Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Redhill
AutorWiadomość
Redhill [odnośnik]26.04.21 21:44

Redhill

Redhill jest miasteczkiem stosunkowo nowym. Założone w 1818 roku niewielkie miasteczko swego czasu zamieszkiwane było zarówno przez czarodziejów, jak i mugoli. Zmiany w polityce oraz otwarty konflikt skutkowały jednak opuszczeniem bądź przepędzeniem niemagicznych z Redhill, którzy pozostawili po sobie kilka opuszczonych budynków. Pomugolskie budynki szybko przejęli czarodzieje, adaptując je pod swoje potrzeby, zaś mugolski kościół zburzono, by na jego miejscu postawić pomnik Ministra Magii. Znajdziemy tutaj piekarnię, kilka niewielkich sklepików, przytulną kawiarnię, sowią pocztę oraz, cieszący się coraz większą popularnością, sklepik z przedmiotami z drugiej ręki.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Redhill Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Redhill
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach