
Nie jesteś pewien z kim mógłbyś rozegrać najbliższy wątek, a może jako nowa osoba potrzebujesz wprowadzenia, by przełamać pierwsze lody? Tak jak mówi nazwa tematu, został on stworzony, by ułatwić odnalezienie partnera do rozgrywki!
W tym typie wątków Mistrz Gry nie inicjuje sytuacji wprowadzającej oraz nie przeprowadza interwencji na życzenie gracza.
Jeśli szukasz partnera do przeprowadzenia wątku, pamiętaj, że warto odpowiedzieć na jedno z umieszczonych wcześniej zgłoszeń.
Zgłoszenia starsze niż 2 tygodnie będą usuwane.
- Kod:
[b]Poszukujący:[/b] Imię i nazwisko postaci;
[b]Założenia wątku:[/b] Czyli kilka słów o fabule lub o tym, czego oczekujesz - np. wątek dla tych, którzy chcą dołączyć do włamania na Nokturnie/ dla tych, którzy nie boją się wybuchających kociołków/ dla tych, którzy mają ochotę na luźne pogaduszki przy Kremowym etc;
[b]Uwagi dodatkowe:[/b] Wszelkie uwagi dodatkowe niezawarte we wcześniejszych punktach - np. wiek, płeć, czystość krwi etc.;
[b]Status:[/b] aktualne/nieaktualne;


Założenia wątku: Parszywka - Przez cały dzień Volans przeżywa déjà vu za sprawą przewidywanych w niejasny mu sposób. Miał spotkać się z przyjacielem lub zaprosić go herbatę, podczas której nawiedzi go przeczucie, że osoba zaproszona dostrzeże w herbacianych fusach dziwny symbol, po czym zakrztusi się i umrze, zanim ktokolwiek zdąży jej pomóc.
Uwagi dodatkowe: Motywem przewodnim parszywki jest próba zapobiegnięcia powyższej sytuacji
Status: aktualne
Before the world became enslaved
Can we all go back to the time when we were not like this
Can we even be saved?


Założenia wątku: Szukam kogoś, kto wytrzymałby z moją półgoblinką na tyle, żeby stworzyć coś na kształt związku.
Możesz próbować odszukać seryjnego mordercę, który powoli pozbywał się szmalcowników w dziwnych okolicznościach i w końcu odkryć, jego... jej tożsamość i próbować za wszelką cenę przyłapać ją na gorącym uczynku.
Możesz też być bandytą, pnącym się po szczeblach kariery i szukającym "pleców".
Albo nieustraszonym medykiem, który chce zbawiać i naprawiać świat.
Możesz być kimkolwiek, ale najważniejsze to być na tyle odpornym, żeby znieść parszywy charakter Zlaty i wszystkie jej demony.
Uwagi dodatkowe: Grajmy dla dramy i nagłych zwrotów akcji, żeby stworzyć ciekawą historię.
Status: aktualne



A kto o nią się opiera


Założenia wątku: W twoim domu zagnieździły się trzminorki - sytuacja w Europie jest na tyle niebezpieczna, że gnieżdżenie w dziuplach i jaskiniach okazuje się być dla nich niebezpieczne. Wybrały skos dachu nad twoją głową. W tym czasie stany przygnębienia stały się dla ciebie wyjątkowo dokuczliwe i już myślał_ś nad tym, żeby udać się do magipsychiatry, bo płaczliwość bez powodu i narzekanie na cały świat w tak widoczny sposób nigdy nie były ci tak bardzo znane, więc postanowił_ś poprosić o pomoc - może mnie znasz? Może ktoś ci polecił mnie jako zaufanego? Wygadaj mi się, jeśli coś leży ci na sercu, jak ja postaram się usunąć i przenieść w bezpieczne miejsce ul trzminorków. Zawiążmy nic porozumienia, poznajmy się w tych trochę niewygodnych warunkach

Uwagi dodatkowe: przyjmę każdego z poglądami promugolskimi
Status: aktualne
my own
expactations


Założenia wątku:
1. Praca! Przeprowadźmy badania okresowe zdrowia trójogonów, polećmy z ważną przesyłką do rezerwatu w Szkocji albo - poza rezerwatem - zapolujmy na niebezpieczne stworzenie grasujące na wolności, schwytajmy je i oddajmy w bezpieczne miejsce, pomóżmy mieszkańcom uwolnić się od plagi szkodników albo rozwiążmy dylemat nowego szczęśliwego właściciela gromadki małych niuchaczy!
2. Chętnie zagrałabym z kimś z zielonej strony, skonfrontowała Elrica z osobą o mocno ugruntowanych poglądach, których on sam nie może zdzierżyć. Spotkanie może być przypadkowe, a może znaliśmy się już wcześniej, ale dopiero teraz odkrywam twoje prawdziwe oblicze? Podyskutujmy, pokłóćmy się, rozejdźmy w pokoju albo pobijmy!
Uwagi dodatkowe: Brak
Status: aktualne
You can talk to me
or not talk to me
But i'm here
znowu zaczął istnieć
ale istniał zupełnie inaczej


Założenia wątku: szukam kogoś, kto
- kogoś do babrania się w krwi; chcę pośledzić i pobawić się z promugolskimi bojówkami Harolda; szukam więc kogoś, kto razem ze mną wymierzy sprawiedliwość, odnajdując uprzednio zwolenników tego głupca Longbottoma;
- niech żyje bal! na pewno na wiosnę w Londynie organizowane są jakieś fancy bankiety, zapewne jestem tam zapraszana jako jeden z vipów, może ty też? marzy mi się taniec, może lekki flirt w oparach magicznych alkoholi i muzyki; coś lekkiego, przyjemnego, odskocznia od wojny i ciężkiego klimatu; chwila na świętowanie sukcesów!
Uwagi dodatkowe: odpowiednie poglądy antymugolskie, w miarę sprawne odpisy
Status: wszystko aktualne! można mnie łapać na PW i discordzie

seven deadly sins
Ostatnio zmieniony przez Deirdre Mericourt dnia 06.05.22 18:18, w całości zmieniany 1 raz
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne
✦


Założenia wątku: Szukam kogoś z kim walczyłem. Może być to końcówka marca (możemy zagrać retro, chętnie), może być to początek kwietnia. Może od pewnego czasu inwigilowałem okolice/cię/ty mnie lub była to jedna z wielu typowych potyczek. Może walczyliśmy w powietrzu na eatonanach, może zaklęcia błyskały gdzieś w ruinach, podziemiach, jaskiniach...? Na pewno zadałeś mi głęboką ranę ciętą, jednak tylko tyle - szczęściem lub nie udało mi się wywinąć i zniknąć ci sprzed oczu.
Uwagi dodatkowe: ktoś zielony/ktoś kto chce mnie upolować. Watek ma nie zagrażać życiu, jestem do tyłu z mechaniką więc wolałabym mniej lub bardziej dogadane poszarpanie się i rozejście
Status: aktualne
Poszukujący: Anthony Skamander
Założenia wątku: retro dziejąca się w grudniu/styczniu 57/58. Marzył mi się wątek w którym Antkiem spotykam kogoś mniej niż bardziej przytomnego wciśniętego w śnieżną zaspę. Być może moje kroki są ostatnim co pamiętasz, a pierwszym co doznajesz po przebudzeniu to widok trzaskającego ogniska i mnie przeglądającego twoje rzeczy. Ty jesteś spętany zaklęciem i... w sumie możesz być przestraszony, oburzony, zeźlony - co tam lubisz. Wydaje mi się, że stoczymy mniej lub bardziej sensowną wymianę zdań.
Uwagi dodatkowe: będzie to retro więc nic złego cię nie spotka, znajmy się słabo/wcale lub się nie lubmy ale nie na tyle by się zabijać. Nie możesz być czarodziejem o którym wiem, że wspiera CP
Status: aktualne
Poszukujący: Anthony Skamander
Założenia wątku: szukam fabułek by na nowo wejść w buty postaci. Na razie trochę mam ograniczone ruchy fabularnie więc szukam mniej lub bardziej realnych snów oraz retrospekcji, lecz tu mniej niż bardziej odległych, mogących się dziać na przestrzeni 2lat wstecz.
Uwagi dodatkowe: brak
Status: aktualne

Ostatnio zmieniony przez Anthony Skamander dnia 08.05.22 20:08, w całości zmieniany 1 raz


Założenia wątku: czuję potrzebę ruszenia z kopyta, dlatego szukam czegoś intensywnego; wątku lub nawet całej relacji, czegoś pełnego burzliwych emocji, akcji, dramatyzmu. Niech się dzieje, niech krew się leje, a serce bije mocno.
Uwagi dodatkowe: bądź moim wrogiem lub kochankiem, sprzymierzeńcem lub nieprzyjacielem, uwielbiajmy się lub nienawidźmy - niech to będzie coś szalonego i nieschematycznego. Przyjmę zielonych, niebieskich i neutralną czerwień też. Może być aktualna fabuła lub retro, możemy opierać się na aktualnych wydarzeniach, wojnie i podziałach; może to też być tylko i wyłącznie nasze.
Status: aktualne


can we simply starve this s i n?
don't belong to no city, don't belong to no man
I'm the violence in the pouring rain


Założenia wątku: Czkawka teleportacyjna
Motyw już dość znany - pięć różnych tematów, pięć różnych osób które Thalia "zaszczyci" swoją obecnością. Być może spadnę ci z nieba (tak dosłownie), być może właśnie wpadnę poprzeszkadzać ci w twojej bardzo ważnej pracy i żadne z nas nie będzie z tego zadowolone. A może właśnie uratuję cię w niezręcznej sytuacji, całą niezręczność przejmując na siebie. A może wcale czkawki nie będę potrzebować aby próbować uciec od ciebie jak najdalej?
Ilość chętnych - 3/5
Uwagi dodatkowe: Najlepiej postacie z którymi nie miałam jeszcze szansy popisać, ale ukocham wszystkich; w sprawie wątków najlepiej pisać na discordzie (na PW też odpiszę, ale wolniej)
Status: aktualne 01.06.
Założenia wątku: Alternatywna czkawka
Założenie bardzo podobne do "oryginalnej" czkawki, jednak wykonanie inne - mam ochotę rozegrać wątki rozegrać po jednym wątku z każdego etapu życia Thalii (bądź jego abstrakcyjnego odpowiednika) - dziecka, nastolatki, mężczyzny na statku, przemytniczki sprzed dołączenia do sojuszniczki Zakonu oraz sojuszniczki Rycerzy.
Może masz ochotę rozegrać jakąś postać za pomocą lusterka, ale dotąd nie było okazji? Chodzi za tobą rozegranie wspomnienia ze szkoły, ale nigdy nie było czasu się za to zabrać? A może jednak masz ochotę sprawdzić się postacią po przeciwnej stronie wojny?
Zapraszam każdego chętnego, możemy rozegrać nawet najdziwniejsze pomysły (sny w tym wypadku dadzą więcej możliwości niż wspomnienia, ale jestem otwarta na naprawdę wiele), a chociaż posiadam szczątkowe zarysy fabuł, chętnie przysiądę i dopasuję je do chętnych.
Ilość chętnych - 1/5
Uwagi dodatkowe: Najlepiej postacie z którymi nie miałam jeszcze szansy popisać, ale ukocham wszystkich; w sprawie wątków najlepiej pisać na discordzie (na PW też odpiszę, ale wolniej)
Status: aktualne 01.06.
Here I am
Here I remain
Ostatnio zmieniony przez Thalia Wellers dnia 01.06.22 0:34, w całości zmieniany 1 raz
But me I never could be tamed
Through moors and meadows
Cloaked, concealed
Never to forget my name
I walk the shadows


Założenia wątku: poszukuję wąteczków wszelakich dla uroczej, w ostatnim czasie także dość osamotnionej mugolaczki <3 Masz ranę albo chorobę, którą chcesz skonsultować? Pojawiłeś się w leśnej lecznicy i wpadliśmy na siebie? Chcemy iść razem nazbierać jagód do lasu albo popracować w ogródku? A może to zupełnie coś innego i spotkanie z tobą okaże się dla mnie groźne? Przyjmę wszystko z szeroko otwartymi rękami!
Uwagi dodatkowe: Wszystko obojętne, byle bym nie umarła w finale!
Status: aktualne



absurdalnie silnej miłości


Założenia wątku: Czerwcowa czkawka teleportacyjna!

