Wydarzenia


Ekipa forum
Wesele B&S: podarki dla gości
AutorWiadomość
Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 20:38
First topic message reminder :

Podarki dla weselnych gości


Państwo Młodzi postanowili obdarować przybyłych gości drobnym, symbolicznym podarkiem, aby podziękować za przybycie i udział we wspólnym świętowaniu. Jeszcze w korytarzu, zaraz na wejściu, ujrzeć mogliście lewitującą, ozdobną misę wypełnioną niezbyt wielkimi, kolorowymi kamykami. Zamknięta została w nich magia.

ZASADY

W tym temacie będzie można wybrać numerek, pod którym kryją się różnorodne kamienie runiczne losowane przez weselnego gościa. Postać, wybierając numer, nie wie, co się pod nim kryje. Właściwość poszczególnych kamieni pozostanie zagadką do czasu odsłonięcia. Magiczne kawałki skał z wyrysowanymi symbolami nasączone są niesamowitą energią, której zadaniem jest umilenie gościom czasu wspólnego świętowania.

UWAGA! Jeśli zostaną odsłonięte już wszystkie numerki i będą jeszcze postacie chętne złowić swój prezent, postać rzuca kością k15, by wyłonić kamień, który otrzymała. Do tego czasu należy wybrać numer, który nie został wybrany wcześniej.

Podczas wątków na weselu należy rzucić kością k3 przynajmniej raz (można więcej!), by określić siłę magicznego kamyczka. Zadziała on jednak jedynie wtedy, jeśli postać zdecydowała się go zatrzymać przy sobie.

Kość k3:
1 – runa emanuje silną mocą, jej dar jest wyczuwalny i wpływa zarówno na myśli jak i gesty i słowa postaci;
2 – wpływ runy jest niezbyt duży, postać może poddać się pewnym myślom i mieć ochotę na określone zachowania, ale może oprzeć się energii kamienia;
3 – nic się nie dzieje.


ODSŁONIĘTE KAMYCZKI
1. Algiz.Męstwo. Runiczny kamyk przy twoim ciele emanuje opiekuńczą mocą. Odczuwasz głęboką potrzebę zadbania o bezpieczeństwo swoich bliskich, jesteś czujny, podążasz za głosem instynktu. Możesz mieć opory przed spuszczeniem swojego towarzysza z oczu. Reagujesz, kiedy tylko wychwycisz nietypowe zachowanie.
2. BerkanoCzułość. Onieśmielająca runa lekko łaskocze i zachęca do bliskości. Zechcesz nagle zamknąć w ramionach drogą ci osobę, a jeśli jest ona daleko stąd, bez trudu odnajdziesz pośród gości tego, kto już dawno nie zaznał przyjacielskiego ramienia. W twoich oczach błyszczy troska i oddanie.
3. IngwazCierpliwość. Odkrywasz w sobie pokłady spokoju i podczas weselnej zabawy naprawdę odpoczywasz. Gromadzisz siły, bo wiesz, że wkrótce będą ci potrzebne. Teraz jednak odsuwasz troski na bok i nie pozwalasz, by zapanowały nad tobą dokuczliwe myśli. Nie ulegasz gwałtownym emocjom, bez trudu uspokoisz zdenerwowanego lub przestraszonego.
4. Jera.Dojrzewanie. Przyciśnięta do piersi runa pozwala ci nagle odtworzyć ostatnie miesiące, powrócić do złych i dobrych chwil, dostrzec własną przemianę i lekcje płynące z minionych wydarzeń. Przyłapujesz się na kilku głębokich myślach, ale nie zanurzasz się w nich na zbyt długo. Po zimie przecież zawsze nadchodzi wiosna. Udaje ci się odnaleźć coś cennego pośród własnych strachów i wojennej grozy. Harmonia zagości w twoim sercu.
5. KenazOlśnienie. W twoim sercu rośnie żar, pragniesz tworzyć, dzielić się dobrą emocją, zdaje się, że przed tobą proces, który zakończy się powodzeniem. Już wiesz, że jesteś gotowy. Możesz działać. Zaangażuj się, a spełnienie nadejdzie szybciej, niż sądzisz.
6. OthalaUmiłowanie tradycji. Kolorowy kamyk staje się wyjątkowo symboliczny. Na wydarzenie spoglądasz zaciekawiony i skoncentrowany. Doceniasz domową atmosferę i wszelkie obyczaje. Pragniesz być częścią ceremonii i przeżyć ją w pełni, strzec, by nic nie zdołało jej zakłócić. Spokój domu i bezpieczeństwo pozostałych wysuwają się na pierwszy plan.
7. UruzWytrzymałość. Czujesz w sobie wielką moc, która nie pozwala ci się poddać. Wypełnia cię myśl o przetrwaniu i pokonaniu przeciwności losu. Mógłbyś zdobywać góry, mógłbyś powalić największego wroga i nie masz oporów, by właśnie teraz zaprezentować swą siłę.
8. LaguzIntuicja. Nieco kanciasty kamyk skryty głęboko w dłoni prowokuje do refleksji. Stajesz się nieco nieobecny i zamyślony. Prowadzisz rozważania z samym sobą. Jest w tobie opór i nadzieja, nawiązujesz silny kontakt ze swoim wnętrzem. Dużo rozmyślasz i przyłapujesz się na byciu duchem daleko, daleko od weselnej zabawy. Twoja intuicja próbuje ci przekazać coś ważnego.
9. Mannaz Integracja. Jesteś pośród swoich. Odczuwasz silną potrzebę zacieśniania więzi i oswojenia tych obcych spojrzeń. Podejdź do tego, kto jest ci wciąż nieznany. Poprowadzi cię optymistyczna aura. Podziel się nią, uczyń nieznajomych znajomymi.
10. Wunjo.Radość.  Ten wieczór będzie szczęśliwy. Twój krok staje się lekki i pewny, uśmiech zakrada się na usta, a ty czujesz przypływ pomyślność. Między myśli zakrada się właśnie jedno z radosnych wspomnień, moment, w którym osiągnąłeś naprawdę wiele. Twój uśmiech staje się zaraźliwy.
11. Hagalaz.Odrodzenie. Potrzyj runiczny kamyk w palcach, a uwolni on swój ukryty czar. Poprowadzi cię do zmiany, do transformacji, poczujesz, że jest przed tobą czas zrzucenia dawnej skóry i odważnego podążenia do przodu. Nie ma miejsca na kompromis. Musisz iść. Dotykają cię zdarzenia, które nie przechodzą bez echa. Teraz czujesz to mocniej. Możesz się uwolnić i zrzucić balast.
12. RaidhoRuch. Spoglądasz na symbol energii, która nigdy się nie zatrzyma. Ona jest ciepłem i bez trudu przedziera się do twoich myśli. Jest w tobie. Nie możesz się oprzeć potrzebie wpędzenia ciała w działanie, entuzjazm rozlewa się po duszy. Niech niesie cię taniec i śpiew, poddaj się zabawie. Weselny przystanek może stać się początkiem wielkiej podróży.
13. Gebo.Miłość. Silna, wyjątkowa runa. Najbardziej pożądana i trudna do okiełznania. Kiedy trzymasz ją w dłoni, w twoich oczach rozjaśnia się pasja i przyjemność. Odczuwasz miłość i serdeczność wobec tej jednej osoby lub całego przyjacielskiego otoczenia. Łączysz się z pokrewną duszą, odsłaniasz wyjątkowo mocno uczucie dotąd skryte lub nieoczywiste.
14. IsazOpanowanie. Już od progu odczuwasz pewien dystans, odrobinę chłodu, który narzuca ci ograniczenia. Twoim krokom towarzyszy niepokój, sztywnieje kark i mrużą się czujne oczy. Być może będziesz potrzebował trochę więcej czasu, by poddać się weselnym nastrojom. A może na pomoc przybędzie ktoś z otoczenia? Twoja cisza nie potrwa zbyt długo.
15. Sowilo.Dobro. Kiedy obejmujesz ten kamyk palcami, nie potrafisz oprzeć się wrażeniu, że mieni się on jak dojrzewające słońce. Brzegi lekko parzą, ale nie jest to zły omen. Odczuwasz szansę, nadejście dobrych i obfitych w skarby czasów. Skryty przy ciele symbol popchnie cię ku dobremu. Nie możesz się oprzeć wrażeniu, że nadchodzi coś, na co czekałeś już od dawna. Wewnątrz rośniesz.
I show not your face but your heart's desire


Ostatnio zmieniony przez Ain Eingarp dnia 16.09.21 16:20, w całości zmieniany 13 razy
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]14.09.21 23:28
To ja wezmę tę ostatnią, osieroconą 12kę


What is my life?
Am I doing this right?
I just realized that I might

Not know what the hell is going on!

Florence Fortescue
Florence Fortescue
Zawód : Bezrobotna
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
If you can't see anything beautiful about yourself...
Get a better mirror
Look a little closer
Stare a little longer
OPCM : 5 +2
UROKI : 4 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 10
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 Tumblr_p0ebmcr3Ki1wbxqk4o1_540
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t3964-florence-fortescue https://www.morsmordre.net/t3969-hiacynt#76587 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t3970-florence-fortescue#76622
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]16.09.21 7:18
turlam :pwease:from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]16.09.21 7:18
The member 'Keat Burroughs' has done the following action : Rzut kością


'k15' : 11
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]25.09.21 16:14
Co ja taki spóźniony?! tears Embarassed


no beauty shines brighter
than a good heart
Cillian Moore
Cillian Moore
Zawód : Wygnany powieściopisarz, chwyta się prac dorywczych
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Chodźmy nad wodę
Na Twoich kolanach zasnę
Wymyślę więcej dobrych wierszy
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 C511aabdf597b22fa48d7610e8ae258d
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9648-cillian-moore https://www.morsmordre.net/t9664-aslan#293571 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t9741-skrytka-bankowa-nr-2207#295617 https://www.morsmordre.net/t9666-cillian-moore#293577
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]25.09.21 16:14
The member 'Cillian Moore' has done the following action : Rzut kością


'k15' : 3
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]30.09.21 11:14
Losuję! Tamtararam!chase the wind
Virginia Macmillan
Virginia Macmillan
Zawód : nieoficjalna sanitariuszka Macmillanów
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
I will ride,
I will fly,
Chase the wind
And touch the sky
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8237-virginia-avis-macmillan https://www.morsmordre.net/t8276-sam-puch https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t8300-virginia-macmillan#240131
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]30.09.21 11:14
The member 'Virginia Macmillan' has done the following action : Rzut kością


'k15' : 14
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]14.10.21 19:50
Gapa ze mnie i turlam


Zły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 18 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]14.10.21 19:50
The member 'Herbert Grey' has done the following action : Rzut kością


'k15' : 13
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości - Page 2 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Wesele B&S: podarki dla gości
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach