Wydarzenia


Ekipa forum
Allen
AutorWiadomość
Allen [odnośnik]17.03.24 15:24Allen
Mała, szybka i niemożliwie krnąbrna sowa pójdźka, której dziabnięcia piekielnie bolą. Wyraz jej oczu jest na tyle niepokojący, że adresaci wiadomości czym prędzej decydują się na odpisanie na list, byle jak najszybciej się jej pozbyć


Kod listu:
Mildred Crabbe
Mildred Crabbe
Zawód : Stażystka w Departamencie Transportu Magicznego
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 6
UROKI : 5
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12+5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12313-mildred-laurentia-crabbe https://www.morsmordre.net/t12316-allen#378476 https://www.morsmordre.net/f470-city-of-london-flemish-street-17 https://www.morsmordre.net/t12314-mildred-laurentia-crabb#378378
Re: Allen [odnośnik]20.03.24 14:29
Przeczytaj
Panno Crabbe, słyszałam wiele dobrego o panny dziełach od jednego z moich zaufanych pracowników. Zwykle nie pochylam się nad jednostkowymi prośbami, lecz podobno panny twórczość ma w sobie wielki potencjał. W chwilach kryzysu najważniejsze są konkretne działania, lecz troska o morale czarodziejskiej społeczności - także w kontekście dzieł sztuki - jest równie ważna.

Jeśli znajdzie panna czas na poświęcenie się w stu procentach doskonaleniu swych talentów pod okiem specjalistów La Fantasmagorii, chętnie zorganizuję pierwszy londyński wernisaż dzieł spod pędzla panny Crabbe. Nie chciałabym jednak, by podążanie za wezwaniem muz przeszkadzało pannie w wypełnianiu ministerialnych obowiązków. Najpierw chciałabym więc poznać panny plany na najbliższe lata oraz tematykę obrazów, jakie chce panna zaprezentować szerszej publiczności.

madame Deirdre Mericourt


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Deirdre Mericourt
Zawód : namiestniczka Londynu, metresa nestora
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
one more time for my taste
I'll lick your wounds
I'll lay you down

OPCM : 37 +3
UROKI : 4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +8
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t12147-deirdre-mericourt https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Re: Allen [odnośnik]25.03.24 20:46
Przeczytaj Sierpień
Szanowna Pani-Panno? Crabbe, myślę, że nie ma potrzeby zawracania sobie głowy takimi tytułami. Jeżeli należysz do rodziny Corneliusa, możesz zwracać się do mnie po imieniu; rzecz jasna, jeśli dla Ciebie samej nie będzie to niewygodą.

Malarka? Interesujące. Mam nadzieję, że zjawiając się o umówionej porze zabierzesz ze sobą próbkę prac - jestem ich ciekawa tym bardziej, że zależy Ci na lekcjach anatomii. Oczywiście zgadzam się, Cornel miał rację twierdząc, że to moja specjalność. Niemniej jednak w najbliższych dniach natłok zadań niecierpiących zwłoki po fali klęsk i katastrof uniemożliwia mi spędzanie czasu w tak przyjemny sposób - co powiesz więc na początek lub środek września?

Anatomia człowieka czy mugola istotnie jest bardzo szerokim pojęciem. Zastanów się nad tym które jej aspekty interesują Cię najbardziej, bym wiedziała, jakiego rodzaju preparaty winnam przygotować - chyba, że zależy Ci na pełnym kursie, ten jednak trwałby kilka miesięcy, nie jestem w stanie przewidzieć swojego terminarza na tak odległe terminy. Pozostanę w kontakcie.

Na odwrocie załączam wstępne propozycje dat we wrześniu.

Do zobaczenia,

PS Mugol, jak każde inne zwierzę, wykrwawi się prędko jeżeli pociąć go sprawnie w newralgicznych miejscach. Ich krew jest gęstsza, ciemniejsza i ma nieco inny zapach, o czym wkrótce z pewnością się przekonasz.

Elvira Multon


you cannot burn away what has always been
aflame
Elvira Multon
Elvira Multon
Zawód : Uzdrowicielka, koronerka, fascynatka anatomii
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Once you cross the line,
will you be satisfied?
OPCM : 9 +1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 28 +2
TRANSMUTACJA : 15 +6
CZARNA MAGIA : 17
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarownica
unsteady
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t12162-elvira-multon#374517 https://www.morsmordre.net/f416-worcestershire-evesham-dom-nad-rzeka-avon https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Allen
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach