyczne - uzasadniona przemoc jest piękna, a wymierzanie sprawiedliwości odpowiednimi środkami więcej niż konieczne. Oni zachowują się plugawiej, bez porównania z nami, nawet jeśli część z nich szczyci się arystokratycznym tytułem. Hańbiące zachowanie Macmillanów czy Ollivanderów zasmuca, lecz widocznie losy tych rodów są już z góry przesądzone. Stanęli po złej stronie historii, zostaną zapamiętani jako agresorzy i burzyciele porządku. Nie kłopotałabym się nimi, jedynie liczyła na to, że część reprezentantów tej krwi zdoła się opamiętać. Ostrożność zawsze jest ważna, to fakt, choć w większości przypadków można było spodziewać się zdradzieckiego ciosu w plecy.

Cieszę się, że tak doceniasz me pochwały - są dostosowane do Twej dojrzałości, Magnusie, chociaż teraz wiele zyskałeś jako ojciec syna, Twojego następcy, czarodzieja czyniącego za kilka dekad honory władcy domu. Sądzę też, że nie musisz się martwić, Fearghas jest zbyt młody, by dać na siebie wpłynąć matce - na razie potrzebuje jedynie pokarmu, ciepła i bliskości tej, która nosiła go pod sercem przez ostatnie miesiące.

Absurd to moja specjalność, sprzeczności także - nie powinno Cię to dziwić, Magnusie. Jestem pewna, że te wymagania nie będą stanowić dla Ciebie najmniejszej trudności, czekam więc na zaproszenie.

Za przyszłość - spisaną według planów naszego Pana.

D.
there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Hyperion [odnośnik]31.01.19 20:45
Przeczytaj 12 X 1956
Szanowny lordzie Rowle! Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za słowa kondolencji – zarówno ja, jak i moja rodzina doceniamy wsparcie rodu Rowle w tak trudnych dla nas chwilach. Nad magiczna społecznością gromadzą się burzowe chmury i aby stawić im czoła, należy wybierać zaufanych sojuszników. Zyskuję pewność, że takimi właśnie okażą się Rowle’owie.

Rad jestem, że propozycja, jaką wysunęliśmy z lordem Lestrangem, spotkała się z lorda aprobatą – wsparcie rodu Rowle będzie w tej sprawie nieocenione i kluczowe. Jak najbardziej popieram również dołączenie do pozwu wniosku o pozbawienie Macmillana szlacheckich przywilejów; jest to człowiek niebezpieczny i nie można dopuścić, aby jego wpływy umożliwiły mu przeprowadzenie kolejnych zamachów. Jestem zatem pewien, że pozostali lordowie przystaną na tę propozycję.

Proszę zatem, aby zjawił się lord na Wyspie Wight czternastego października po godzinie dwudziestej. Służba Thorness Manor na pewno wskaże lordowi drogę do gabinetu lorda Lestrange’a, gdzie odbędzie się spotkanie. Może się również lord spodziewać, że w dniu jutrzejszym do Beeston Castle zostanie doręczony świstoklik, który umożliwi podróż na Wyspę Wight i z powrotem.

Jestem przekonany, że zbliżające się spotkanie będzie owocne, a tymczasem życzę lordowi dużo zdrowia i załączam wyrazy szacunku. lord Amadeus Crouch
Amadeus Crouch
Zawód : znawca prawa, dyplomata, poliglota po godzinach
Wiek : 40
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony

I had a taste for you, once

OPCM : 5
UROKI : 9
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 16
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6411-amadeus-crouch https://www.morsmordre.net/t6576-romulus https://www.morsmordre.net/t6440-pan-dyplomata https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t6577-skrytka-bankowa-nr-1610#167556 https://www.morsmordre.net/t6575-amadeus-crouch#167554
Re: Hyperion [odnośnik]13.03.19 12:45
Przeczytaj
Magnusie,w Londynie jest miejsce, które boryka się z magicznymi problemami. Pewnie słyszałeś o dziwach, jakie mają miejsce w palarni. Musimy je odwiedzić. Źródła anomalii znikają, nie tylko my się nimi zajmujemy. Nasi wrogowie doskonale wiedzą, jak z tego korzystać, nie dajmy im kolejnych szans na zdobycie przewagi.
Jutro po zmierzchu przed budynkiem. Nie spóźnij się.
Mulciberpan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Tańcz na me skinienie, rozświetl czernię nocy, rozgoń mroczne cienie, oświetl drogi kręte, ciemne skrzyżowania, a pobocza wyrwij z nocy panowania.
OPCM : 40
UROKI : 25
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 60
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Jasnowidz
Hyperion - Page 5 BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Hyperion [odnośnik]29.03.19 19:11
PrzeczytajNaczelnik Tower of London
Szanowny lordzie Rowle,niezmiernie przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Jeśli to rzeczywiście nieporozumienie to jestem pewien, że sprawa szybko zostanie wyjaśniona, a lorda "przyjaciółka" zwolniona z aresztu. Patrol egzekucyjny składa się z dobrze wyszkolonych, sumiennych i skrupulatnych pracowników. Jestem pewien, że szybko i sprawnie zbiorą zeznania od oskarżonej. Po dopełnieniu wszystkich formalności, co nie powinno potrwać więcej niż trzy dni, zostanie niezwłocznie wypuszczona do domu.

Zrobię co w mojej mocy, by sprawa nie została nagłośniona, a wieści o tym przykrym incydencie nie dotarły do nieporządanych uszu. Niestety, nie mogę aktualnie przyjrzeć się sprawie, pochłaniają mnie sprawy związane z poszukiwaniem nowych środków na kolejne szkolenia dla naszej kadry. Mniemam, iż rozumie lord, jak ważna jest dbałość o poszerzanie wiedzy i umiejętności policji. Czasy są niebezpieczne, wymagają odpowiednich nakładów. Gdyby sir zechciał nas wspomóc małym datkiem mógłbym poświęcić ten czas, by zapoznać się z tematem i wypuścić panią Vablatsky do domu, skoro to rzeczywiście nieporozumienie.

Pozwoliłem sobie przy okazji tego listu odesłać portfel i fotografię, które zostały u oficera podczas lorda ostatniej wizyty w naszych skromnych progach. Mam nadzieję, że nasza współpraca utrzyma się na dotychczasowym poziomie. Rzeczywiście byłoby szkoda, burzyć budowane latami zaufanie takim incydentem.


Z wyrazami szacunku,
Edward Stephen Murphy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Hyperion - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Hyperion [odnośnik]02.04.19 22:42
PrzeczytajNaczelnik Tower of London
Szanowny lordzie Rowle,rzeczywiście, lordzie Rowle, jestem rozważny i odpowiedzialny i właśnie dlatego staram się dbać o interesy swoje i moich ludzi jak najlepiej. Być może rzeczywiście mylnie zrozumiałem powagę sytuacji, ale rozwiał lord moje wszelakie wątpliwości na ten temat. Myślę, że się nie zrozumieliśmy.

Pani Vablatsky została już zwolniona do domu, zająłem się tą sprawą osobiście, upewniając się, że jej stan nie uległ zmianie odkąd do nas trafiła. Będę wdzięczny za wsparcie dla służby więziennej. Cele czekają na plugawych czarodziejów i prawdziwych wrogów, nie bezbronne niewiasty.

Z wyrazami szacunku,
Edward Stephen Murphy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Hyperion - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Hyperion [odnośnik]13.04.19 12:49
Przeczytaj 03.11
Magnusie, chciałabym poprosić Cię o przysługę. Weszłam ostatnio w posiadanie niezwkle interesującego przedmiotu - czegoś wyjątkowego, o równie niebanalnej historii. Zapewne posiada on jeszcze nie odkrytą moc, a zanim udam się do jakiegoś łowcy artefaktów, chciałabym poznać historię zdobytej przeze mnie łuski. Myślę, że ze względu na swe doświadczenie i profesję jesteś najlepszym źródłem dawnych opowieści, legend i mitów.
To dość wrażliwy temat, dlatego wolałabym wysłuchać Cię osobiście. Wskaż dzień i  miejsce, a stawię się niezawodnie. Byłaby to też okazja, bym mogła pogratulować Ci męskiego dziedzica.

D.
there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Hyperion [odnośnik]14.04.19 12:00
Przeczytaj 03.11
Magnusie, nie tyle enigmatyczna, co ostrożna - mimo wszystko nie ufam całkowicie sowom jako środkowi komunikacji. Lepiej napisać mniej niż więcej, a milczenie jest złotem, czyż nie? Spotkam się zarówno ze znawcą magicznych stworzeń jak i z specjalistą z szeroką wiedzą na temat morza, najpierw jednak chciałabym upewnić się, że o czymś takim nie opowiadano w legendach, mitach lub w jakichś najnowszych periodykach dotyczących naszych relacji z rasą trytonów. Tak, to, o co chciałabym Cię spytać, na pewno ma związek z przeszłością, z historią, w której jesteś tak biegły.

Wolałabym spotkać się w karczmie Pod Mantykorą - możemy się tam umówić pod koniec przyszłego tygodnia.

D.
there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Hyperion [odnośnik]14.04.19 14:45
Przeczytaj Jade Sykes
Magnusie,Nieformaly wstęp Twojego listu odczytuję jako zachętę do porzucenia taktownych form po obu stronach. Liczę jednak, że ta spoufałość oraz swoboda kierowane są w istocie wygodą i chęcią zaoszczędzenia na tuszu, nie zaś próbą przepchnięcia cienkiej linii rozgraniczającej pracę od koleżeńskiej przysługi.

O ile dobrze pamiętam, Twoja erudycja służy czytelnikom Walczącego Maga, dziwi mnie zatem tak niekorzystny dobór słów. Wykorzystanie mnie, bez względu na ilość galeonów, która spłynie do mojej skrytki, nie jest usługą, którą mogę Ci zaoferować. Pewna jestem za to, że w takim przypadku ze spokojem możesz poszukiwać talentów w Wenus.
Jeśli jednak jesteś gotowy zapłacić wysoką cenę za moje wsparcie, udzielenie pomocy, czy dokonanie niemożliwego, jestem otwarta na współpracę.
Jade Sykes
What I create is chaos
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw, paserka
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Her attitude kinda savage
but her heart is gold
OPCM : 20
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t7340-dziewczyna-z-tatuazem#200443 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273
Re: Hyperion [odnośnik]14.04.19 19:14
Przeczytaj Jade Sykes
Magnusie,Przyjaciel w liście zapieczętowanym herbem rodu z Cheshire brzmi jak obietnica bez pokrycia. Nie przypuszczałam, że lordowie z Farndon nawiązują bliskie relacje z kimkolwiek, poza członkami ich rodu.

Możesz jednak spać spokojnie - nie odczytałam tego listu jako zachęty.

Możesz też nosić lordowskie insygnia i podcierać się złotem, ale nie dam się zwieść tej grze słów. Jeśli oczekujesz mojej pomocy - a doskonale wiesz, na co mnie stać - to ja będę dyktować warunki współpracy. Nie narzekam ani na brak pieniędzy, ani na brak zleceń.

Spotkajmy się w Pubie pod Roztańczonym Czartem. Jutro wieczorem.
Jade Sykes
What I create is chaos
Jade Sykes
Zawód : łamaczka klątw, paserka
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Her attitude kinda savage
but her heart is gold
OPCM : 20
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t7327-jade-sykes https://www.morsmordre.net/t7337-carnelian#200427 https://www.morsmordre.net/t7340-dziewczyna-z-tatuazem#200443 https://www.morsmordre.net/f266-lancashire-abbeystead-peregrine-hill https://www.morsmordre.net/t7338-skrytka-bankowa-nr-1785#200430 https://www.morsmordre.net/t8674-jade-sykes#256273
Re: Hyperion [odnośnik]21.05.19 17:43
Przeczytaj V.Dolohov
Lordzie Rowle,zgodnie z zapowiedziami i ustaleniami wyniesionymi z naszego zebrania poczyniłem pierwsze kroki zmierzające do realizacji próby wyburzenia problemu. By jednak pójść dalej potrzebuję bardziej szczegółowych informacji dotyczących konstrukcji Azkabanu i każdej innej dotyczącej samej warowni. Wierzę, lordzie Rowle, że odpowiedzi, których potrzebuję mogą znajdować się w rodowej bibliotece lorda. Pomoc w tym zakresie może okazać się nieoceniona i kluczowa dla dalszych postępów. Chciałbym prosić loda o poświęcenie czasu tej sprawie V. Dolohov


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Hyperion - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Hyperion [odnośnik]25.06.19 22:56
Przeczytaj Dorian Avery
Lordzie Rowle, Ostatnie nasze spotkanie, miało miejsce w dużo szerszym gronie i nie zdążyłem właściwie się przywitać, ani tym bardziej oznajmić wcześniej swego powrotu. Mimo to liczę, że nie będzie mi to poczytane, jako uchybienie, tym bardziej, że chciałbym poprosić cię o towarzystwo w pewnej sprawie, która powierzono w moje ręce przez naszych przyjaciół. Zadanie, które ma przypieczętować, bądź też przekreślić moje zaangażowanie w najważniejszą ze spraw.
Czy mogę liczyć, na Twoja, Lordzie Rowle obecność? Rozumiem doskonale, że obowiązki składane na Twoich barkach mogą przekreślić moją prośbę, ale pozostawiam decyzję na twoich rękach.
Nie mogę zdradzać szczegółów listownie, ale poruszać będziemy się po najmniej bezpiecznych rejonach Londynu. Warto zaopatrzyć się w użyteczne akcesoria i jeśli się uda, wybierzemy się na nocne łowy.

Z uszanowaniem,
Dorian Avery
Dorian Avery
Zawód : Łowca magicznych stworzeń
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
And he'll brace for battle in the night
He'll fight because he knows he cannot hide
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 14
ZWINNOŚĆ : 10/40
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t6775-dorian-avery#200339 https://www.morsmordre.net/t7352-anskari https://www.morsmordre.net/t7354-lowca#200811 https://www.morsmordre.net/f230-shropshire-ludlow-castle https://www.morsmordre.net/t7353-skrytka-bankowa-1704#200792 https://www.morsmordre.net/t7351-dorian-avery#200786
Re: Hyperion [odnośnik]16.07.19 20:06
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie Rowle,   Z największą przyjemnością zapraszam na zimowy bal, który odbędzie się zgodnie z tradycją w Hampton Court - zdradzę jednak, że będzie to wydarzenie wyjątkowe, które zapadnie w pamięć na długie lata! Bal maskowy, kochany Magnusie: spodziewałbyś się tego? Jestem pewna, że Ci się spodoba: czyż pisarze nie nakładają na swą twarz wielu różnych masek?

Ponowne spotkanie z Tobą będzie prawdziwą przyjemnością, nie mogę się też doczekać, aż ujrzę na parkiecie słodką Moirę - o ile, rzecz jasna, dojdzie do siebie do tego czasu. Wieść o narodzinach pierworodnego syna napełniła mnie czystą rozkoszą, tak długo czekałeś na prawowitego potomka. Wierzę, że mały Faerghas będzie rósł zdrowy oraz że wychowanie Rowle'ów uczyni z niego silnego i mądrego czarodzieja, który pójdzie w ślady swego dziadka. Jeśli zaś Moira nie będzie mogła się zjawić, na pewno z chęcią potowarzyszy Ci jakaś urodziwa kuzynka lub ciocia: nie ma to jak rodzina, prawda?

Z niecierpliwością oczekuję Twojego pojawienia się
Adelaide Nott

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Hyperion - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Hyperion [odnośnik]28.07.19 20:58
Przeczytaj 29 grudnia
Magnusie, nie wiem czy dotarłeś na spotkanie w Szkocji. Powinieneś jednak wiedzieć, że ja owszem. Na miejscu zaś czekała na mnie Bones, szefowa biura aurorów. Mój niestety krótki pojedynek z nią zakończył się w możliwy do przewidzenia wynik. Nie piszę jednak, by się pożalić. O moim powrocie na Wyspy wiedziało bardzo niewiele osób i żadna by nie zdradziła. Istnieje ryzyko, że tak naprawdę czekała na Ciebie. Spróbuję się dowiedzieć, czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby aurorzy mnie śledzili albo z innego powodu pilnowali miejsca naszego spotkania, radzę Ci zrobić to samo. Jeśli bowiem nie chodziło o mnie, następnym razem możesz mieć mniej szczęścia z unikaniem Tower. I. M.
Ignotus Mulciber
Zawód : pośrednik nielegalnych transakcji
Wiek : 51
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
You’ll find my crown on the head of a creature
And my name on the lips of the dead
OPCM : 14
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 35
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej
pozdrawiam i wielbię mój wiek, mego stwórcę i mistrza
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1112-ignotus-mulciber https://www.morsmordre.net/t1438-listy-ignacego-vitkowskiego#12506 https://www.morsmordre.net/t1377-ignasiowo-vitkowe#10929 https://www.morsmordre.net/f272-smiertelny-nokturn-34-2 https://www.morsmordre.net/t4270-skrytka-bankowa-nr-324 https://www.morsmordre.net/t4143-ignotus-mulciber#82512
Re: Hyperion [odnośnik]08.09.19 20:47
A.R. Black 6 I 1957
Magnusie, Brak Twojej obecności na ostatnim spotkaniu nie pozostał niezauważony. Nie wiem, jakie miałeś powody, żeby nie przybyć w wyznaczonym terminie, jednak polecono mi przypomnieć Ci, że teraz najważniejsze dla wszystkich powinno być tylko wypełnianie woli naszego Pana. Wierzę, że o tym nie zapomniałeś, zwłaszcza że jesteś dłużej w tym zacnym gronie ode mnie i w wielu sprawach pozostajesz lepiej poinformowany.

Piszę nie bez powodu. Potrzebne są nam informacje, które możesz posiadać. Świat mediów nie jest Ci obcy, więc być może miałeś okazję zapoznać w przeszłości dziennikarzy lud redaktorów Proroka Codziennego. Czy posiadasz o nich jakieś istotne informacje i wiesz jak w nich uderzyć? Zaczęli się kryć, lecz nie zaprzestali swojej działalności, teraz już nielegalnej. Walczący Mag odgrywa teraz ogromną rolę w kształtowaniu opinii czarodziejskiego społeczeństwa. Gazeta dobrze wypełnia swoje zadanie, jednak powinna raz jeszcze uderzyć w przeciwników Ministra, przede wszystkim w Wizengamot, który nadal blokuje istotne zmiany i chroni Biuro Aurorów.

Proszę Cię o jak najszybszy odzew. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nasze grono nie powinno się już uszczuplać. Po prostu rozwiej wątpliwości wszystkich i przypomnij o swojej przynależności do słusznej sprawy. W innych okolicznościach Twoja nieobecność nie kłułaby w oczy nikogo, lecz teraz wisi nad nami Jego gniew. Alphard
Alphard Black
Zawód : specjalista ds. stosunków hiszpańsko-brytyjskich w Departamencie MWC
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
step between the having it all
and giving it up
OPCM : 27
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 30
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5607-alphard-black https://www.morsmordre.net/t5622-tezeusz#131593 https://www.morsmordre.net/t5621-black-hole-in-your-soul https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t5636-skrytka-bankowa-nr-1378 https://www.morsmordre.net/t5637-a-r-black

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Hyperion
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach