WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Szukam towarzystwa

Go down 
Autor toWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Szukam towarzystwa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime04.07.16 7:47

Szukam towarzystwa!

Nie jesteś pewien z kim mógłbyś rozegrać najbliższy wątek, a może jako nowa osoba potrzebujesz wprowadzenia, by przełamać pierwsze lody? Tak jak mówi nazwa tematu, został on stworzony, by ułatwić odnalezienie partnera do rozgrywki!

W tym typie wątków Mistrz Gry nie inicjuje sytuacji wprowadzającej oraz nie przeprowadza interwencji na życzenie gracza.

Jeśli szukasz partnera do przeprowadzenia wątku, pamiętaj, że warto odpowiedzieć na jedno z umieszczonych wcześniej zgłoszeń.

Zgłoszenia starsze niż 2 tygodnie będą usuwane.

Kod:
[b]Poszukujący:[/b] Imię i nazwisko postaci;
[b]Założenia wątku:[/b] Czyli kilka słów o fabule lub o tym, czego oczekujesz - np. wątek dla tych, którzy chcą dołączyć do włamania na Nokturnie/ dla tych, którzy nie boją się wybuchających kociołków/ dla tych, którzy mają ochotę na luźne pogaduszki przy Kremowym etc;
[b]Uwagi dodatkowe:[/b] Wszelkie uwagi dodatkowe niezawarte we wcześniejszych punktach - np. wiek, płeć, czystość krwi etc.;
[b]Status:[/b] aktualne/nieaktualne;


Powrót do góry Go down
Primrose Burke
Primrose Burke

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Zawód : Badacz, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 11
UROKI : 4
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 4
CZARNA MAGIA : 6
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Szukam towarzystwa Dd3436d291f269d9d228b8e0011b3018

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime13.11.20 12:06

Poszukujący: Primrose Burke
Założenia wątku:
Poszukuję chętnych graczy do paru wątków.

1.Nauczyciel szermierki - twoja postać włada bronią białą, chętnie podzieli się wiedzą z panną Buke. Prim ma już umiejętność, ale chce być lepsza. Jeżeli tylko masz ochotę na wątek z nauką to zapraszam - może okazać się, że rozegramy parę scen, a może z tego stworzy się ciekawa znajomość ;)

2.Nauczyciel gry na skrzypcach/akompaniatora - może twoja postać gra na skrzypcach i chętnie udzieli lekcji pannie Burke? Może gra na pianinie i może akompaniować w czasie nauki i wspomóc Prim w jej ambitnym celu?

3.Nauczyciel tańca - podobnie jak w przypadku szermierki, Prim jako młoda dama ma już umiejętności, ale zawsze może być lepsza. Czy znajdzie się chętna osoba aby dać lekcję lub nawet parę?

4.Wątek pracowy - może potrzebujesz talizmanów? Poszukujesz konkretnego amuletu, panna Burke z wielką chęcią coś dla ciebie stworzy;

Uwagi dodatkowe: Płeć nauczycieli nie jest ważna, preferowana krew czysta, pół krwi, czysta ze skazą. Jak jesteś mugolskiego pochodzenia lepiej aby Prim o tym nie wiedziała i nie mogła się dowiedzieć.

Jeżeli jest coś skreślone, ale chcesz się podjąć wątku, to i tak pisz. Skreślenie oznacza, że zgłosiła się osoba, ale nie oznacza, że nie wezmę więcej^^

Status: aktualne 23.11
Pogardzam nieoświeconym tłumem i trzymam się zdala
Odi profanum, vulgus et arceoOstatnio zmieniony przez Primrose Burke dnia 23.11.20 8:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tatiana Dolohov
Tatiana Dolohov

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8945-tatiana-dolohov#267430 https://www.morsmordre.net/t8948-ivan#267594 https://www.morsmordre.net/t8949-russian-doll#267610 https://www.morsmordre.net/f312-smiertelny-nokturn-9 https://www.morsmordre.net/t9019-skrytka-bankowa-2104#271324 https://www.morsmordre.net/t8959-t-dolohov#267756
Zawód : niszczycielka pogodnych nastrojów
Wiek : lat 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczona

I was born of the ice and snow,
with the winter wolves, in the dark,
alone

OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 6
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime16.11.20 21:06

Poszukujący: Tati
Założenia wątku: Przyjmę kilka mniej lub bardziej zobowiązujących sesyjek, tak o, dla rozruszania i zabicia nudy <3

Wspólne spotkanie w jakimś pięknym miejscu, wiejącym sentymentem bądź kunsztem kultury; przypadkowe wpadnięcie na siebie w teatrze, operze, a może (nie)spontaniczny spacer w urokliwych podrygach słońca?

Przyłapiesz mnie na przyjęciu; śliczną, znudzoną, wstawioną, chowającą się za śnieżnobiałą kolumną, z grymasem na ustach pospiesznie skręcającą papierosy?

Ponarzekamy wspólnie na złośliwość losu, a może wręcz przeciwnie - szczęście się do nas uśmiechnie i z tej okazji zamówimy kolejną kolejkę, postawimy następną kupkę galeonów i poczujemy się jak władcy świata w czarodziejskim kasynie?

Dopadnie Cię kłótnia stulecia i bombardowanie stekiem rosyjskich przekleństw, bo znów, po latach, miesiącach, a może tylko dniach, wchodzisz mi w drogę i psujesz plany?

Nie samą dramą żyje człowiek, a że ruski naród to naród skory do zabaw - może wybierzemy się na potańcówkę przy dziwacznie porywających piosenkach niejakiego Presleya?

Masz interes do mojego ojca? A może on ma do Ciebie? Panna Dolohov aka naczelny i jedyny manager Nikolaja melduje się!

Jak wszystkim wiadomo (a może wcale nie?), Tatiana i jej alkoholizm to rzecz oczywista, więc chętnie również rozegram jakąś pijacką sesyjkę na Nokturnie! Szukam towarzystwa 3510499220

Najlepiej łapać mnie na discu, tam odpisuję najszybciej, ale oczywiście zapraszam również bardzo serdecznie na PW! Czekam na Twoje pomysły :pwease:

Status: aktualne

will the hunger ever stop?
can we simply starve this s i n?


Ostatnio zmieniony przez Tatiana Dolohov dnia 26.11.20 17:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Amelia Moore
Amelia Moore

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t8990-amelia-moore https://www.morsmordre.net/t8993-pani-krolikowska#270437 https://www.morsmordre.net/f181-oaza-skamielina https://www.morsmordre.net/t8997-a-moore#270523
Zawód : sprzątam, zamiatam i pomagam
Wiek : 6
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Pan Królikowski wie wszystko
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime17.11.20 20:29

Poszukujący: Amelia Moore
Założenia wątku: Chciałabym zagrać luźny wątek polegający na jakiejś sielankowej scenie w Oazie! Możemy bawić się w chowanego, sprzątać dom, piec ciasta, próbować stworzyć jakiś mały ogródek!!! Możesz zacerować pana Królikowskiego!!! Jestem trochę nieśmiała, ale postaram się w miarę szybko otworzyć.
Uwagi dodatkowe: Ukocham i przytulę!
Status: aktualne


Powrót do góry Go down
Wren Chang
Wren Chang

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t8604-punkt-pobran-krwi#253124 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczona
tell her i wasn't scared.
OPCM : 9
UROKI : 21
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime20.11.20 0:01

Poszukujący: Wren Chang
Założenia wątku:

JEDEN: Znajdźmy się w barze. W dusznym, nieciekawym lokalu, gdzie podpity mężczyzna zaleca się do ciebie w niewybredny sposób, a ty nie masz dostatecznie dużo siły, by go od siebie odgonić; może sama jesteś pod wpływem, może masz gorszy dzień, płakałaś, cokolwiek. Chwycę cię za rękę i wyciągnę z tego bagna. Zabiorę ze sobą do miejsca, gdzie odetchniesz świeżym, chłodnym powietrzem, uspokoisz się, jeśli tego potrzebujesz. Zobaczmy dokąd nas to poniesie. :pwease:

DWA: Od dawna marzy mi się odwiedzenie Areny Carringtonów, konkretnie namiotu tańczącej żmii. Chcę poznać ich orient, na własne oczy zobaczyć taniec, którym tak zachwycają się dokowi marynarze. Chodź ze mną! Możemy spotkać się już na miejscu, trafimy na siedzenia obok siebie; znajmy się lub nie znajmy, to nie ma znaczenia. Może przy okazji opowiem ci jakąś tematyczną historię o starych Chinach?

TRZY: Znajdźmy wyrzucony na brzeg list w butelce, spróbujmy odnaleźć jego adresata, jego nadawcę. Odkryjmy razem historię, która nigdy odkrytą być nie miała. Zgłębmy czyjś świat. Nieszczęśliwych zakochanych liczących na cud? Mordercy przyznającego się matce do win? Zaginionego, błagającego kogokolwiek - nawet przeznaczenie - o pomoc? Czego dusza zapragnie, ustalmy to razem!

Uwagi dodatkowe: Przyjmę wszystkich <3 Nie cisnę o odpisy, wszystko na spokojnie. Zapraszam na pw albo discord (paula#0024)!
Status: aktualne
if there is one thing i still demand, it's that i don't want to see their reason for opposing me be simply the fact that i am a woman.

Powrót do góry Go down
Anthony Macmillan
Anthony Macmillan

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Shopping for blood
OPCM : 18
UROKI : 25
ELIKSIRY : 10
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
Szukam towarzystwa 29dcd797e08c26682d2d5e08269b2561

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime22.11.20 18:40

Poszukujący: Anthony Macmillan
Założenia wątku: Chętnie napiję się z sojusznikiem Zakonu lub Zakonnikiem albo jakimś z moich przyjaciół, znajomych, etc. Możemy się też pobić, poćwiczyć rzucanie zaklęć, poćwiczyć inne dziedziny. Możemy porozmawiać na poważnie o naszej przyszłości... albo nawet zagrać coś z przeszłości! Cokolwiek! Chętnie się dogadam zanim zaczniemy pisać!
Uwagi dodatkowe: -
Status: aktualne
Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга  уздисати
Powrót do góry Go down
Charlene Leighton
Charlene Leighton

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5367-charlene-leighton https://www.morsmordre.net/t5375-listy-do-charlie https://www.morsmordre.net/t5374-alchemiczka-kocia-mama https://www.morsmordre.net/f173-oaza-chata-nr-88 https://www.morsmordre.net/t5388-skrytka-bankowa-nr-1338 https://www.morsmordre.net/t5387-charlene-leighton
Zawód : mieszkanka Oazy, alchemiczka
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Chciałoby się uciec,
ale nie przed wszystkim się da.
OPCM : 11
UROKI : 0
ELIKSIRY : 46
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/45
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime23.11.20 0:56

Poszukujący: Charlie Leighton
Założenia wątku: Jako że gromadka oazowych postaci się powiększa, to bardzo chętnie przygarnę jakiś wątek w Oazie. Charlie nie opuszcza Oazy, ale jeśli twoja postać jest Zakonnikiem umiejącym otwierać przejście, i miałaby chęć wyprowadzić Charlie na zewnątrz po raz pierwszy od miesięcy, to też możemy coś pomyśleć. Oczywiście odpada Londyn i wszelkie miejsca publiczne. A jeśli zdecydujemy się na Oazę, to możemy porozmawiać o niedawnych wydarzeniach lub po prostu wymyślić sobie jakieś przyjemne zajęcie jako odskocznię od wojennej rzeczywistości. Może chcesz, żeby pouczyć cię jakiejś biegłości, albo transmutacji czy eliksirów? W sierpniu Charlie wychodzi z najgłębszej fazy depresji, więc jest bardziej komunikatywna.
Uwagi dodatkowe: Bądź zakonnikiem, sojusznikiem lub po prostu mieszkańcem Oazy!
Status: aktualne


Best not to look back. Best to believe there will be happily ever afters all the way around - and so there may be; who is to say there
will not be such endings?
Powrót do góry Go down
Michael Tonks
Michael Tonks

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Zawód : starszy auror
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Chcąc zmienić świat, zacznij od siebie.
OPCM : 37
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6/8
SPRAWNOŚĆ : 11/13
Genetyka : Wilkołak
Szukam towarzystwa 1yGOSmf

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime25.11.20 17:34

Poszukujący: Michael Tonks & spragnieni pojedynków gracze
Założenia wątku: BIJMY SIĘ, ćwiczmy uroki, opcm i takie tam!
Grałam w tym okresie wątki, w których najmilej ćwiczyło mi się przy konkretnej fabularnej dramie - dlatego w zależności od postaci, chętnie wplotę w fabułę NPCów albo okoliczności, które sprezentują nam dylematy moralne i utrudnią zabicie się nawzajem. Jako, że jest środek miesiąca, proponuję bić się bez zaklęć zadających >50 obrażeń (jakoś to fabularnie uzasadnimy) - zostawmy sobie chorowanie na kolejny miesiąc.
Uwagi dodatkowe: WSZYSCY chętni zgłaszajcie się na discord do #majkelowa3094, stworzymy sobie serwer i podzielimy się w pary. Organizacja i pojedynki ruszą w ramach prezentu świątecznego, od 18 grudnia (nieobeckuję sobie), ale zgłaszajcie się już teraz :pwease:
Status: aktualne
You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Powrót do góry Go down
Jayden Vane
Jayden Vane

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-upper-cottage https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Zawód : astronomer, head of ravenclaw house, the one who lived to an old age, father of three
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their faith rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Szukam towarzystwa Empty
PisanieTemat: Re: Szukam towarzystwa [odnośnikSzukam towarzystwa I_icon_minitime25.11.20 21:44

Poszukujący: jayden vane
Założenia wątku: i need a stranger to talk to. trochę przesyceni całą dramaturgią ostatnich miesięcy przychodzimy szukać kogoś, z kim będziemy mogli rozegrać coś oderwanego od aktualnej rzeczywistości. możemy milczeć przez 10 postów, możemy rozmawiać o pogodzie albo wskoczyć w codzienną, niecodzienną sytuację. nie musimy unikać dramowych tematów, po prostu niekiedy dobrze jest popisać z nieznaną sobie postacią bez większego emocjonalnego bagażu, a tego z jayem szukamy, więc ukochamy za niezobowiązujące towarzystwo. mogę przynieść ze sobą nawet dzieci, jeśli nie masz na nie alergii lol no melt
Uwagi dodatkowe: rozgrywka poza londynem, raczej sprawny ze mnie szermierz, dostosuję się tempem.
Status: aktualne
father

He knew himself a villain—but he deem'd
The rest no better than the thing he seem'd;
And scorn'd the best as hypocrites who hid
Those deeds the bolder spirit plainly did.

Powrót do góry Go down
 

Szukam towarzystwa

Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Poszukiwania-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-20