Wydarzenia


Ekipa forum
Spokojnie jak na wojnie
AutorWiadomość
Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]29.07.20 16:11
Spokojnie jak na wojnie

Wojna opanowała Londyn, a wkrótce rozpierzchnie się zapewne na resztę kraju; walka nie była już ukryta, Anglia została podzielona na dwa obozy, każde pod zwierzchnictwem innego Ministra Magii. Cronos Malfoy, będący w istocie zaufanym człowiekiem Lorda Voldemorta, wraz z Rycerzami Walpurgii przeprowadzili krwawe czystki mające na celu usunięcie z miasta mugoli oraz osób pochodzenia mugolskiego. Zakon Feniksa z Haroldem Longbottomem na czele stawia czynny opór i chroni ludzi przed terrorem.

Poniższy wskaźnik ilustruje aktualne wpływy w mieście:

Rycerze Walpurgii 88%
Zakon 12%

Wpływy zależne są od działań podejmowanych przez oba ugrupowania.

Wszystkie takie działania, włączając w to rozlosowane kostki, podbite lokacje, inicjatywy własne i ukończone misje poboczne, należy zgłaszać w niniejszym temacie. Inicjatywy własne rozegrane w ubiegłym okresie można zgłosić również w tym.

Wojna o Londyn
Ogarnięte wojenną zawieruchą miasto praktycznie stanęło w ogniu: ulice nie są spokojne, ministerialne patrole nie schodzą z posterunków, a kto zdrów na umyśle opuszcza stolicę, by nie zostać choćby przypadkową ofiarą tej tragedii. Władza dąży do zaanektowania najważniejszych punktów Londynu - pomimo oporu rozprzestrzeniających się buntowników.

Istotność lokacji oznaczona jest poziomami I-III, ich istotność jest związana ze strategicznym znaczeniem, możliwościami wykorzystania lokacji i ich wpływem na sytuację w Londynie. Istotność ta znajduje swoje odzwierciedlenie w ruchach wskaźnika, który przesuwa się tym mocniej, im ważniejsza jest dana lokacja. I stopień oznacza lokację mało istotną, II lokację istotną, a III lokację strategiczną.

Po ulicach miasta mogą poruszać się swobodnie wyłącznie osoby, których pochodzenie jest oczywiste lub którzy swoje pochodzenie udowodnili (więcej w temacie: rejestracja różdżek). Pozostali zobowiązani są w każdym wątku rozpoczętym na ulicach Londynu rzucić kością opisaną jako Londyn i dostosować się do efektu. Kością rzuca jedna osoba z pary (grupy) rozpoczynającej wątek.

Kość jest obowiązkowa w przypadku wątków rozgrywanych na ulicach miasta oraz przed przystąpieniem do zdobycia lokacji.

Stan Londynu
Lokacje opanowane przez Rycerzy Walpurgii: antykwariat, marina, wyrwa w murze, odległa stacja metra, targowisko na dworcu, Most Miłości, Serpentine Lake, Connaught Square, cmentarz z kapliczką, schody

Lokacje opanowane przez Zakon Feniksa: archiwa, droga na skróty, Dziurawy Kocioł, wyjście z kanałów, Bedford Square, podziemny korytarz, apteka Sluga i Jiggersa, Brama Zdrajców, zapomniany tor, salon wróżbity,  szkoła baletowa, Dom Petriego,

Lokacje nieopanowane: Dotyk Midasa, laboratorium w lesie, zagroda hipogryfów, Zatopieni Chłopcy

Strażnicy
Każda grupa dysponuje pulą postaci, istot, stworzeń, które zgodziły się pomóc organizacji w walce. Grupy mogą rozłożyć strażników pomiędzy posiadane lokacje. Poniżej znajduje się spis wolnych (możliwych do rozdysponowania) postaci należących do każdej z organizacji. W jednej lokacji może znajdować się jedynie dwóch strażników.

Strażnicy
Rycerze Walpurgii
Dementor (2/5)Należy go przegonić udanym zaklęciem Expecto Patronum w przeciągu jednej tury, inaczej odbiera przytomność.
Olbrzym (3/5)Olbrzym dołącza do walki, atakuje rozpisanymi atakami.
Zakon Feniksa
Zasady
1. Ataku (obrony) można się podjąć zarówno pojedynczo, we dwójkę, jak i w większych grupach.
2. Każda lokacja ma opisaną drogę do jej zdobycia. Konieczne jest podjęcie ścieżki pokojowej lub wojennej podług preferencji, sumienia lub możliwości postaci. Gdy ścieżka pokojowa zawiedzie, można przerzucić się na ścieżkę wojenną. Czas pomiędzy kolejnymi odpisami nie może przekroczyć 24 godzin.
3. Po zakończeniu pierwszego etapu postaci obowiązane są odczekać 48 godzin, w tym czasie do postaci może dołączyć para z przeciwległego obozu i może spróbować przegonić drugą z par. Grupa z obozu atakującego powinna zwrócić się do mistrza gry o interwencję, kiedy wszystkie wyznaczone osoby pojawią się już w wątku.
4. W przypadku zwycięstwa obozu atakującego grupa może kontynuować, w przypadku porażki - musi odejść, a jej dotychczasowe wysiłki zostają przejęte przez zwycięzców.
5. Końcowym etapem jest zabezpieczenie lokacji: postać może to uczynić zgodnie z dowolną mechaniką (pułapek, klątw, przy pomocy strażników) ma jednak na to wyłącznie dwie tury (w jednym poście postać może wykonać jedną akcję: spróbować nałożyć klątwę, nałożyć zabezpieczenie lub wyznaczyć do strzeżenia strażnika).
6. Przejęcie zakończone sukcesem należy zgłosić w niniejszym wątku zgodnie z kodem podanym poniżej zasad.
7. Każda postać może dwukrotnie uczestniczyć w udanym zdobyciu (lub przejęciu) lokacji oraz dwukrotnie bronić lokacji już zdobytej przed organizacją przeciwną.

Kody zgłoszeń

PODBITE LOKACJE
Kod:
[b]Odnośnik do lokacji[/b]:
[b]Postaci przejmujące[/b]:
[b]Nałożone zabezpieczenia[/b]: zabezpieczenia, pułapki, klątwy, strażnicy, etc; prosimy o możliwie jak najdokładniejszy opis
INNE DZIAŁANIA
Kod:
[b]Rodzaj działania[/b]: poboczna / kostka Londyn / inne
[b]Postaci biorące udział[/b]:
[b]Odnośnik[/b]: link do tematu, w którym miało miejsce zdarzenie
[b]Opis[/b]: opcjonalny przy kostce, konieczny przy misji pobocznej i inicjatywie własnej
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 14.01.21 14:35, w całości zmieniany 7 razy
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]29.07.20 17:14
Pierwsze podsumowanie

Wojna o Londyn trwała w najlepsze. Po krwawych czystkach z początku miesiąca według panującej władzy sytuacja zdawała się uspokajać — tak było tylko pozornie. Chociaż w ostatniej chwili w Ministerstwie Magii zwolennicy Harolda Longbottoma pod kierunkiem Kierana Rinehearta zdołali dokonać rozłamu i przeprowadzić sprawną ewakuację w wielu częściach Londynu to ulice wciąż spływały krwią, walki toczyły się w miejscach, które obie wrogie organizacje uznały za warte przejęcia. Mieszkańcy Londynu, którzy nie byli zaangażowani w bezpośrednie starcia wierzyli w stabilizacje i doszukiwali się na linii horyzontu końca wojna, zaś ci, którzy nie raz stawali w obliczu wyzwania walki o życie własne i bliskich, byli świadkami rozgrywających się wokół dramatów, drżeli coraz silniej.

Rycerzom Walpurgii udało się przejąć marinę, bez wątpienia jedno z najbardziej strategicznych miejsc w stolicy, za to Zakon Feniksa zajął mieszczącą się przy Tower of London Bramę Zdrajców. Przejęcie obu tych lokalizacji z pewnością mocno utrudni dotychczasowe funkcjonowanie obu organizacji. Wśród innych, istotnych obszarów zaanektowanych przez sojuszników ministerstwa znalazły się: *antykwariat, wyrwa w murze, odległa stacja metra, Serpentine Lake i Most Miłości. W odwecie, Zakon Feniksa zajął: archiwa, drogę na skróty, Dziurawy Kocioł, wyjście z kanałów, Bedford Square, podziemny korytarz, aptekę Sluga i Jiggersa, targowisko na dworcu. Skutki tych działań miały stać się widoczne w nadchodzących miesiącach.

Patrolujący Londyn dementorzy nie raz natknęli się na przeciwników władzy. Członkowie Zakonu Feniksa poradzili sobie jednak z upiorami, nie raz przeganiając dementorów żerujących na mieszkańcach stolicy. Dzięki niesionej im pomocy, poparcie wśród ocalonych dla przeciwników Voldemorta rosło.

Rozesłane przez lorda Blacka plotki na temat starego sędziego, Jamesa Bradleya, stały się dobrym gruntem, dla późniejszej sprawy. Podsunięte Szefowi Departamentu  Przestrzegania Prawa Czarodziejów dowody o machlojkach sędziego doprowadziły wpierw do zdjęcia sędziowskiego immunitetu, a później publicznego linczu i procesu — szybkiego i niemalże jednogłośnie uznającego go za winnego. James Bradley po wielu latach trafił do Tower, ponosząc w końcu konsekwencje popełnionych przed laty czynów. Cała sprawa osłabiła znacząco obóz przeciwników aktualnej władzy.

W walki o Londyn zostały włączone także olbrzymy. Obie organizacje używały wszelkich dostępnych dróg, aby przeciągnąć potężne istoty na swoją stronę, lecz to starania Rycerzy Walpurgii okazały się bardziej owocne: olbrzymy przeszły na stronę Czarnego Pana, a Rycerze od tej pory mieli na swoich usługach nowych, potężnych strażników.50PD 2 PB
Alexander Farley
Anthony Skamander
Bertie Bott
Caelan Goyle
Calder Borgin
Drew Macnair
Justine Tonks
Keat Burroughs
Michael Tonks
Ramsey Mulciber
Sigrun Rookwood
Steffen Cattermole
Tristan Rosier
Zachary Shafiq

25PD 1 PB
Alphard Black
Anthony Macmillan
Billy Moore
Cassandra Vablatsky
Cedric Dearborn
Claude Cunningham
Deirdre Mericourt
Edgar Burke
Gwendolyn Grey
Hannah Wright
Kieran Rineheart
Lyanna Zabini
Marcella Figg
Mathieu Rosier
Percival Blake
Susanne Lovegood
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]31.07.20 1:05
Nie wiem czy powinnam tu to zgłaszać ale co tam

Rodzaj działania: kostka Londyn
Postaci biorące udział: Matthew Bott, Jade Sykes
Odnośnik: link
Opis: wchodzimy na londyn i ignorujemy chłopca ku chwale własnego bezpieczeństwa. 1% na korzyść rycerzy

+1 dla rycerzy


I'll survive
somehow i always do


Matthew Bott
Matthew Bott
Zawód : Prace dorywcze
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Wilkołak

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3558-matt-w-budowie#62851 https://www.morsmordre.net/t4002-poczta-matta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f136-smiertelny-nokturn-36-5 https://www.morsmordre.net/t4772-skrytka-bankowa-nr-901 https://www.morsmordre.net/t3713-matthew-bott
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]04.08.20 2:10
Odnośnik do lokacji: Zapomniany Tor
Postaci przejmujące: Michael Tonks, Marcella Figg
Nałożone zabezpieczenia: cicho-sza i oczobłysk (oba przy wejściu na teren) zawierucha (na całość terenu), stary szewc (na tory kolejowe)

+1 dla Zakonu

Rodzaj działania: kostka Londyn
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Marcella Figg
Odnośnik: tutaj wypada
Opis: ratujemy kobietę przed dementorem, 1% na korzyść Zakonu

+1 dla Zakonu

zgłaszam też inicjatywy własne z poprzedniego okresu (nie wiem jak się liczą, bo są własne, więc pod ocenę MG <3 ):

Rodzaj działania: inne (inicjatywa własna)
Postaci biorące udział: Michael Tonks (i Frances Burroughs, ale jako przypadkowy obserwator)
Odnośnik: Kociołek Alchemika (linkuję początek z dementorem, właściwe pułapki są w 4tym i 5tym poście wątku)
Opis: Opis lokacji wskazuje na promugolskie poglądy właścicielek, więc Michael (trochę odpłatnie, a trochę pro bono - pieniądze nie do końca równoważą ryzyko wybrania się do Londynu) wychodzi z inicjatywą ochrony znajomego biznesu. Nakłada pułapki na Kociołek Alchemika, a po drodze odgania dementora (kostka była już zgłaszana). Pułapki mają na celu ostrzeżenie właścicielek przed intruzami, wrogami i włamywaczami: Mała Twierdza na parter (aby intruz został uwięziony w środku i nie mógł przejść na piętro lub zaplecze, gdzie mogą być właścicielki) i Bubonem na drzwi.

Zyskane wpływy nie przewyższyły już rozliczonych w związku z dementorem, który pojawił się w wątku.

Rodzaj działania: inne (inicjatywa własna)
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Maeve Clearwater
Odnośnik: schronisko dla książek niechcianych
Opis: Opis lokacji wskazuje na promugolskie poglądy właściciela, więc Michael (trochę odpłatnie, a trochę pro bono - pieniądze nie do końca równoważą ryzyko wybrania się do Londynu) wychodzi z inicjatywą ochrony znajomego biznesu. Razem z Maeve nakładają pułapki na księgarnię, zabezpieczając szczególnie tajną część z mugolskimi pozycjami:
-Nierusz (na książkę uruchamiającą przejście do tajnego pomieszczenia z mugolskimi książkami)
-Nigdziebądź (pomieszczenie z mugolskimi książkami będzie wyglądać na opuszczone, a książki na nie-mugolskie).
-Muffilato na księgarnię
(& inne, ale wybrałam najbardziej użyteczne pod kątem fabuły/wojny)

+1 dla Zakonu

EDIT: najmocniej przepraszam za gapiostwo, powyższa inicjatywa własna już jest podlinkowana!Can I not save one
from the pitiless wave?

Michael Tonks
Michael Tonks
Zawód : Starszy auror, rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
You want it darker
We kill the flame
OPCM : 43 +4
UROKI : 34 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Wilkołak
Spokojnie jak na wojnie 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]06.08.20 23:16
Rodzaj działania: poboczna (kwietnioczerwiec)
Postaci biorące udział: Åsbjørn Ingisson, Charlene Leighton
Odnośnik: link
Opis: Ingisson i Leighton udają się na Cliodnę, wyspę leżącą w obrębie hrabstwa Norfolk, aby przekonać olbrzymkę do pomocy Zakonowi. Olbrzymka nie jest od razu chętna do współpracy, chce od nich podarek w postaci eliksiru. Alchemicy muszą przygotować dla niej coś wow i udają się po taką niezwykłą recepturę do sir Guldolfa. Ten niestety okazuje się być wrednym zgrzybiałym starcem jeszcze bardziej aspołecznym niż Ingisson i zatrzaskuje im drzwi przed nosami, nawet do końca ich nie wysłuchawszy. Zakonnicy sporządzają więc plan włamania: Ås robi dywersję, a Charlene jako kot wkrada się do domu sir Guldolfa i przepisuje recepturę. Następne kilka dni upływa dwójce alchemików na zbieraniu ingrediencji potrzebnych do uwarzenia eliksiru. Wszystko jest gotowe na czas pełni, kiedy to Charlie i Ås przygotowują miksturę, aby następnie zanieść ją w podarku olbrzymce. Wątek zawiera sporo ładnych opisów, niewielkich zwrotów akcji, trochę smutków i radości, a także bardzo dużo naukowego bełkotu.

Misja, ze względu na opieszałość, pozostała bez wpływu na sytuację w Londynie.
+1 PB dla Asbjorna, +1 PB dla Charlene


Asbjorn Ingisson
Asbjorn Ingisson
Zawód : Alchemik na oddziale zatruć w św. Mungu, eks-truciciel
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler

Wiem dokładnie, Odynie
gdzieś ukrył swe oko

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t5694-asbjrn-thorvald-ingisson#133833 https://www.morsmordre.net/t5741-juhani#135532 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f138-little-kingshill-hare-lane-end https://www.morsmordre.net/t5742-skrytka-nr-1399#135537 https://www.morsmordre.net/t5743-a-t-ingisson#135543
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]09.08.20 19:54
Odnośnik do lokacji: Cmentarz z kapliczką
Postaci przejmujące: Alphard Black, Craig Burke, Zachary Shafiq
Nałożone zabezpieczenia: Zawierucha, Cave Inimicum, Strach na gremliny, Stary szewc, Nierusz (nałożone na bramę cmentarza)

+1 dla Rycerzy
Once you cross the line
Zachary Shafiq
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I am an outsider
I don't care about

the in-crowd
OPCM : 21 +1
UROKI : 4 +2
ALCHEMIA : 8
UZDRAWIANIE : 26 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie MaPFNWM
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.08.20 17:31
Rodzaj działania: kostka Londyn
Postaci biorące udział: Cedric Dearborn, Michael Tonks
Odnośnik: Fleet Street
Opis: wylosowaliśmy zdarzenie, w którym mogliśmy pomóc mugolce i zdecydowaliśmy się to zrobić. Wyprowadziłem mugolkę z Londynu i zabrałem w bezpieczne miejsce, zatem wskaźnik powinien przesunąć się o 1% na korzyść Zakonu Feniksa.

+1 dla Zakonu


when injustice
becomes law
resistance
becomes dutyCedric Dearborn
Cedric Dearborn
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
anger makes you stupid

stupid gets you killed
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Hss7
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.08.20 20:18
Rodzaj działania: inne
Postaci biorące udział: Cassandra Vablatsky, Zachary Shafiq
Odnośnik: link do tematu
Opis: Wątek jeszcze z kwietnio-czerwca
Do lecznicy Cassandry sprowadzono mężczyznę zidentyfikowanego jako działacza na rzecz Rycerzy Walpurgi, ofiarę stoczonego pojedynku o dość rozległych i nie do końca wiadomych obrażeniach. Cassandra posłała sowę do Zachary'ego z prośbą o wsparcie i skonsultowanie przypadku. W pracowni lecznicy wspólnie rozważają możliwe źródła obrażeń oraz formę, w jakiej je zadano. Przeprowadzają badania, pobierają próbki i na ich podstawie dobierają dość eksperymentalną terapię, która w dłuższej perspektywie ma przywrócić utracone siły. Zachary zobowiązuje się do poinformowania odpowiednich ludzi, że czarodziej przeżył i jest na dobrej drodze do wyzdrowienia.

+1 dla Rycerzy
Once you cross the line
Zachary Shafiq
Zachary Shafiq
Zawód : Ordynator oddziału zatruć eliksiralnych i roślinnych, Wielki Wezyr rodu
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
I am an outsider
I don't care about

the in-crowd
OPCM : 21 +1
UROKI : 4 +2
ALCHEMIA : 8
UZDRAWIANIE : 26 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie MaPFNWM
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5831-zachary-shafiq#137692 https://www.morsmordre.net/t5852-ammun#138411 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f145-wyspa-man-siedziba-rodu-shafiq https://www.morsmordre.net/t5866-skrytka-bankowa-nr-1444#138736 https://www.morsmordre.net/t5865-zachary-shafiq#138732
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]21.08.20 12:37
Odnośnik do lokacji: klik
Postaci przejmujące: Drew Macnair, Deirdre Mericourt
Nałożone zabezpieczenia: nałożona Zawierucha, Tenuistis, w bliskich okolicach wieży sprowadziliśmy Olbrzyma, Drew nałożył także klątwę kręgu

+3 dla Rycerzy


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]21.08.20 16:15
Zamordowanie dwóch mugolek w Londynie przez Frances i Wren przesuwa wskaźnik wojenny o 1 punkt na korzyść Rycerzy.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]25.08.20 13:28
Odnośnik do lokacji: hop
Postaci przejmujące: Kieran Rineheart, Steffen Cattermole, Hannah Wright
Nałożone zabezpieczenia: Zawierucha, Widzimisię, Zemsta Płomyka w holu głównym, Strach na gremliny tuż przy wejściu i Nierusz na klamkę w drzwiach wejściowych

+3 dla Zakonu


Here stands a man

With a bullet in his clenched right hand
Don't push him, son
For he's got the power to crush this land
Oh hear, hear him cry, boy
Hannah Moore
Hannah Moore
Zawód : Wiązacz mioteł
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zamężna


take me back to the night we met


OPCM : 25 +8
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Spokojnie jak na wojnie 0a431e1c236e666d7f7630227cddec45ce81c082
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]26.08.20 16:20
Odnośnik do lokacji: Connaught Square
Postaci przejmujące: Ramsey Mulciber, Alphard Black, Sigrun Rookwood
Nałożone zabezpieczenia: Zawierucha na całym placu, Ostatnie tango na uliczce prowadzącej do placu od ściany do ściany kamienicy, Oczobłysk na uliczce prowadzącej do placu od ściany do ściany kamienicy, Stary szewc na placu, jako strażnik olbrzym i stworzony podczas walki inferius

+5 dla Rycerzy


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]10.09.20 19:11
Odnośnik do lokacji: wzium
Postaci przejmujące: Ramsey Mulciber, Yana Dolohov
Nałożone zabezpieczenia: Zawierucha

Przejęcie nieuznane, przekroczone terminy odpisów.


we're all killers
we've all killed parts of ourselves

to survive

Yana Dolohov
Yana Dolohov
Zawód : badaczka, numerolog
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
ty mi ciągle
z dna pamięci
wypływasz jak

t o p i e l e c

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7237-yana-dolohov#194477 https://www.morsmordre.net/t7240-hieronim https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f274-smiertelny-nokturn-2 https://www.morsmordre.net/t7794-skrytka-bankowa-nr-1773#217747 https://www.morsmordre.net/t7714-yana-dolohov
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.09.20 20:19
Odnośnik do lokacji: Salon Wróżbity
Postaci przejmujące: Cedric Dearborn
Nałożone zabezpieczenia: Cave Inicum, Widzimisię, Oczobłysk, Strach na gremilny

+1 dla Zakonu


when injustice
becomes law
resistance
becomes dutyCedric Dearborn
Cedric Dearborn
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
anger makes you stupid

stupid gets you killed
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Hss7
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]06.10.20 18:11
Odnośnik do lokacji: [url= https://www.morsmordre.net/t7637p195-szkola-baletowa#263855]szkoła baletowa[/url]
Postaci przejmujące: Marcella Figg, Gwendolyn Grey
Nałożone zabezpieczenia: Oczobłysk, Cicho-Sza, Bubonem

+1 dla Zakonu


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Spokojnie jak na wojnie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach