Wydarzenia


Ekipa forum
Rycerze Walpurgii
AutorWiadomość
Rycerze Walpurgii [odnośnik]28.04.15 21:47
Rycerze Walpurgii

Choć przez większość nauczycieli – z wyjątkiem Albusa Dumbledore'a – Tom Riddle uważany był za czarującego i niezwykle uprzejmego młodego człowieka i pilnego ucznia, przed rówieśnikami często zdradzał swoje poglądy. Podobnie jak inni członkowie Slytherinu, w większości potomkowie czystokrwistych rodzin, gardził czarodziejami słabszej krwi. Z biegiem lat uczniowie, którzy mieli z nim do czynienia, mogli się przekonać, że Tom Riddle był kimś szczególnym. Wybitnym czarodziejem, którego talentowi nie dorównywał żaden inny chodzący podówczas do szkoły Ślizgon, Krukon, Puchon ani Gryfon. Nic dziwnego, że tak łatwo przyszło mu zdobywanie zwolenników już w latach szkolnych. Wkrótce zaczęli nazywać się Rycerzami Walpurgii. Pierwszym dokonaniem Toma było otwarcie Komnaty Tajemnic i napuszczenie na dziewczynę mugolskiego pochodzenie bazyliszka. Choć obwiniono o to mieszańca, Rubeusa Hagrida, najbliżsi Tomowi wiedzieli, że to jego mroczne moce były winny tym okrutnym zdarzeniom. Wielu Rycerzy okazało się wówczas tchórzami –  i mimo zapewnień, że wciąż są jednością, zapadli się pod ziemię, gdy tylko ukończyli szkołę.

Po opuszczeniu murów Hogwartu Tom na kilka lat zapadł się pod ziemię, a gdy powrócił w 1955 r., odszukał dawnych przyjaciół, którzy przyciągnęli ku niemu kolejnych zwolenników. Mamił ich obietnicami władzy i potęgi, zapewniał, że na przeszkodzie wszystkiemu stoi niemagiczny świat. Z każdym rozmawiał inaczej, u każdego poszukiwał innego słabego punktu. Jedni pragnęli władzy, inni protekcji, jeszcze inni stali przy nim, wierząc w ideę pozostawania w wiecznej czystości krwi. Wydarzenia z Hogwartu, z czasów otwarcia Komnaty Tajemnic, zapewniły jego najżarliwszych zwolenników o doskonałym pochodzeniu samego Riddle'a.

Od szkoły, aż po dzień dzisiejszy, zmieniał się cały czas. Stawał się coraz mniej rozmowny, coraz bardziej wycofany. Coś było nie tak z jego ciałem – stało się szczuplejsze, wątlejsze, jakby podupadł na zdrowiu. Potęga jego magii była jednak wciąż niezrównana, a nawet – rosła z każdym kolejnym dniem. Przekazywał jej część Rycerzom, na spotkaniach częstokroć przedstawiając im tajniki czarnej magii; wspólnie zatracali się w jej arkanach. Z czasem... zaczynał przerażać.

Zaczęto nazywać go Czarnym Panem, Lordem Voldemortem, choć dziś nikt nie jest w stanie wskazać, czy wpierw to on sam tak nazwał siebie, czy to jego wierni wyznawcy ochrzcili go podobnym mianem. A on - wyselekcjonował ze swoich rycerzy kilkoro najwierniejszych, którzy złożyli mu przysięgę wieczystą służby, a którym on w zamian ofiarował tatuaże nazywane Mrocznymi Znakami oraz maski, które pomogą im ukryć tożsamość. To oni - mieli mu służyć najwierniej. Śmierciożercy.

Rekrutacja
Do Rycerzy Walpurgii można dołączyć - jako sojusznik - w historii karty postaci lub już fabularnie. Rekrutacji może dokonać dowolna postać z zieloną rangą. Postać posiada rangę sojusznika dopóty, dopóki Śmierciożercy nie wyrażą zgody na dalsze wtajemniczenie postaci. Sojusznik Rycerzy Walpurgii to osoba wspierająca organizację, zgadzająca się z jej przekonaniami i wspomagająca ją bez konieczności narażania życia i zdrowia, tzw. przyjaciel organizacji. Jeśli sojusznik aspiruje do wyższej pozycji, powinien wykazać się aktywnością, zaangażowaniem w sprawy organizacji i własną inicjatywą. Do pomocy w tych sprawach zobowiązana jest osoba rekrutująca, która staje się niejako mentorem sojusznika - zdradza mu to, co musi wiedzieć, pomaga, służy radą i wspiera w razie potrzeby. Sojusznik raz w miesiącu fabularnym może zwrócić się do Śmierciożerców z prośbą o wyznaczenie zadania, które wykaże jego zaangażowanie.

Sojusznicy Rycerzy Walpurgii znają podstawowe informacje o organizacji — czym się zajmuje, co ma na celu, kto jej przewodzi. Może reprezentować Rycerzy Walpurgii, wspierać ich umiejętnościami, przedmiotami, znajomościami, prowadzić badania z ramienia Rycerzy, poznać tożsamość wszystkich wrogów, a także hierarchię oraz personalia Śmierciożerców. Wyłącznie fabularnie poprzez rozegranie odpowiednich wątków sojusznicy mogą poznać personalia pozostałych Rycerzy, zaznajomić się z historią wydarzeń, a także siecią dalszych powiązań, jeśli zostaną obdarzeni dostatecznym zaufaniem.

Aby zachować kolor organizacji, należy wykazywać stałą aktywność.

Śmierciożercy
Śmierciożercą można stać się wyłącznie fabularnie - w tym celu należy spełnić następujące warunki: posiadać co najmniej 20 punktów statystyki czarnej magii, ukończyć pomyślnie wydarzenie organizacji, otrzymać pozytywną opinię prowadzącego Mistrza Gry i przystąpić do próby. Polega ona na napisaniu wyczerpującego temat opowiadania, w którym będzie pokazane, jak postać zdobywa trzy artefakty: czaszkę własnoręcznie zamordowanego mugola, krew własnoręcznie zamordowanego czarodzieja oraz krew własnoręcznie zamordowanego jednorożca. Następnie, po umieszczeniu opowiadania na forum, link wraz ze zgłoszeniem należy wysłać mistrzowi gry.

Z przystąpieniem do elitarnej formacji wiąże się przysięga wieczysta służby (w razie zdrady - postać zginie), otrzymanie mrocznego znaku i śmierciożerczej maski. Śmierciożercy mają obowiązek brać udział w wydarzeniach zagrażających zdrowiu i życiu postaci.

Śmierciożercy stanowią dowództwo wojenne, podczas gdy Rycerze - są żołnierzami, szpiegami i sprzymierzeńcami obdarzonymi największym zaufaniem. Oprócz tego wśród zwolenników Rycerzy Walpurgii znajdują się też ich sojusznicy, którzy o samej organizacji nie wiedzą wiele, ale wspierają jej idee.

Tom Riddle a Czarny Pan i Gauntowie
Tożsamość Czarnego Pana (imię i nazwisko) znane są wyłącznie tym, którzy byli u jego boku, nim miano Czarnego Pana do niego przylgnęło (postaci, które zgodnie ze swoją kartą postaci trwały u jego boku już w szkole (tj. znały go w szkole i dołączyły w późniejszym czasie do rycerzy) lub postaci, które fabularnie były obecne na wydarzeniach z udziałem mistrza gry w momencie, kiedy Czarny Pan nie był jeszcze nazywany Czarnym Panem.

Czarny Pan zdradził swoją tożsamość jako potomka Gaunta rycerzom podczas jednego z wydarzeń, a następnie potwierdził ją publicznie na wystąpieniu w Stonehenge.

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 23.07.21 12:45, w całości zmieniany 2 razy
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rycerze Walpurgii Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Rycerze Walpurgii [odnośnik]14.08.16 1:14
Biegłości Rycerzy Walpurgii

Biegłości ugrupowań można zdobywać wyłącznie fabularnie. Mistrz gry przydziela je na podstawie aktywności, zaangażowania oraz działań konkretnych postaci. Punkty są przyznawane uznaniowo. Postać może utracić punkty organizacji tą samą drogą - poprzez niedopilnowanie swoich obowiązków.

Punkty biegłości organizacji podwyższają poziom odporności psychicznej postaci i mogą służyć do wykupywania dodatkowych zdolności z drzewka zdolności Rycerzy Walpurgii.

Zmienić rozdanie swoich punktów postać może przy pomocy karty zmiany. Nadto, po zakończeniu każdego okresu aż do momentu zakończenia rozliczeń, postać może wyjąć ze swojego drzewka do 3 punktów, modyfikując swoje zdolności. Nie może jednak wyjąć w ten sposób punktów z otwartych filarów.

Zdolności postaci są indywidualne, co za tym idzie, pozostają znane wyłącznie danej postaci oraz mistrzowi gry. Ich rozwój należy przesłać dowolnemu mistrzowi gry drogą prywatnej wiadomości. Rozwój każdej zdolności należy uargumentować, odnosząc się do jej opisu, sensu, a także własnej rozgrywki podpartej odpowiednimi odnośnikami.

Poziomy biegłości

Ilość punktówPoziom biegłości
3I
9II
18III
30IV
45V

Wzmocnienia
Wzmocnienia oznaczają specjalizację postaci w rzucaniu konkretnego zaklęcia, warzenia konkretnego eliksiru, w umiejętności, nakładaniu konkretnej klątwy lub w rzemieślniczym wytwarzaniu konkretnego przedmiotu. Mogą przykładowo:

• Podwyższyć obrażenia zadawane przez konkretne zaklęcie (eliksir, etc.) o 5
• Przedłużyć trwanie danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 1 turę.
• Zwiększyć zasięg danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 1.
• Obniżyć ST danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 5.
• Podwyższyć ST przełamania danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 5.
• Obniżyć ST konkretnego zaklęcia wykorzystywanego niewerbalnie o 5.
• Obniżyć ST zaklęcia protego (lub jego odmian) o 5 przeciwko konkretnemu zaklęciu (nie jest możliwe obniżenie ST zaklęcia protego ogólnie).

Powyższy katalog nie jest katalogiem zamkniętym: można sugerować własne rozwiązania, oparte na konkretnych zaklęciach (eliksirach, etc.) o podobnej ingerencji i wartości, co powyżej. Podobne propozycje należy przesyłać drogą prywatną do dowolnego mistrza gry.

Każdy rodzaj wzmocnienia może zostać wykorzystany raz względem jednego zaklęcia, ale jedno zaklęcie może zostać wzmocnione na więcej niż jeden sposób.

Aby wzmocnić daną umiejętność postaci (rzucenia konkretnego zaklęcia, uwarzenia konkretnego eliksiru, etc.) należy ją wcześniej skutecznie wykorzystać fabularnie przynajmniej parę razy, w tym przynajmniej raz w wątku, w którym bierze udział mistrz gry lub który znajduje się pod opieką mistrza gry (nie dotyczy rzemiosła ani eliksirów). Nie są brane pod uwagę wątki, w których postać wykonuje daną czynność bezmyślnie, większą wagę posiadać będą miały wątki o realnych konsekwencjach lub rzeczywiście skupione na racjonalnej nauce (następuje subiektywna ocena mistrza gry, trudniejsze czynności będą wymagały więcej).

Wzmocnienia mogą zostać zmienione w toku rozwoju postaci. W celu ustalenia wzmocnień należy kontaktować się prywatnie z mistrzami gry.
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 23.07.21 12:45, w całości zmieniany 8 razy
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rycerze Walpurgii Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Rycerze Walpurgii [odnośnik]19.08.17 16:05
Rycerze Walpurgii i sojusznicy
RycerzePkt
Poziom V
Tristan Rosier, Śmierciożerca59
Ramsey Mulciber, Śmierciożerca54
Deirdre Mericourt, Śmierciożerca48
Drew Macnair, Śmierciożerca46
Poziom IV
--
Poziom III
Mathieu Rosier23
Zachary Shafiq19
Elvira Multon19
Poziom II
Cassandra Vablatsky16
Primrose Burke13
Cornelius Sallow11
Xavier Burke11
Poziom I
Manannan Travers8
Tatiana Dolohov7
Evandra Rosier7
Valerie Sallow6
Irina Macnair5
Maria Multon3
Imogen Travers3

Brak poziomu
Rigel Black (2), Belvina Blythe (1), Timothee Lestrange (1), Vergil Zabini (2), Heather Moribund (2), Igor Karkaroff (2), Varya Mulciber (2), Victor Vale (1), Wendelina Selwyn (1), Melisande Travers (1), Kenneth Fernsby (1)


Nieaktywni
nieaktywni:
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 28.02.22 12:42, w całości zmieniany 27 razy
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rycerze Walpurgii Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Rycerze Walpurgii [odnośnik]18.12.17 23:02
Historia
Wydarzenia
[09.11.15] Spotkanie, 1 PB: Deimos Carrow, Samael Avery, Caesar Lestrange, Tristan Rosier, Alfred Parkinson.

[03.06.16] Poszukiwania księgi, 3 PB: Crispin Russell, Ignotus Mulciber, Lorne Bulstrode, Nicholas Nott, Perseus Avery, Ramsey Mulciber, Tristan Rosier, Samael Avery, Samantha Weasley.

[16.08.16] Spotkanie, 1 PB: Casssius Nott, Crispin Russell, Ignotus Mulciber, Morgoth Yaxley, Nicholas Nott, Perseus Avery, Ramsey Mulciber, Samael Avery, Tristan Rosier, Deirdre Tsagairt.

[25.05.17] Niezapowiedziane wizyty, 3 PB: Alisa Mulciber, Appolinare Sauveterre, Craig Burke, Deirdre Tsagairt, Ignotus Mulciber, Marianna Goshawk, Morgoth Yaxley, Perseus Avery, Ramsey Mulciber, Samantha Weasley, Tristan Rosier.

[10.02.18] Nie kraty tworzą więzienie, 3 PB (badacze): Valerij Dolohov.
3 PB: Magnus Rowle, Drew Macnair.
2 PB: Apolinaire Sauvaterre, Cyneric Yaxley, Antonia Borgin.

[01.03.18] Nie kraty tworzą więzienie, 3 PB: Percival Nott.
2PB: Marianna Goshawk, Rhysand Crouch.

[13.05.18] Podsumowanie napraw anomalii (maj/czerwiec): Tristan Rosier (1PB), Deirdre Tsagairt (1PB), Ramsey Mulciber (1PB), Ignotus Mulciber (1PB), Apollinare Sauveterre (1PB), Drew Macnair (1PB).

[14.05.18] Nie kraty tworzą więzienie, 3 PB: Tristan Rosier, Ramsey Mulciber, Ignotus Mulciber, Deirdre Tsagairt, Morgoth Yaxley, Craig Burke, Sigrun Rookwood, Cadan Goyle.

[06.06.18] Nie kraty tworzą więzienie, leczenie postaci po evencie, 3 PB: Lupus Black, Cassandra Vablatsky.

[27.07.18] Odbudowa Białej Wwerny, 1 PB: Sigrun Rookwood, Ramsey Mulciber, Morgoth Yaxley, Magnus Rowle, Drew Macnair, Cyneric Yaxley, Deirdre Tsagarit, Ignotus Mulciber, Tristan Rosier, Cadan Goyle, Edgar Burke, Marianna Goshawk, Eir Goyle, Caelan Goyle, Thomas Vane, Lyanna Zabini, Quentin Burke, Lupus Black, Salazar Travers.

[12.10.18] Kryzys majowy: Cassandra Vablatsky (3 PB), Lupus Black (3 PB), Quentin Burke (3 PB), Valerij Dolohov (2 PB).

[15.10.18] Podsumowanie napraw anomalii (lipiec/sierpień), 1 PB: Deirdre Tsagairt, Ramsey Mulciber, Tristan Rosier, Magnus Rowle, Sigrun Rookwood, Drew Macnair, Edgar Burke, Apollinare Sauveterre, Lyanna Zabini, Cassandra Vablatsky, Caelan Goyle.

[14.03.19] Podsumowanie napraw anomalii (wrzesień/październik), 1 PB: Deirdre Mericourt, Ramsey Mulciber, Tristan Rosier, Magnus Rowle, Sigrun Rookwood, Drew Macnair, Lyanna Zabini, Caelan Goyle, Morgoth Yaxley, Arthyen Yaxley, Alphard Black, Ignotus Mulciber, Quentin Burke, Craig Burke, Cadan Goyle.

[16.07.19] Podsumowanie napraw anomalii (listopad/grudzień), 1 PB: Alphard Black, Cassandra Vablatsky, Craig Burke, Dorian Avery, Edgar Burke, Lyanna Zabini, Morgoth Yaxley, Eddard Nott, Zachary Shafiq, Magnus Rowle, Sigrun Rookwood, Drew Macnair.

[29.07.20] Spokojnie jak na wojnie: Caelan Goyle (2 PB), Calder Borgin (2 PB), Drew Macnair (2 PB), Ramsey Mulciber (2 PB), Sigrun Rookwood (2 PB), Tristan Rosier (2 PB), Zachary Shafiq (2 PB), Alphard Black (1 PB), Cassandra Vablatsky (1 PB), Claude Cunningham (1 PB), Deirdre Mericourt (1 PB), Edgar Burke (1 PB), Lyanna Zabini (1 PB), Mathieu Rosier (1 PB).

[26.12.20] Wszyscy jesteśmy szaleni: Caelan Goyle (3 PB), Cillian Macnair (3 PB), Craig Burke (3 PB), Claude Cunningham(3 PB), Deirdre Mericourt (3 PB), Drew Macnair (3 PB), Edgar Burke (3 PB), Elvira Multon (3 PB), Francis Lestrange (3 PB), Hella Borgin (3 PB), Lyanna Zabini (3 PB), Mathieu Rosier (3 PB), Ramsey Mulciber (3 PB), Sigrun Rookwood (3 PB), Tristan Rosier (3 PB), Zachary Shafiq (3 PB).

[14.01.21] Spokojnie jak na wojnie II: Caelan Goyle (2), Deirdre Mericourt (2), Drew Macnair (2), Friedrich Schmidt (2), Ramsey Mulciber (2), Sigrun Rookwood (2), Tristan Rosier (2), Zachary Shafiq (2), Cassandra Vablatsky (1), Calder Borgin (1), Craig Burkę (1), Edgar Burkę (1), Elvira Multon (1), Mathieu Rosier (1).

[23.07.21] Archiwizacja PB za próbę Rycerza - Deirdre Mericourt, Drew Macnair, Ignotus Mulciber, Magnus Rowle, Morgoth Yaxley, Perseus Avery, Ramsey Mulciber, Sigrun Rookwood, Tristan Rosier.

[23.07.21] Archiwizacja PB za misje poboczne: Antonia Borgin - 4, Belvina Blythe - (-1), Cassius Nott - 2, Caelan Golye - 6, Cassandra Vablatsky - 1, Claude Cunningham - 1, Cillian Macnair - 1, Craig Burke - 7, Deirdre Mericourt - 8, Drew Macnair - 7, Edgar Burke - 6, Elvira Multon - 1, Friedrich Schmidt - 1, Irina Macnair - 1, Hesperos Crouch - 1, Hella Borgin - (-1), Ignotus Mulciber - 3, Luke Larson - 2, Lyanna Zabini - 5, Mathieu Rosier - 3, Melisande Rosier - (-1), Ramsey Mulciber - 10, Sigrun Rookwood - 6, Tristan Rosier - 10, Wendelina Selwyn - 1, Zachary Shafiq - 4.

[23.07.21] Archiwizacja PB za badania na rzecz organizacji: Barwianka; 2 PB: Cassandra Vablatsky.

[23.07.21] Archiwizacja PB Śmierciożerców: Deirdre Mericourt - 8, Drew Macnair - 6, Ramsey Mulciber - 8, Sigrun Rookwood - 6, Tristan Rosier - 10.

[23.07.21] Spokojnie jak na wojnie III: Mathieu Rosier (4), Tristan Rosier (4), Rita Runcorn (3), Xavier Burke (3), Sigrun Rookwood (3), Elvira Multon (3), Maghnus Bulstrode (3), Drew Macnair (3), Cillian Macnair (3), Craig Burke (2), Edgar Burke (2), Friedrich Schmidt (2), Primrose Burke (2), Cornelius Sallow (2), Deirdre Mericourt (2), Evandra Rosier (2), Irina Macnair (2), Hannibal Rookwood (2), Ramsey Mulciber (1), Zachary Shafiq (1), Augustus Rookwood (1), Zlata Raskolnikova (1), Tatiana Dolohov (1), Aquila Black (1), Cressida Fawley (1), Calder Borgin (1), Perseus Black (1), Kostya Kalashnikov (1), Vivienne Bulstrode (1), Cygnus Black (1), Belvina Blythe (1), Wren Chang (1)

[20.02.22]Pan na włościach: Drew Macnair (3), Elvira Multon (3), Manannan Travers (3), Tristan Rosier (3), Xavier Burke (3), Cillian Macnair (2), Cornelius Sallow (2), Deirdre Mericourt (2), Mathieu Rosier (2), Ramsey Mulciber (2), Rita Runcorn,(2), Zachary Shafiq (2), Edgar Burke (1), Edward Parkinson (1), Primrose Burke (1), Revna Bagman (1), Rigel Black (1), Tatiana Dolohov (1), Wren Chang (1)

[20.02.22]Spokojnie jak na wojnie IV: Cornelius Sallow (3), Deirdre Mericourt (3), Drew Macnair (3), Elvira Multon (3), Evandra Rosier (3), Maghnus Bulstrode (3), Mathieu Rosier (3), Primrose Burke (3), Ramsey Mulciber (3), Rita Runcorn (3), Septimus Vanity (3), Tatiana Dolohov (3), Tristan Rosier (3), Xavier Burke (3), Zachary Shafiq (3), Amelia Eberhart (2),Manannan Travers (2),Sigrun Rookwood (2),Belvina Blythe (1), Cillian Macnair (1), Craig Burke (1),Fantine Rosier (1), Melisande Travers (1), Perseus Black (1), Rigel Black (1), Valerie Vanity (1), Wren Chang (1),

[21.03.23] Spokojnie jak na wojnie V: Cornelius Sallow (3), Deirdre Mericourt (3), Drew Macnair (3), Elvira Multon (3), Ramsey Mulciber (3), Tristan Rosier (3), Valerie Sallow (3), Manannan Travers (2), Primrose Burke (2), Tatiana Dolohov (2), Cassandra Vablatsky (1), Edgar Burke (1), Evandra Rosier (1), Maria Multon (1), Mathieu Rosier (1), Odetta Parkinson (1), Timothee Lestrange (1), Vergil Zabini (1), Zachary Shafiq (1)

[23.11.23]Spokojnie jak na wojnie VI: Primrose Burkę (4), Drew Macnair(3), Imogen Travers (3), Ramsey Mulciber (3), Deirdre Mericourt (2), Igor Karkaroff (2), Irina Macnair (2), Mathieu Rosier (2), Melisande Travers  (2), Valerie Sallow (2), Varya Mulciber (2), Xavier Burke (2), Cassandra Vablatsky (1), Cornelius Sallow (1), Evandra Rosier (1), Kenneth Fernsby (1), Manannan Travers (1), Maria Multon (1), Odetta Parkinson (1),Tristan Rosier (1), Vergil Zabini (1), Victor Vale (1),
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rycerze Walpurgii Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Rycerze Walpurgii
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach