WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Szukam towarzystwa

Go down 
Autor toWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Szukam towarzystwa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime04.07.16 7:47

Szukam towarzystwa!

Nie jesteś pewien z kim mógłbyś rozegrać najbliższy wątek, a może jako nowa osoba potrzebujesz wprowadzenia, by przełamać pierwsze lody? Tak jak mówi nazwa tematu, został on stworzony, by ułatwić odnalezienie partnera do rozgrywki!

W tym typie wątków Mistrz Gry nie inicjuje sytuacji wprowadzającej oraz nie przeprowadza interwencji na życzenie gracza.

Jeśli szukasz partnera do przeprowadzenia wątku, pamiętaj, że warto odpowiedzieć na jedno z umieszczonych wcześniej zgłoszeń.

Zgłoszenia starsze niż 2 tygodnie będą usuwane.

Kod:
[b]Poszukujący:[/b] Imię i nazwisko postaci;
[b]Założenia wątku:[/b] Czyli kilka słów o fabule lub o tym, czego oczekujesz - np. wątek dla tych, którzy chcą dołączyć do włamania na Nokturnie/ dla tych, którzy nie boją się wybuchających kociołków/ dla tych, którzy mają ochotę na luźne pogaduszki przy Kremowym etc;
[b]Uwagi dodatkowe:[/b] Wszelkie uwagi dodatkowe niezawarte we wcześniejszych punktach - np. wiek, płeć, czystość krwi etc.;
[b]Status:[/b] aktualne/nieaktualne;


Powrót do góry Go down
Aquila Black
Aquila Black

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8834-aquila-black https://www.morsmordre.net/t8844-sunshine https://www.morsmordre.net/t8843-child-of-the-sun#263595 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t8846-skrytka-bankowa-nr-2087 https://www.morsmordre.net/t8845-aquila-black
Zawód : badaczka historii
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
OPCM : 5
UROKI : 6
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime11.01.21 13:54

Poszukujący: Aquila Black
Założenia wątku:
1. Poszukuję osób które nauczą mnie języków! Najbardziej zależy mi na łacinie, rosyjskim, arabskim i hiszpańskim, ale Aquila chce się rozwijać w wielu opcjach. Ze swojej strony mogę zaoferować francuski. Możemy wspólnie dyskutować o historii magii, polityce, może o nauce albo sztuce? Nie lubisz szlachty, ale wiesz, że dobrze płaci? A może się zaprzyjaźnimy?
2. Zielonych rycerzy na czarnych rumakach. Chciałabym Was wszystkich poznać i ukochać. Tak pięknie działacie w służbie naszej przyszłości!

Uwagi dodatkowe: poglądy i krew są obojętne dopóki Aquila nie wie, że jesteś mugolakiem albo wspierasz Zakon
Status: aktualne 28.02
[bylobrzydkobedzieladnie]

Może nic tam nie będzie. może to tylko fantazja. Potrzeba poszukiwania, która mnie wzmacnia. Potrzeba mi tego by wzrastać.


Ostatnio zmieniony przez Aquila Black dnia 28.02.21 1:22, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Elvira Multon
Elvira Multon

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t6579-don-t-do-that-to-yourself#167665 https://www.morsmordre.net/f212-pokatna-20-4 https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Zawód : Prywatny uzdrowiciel
Wiek : 28 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Zdradliwa i wierna,
i dobra i zła,
i rozkosz i rozpacz,
i uśmiech i łza,
i gołąb i żmija,
i piołun i miód,
i anioł i demon,
i upiór i cud
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 1
LECZENIE : 27
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 6
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
the end of a perfect tale

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime09.02.21 20:51

Poszukujący: Elvira Multon
Założenia wątku: Wątki związane z pracą uzdrowiciela/anatomią - generalnie mam stałą pracę, ale jeżeli miałeś jakąkolwiek szansę o mnie usłyszeć i potrzebujesz konsultacji/leczenia/recepty na eliksiry to chętnie się tym zajmę za odpowiednią opłatą. Jako że jestem pasjonatką anatomii, jestem również w stanie zaoferować lekcje tej dziedziny, w zależności od tego kim jesteś i na co zasługujesz, mogą być one albo wyłącznie teoretyczne albo... praktyczne.
Na ludzkich organach, nie myśl sobie.
Uwagi dodatkowe: Jeżeli jesteś kimś, kogo miałabym chęć zabić, to po prostu dobrze się z tym kryj  Szukam towarzystwa 2573766412
Status: aktualne

Poszukujący: Elvira Multon
Założenia wątku: Wszelkie wątki związane z działalnością lub członkostwem Rycerzy Walpurgii - może potrzebujesz mojej pomocy, asysty w jakimś zadaniu? A może po prostu spotkamy się gdzieś, żeby podyskutować o lepszym świecie i zacieśniać więzy wojenne?
Uwagi dodatkowe: Zieloni i sojusznicy zielonych
Status: aktualne

Poszukujący: Elvira Multon
Założenia wątku: Bohema ostro bawi się, mijają noce, przemijają dnie - J. Bojczuk (dawniej)
Jak wyżej. Zabawmy się niegrzecznie, pijmy tani alkohol, popełniajmy przestępstwa, bierzmy narkotyki. Locus Nihil ostro napieprzył mi w głowie, a wojna nie odpuszcza, tylko prze do przodu - muszę się od czasu do czasu porządnie odstresować, żeby w ważnych chwilach nie tracić zmysłów.
Uwagi dodatkowe: Fajnie by było, żebyśmy się jednak znali
Status: aktualne

Edit:

Poszukujący: Elvira Multon
Założenia wątku: Czkawka teleportacyjna! Dopadnie mnie w listopadzie, chętnie wpadnę na kogo tylko mogę.
Edit 2 - uznałam, że pójdę za przykładem czegoś, co już raz widziałam i nieco urozmaicę te poszukiwania  :pwease:

1. Merkury
a) Reprezentuje komunikację oraz język, świadczy o silnej potrzebie kontaktów międzyludzkich oraz wymiany intelektualnej; decyduje o tym, jak człowiek myśli i jak się porozumiewa. Daje potrzebę poznania i zrozumienia, niesie ze sobą logikę i inteligencję. Motywuje do badania, zgłębiania i dociekania, a także do dzielenia się wynikami naszych osiągnięć z innymi.
b) Nieharmonijne aspekty Merkurego mogą stać się źródłem problemów w wysławianiu się, powierzchowności, trudności w koncentracji oraz czy niechęci do zmian i próbowania nowych rzeczy, podejmowania wyzwań.


2. Wenus
a) Symbolika Wenus łączy się z harmonią, pięknem, luksusem i dobrym smakiem. Jej aspekt fizyczny obejmujący przyjemności i luksus przejawia się szczególnie w Byku, którym włada. Drugim znakiem zodiaku pozostającym pod władaniem Wenus, jest Waga, reprezentująca harmonię i kompromis.
b) Nieharmonijne aspekty Wenus mogą przejawiać się brakiem taktu, egoistyczną postawą, skłonnością do wygodnictwa czy wulgarności.


3. Mars
a) Symbolizuje wartości męskie, siłę, agresję oraz aktywność, a także seksualność i energię. Mars może nieść również ze sobą rywalizację, zdolność podejmowania decyzji i działanie. Dobrze usytuowany w horoskopie Mars, dodaje siły i umiejętności pokonywania przeciwności losu oraz pcha do celu.
b) Nieharmonijnie aspektowany Mars może stać się źródłem braku pewności siebie i niedostatecznej motywacji do działania.


4. Księżyc
a) Księżyc reprezentuje rzeczywistość subiektywną w duszy każdej osoby, która stanowi odbicie obiektywnej rzeczywistości na zewnątrz. Związany jest on z podświadomością, wrażliwością i refleksyjnością. Pod wpływem księżycowej poświaty, budzą się również nasze predyspozycje mediów, wrażliwość i intuicja.
b) Księżyc może też stać się źródłem rozterek, konfliktów i wewnętrznych sprzeczności.


5. Uran
a)  Związany jest z takimi cechami, jak niecierpliwość, energiczność, twórcza swoboda i niechęć do tradycji. Reprezentuje potrzebę wolności i indywidualizmu.
b) Symbolika planety nawiązuje także do buntu – zarówno przeciw rodzicom, jak i wszelkim autorytetom oraz obowiązującym normom. Bunt ten wiąże się również z pragnieniem zmiany rzeczywistości, ulepszenia świata.


Uwagi dodatkowe: Proszę chętnych do zagrania ze mną wątków czkawkowych żeby wybrali jedną planetę (lub księżyc) oraz opcję a lub b i razem pokmińmy nad tym, w jaki sposób zbudować wątek na bazie opisu Szukam towarzystwa 2573766412 Opis może odzwierciedlać zarówno okoliczności, zdarzenie, jak po prostu charakter postaci <3
Status: są wszyscy ale na razie sobie zostawię opisy!
Wszyscy zachowywali się tak, jakbym była jakąś niebezpieczną substancją chemiczną na granicy samoczynnego wybuchu, a byłam tylko sobą.

Do bólu nieprzewidywalną


Ostatnio zmieniony przez Elvira Multon dnia 22.02.21 22:47, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Trixie Beckett
Trixie Beckett

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t9408-ta-normalna-beckett#285922 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911
Zawód : krawcowa
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarownica

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime16.02.21 2:57

Poszukujący: Trixie Beckett
Założenia wątku:
1. Zabierz mnie na szaloną randkę. Spotkajmy się gdzieś przypadkiem albo znajmy się wcześniej, rzućmy się w wir młodzieńczego szaleństwa i... Pewnie wpadnijmy w kłopoty. Rozegramy sobie miłą inicjatywę. :pwease:
2. Przejdźmy się na łyżwy albo polatajmy na miotłach. Może nauczysz mnie jakichś podstaw quidditcha?  
3. Zagrajmy coś w Dolinie. Mieszkam tam od dziecka, chętnie spotkam się z miejscowym albo oprowadzę przyjezdnego. Możemy też coś razem ugotować dla najbiedniejszych mieszkańców miasteczka!
4. Życie mi niemiłe i chętnie zagrałabym towarzyski pojedynek, mały trening umiejętności, żeby zamienić cię w królika. Uwielbiam lapifors, serio. Chodź, będzie fajnie.
Uwagi dodatkowe: brak :pwease:
Status: aktualne 28.02
Ostatnio zmieniony przez Trixie Beckett dnia 28.02.21 1:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zlata Raskolnikova
Zlata Raskolnikova

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9153-zlata-raskolnikova#276833 https://www.morsmordre.net/t9433-sowa-bez-imienia#286806 https://www.morsmordre.net/t9439-zlata#287045 https://www.morsmordre.net https://www.morsmordre.net/t9434-skrytka-numer-2143#286811 https://www.morsmordre.net/t9432-zlata-raskolnikova#286793
Zawód : Komornik i łowczyni nagród po godzinach
Wiek : 37
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
A man in debt is so far a slave.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Półgoblin

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime23.02.21 11:28

Poszukujący: Zlata Raskolnikova
Założenia wątku:
1) Wątki prackowe - potrzebujesz, żeby komuś obić mordę (ktoś wisi ci hajs, albo coś zarąbał), czy wolisz, żeby tobie obito ja obito (bo ty wisisz komuś hajs albo coś zarąbałeś)? A może masz problemy finansowe, związane z Gringottem i potrzebujesz porady?

2) Wspólne polowanie/włam - nie mam kuszy (jeszcze), ale mam dobre oko i cięty język. Może potrzebujesz towarzystwa? Będę twoim partner in crime! No i podzielimy się łupem po równo.

3) Wypad za miasto - możemy razem ratować albo krzywdzić mugoli. Tylko dogadajmy się co do ceny, bo, jak wiadomo - nie ma nic za darmo. Może przysługa? Flaszka? Wymiana sekretami?

4) Duchy z przeszłości - może kiedyś, jak byłeś w Europie albo przedzierałeś się przez ZSRR, to mieliśmy okazję się spotkać? Może bardzo mi pomogłeś, kiedy miałam gigantyczne problemy albo robiliśmy wspólnie jakaś paskudną robotę dla kogoś?

5) Smutne picie w barze - masz problem i potrzebujesz się wygadać? Świetnie się składa, bo ja też. Na pewno dam ci mnóstwo porządnych golińskich rad, którymi próbuje się kierować, ale nie zawsze wychodzi. Może też masz podobne rady?

Uwagi dodatkowe: nawet jeśli twoja piękna mordka zdobi listy gończe - damy rade wymyślić coś, żebyśmy oboje mieli profity z sytuacji.
Status: aktualne


Powrót do góry Go down
Safia Shacklebolt
Safia Shacklebolt

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8545-safiya-shacklebolt#249238 https://www.morsmordre.net/t8578-ghede#251399 https://www.morsmordre.net/t8581-szamanka-miasta#251409 https://www.morsmordre.net/f231-sussex-brighton-brighton-pavilion https://www.morsmordre.net/t8580-skrytka-bankowa-nr-2017#251404 https://www.morsmordre.net/t8579-s-shacklebolt
Zawód : kapłanka
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
too late for tears, damage is done
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 20
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime24.02.21 10:25

Poszukujący: safia
Założenia wątku:

#1 mam bardzo starą parszywkę do zrobienia, którą najwidoczniej wcześniej źle rozegrałam - m.in. mugolska czkawka mnie dopada a ja muszę ją poskromić niekonwencjonalnymi sposobami (takimi, o których nawet nasze google nie słyszało), jednocześnie udając, że wcale nie mam traumy po wszystkich czkawkach jakie mnie już męczyły podkówka
#2 robię talizmany, czasem eliksiry i chciałabym trochę ich porobić w tym okresie fabularnym, więc feel free, dogadamy szczegóły
#3 mniej absorbujące wątki - chętnie bym poszła po nowe ciuchy, poplotkowała, czy pospacerowała po łąkach z daleka od Londynu. właściwie to nie mam szczególnych wymagań

Uwagi dodatkowe: brak
Status: aktualne

goddesses don't speak in whispers;
they scream.
Powrót do góry Go down
Francis Lestrange
Francis Lestrange

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t7974-francis-m-lestrange https://www.morsmordre.net/t8044-don-juan https://www.morsmordre.net/t7982-zaciekaw-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7980-skrytka-bankowa-nr-1928 https://www.morsmordre.net/t8093-fransua-lestrange
Zawód : na zawołanie
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wytną nasze lasy, a my poddani
Kwiaty bierne podeptane
OPCM : 15
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej
Im not insane, my mother had me tested

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime25.02.21 14:06

Poszukujący: Franis Lestrange
Założenia wątku: nestor każe mi znaleźć żonę, więc... Chodź ze mną randkę  fluffy

Uwagi dodatkowe: oczywiście wyłącznie szlachetnie urodzone panny, niezamężne i niezaręczone. Masz już plany matrymonialne? Nie szkodzi, rozmowy mogą toczyć się na wielu frontach, a ja absolutnie nie chcę, by te wątki były w jakikolwiek sposób wiążące (i nie zamierzam rozbijać umówionych związków). Spotkajmy się, porozmawiajmy, dajmy też naszym szanownym rodzicom przestrzeń do konwersacji. Ja w aktualnej sytuacji nie będę wybredny, być może nawet przypadniemy sobie do gustu, ale to nasi ojcowie zaczną stwarzać przeszkody?

Wiem, że to nie temat do tego, ale przygarnę też chętnie lusterko, które zawierałoby się w limicie pięciu wątków <3

proszę pisać na discorda :pwease:

Status: Aktualne 2/5
Tak, możesz zapalić znicz
Chociaż wiem, że już nic
Mnie nie czyni człowiekiem
Powrót do góry Go down
Aurora Sprout
Aurora Sprout

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9381-aurora-sprout?nid=102#284845 https://www.morsmordre.net/t9435-duke-owlington#286919 https://www.morsmordre.net/t9436-i-walked-with-you-once-upon-a-dream#286936 https://www.morsmordre.net/f347-dolina-godryka-wrzosowisko https://www.morsmordre.net/t9438-a-sprout
Zawód : Uzdrowiciel, Aptekarz
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Same dobre gwiazdy spotkały się na nieba szczycie,
z ducha, ognia i rosy tchnęły w ciebie życie
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 15
LECZENIE : 10
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Szukam towarzystwa 20763c08f88bdb0848f76e23c918fda404bf5e5c

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime28.02.21 16:43

Poszukujący: Aurora Sprout
Założenia wątku: I posłała zła królowa, łowcę za Śnieżką, by zabił ją, serce wyciął i u stóp jej złożył.

Jednak w tej opowieści, to nie zła królowa posłała za dziewczyną kogoś. A Lord Carrow. I raczej śmierci jej nie chciał, a jedynie serca pilnował.
Mały domek w county Kerry w Irlandii — bielone wapnem ściany, z jednej strony porośnięte winoroślą, przed kamiennymi schodkami posadzona magnolia. Zapach otumania, ale w przyjemny sposób miesza się z bryzą znad oceanu. Z komina unosi się dym, więc wiesz, że jest w domu, tak jak życzył sobie tego Lord Carrow.
A jednak nie upilnowałeś jej, pozwoliłeś wrócić do domu. A może specjalnie przymknąłeś oko? To już wszystko zależy od Ciebie.
Uwagi dodatkowe: Poszukuje kogoś, kto na zlecenie Lorda Aresa Carrowa miał pilnować, żeby Aurora nie opuściła domku w Irlandii. Miał donosić Lordowi o zagrożeniach, jeśli jakieś by się pojawiły, ale także o mężczyznach, jeśli jacyś odwiedzaliby Rorkę.
Z jakiegoś powodu jednak zdecydowałeś się przestać dla niego pracować. A może przypadkiem spotkaliście się z nią, porozmawia liście i uznałeś, że może jednak nie podoba ci się, w jaki sposób ją traktuje?
Może chciałbyś poznać ją lepiej, ale nie wiesz, jak zareaguje na to, że pracowałeś dla jej byłego kochanka? Ale wiesz, że prędzej, czy później będziesz też musiał wytłumaczyć się przed Lordem z niedopełnienia obowiązków.
Nie chce nic zakładać, nie chce nic obiecywać — wszystko najlepiej jakby nam wyszło samo. Chętnie przedyskutuje wszystkie opcje, więc zapraszam na pw lub discorda.
Status: aktualne
There's a shadow hanging over me
Oh, yesterday came suddenly

Powrót do góry Go down
Stevie Beckett
Stevie Beckett

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t9292-wujek-stevie#282938 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : 10
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime01.03.21 0:03

Poszukujący: Stevie Beckett
Założenia wątku: Chciałbym zgłębić swoją wiedzę z astronomii (z I na II). Chętnie wymienię się wiedzą za numerologię, a przy okazji zrobię inicjatywę prozakonną. W głowie dużo pomysłów, ale wszystko zależy od tego kim będziesz.
Uwagi dodatkowe: nie chciej mnie zabić, łap mnie na discordzie na Aquili
Status: nieaktualne
Moja wolnościja byłem cały Twój w moim samotnym gniewie. Gonił mnie ludzki śmiech w mej wędrówce przez czas. Ja wiedziałem w czym rzecz. Moja wolność mnie zna.
Moja wolność mnie ma.
Ostatnio zmieniony przez Stevie Beckett dnia 08.03.21 0:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tatiana Dolohov
Tatiana Dolohov

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8945-tatiana-dolohov#267430 https://www.morsmordre.net/t8948-ivan#267594 https://www.morsmordre.net/t8949-russian-doll#267610 https://www.morsmordre.net/f312-smiertelny-nokturn-9 https://www.morsmordre.net/t9019-skrytka-bankowa-2104#271324 https://www.morsmordre.net/t8959-t-dolohov#267756
Zawód : niszczycielka pogodnych nastrojów
Wiek : lat 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczona
wanderess, one night stand
don't belong to no city, don't belong to no man
i'm the violence in the pouring rain
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 6
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime03.03.21 14:28

Poszukujący: Tatiana Dolohov
Założenia wątku: aktualizuję, bo ciut się zmieniło, tym razem szukam tylko WSPOMNIEŃ  serce

tych mniej i bardziej odległych, miłych i przykrych, prawie zapomnianych i tych, które nie chcą wyjść nam z głowy; może dzielimy jakiś wspólny moment w Rosji? Może znamy się jeszcze z Durmstrangu, a może z czasów prawie błogiego dzieciństwa, bo podróże zepchnęły nas ku sobie? Może poznaliśmy się dopiero jak zawitałam do Anglii w 55? Mamy za sobą imprezę, kłótnie, przypadkowe spotkanie, wspólny interes?
Łączymy jakiś punkt w przeszłości, przeżyliśmy go wspólnie - zaledwie kilka minut czy długich dni, a może tygodni - pobawmy się przeszłością wspólnie!

Uwagi dodatkowe: szczegóły ustalmy sobie drogą prywatną  :pwease:
Status: aktualne 1/5

will the hunger ever stop?
can we simply starve this s i n?
Powrót do góry Go down
Charlene Leighton
Charlene Leighton

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5367-charlene-leighton https://www.morsmordre.net/t5375-listy-do-charlie https://www.morsmordre.net/t5374-alchemiczka-kocia-mama https://www.morsmordre.net/f173-oaza-chata-nr-88 https://www.morsmordre.net/t5388-skrytka-bankowa-nr-1338 https://www.morsmordre.net/t5387-charlene-leighton
Zawód : mieszkanka Oazy, alchemiczka
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Chciałoby się uciec,
ale nie przed wszystkim się da.
OPCM : 11
UROKI : 0
ELIKSIRY : 46
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10/51
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime05.03.21 13:18

Poszukujący: Charlene Leighton
Założenia wątku:
1) Chętnie zaangażuję się w różne działania w Oazie, na miarę umiejętności Charlie - możemy porobić proste eliksiry, zorganizować minilekcje dla dzieci Oazy, pobawić się w powiększanie lub ocieplanie zaklęciami chatek i tego typu zadania, przy których Charlie mogłaby poćwiczyć transmutację - bardzo chcę podbić statystykę do 25 i potrzebuję wątków, w którym moja postać ma okazję używać transmutacji. A może pouczysz mnie anatomii na II poziom i dawkowania trudniejszych mikstur, oraz podstaw magii leczniczej?
2) Chcę wypróbować mechanikę zbierania owoców! Zabierz mnie z Oazy w jakieś bezpieczne miejsce (Szkocja, Irlandia lub półwysep Kornwalijski), gdzie będziemy mogli nazbierać jagódek lub innych poziomek, najlepiej w październiku, póki jeszcze jest szansa coś znaleźć.
3) Przyszłościowo chcę nauczyć Charlie wytwarzania amuletów, więc przygarnę też wątek z postacią znającą starożytne runy na poziom co najmniej II, żeby zacząć dążyć do podbicia tej biegłości u Charlie!
Uwagi dodatkowe: Koniecznie Zakonnicy/sojusznicy Zakonu/mieszkańcy Oazy. Charlie nie opuszcza Oazy sama, jest poszukiwana i nie spotyka się z niezaufanymi osobami. Kontakt na pw lub discord <3
Status: aktualne


Best not to look back. Best to believe there will be happily ever afters all the way around - and so there may be; who is to say there
will not be such endings?
Powrót do góry Go down
Nailah Jones
Nailah Jones

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9527-nailah-jones#289763 https://www.morsmordre.net/t9532-malika#289971 https://www.morsmordre.net/t9531-nailah#289963 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9535-skrytka-nr-2184#290002 https://www.morsmordre.net/t9533-nailah-jones#289995
Zawód : treserka zwierząt w cyrku, początkująca twórczyni talizmanów
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

dzikie to, spazmatyczne
pstrokate jak całe ich życie

OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Zwierzęcousty

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitimeToday at 0:05

Poszukujący: Nailah Jones
Założenia wątku: Szukam kompana/kompanów do takiej oto znanej parszywki:

Szukam towarzystwa BlNtjQr

Przy czym musimy ustalić, gdzie mogłaby mieć miejsce - Nailah w swoim wagonie nie ma drugiego pokoju więc byłoby to dość kłopotliwe, gdyby nie udało się złapać wystraszonego kraba :thnking: jeśli nie mamy relacji to idealna okazja na ich stworzenie!! ale równie dobrze możemy się też dopiero poznać, coś wspólnie wymyślimy fluffy

Poza tym przyjmę wszelakie inne wątki o dowolnej tematyce, niekoniecznie cyrkowej. może mieć to związek z talizmanami, włóczeniem się po porcie czy cokolwiek innego, dogadamy się charming

Uwagi dodatkowe: -
Status: aktualne
Czasem patrzył na nią, siedzącą na swoim posłaniu, i niemal słyszał rozpaczliwy zew tęsknoty zamkniętego w klatce drapieżnika.
Powrót do góry Go down
 

Szukam towarzystwa

Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Poszukiwania-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-21