1. Jezioro łabędzi, klasyczna, pierwsza myśl kojarzona z tańcem, pod którego skrzydłami przyszło mi się wychować. Tym razem - bez klątw i okrutnych czarnoksiężników, ale gdzieś na środku jeziora, którego nazwy pewnie nawet nie zapamiętam. Pływasz tam łódką? Łowisz ryby, czy po prostu odpoczywasz na brzegu w promieniach dnia? Może zamiast łabędzi potowarzyszą nam głodne kaczki, które nakarmimy jakimś ziarnem albo kromką chleba? Nawet jeśli to niezdrowe.
5. Giselle, niezwykle romantyczna historia o słodko-gorzkim zakończeniu. Znajdźmy się w miejscu, w którym królują roztańczone wile, wyciągające po ciebie dłonie niosące miłość, a które w rzeczywistości są przecież tylko przekleństwem. Pozwól, że ci pomogę. Pozwól, że przywrócę cię do tu i teraz i zmuszę, żebyś razem ze mną zwiał z gniazda sensualnej ułudy. Z wiadomych względów - bądź mężczyzną, daj się ponieść, a potem oprzytomnij.
Uwagi dodatkowe: Jak wyżej - wątki przeznaczone są na fabularny czerwiec więc nie spieszy mi się ani z ich rozpoczynaniem, ani z tempem grania. Nie zabijaj mnie, nie torturuj, a na pewno się dogadamy; możemy się znać, a możemy być sobie kompletnie obcy.

Status: aktualne
![]() | ![]() |
Ostatnio zmieniony przez Celine Lovegood dnia 09.06.22 11:44, w całości zmieniany 2 razy


Założenia wątku:
a) praca - wszystko co związane z ubraniami i modą, podobno jestem cudotwórcą
b) parszywka, w której cię przypadkiem obraziłam i nie jestem tego świadoma (a w mówieniu głupot jestem mistrzem), jeśli będziesz mężczyzną to pewnie rzucę na wili urok dla zabawy
c) mniej angażujące wątki, żeby zwyczajnie popisać i się rozpisać, bo, nie oszukujmy się, nie jestem miłośnikiem skomplikowanych sesji w ostatnim czasie (a jak wyjdzie z tego coś dobrego i przyszłościowego to super); możemy się znać, możemy się nie znać, najczęściej lecę z flow podczas wymyślania sesji jeśli mam dobry kontekst
Uwagi dodatkowe: nie oczekuj ekspresowych odpisów; jestem i piszę, ale zdarza mi się czasem lekko zmulić; najlepiej łapać na discordzie

Status: aktualne

ain't enough.


Założenia wątku:
1. Sen.
Chciałabym napisać z kimś abstrakcyjny koszmar Tomka - związany z wodą, z topieniem się, z dziwnymi cieczami i ogólnym przerażeniem, ale i poczuciem winy.
Zależy mi na czymś bardzo abstrakcyjnym - czymś, co tak jak w krainie snów nie zawsze jest oczywiste, często się przemienia i przekształca, a nawet i powtarza. Atmosfera niepokoju, a może z perspektywy twojej postaci i lekkości? Może będziesz czuć dziwnego rodzaju satysfakcję z obserwacji cierpiącego Thomasa gdzieś nad brzegiem rzeki? A może wepchniesz mnie do tej rzeki? {1/2}
Spotkajmy się nad rzeką, nad morzem, na klifach - a może nad jeziorem? Gdzieś, gdzie są zbiorniki wodne. Podobnie jak we śnie - Thomas wciąż boi się wody i nie rozumie dokładnie dlaczego, wciąż nie wie skąd się to u niego bierze. Bardzo chętnie przyjmę zarówno osobę, która mogłaby spróbować mu się z tym lękiem uporać, jak i kogoś kto zacznie go wyśmiewać lub celowo prowokować, aby wskoczył do wody. {3/3}
Uwagi dodatkowe: Poglądy, czystość krwi i inne absolutnie dowolne - jedynie chciałabym, aby daty wątków były między 3 a 15 kwietnia.
Status: aktualne
Poszukujący: Lusterko
Założenia wątku: Chętnie wcielę się w lusterko ducha starszego czarodzieja półkrwi, który za życia był szewcem, ale i strugał zabawki dla swoich wnuków. Zginąwszy w tragicznym wypadku tuż przed przyjazdem ze wsi swoich wnuków, nigdy nie skończył rzeźbić pionków do szachów dla swoich wnuków - a dzisiaj próbuje zrobić właśnie to, szukając swoich narzędzi i kiedyś rozpoczętych struganych elementów.
Chciałabym, aby ten wątek był bardziej lekki - choć może odrobinę i smutny czy melancholijny.
Wątek może być gdzieś na ulicy Londynu - lub w jednym z opuszczonych mieszkań.
Uwagi dodatkowe: Tak naprawdę wszystko wraz z datą jest do dogadania. Jedynie zależy mi na miejscu, aby był to Londyn.
Status: aktualne
Am I hurting? Am I sad? Should I stay, or should I go? Will there ever be a place for the broken in the light?
If I make another move there'll be no more turning back; If I find a way to change, if I step into the light...
then it all will fade away
Ostatnio zmieniony przez Thomas Doe dnia 29.06.22 0:42, w całości zmieniany 1 raz
but I'm not dead so it's a win


Założenia wątku: Chciałabym wreszcie obudzić Maniego w nowym okresie, szukam więc partnerów do wątków:
1) Chodźmy na imprezę; w restauracji "Wenus", po uroczystości odznaczenia bohaterów wojennych, odbywa się bankiet - na którym chętnie bym z kimś zagrała. Możemy popróbować win lub wyśmienitych potraw, zatańczyć na parkiecie, albo zwyczajnie wdać się w interesującą, zakrapianą alkoholem konwersację; przez dłuższy czas przebywałem poza krajem, mam sporo rzeczy do opowiedzenia, dodatkowo jestem pijany dumą z otrzymanego odznaczenia, wiele więc nie trzeba, by rozwiązać mi język - a ciebie też chętnie posłucham.
2) Ahoj, przygodo; jestem kapitanem statku, żeglarzem, podróżnikiem - a chociaż aktualnie większość czasu poświęcam wojnie, to nie do końca jestem w stanie odpuścić sobie pogonie za nieznanym. Wyprawmy się na (nawet krótką) wyprawę razem, może na jedną z rozsypanych wokół Wielkiej Brytanii wysp, w poszukiwaniu - no właśnie, czego? Może kryjówki przemytników oferujących bezpieczną przeprawę mugolom, może zaginionego artefaktu, albo kogoś, kto nadepnął nam na odcisk? Do ustalenia z ewentualnym partnerem podróży, na pewno coś wymyślimy!
3) Napijmy się w portowym pubie - i właściwie to wszystko, czego wymagam; możesz być kimś, kogo znam, albo kimkolwiek innym, kto się akurat tam zaplątał; możemy zagrać w karty (o pieniądze albo tajemnice), możemy poopowiadać sobie o przygodach, pośpiewać szanty - albo co nam tylko przyjdzie do głowy.
Uwagi dodatkowe: Do gry na bankiecie - musisz mieć zaproszenie, reszta bez ograniczeń innych niż te fabularne.
Status: aktualne (3/3)

as the fire spread
all that's left are your bones
that will soon sink like stones


Założenia wątku: Chcę rozkręcić postać, toteż zapraszam na wątki wszelakie. Kilka pomysłów, które kłębią mi się w głowie:
1) Jesteś mugolakiem? Jeśli tak to wyjaśnij mi proszę, czym jest ta ciężka szafka z wystającymi elementami, albo skrzynka, na której postawiłam kwiatka w salonie. Mieszkam od roku w mojej Jaskini i jakoś nikt do tej pory nie uraczył mnie edukacją w tym względzie

3) Wojna trwa, ale o dom trzeba dbać. Mogę Ci doradzić, co do porcelany i pomóc wybrać odpowiednią. Możemy nawet wybrać się na śmietnik jednej z fabryk, na pewno coś znajdziemy!
4) Potrzebuje pieniędzy i jedzenia. Masz w nadmiarze jednego albo drugiego? Daj mi posprzątać swoją piwnicę albo popilnować zaczarowanych kurczaków, poradzę sobie (chyba)!
Uwagi dodatkowe: jestem otwarta na pomysły i mieszanie koncepcji. Kontakt priv/discord. Raczej na początek zakładam prozakonne tereny (najlepiej okolice Doliny Godryka), ale jak znajdzie się uzasadnienie, to możemy wybrać się wszędzie.
Status: aktualne
Ostatnio zmieniony przez Aida Lyon dnia 03.07.22 14:27, w całości zmieniany 1 raz
L’atroce grido io sento,
Per l’infelice patria,
Per me, per voi pavento


Strona 1 z 2 • 1, 2
W tym miejscu możesz przelogować się na inne konto i przesłać wiadomość. Pamiętaj, że treść posta zapisywana jest w obrębie danego konta. Aby uniknąć ewentualnej straty, pamiętaj o skopiowaniu treści posta przed przelogowaniem się.