Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Wesele B&S: podarki dla gości
AutorWiadomość
Podarki dla weselnych gości


Państwo Młodzi postanowili obdarować przybyłych gości drobnym, symbolicznym podarkiem, aby podziękować za przybycie i udział we wspólnym świętowaniu. Jeszcze w korytarzu, zaraz na wejściu, ujrzeć mogliście lewitującą, ozdobną misę wypełnioną niezbyt wielkimi, kolorowymi kamykami. Zamknięta została w nich magia.

ZASADY

W tym temacie będzie można wybrać numerek, pod którym kryją się różnorodne kamienie runiczne losowane przez weselnego gościa. Postać, wybierając numer, nie wie, co się pod nim kryje. Właściwość poszczególnych kamieni pozostanie zagadką do czasu odsłonięcia. Magiczne kawałki skał z wyrysowanymi symbolami nasączone są niesamowitą energią, której zadaniem jest umilenie gościom czasu wspólnego świętowania.

UWAGA! Jeśli zostaną odsłonięte już wszystkie numerki i będą jeszcze postacie chętne złowić swój prezent, postać rzuca kością k15, by wyłonić kamień, który otrzymała. Do tego czasu należy wybrać numer, który nie został wybrany wcześniej.

Podczas wątków na weselu należy rzucić kością k3 przynajmniej raz (można więcej!), by określić siłę magicznego kamyczka. Zadziała on jednak jedynie wtedy, jeśli postać zdecydowała się go zatrzymać przy sobie.

Kość k3:
1 – runa emanuje silną mocą, jej dar jest wyczuwalny i wpływa zarówno na myśli jak i gesty i słowa postaci;
2 – wpływ runy jest niezbyt duży, postać może poddać się pewnym myślom i mieć ochotę na określone zachowania, ale może oprzeć się energii kamienia;
3 – nic się nie dzieje.


ODSŁONIĘTE KAMYCZKI
1. Algiz.Męstwo. Runiczny kamyk przy twoim ciele emanuje opiekuńczą mocą. Odczuwasz głęboką potrzebę zadbania o bezpieczeństwo swoich bliskich, jesteś czujny, podążasz za głosem instynktu. Możesz mieć opory przed spuszczeniem swojego towarzysza z oczu. Reagujesz, kiedy tylko wychwycisz nietypowe zachowanie.
2. BerkanoCzułość. Onieśmielająca runa lekko łaskocze i zachęca do bliskości. Zechcesz nagle zamknąć w ramionach drogą ci osobę, a jeśli jest ona daleko stąd, bez trudu odnajdziesz pośród gości tego, kto już dawno nie zaznał przyjacielskiego ramienia. W twoich oczach błyszczy troska i oddanie.
3. IngwazCierpliwość. Odkrywasz w sobie pokłady spokoju i podczas weselnej zabawy naprawdę odpoczywasz. Gromadzisz siły, bo wiesz, że wkrótce będą ci potrzebne. Teraz jednak odsuwasz troski na bok i nie pozwalasz, by zapanowały nad tobą dokuczliwe myśli. Nie ulegasz gwałtownym emocjom, bez trudu uspokoisz zdenerwowanego lub przestraszonego.
4. Jera.Dojrzewanie. Przyciśnięta do piersi runa pozwala ci nagle odtworzyć ostatnie miesiące, powrócić do złych i dobrych chwil, dostrzec własną przemianę i lekcje płynące z minionych wydarzeń. Przyłapujesz się na kilku głębokich myślach, ale nie zanurzasz się w nich na zbyt długo. Po zimie przecież zawsze nadchodzi wiosna. Udaje ci się odnaleźć coś cennego pośród własnych strachów i wojennej grozy. Harmonia zagości w twoim sercu.
5. KenazOlśnienie. W twoim sercu rośnie żar, pragniesz tworzyć, dzielić się dobrą emocją, zdaje się, że przed tobą proces, który zakończy się powodzeniem. Już wiesz, że jesteś gotowy. Możesz działać. Zaangażuj się, a spełnienie nadejdzie szybciej, niż sądzisz.
6. OthalaUmiłowanie tradycji. Kolorowy kamyk staje się wyjątkowo symboliczny. Na wydarzenie spoglądasz zaciekawiony i skoncentrowany. Doceniasz domową atmosferę i wszelkie obyczaje. Pragniesz być częścią ceremonii i przeżyć ją w pełni, strzec, by nic nie zdołało jej zakłócić. Spokój domu i bezpieczeństwo pozostałych wysuwają się na pierwszy plan.
7. UruzWytrzymałość. Czujesz w sobie wielką moc, która nie pozwala ci się poddać. Wypełnia cię myśl o przetrwaniu i pokonaniu przeciwności losu. Mógłbyś zdobywać góry, mógłbyś powalić największego wroga i nie masz oporów, by właśnie teraz zaprezentować swą siłę.
8. LaguzIntuicja. Nieco kanciasty kamyk skryty głęboko w dłoni prowokuje do refleksji. Stajesz się nieco nieobecny i zamyślony. Prowadzisz rozważania z samym sobą. Jest w tobie opór i nadzieja, nawiązujesz silny kontakt ze swoim wnętrzem. Dużo rozmyślasz i przyłapujesz się na byciu duchem daleko, daleko od weselnej zabawy. Twoja intuicja próbuje ci przekazać coś ważnego.
9. Mannaz Integracja. Jesteś pośród swoich. Odczuwasz silną potrzebę zacieśniania więzi i oswojenia tych obcych spojrzeń. Podejdź do tego, kto jest ci wciąż nieznany. Poprowadzi cię optymistyczna aura. Podziel się nią, uczyń nieznajomych znajomymi.
10. Wunjo.Radość.  Ten wieczór będzie szczęśliwy. Twój krok staje się lekki i pewny, uśmiech zakrada się na usta, a ty czujesz przypływ pomyślność. Między myśli zakrada się właśnie jedno z radosnych wspomnień, moment, w którym osiągnąłeś naprawdę wiele. Twój uśmiech staje się zaraźliwy.
11. Hagalaz.Odrodzenie. Potrzyj runiczny kamyk w palcach, a uwolni on swój ukryty czar. Poprowadzi cię do zmiany, do transformacji, poczujesz, że jest przed tobą czas zrzucenia dawnej skóry i odważnego podążenia do przodu. Nie ma miejsca na kompromis. Musisz iść. Dotykają cię zdarzenia, które nie przechodzą bez echa. Teraz czujesz to mocniej. Możesz się uwolnić i zrzucić balast.
12. RaidhoRuch. Spoglądasz na symbol energii, która nigdy się nie zatrzyma. Ona jest ciepłem i bez trudu przedziera się do twoich myśli. Jest w tobie. Nie możesz się oprzeć potrzebie wpędzenia ciała w działanie, entuzjazm rozlewa się po duszy. Niech niesie cię taniec i śpiew, poddaj się zabawie. Weselny przystanek może stać się początkiem wielkiej podróży.
13. Gebo.Miłość. Silna, wyjątkowa runa. Najbardziej pożądana i trudna do okiełznania. Kiedy trzymasz ją w dłoni, w twoich oczach rozjaśnia się pasja i przyjemność. Odczuwasz miłość i serdeczność wobec tej jednej osoby lub całego przyjacielskiego otoczenia. Łączysz się z pokrewną duszą, odsłaniasz wyjątkowo mocno uczucie dotąd skryte lub nieoczywiste.
14. IsazOpanowanie. Już od progu odczuwasz pewien dystans, odrobinę chłodu, który narzuca ci ograniczenia. Twoim krokom towarzyszy niepokój, sztywnieje kark i mrużą się czujne oczy. Być może będziesz potrzebował trochę więcej czasu, by poddać się weselnym nastrojom. A może na pomoc przybędzie ktoś z otoczenia? Twoja cisza nie potrwa zbyt długo.
15. Sowilo.Dobro. Kiedy obejmujesz ten kamyk palcami, nie potrafisz oprzeć się wrażeniu, że mieni się on jak dojrzewające słońce. Brzegi lekko parzą, ale nie jest to zły omen. Odczuwasz szansę, nadejście dobrych i obfitych w skarby czasów. Skryty przy ciele symbol popchnie cię ku dobremu. Nie możesz się oprzeć wrażeniu, że nadchodzi coś, na co czekałeś już od dawna. Wewnątrz rośniesz.
I show not your face but your heart's desire


Ostatnio zmieniony przez Ain Eingarp dnia 16.09.21 16:20, w całości zmieniany 13 razy
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Wesele B&S: podarki dla gości 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Poproszę siódemeczkę. fluffy


and the lust for life
keeps us alive, 'cause we're the masters of our own fate, we're the captains of our own souls, there's no way for us to come away, 'cause boy we're gold, boy we're gold.
Trixie Beckett
Trixie Beckett
Zawód : krawcowa, gospodyni w Warsztacie
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t9408-ta-normalna-beckett#285922 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911

Powrót do góry Go down

Proszę o kamień (z napisem love) z numerem 10.


Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : 15
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 26
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett

Powrót do góry Go down

Trójkę wybierz panie, trójkę!Here I am

Here I remain
Thalia Wellers
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Some may yield
But me I never could be tamed
Through moors and meadows
Cloaked, concealed
Never to forget my name
I walk the shadows
OPCM : 12
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t10159-beware-the-daughter-of-the-sea#308538 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697

Powrót do góry Go down

trzynaście poproszę Wesele B&S: podarki dla gości 2573766412


I'm living in an age
That calls darkness light
Finley Jones
Finley Jones
Zawód : Londyński duch
Wiek : 19
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

She hides away, like a ghost
Did she run away?

OPCM : 3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej
 Just come home
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9481-finley-jones https://www.morsmordre.net/t9564-finleyowe https://www.morsmordre.net/t9566-where-are-my-dragons https://www.morsmordre.net/f351-dzielnica-portowa-arena-carringtonow-wagon-9 https://www.morsmordre.net/t9667-skrytka-nr-2188 https://www.morsmordre.net/t9568-finley-jones

Powrót do góry Go down

Dla mnie czwóreczka fluffy


From my rotting body
flowers shall grow
and i am in them, and that is

eternity
Castor Sprout
Castor Sprout
Zawód : Twórca talizmanów, właściciel sklepu "Bursztynowy Świerzop"
Wiek : 23/24
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
If there is a liberty in this clear blue sky
I won’t mind tearing up these wings of pride
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t9949-i-will-keep-my-flowers-safe#300972 https://www.morsmordre.net/f347-dolina-godryka-wrzosowisko https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-c-sprout#300999

Powrót do góry Go down

Dla Prudence jeden niech będzie


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : 14
UROKI : 11
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 8
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534

Powrót do góry Go down

Ja poproszę 5 :party:


My name's a war song
I'll sing you a new one
Maeve Clearwater
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I can hear the sound of a heartbeat before it goes out
Won't ever leave my memory of bloodshed all around

OPCM : 23
UROKI : 36
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Metamorfomag

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/t10356-sypialnia-maeve#312817 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater

Powrót do góry Go down

To ja poproszę numer 2 cwaniakI'm out on the edge and I’m screaming my name Like a fool at the top of my lungs. Sometimes when I close my eyes I pretend I'm all right but

it's never enough.
Ostatnio zmieniony przez Roselyn Wright dnia 12.09.21 21:36, w całości zmieniany 1 raz
Roselyn Wright
Roselyn Wright
Zawód : Uzdrowiciel w leśnej lecznicy
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
the angry, the empty, the lonely, the tricked.

we are all museums of fear.
OPCM : 15
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 35
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica
when will enough be enough?
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6412-roselyn-wright https://www.morsmordre.net/t6516-furia#166169 https://www.morsmordre.net/t6521-roselyn#166208 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-upper-cottage https://www.morsmordre.net/t6553-skrytka-bankowa-nr-1612#167244 https://www.morsmordre.net/t6551-r-wright#282514

Powrót do góry Go down

Proszę o 11 ~
Volans Moore
Volans Moore
Zawód : Smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Tu coś będzie
OPCM : 21
UROKI : 17
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości Tumblr_myrxsem7AC1s8tqb9o1_500
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9775-volans-moore-w-budowie#296523 https://www.morsmordre.net/t9914-sol#299801 https://www.morsmordre.net/t9919-ksiega-smokow#299856 https://www.morsmordre.net/f371-derbyshire-borrowash-pollards-oaks-11-8 https://www.morsmordre.net/t9921-szuflada-volansa#299859 https://www.morsmordre.net/t9913-volans-moore#299792

Powrót do góry Go down

Dla lady Mare szósteczka :pwease:


But I got my fingers laced together
and I made a little prison
And I'm locking up everyone
who ever laid a finger on me
Mare Greengrass
Mare Greengrass
Zawód : Arystokratka, mecenas nauki
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Greensleeves was my delight,
Greensleeves my heart of gold
Greensleeves was my heart of joy
And who but my lady Greensleeves
OPCM : 8
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 15
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica
 Ab imo pectore
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10169-mare-catherine-greengrass#308845 https://www.morsmordre.net/t10364-unda#313340 https://www.morsmordre.net/t10371-przyplywy-i-odplywy#313497 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10850-szuflada-m-greengrass#330582 https://www.morsmordre.net/t10365-m-greengrass#313341

Powrót do góry Go down

15 proszę ładnie


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : 51
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag
Wesele B&S: podarki dla gości Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f220-varden-street-19 https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856

Powrót do góry Go down

Dla mnie 8 :pwease:
Isaiah Greengrass
Isaiah Greengrass
Zawód : alchemik, lord, twórca malarskich barwników
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Znam nuty przekleństw, na wylot prawdę
aż urwie świt nas, każda z gwiazd zgaśnie.
W dłoniach rwę świat nasz tak bez pamięci
za wszystko co ból wziął na zawsze.
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 21
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10152-isaiah-greengrass https://www.morsmordre.net/t10368-kaszmir https://www.morsmordre.net/t10369-isaiah https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10463-skrytka-nr-2204 https://www.morsmordre.net/t10370-i-greengrass

Powrót do góry Go down

A ja poproszę o 9!


Make love music
Not war.
Louis Bott
Louis Bott
Zawód : Drugi Kogut Kurnika, dorywczo może coś naprawić
Wiek : 22
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Look up at the night sky
We are part of this universe,
we are in this universe,
but more important than both of those facts is that
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Mugol
universe is in us
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t1671-louis-bott https://www.morsmordre.net/t1846-niemugolska-poczta-lou#24237 https://www.morsmordre.net/t1672-louis-bott#17379 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t5152-louis-bott

Powrót do góry Go down

A więc 14 aww
The bees had declared a war, the sky wasn’t big enough for them all
Kerstin Tonks
Kerstin Tonks
Zawód : Pielęgniarka
Wiek : 24 lata
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Panna
For now
we are an unfinished story
waiting to be written
f o r n o w
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Charłak
please be brave
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t8101-kerstin-tonks https://www.morsmordre.net/t8192-parapetowa-skrzynka-pocztowa#235933 https://www.morsmordre.net/t8115-sister-kerstin#232161 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8799-skrytka-bankowa-nr-1965#261717 https://www.morsmordre.net/t8213-kerstin-tonks

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Wesele B&S: podarki dla gości

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach