Wydarzenia


Ekipa forum
Wesele B&S: podarki dla gości
AutorWiadomość
Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 20:38
Podarki dla weselnych gości


Państwo Młodzi postanowili obdarować przybyłych gości drobnym, symbolicznym podarkiem, aby podziękować za przybycie i udział we wspólnym świętowaniu. Jeszcze w korytarzu, zaraz na wejściu, ujrzeć mogliście lewitującą, ozdobną misę wypełnioną niezbyt wielkimi, kolorowymi kamykami. Zamknięta została w nich magia.

ZASADY

W tym temacie będzie można wybrać numerek, pod którym kryją się różnorodne kamienie runiczne losowane przez weselnego gościa. Postać, wybierając numer, nie wie, co się pod nim kryje. Właściwość poszczególnych kamieni pozostanie zagadką do czasu odsłonięcia. Magiczne kawałki skał z wyrysowanymi symbolami nasączone są niesamowitą energią, której zadaniem jest umilenie gościom czasu wspólnego świętowania.

UWAGA! Jeśli zostaną odsłonięte już wszystkie numerki i będą jeszcze postacie chętne złowić swój prezent, postać rzuca kością k15, by wyłonić kamień, który otrzymała. Do tego czasu należy wybrać numer, który nie został wybrany wcześniej.

Podczas wątków na weselu należy rzucić kością k3 przynajmniej raz (można więcej!), by określić siłę magicznego kamyczka. Zadziała on jednak jedynie wtedy, jeśli postać zdecydowała się go zatrzymać przy sobie.

Kość k3:
1 – runa emanuje silną mocą, jej dar jest wyczuwalny i wpływa zarówno na myśli jak i gesty i słowa postaci;
2 – wpływ runy jest niezbyt duży, postać może poddać się pewnym myślom i mieć ochotę na określone zachowania, ale może oprzeć się energii kamienia;
3 – nic się nie dzieje.


ODSŁONIĘTE KAMYCZKI
1. Algiz.Męstwo. Runiczny kamyk przy twoim ciele emanuje opiekuńczą mocą. Odczuwasz głęboką potrzebę zadbania o bezpieczeństwo swoich bliskich, jesteś czujny, podążasz za głosem instynktu. Możesz mieć opory przed spuszczeniem swojego towarzysza z oczu. Reagujesz, kiedy tylko wychwycisz nietypowe zachowanie.
2. BerkanoCzułość. Onieśmielająca runa lekko łaskocze i zachęca do bliskości. Zechcesz nagle zamknąć w ramionach drogą ci osobę, a jeśli jest ona daleko stąd, bez trudu odnajdziesz pośród gości tego, kto już dawno nie zaznał przyjacielskiego ramienia. W twoich oczach błyszczy troska i oddanie.
3. IngwazCierpliwość. Odkrywasz w sobie pokłady spokoju i podczas weselnej zabawy naprawdę odpoczywasz. Gromadzisz siły, bo wiesz, że wkrótce będą ci potrzebne. Teraz jednak odsuwasz troski na bok i nie pozwalasz, by zapanowały nad tobą dokuczliwe myśli. Nie ulegasz gwałtownym emocjom, bez trudu uspokoisz zdenerwowanego lub przestraszonego.
4. Jera.Dojrzewanie. Przyciśnięta do piersi runa pozwala ci nagle odtworzyć ostatnie miesiące, powrócić do złych i dobrych chwil, dostrzec własną przemianę i lekcje płynące z minionych wydarzeń. Przyłapujesz się na kilku głębokich myślach, ale nie zanurzasz się w nich na zbyt długo. Po zimie przecież zawsze nadchodzi wiosna. Udaje ci się odnaleźć coś cennego pośród własnych strachów i wojennej grozy. Harmonia zagości w twoim sercu.
5. KenazOlśnienie. W twoim sercu rośnie żar, pragniesz tworzyć, dzielić się dobrą emocją, zdaje się, że przed tobą proces, który zakończy się powodzeniem. Już wiesz, że jesteś gotowy. Możesz działać. Zaangażuj się, a spełnienie nadejdzie szybciej, niż sądzisz.
6. OthalaUmiłowanie tradycji. Kolorowy kamyk staje się wyjątkowo symboliczny. Na wydarzenie spoglądasz zaciekawiony i skoncentrowany. Doceniasz domową atmosferę i wszelkie obyczaje. Pragniesz być częścią ceremonii i przeżyć ją w pełni, strzec, by nic nie zdołało jej zakłócić. Spokój domu i bezpieczeństwo pozostałych wysuwają się na pierwszy plan.
7. UruzWytrzymałość. Czujesz w sobie wielką moc, która nie pozwala ci się poddać. Wypełnia cię myśl o przetrwaniu i pokonaniu przeciwności losu. Mógłbyś zdobywać góry, mógłbyś powalić największego wroga i nie masz oporów, by właśnie teraz zaprezentować swą siłę.
8. LaguzIntuicja. Nieco kanciasty kamyk skryty głęboko w dłoni prowokuje do refleksji. Stajesz się nieco nieobecny i zamyślony. Prowadzisz rozważania z samym sobą. Jest w tobie opór i nadzieja, nawiązujesz silny kontakt ze swoim wnętrzem. Dużo rozmyślasz i przyłapujesz się na byciu duchem daleko, daleko od weselnej zabawy. Twoja intuicja próbuje ci przekazać coś ważnego.
9. Mannaz Integracja. Jesteś pośród swoich. Odczuwasz silną potrzebę zacieśniania więzi i oswojenia tych obcych spojrzeń. Podejdź do tego, kto jest ci wciąż nieznany. Poprowadzi cię optymistyczna aura. Podziel się nią, uczyń nieznajomych znajomymi.
10. Wunjo.Radość.  Ten wieczór będzie szczęśliwy. Twój krok staje się lekki i pewny, uśmiech zakrada się na usta, a ty czujesz przypływ pomyślność. Między myśli zakrada się właśnie jedno z radosnych wspomnień, moment, w którym osiągnąłeś naprawdę wiele. Twój uśmiech staje się zaraźliwy.
11. Hagalaz.Odrodzenie. Potrzyj runiczny kamyk w palcach, a uwolni on swój ukryty czar. Poprowadzi cię do zmiany, do transformacji, poczujesz, że jest przed tobą czas zrzucenia dawnej skóry i odważnego podążenia do przodu. Nie ma miejsca na kompromis. Musisz iść. Dotykają cię zdarzenia, które nie przechodzą bez echa. Teraz czujesz to mocniej. Możesz się uwolnić i zrzucić balast.
12. RaidhoRuch. Spoglądasz na symbol energii, która nigdy się nie zatrzyma. Ona jest ciepłem i bez trudu przedziera się do twoich myśli. Jest w tobie. Nie możesz się oprzeć potrzebie wpędzenia ciała w działanie, entuzjazm rozlewa się po duszy. Niech niesie cię taniec i śpiew, poddaj się zabawie. Weselny przystanek może stać się początkiem wielkiej podróży.
13. Gebo.Miłość. Silna, wyjątkowa runa. Najbardziej pożądana i trudna do okiełznania. Kiedy trzymasz ją w dłoni, w twoich oczach rozjaśnia się pasja i przyjemność. Odczuwasz miłość i serdeczność wobec tej jednej osoby lub całego przyjacielskiego otoczenia. Łączysz się z pokrewną duszą, odsłaniasz wyjątkowo mocno uczucie dotąd skryte lub nieoczywiste.
14. IsazOpanowanie. Już od progu odczuwasz pewien dystans, odrobinę chłodu, który narzuca ci ograniczenia. Twoim krokom towarzyszy niepokój, sztywnieje kark i mrużą się czujne oczy. Być może będziesz potrzebował trochę więcej czasu, by poddać się weselnym nastrojom. A może na pomoc przybędzie ktoś z otoczenia? Twoja cisza nie potrwa zbyt długo.
15. Sowilo.Dobro. Kiedy obejmujesz ten kamyk palcami, nie potrafisz oprzeć się wrażeniu, że mieni się on jak dojrzewające słońce. Brzegi lekko parzą, ale nie jest to zły omen. Odczuwasz szansę, nadejście dobrych i obfitych w skarby czasów. Skryty przy ciele symbol popchnie cię ku dobremu. Nie możesz się oprzeć wrażeniu, że nadchodzi coś, na co czekałeś już od dawna. Wewnątrz rośniesz.
I show not your face but your heart's desire


Ostatnio zmieniony przez Ain Eingarp dnia 16.09.21 16:20, w całości zmieniany 13 razy
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Wesele B&S: podarki dla gości 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:07
Poproszę siódemeczkę. fluffy


and the lust for life
keeps us alive, 'cause we're the masters of our own fate, we're the captains of our own souls, there's no way for us to come away, 'cause boy we're gold, boy we're gold.
Trixie Beckett
Trixie Beckett
Zawód : krawcowa, gospodyni w Warsztacie
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:08
Proszę o kamień (z napisem love) z numerem 10.


Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:09
Trójkę wybierz panie, trójkę!


So heed the words from sailors old
Beware the dreams with eyes of gold
And though he'll speak of quests and powers...
...blessed, ignore the lies you're told
Thalia Wellers
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'm makin' my way
From the top of this lowly hillside
Through the realm of the soulless Fey
I'm makin' my way
And all of us dread the trouble that lies ahead
At the end of this wayward day
I'm makin' my way
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:16
trzynaście poproszę Wesele B&S: podarki dla gości 2573766412


Jak ja Cię obronię i po czyjej stronie
Stanąć mam dziś, gdy oczu wrogich sto?
Finley Jones
Finley Jones
Zawód : Tancerka Ognia
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

it's courage and fear
not courage or fear

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości IYOfLg4
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9481-finley-jones https://www.morsmordre.net/t9564-finleyowe https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f351-dzielnica-portowa-arena-carringtonow-wagon-9 https://www.morsmordre.net/t9667-skrytka-nr-2188 https://www.morsmordre.net/t9568-finley-jones
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:18
Dla mnie czwóreczka fluffy


Zniecierpliwieni teraźniejszością, wrogowie przeszłości, pozbawieni przyszłości, przypominaliśmy tych, którym sprawiedliwość lub nienawiść ludzka każe żyć za kratami.
Oliver Summers
Oliver Summers
Zawód : Twórca talizmanów, właściciel sklepu "Bursztynowy Świerzop"
Wiek : 24
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Weariness is a kind of madness.
And there are times when
the only feeling I have
is one of mad revolt.
OPCM : 11
UROKI : 0
ALCHEMIA : 31+10
UZDRAWIANIE : 11+1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f444-dolina-godryka-ksiezycowa-chatka https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-oliver-summers#300999
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:20
Dla Prudence jeden niech będzie


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:23
Ja poproszę 5 :party:


All the fear there, everywhere
Burning inside of me
Maeve Clearwater
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona

Lately I'm not feeling like myself.
When I look into the glass, I see someone else.

OPCM : 22+1
UROKI : 32+4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t12366-maeve-clearwater#380086 https://www.morsmordre.net/t11389p15-sypialnia-goscinna#350778 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:30
To ja poproszę numer 2 cwaniakwhat we have become but a mess of flesh and emotion - naked on all counts

my dearest friend
Ostatnio zmieniony przez Roselyn Wright dnia 12.09.21 21:36, w całości zmieniany 1 raz
Roselyn Wright
Roselyn Wright
Zawód : Uzdrowiciel w leśnej lecznicy
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
the healer has the
b l o o d i e s t
hands.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
when will enough be enough?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6412-roselyn-wright https://www.morsmordre.net/t6516-furia#166169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f415-szkocja-highlands-knieja https://www.morsmordre.net/t6553-skrytka-bankowa-nr-1612#167244 https://www.morsmordre.net/t6551-r-wright#282514
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:31
Proszę o 11 ~
Volans Moore
Volans Moore
Zawód : Smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Oh I still can remember a time when it wasn't like this
Before the world became enslaved
Can we all go back to the time when we were not like this
Can we even be saved?
OPCM : 19 +3
UROKI : 15 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Wesele B&S: podarki dla gości Tumblr_myrxsem7AC1s8tqb9o1_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9775-volans-moore-w-budowie#296523 https://www.morsmordre.net/t9914-sol#299801 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f371-derbyshire-borrowash-pollards-oaks-11-8 https://www.morsmordre.net/t9921-szuflada-volansa#299859 https://www.morsmordre.net/t9913-volans-moore#299792
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 21:45
Dla lady Mare szósteczka :pwease:


who will the goddess of victory smile for?
is the goddess of victory fair to everyone?
Mare Greengrass
Mare Greengrass
Zawód : Arystokratka, mecenas nauki
Wiek : 27 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
it takes grace
to remain kind
in cruel situations
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
 Ab imo pectore
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10169-mare-catherine-greengrass#308845 https://www.morsmordre.net/t10364-unda#313340 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10850-szuflada-m-greengrass#330582 https://www.morsmordre.net/t10365-m-greengrass#313341
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]12.09.21 22:14
15 proszę ładnie


Kundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Frederick Fox
Zawód : auror, rebeliant
Wiek : 34 (37)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

fire is catching
and if we burn
you burn with us

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Wesele B&S: podarki dla gości Giphy
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]13.09.21 9:50
Dla mnie 8 :pwease:
Isaiah Greengrass
Isaiah Greengrass
Zawód : alchemik, lord, twórca malarskich barwników
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Znam nuty przekleństw, na wylot prawdę
aż urwie świt nas, każda z gwiazd zgaśnie.
W dłoniach rwę świat nasz tak bez pamięci
za wszystko co ból wziął na zawsze.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10152-isaiah-greengrass https://www.morsmordre.net/t10368-kaszmir https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10463-skrytka-nr-2204 https://www.morsmordre.net/t10370-i-greengrass
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]13.09.21 13:10
A ja poproszę o 9!


Make love music
Not war.
Louis Bott
Louis Bott
Zawód : Drugi Kogut Kurnika, dorywczo może coś naprawić
Wiek : 22
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Look up at the night sky
We are part of this universe,
we are in this universe,
but more important than both of those facts is that
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Mugol
universe is in us
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t1671-louis-bott https://www.morsmordre.net/t1846-niemugolska-poczta-lou#24237 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t5152-louis-bott
Re: Wesele B&S: podarki dla gości [odnośnik]13.09.21 18:36
A więc 14 aww


So for a while things were cold, they were scared down in their holes
Kerstin Tonks
Kerstin Tonks
Zawód : Pielęgniarka
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Charłak
Stan cywilny : Panna
wszystko wali się
a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Charłak
wake up
Niemagiczni
Niemagiczni
https://www.morsmordre.net/t8101-kerstin-tonks https://www.morsmordre.net/t8192-parapetowa-skrzynka-pocztowa#235933 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t8799-skrytka-bankowa-nr-1965#261717 https://www.morsmordre.net/t8213-kerstin-tonks

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Wesele B&S: podarki dla gości
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach