Wydarzenia


Ekipa forum
Szukam towarzystwa
AutorWiadomość
Szukam towarzystwa [odnośnik]04.07.16 7:47
Szukam towarzystwa!

Nie jesteś pewien z kim mógłbyś rozegrać najbliższy wątek, a może jako nowa osoba potrzebujesz wprowadzenia, by przełamać pierwsze lody? Tak jak mówi nazwa tematu, został on stworzony, by ułatwić odnalezienie partnera do rozgrywki!

W tym typie wątków Mistrz Gry nie inicjuje sytuacji wprowadzającej oraz nie przeprowadza interwencji na życzenie gracza.

Jeśli szukasz partnera do przeprowadzenia wątku, pamiętaj, że warto odpowiedzieć na jedno z umieszczonych wcześniej zgłoszeń.

Kod:
[b]Poszukujący:[/b] Imię i nazwisko postaci;
[b]Założenia wątku:[/b] Czyli kilka słów o fabule lub o tym, czego oczekujesz - np. wątek dla tych, którzy chcą dołączyć do włamania na Nokturnie/ dla tych, którzy nie boją się wybuchających kociołków/ dla tych, którzy mają ochotę na luźne pogaduszki przy Kremowym etc;
[b]Uwagi dodatkowe:[/b] Wszelkie uwagi dodatkowe niezawarte we wcześniejszych punktach - np. wiek, płeć, czystość krwi etc.;
[b]Status:[/b] aktualne/nieaktualne;
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szukam towarzystwa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]05.11.22 15:00
Poszukujący: Melpomene Abbott
Założenia wątku: Kilka propozycji dla dobrych dusz serce

1. Mela poświęca wiele uwagi sprawą Doliny, ale nie jest w stanie pomóc wszystkim. Dodatkowo jej radosne usposobienie może nieco irytować. Szukam kogoś, kto, mając świadomość z kim rozmawia (albo nie!) wyleje na biedną dziewczynę wszystkie swoje żale. Melka będzie musiała bronić nie tylko siebie ale honoru własnej rodziny. W końcu nawet Abbottowie są tylko ludźmi.

2. Jeszcze przed wybuchem wojny głównym zainteresowaniem Meli była sztuka, dzisiaj prawie już o tym nie pamięta. Szukam kogoś, kto albo zachwyci ją własnym talentem, albo przynajmniej zmusi do sięgnięcia do dość głęboko schowanych pokładów romantyzmu. Mela jest świadoma, że pod pewnymi względami zaczyna się robić zgorzkniała i ktoś musi jej na nowo pokazać jak dostrzegać piękno w otaczającym świecie.

3. Wspomnień czar. Szukam kogoś z kim Mela będzie mogła powspominać dawne prostsze i weselsze czasy. Mela potrzebuj się pośmiać, powygłupiać i przypomnieć sobie, że nawet arystokratyczne wychowanie nie zmienia faktu, że wciąż jest młoda i ma prawo do odrobiny rozrywki.

4. Filozoficzna dysputa. Wbrew pozorom Melpomene nie ma jeszcze jasno wyklarowanych poglądów. Pod wpływem kolejnych wydarzeń jej myśli błądzą w różne, czasami dość niebezpieczne strony. Szukam kogoś, kto spróbuje jej nakreśli jak jego zdaniem działa wszechświat i jak to wszystko powinno funkcjonować by wszyscy byli szczęśliwy. Nie obiecuje, że Mela będzie pokornie słuchać. Tutaj mogą pojawić się nawet zieloni pod warunkiem, że kiedyś mieliśmy zalążek pozytywne relacji.

5. Melka chce do smoków! W ramach poszerzania magizoologicznej wiedzy Mela ma zamiar wybrać się do rezerwatu smoku i przyda się jej towarzystwo. Ostrzegam, że będzie trzeba na nią uważać. Mieszanka adrenaliny, ciekawości i naiwności może spowodować, że będzie dość nieprzewidywalna jak na nią.


Uwagi dodatkowe: Brak chęci mordu :pwease:
Status: aktualne.Przejdę przez życie jak chmura- wędrując wszędzie obcy, zawieszony między czasem i wiecznością.
Melpomene Abbott
Zawód : radość Somerset
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
I give hope to men, I leave none for myself.
OPCM : 5 +5
UROKI : 9
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 18
SPRAWNOŚĆ : 13
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11388-melpomene-abbott https://www.morsmordre.net/t11393-idun#351034 https://www.morsmordre.net/t11394-pride-of-somerset-or-just-mel#351035 https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-dunster-castle https://www.morsmordre.net/t11401-skrytka-bankowa-nr-2487 https://www.morsmordre.net/t11405-melpomene-abbott#351508
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]11.11.22 14:49
Poszukujący: Adriana de Verley
Założenia wątku: Szukam nowych kontaktów, które przydadzą się Addzie głównie w pracy :pwease: Ale relacjami nakierowanymi na prywatę także nie pogardzi! Jest elastyczna i otwarta, całkiem dobrze znosi zakrapiane wieczory, chętnie spróbuje się nauczyć czegoś nowego.
Możemy dopiero zbudować relację, napisać coś niezobowiązującego, albo omówić element wspólnej przeszłości i oprzeć na tym poważniejszą fabułę! :pwease:
Uwagi dodatkowe: -
Status: aktualne


There's only one way to soothe my soul


Adriana de Verley
Zawód : twój ulubiony demimoz
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Like a soul without a mind
in a body without a heart
I'm missing every part
OPCM : 5
UROKI : 9
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 1 +2
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t11438-adriana-adda-de-verley https://www.morsmordre.net/t11442-rodzynka#353850 https://www.morsmordre.net/t11443-shape-of-lies#353853 https://www.morsmordre.net/f434-szkocja-easter-balmoral-gajowka https://www.morsmordre.net/t11444-skrytka-bankowa-nr-2503#353855 https://www.morsmordre.net/t11449-adriana-de-verley
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]17.11.22 23:45
Poszukujący: Zoe Vaillant
Założenia wątku:
1. Niechcący zostałam piromanem, czyli ogarnijmy wspólnie parszywkowy bajzel!
Szukam towarzystwa KywN79M

2. Zoe jest pisarką i nieustannie poszukuje nowych, inspirujących dusz, które napawają ją weną i nowymi pomysłami. Możesz być podróżnikiem, medykiem, sklepikarzem, czy gosposią - to nie ma znaczenia, wywlekę na światło dzienne to, czego potrzebuję. Ważne jednak, by rozmówca był jakkolwiek chętny do polemiki i mniej lub bardziej skłonny do odpowiedzi na różne, niekiedy aż nazbyt osobliwe pytania serce

3. Wszelkie inne relacje chętnie przyjmę (i pobawię się w kostki starając się nas nie ubić moim szczęściem)

Uwagi dodatkowe: -
Status: aktualne


O, przybywajcie! niech was wyogromnię, zjawy stłoczone za mgłą i mrokami; gromado cicha, wonią opowita — młodzieńczym czarem drżąca pierś zakwita

Zoe Vaillant
Zawód : pisarka i ilustratorka
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Jeno wyjmij mi z tych oczu
szkło bolesne - obraz dni,
które czaszki białe toczy
przez płonące łąki krwi.
OPCM : 10 +5
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 8
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 13
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11412-zoe-vaillant#352155 https://www.morsmordre.net/t11416-tresor#352666 https://www.morsmordre.net/t11419-zojka#352670 https://www.morsmordre.net/f433-dolina-godryka-wzniosly-gaj https://www.morsmordre.net/t11417-skrytka-bankowa-nr-2492 https://www.morsmordre.net/t11418-zoe-vaillant#352668
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]06.12.22 18:23
Poszukujący: Kina Huxley
Założenia wątku: Kina, kobieta do wynajęcia, z najwyższą ochotą przyjmie wszelkie intratne zlecenia. Potrzebujesz, by kogoś dla Ciebie pośledzić? Zależy Ci na pewnym przedmiocie, który muszę dla ciebie zdobyć? A może chcesz tylko, bym posłała w twoim imieniu ostrzeżenie, włamując się do cudzego mieszkania? Mam wiele talentów, lecz wszystko - jak zawsze - ma swoją cenę.
Uwagi dodatkowe: Kina z zasady nie przyjmuje zleceń szmalcowniczych, lecz jeśli pojawi się ktoś, kto będzie ją w stanie do takowego zanęcić, chętnie przyjmę i taki wątek i zobaczymy na luźnym flow co z tego wyniknie!
Also, przyjmuję niezależnie od koloru, krwi, nazwiska, etc. Pieniądz nie śmierdzi.
Pisać najlepiej na disco albo PW Elviry
Status: aktualne


do not be afraid to bare your teeth
you were not brought into this world
covered in blood to become a gentle
tamed thing
Kina Huxley
Zawód : Najemniczka
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
boli mnie głowa
i nie mogę spać
OPCM : 6 +5
UROKI : 9
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej
whore
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11111-kina-huxley https://www.morsmordre.net/t11158-szczurolap#343501 https://www.morsmordre.net/t11157-nie-podobasz-mi-sie#343479 https://www.morsmordre.net/f418-borough-of-enfield-crimson-street-48-nora https://www.morsmordre.net/t11163-skrzynia-pod-lozkiem#343535 https://www.morsmordre.net/t11159-kina-huxley#343508
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]17.12.22 15:44
Poszukujący: Thalia Wellers
Założenia wątku:
1. Szukam jednej jeszcze osoby do czkawki - z pewnym zastrzeżeniem, że Thalia może być średnio responsywna ze względu na bycie ofiarą zaklęcia Cruciatus. Czy będziesz chciał pomóc, czy może bardziej dobić, to kwestia do ugadania. (UWAGA: Wątek odbywa się na początku kwietnia)
2. Przygarnę wątki pracownicze - zarówno te dziejące się na statku, gdzieś w porcie, jak i również te wszystkie dotyczące przemytniczych zacięć, wspólnych wypadów po kradzież coś w imieniu zakonu albo obrabianiu magazynu gdzieś na obrzeżach.
Uwagi dodatkowe: Najlepiej kierować się na discorda (MissJackson#2262)
Status: aktualneHere I am

Here I remain
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Some may yield
But me I never could be tamed
Through moors and meadows
Cloaked, concealed
Never to forget my name
I walk the shadows
OPCM : 13 +2
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0 +1
TRANSMUTACJA : 5 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t10159-beware-the-daughter-of-the-sea#308538 https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]30.12.22 12:25
Poszukujący: Kenneth Fernsby
Założenia wątku:
Poszukuję śmiałków do gry w Londynie, w portach wszelakich. Wszystkich tych, którzy w obecnym stanie władzy i sytuacji w kraju chcą zwyczajnie przetrwać.
Balansujesz na granicy prawa?
Starasz się przetrwać i nie trzymasz jednej strony?
Zwyczajnie chcesz żyć, ale nie jest to łatwe i szukasz ziomków? Kenneth również. Poszukuję postaci, które są neutralne, mogą należeć do półświatka albo dopiero stawiają w nim kroki. Pracują, bo chcą żyć, a nie dla idei. Mogą wpadać w kłopoty.
Szczury portowe mile widziane. Zróbmy coś razem. Wszelkie wątki przemytnicze, szemranych interesów omawianych przy szklaneczce grogu - to wszystko w to mi graj! Także jakżeś spragniony morskich opowieści, mordobicia, ubicia interesów to uderzaj do mnie.

Uwagi dodatkowe: Najlepiej widziani neutralni, postaci, które starają się przetrwać w kraju zniszczonym wojną

Status: aktualne (30.12.2022)


I'm dishonest...
...and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for, because you can never predict when they're going to do something incredibly... stupid.
Kenneth Fernsby
Zawód : Marynarz, przemytnik
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.
OPCM : 15 +3
UROKI : 10 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10073-kenneth-fernsby https://www.morsmordre.net/t10121-nereus#306722 https://www.morsmordre.net/t10122-devil-of-the-seas#306723 https://www.morsmordre.net/f380-dzielnica-portowa-horn-link-way-3 https://www.morsmordre.net/t10123-skrytka-bankowa-nr-2283#306724 https://www.morsmordre.net/t10127-kenneth-fernsby
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]14.01.23 19:27
Poszukujący: Imogen Travers
Założenia wątku: Chciałabym podbudować sobie języki - już posiadane (norweski, arabski) oraz kilka nowych, aby podbudować kreację postaci. Stąd też poszukuję postaci, posługujących się innymi językami niż angielski/rosyjski, z którymi mogłabym przeprowadzić fabuły będące podwalinami uczenia się języka, a przy okazji zdobyć nowe relacje. Jeśli mamy minimalny haczyk, o który możemy zaczepić, to ze swojej strony oferuję miliony pomysłów na rozwój relacji i możliwość filozoficzno-politycznych rozważań.
Uwagi dodatkowe: Gram konserwatywną szlachcianką , więc nie trafię magicznie (tzn nie trafię, magicznie może i tak) na herbatkę do sojuszników Zakonu. Ale myślę, że jest to raczej zrozumiałe.
Kontakt najlepiej przez dc: martini#4320 (negroni sbagliato też lubię).
Status: aktualne
beating heart of stone
Imogen Travers
Zawód : arystokratka, przyszła rodzinna tłumaczka
Wiek : 20
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
you cursed my soul,
my mind is dead
eyes like a weapon
snakes on my head
OPCM : -
UROKI : -
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : -
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Półwila
 inghean
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11409-imogen-travers https://www.morsmordre.net/t11423-rusalka https://www.morsmordre.net/t11422-meaning-to-protect https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t11457-imogen-n-travers
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]21.01.23 20:28
Poszukujący: Nicholas Nott
Założenia wątku: Chętnie pogram jakieś spotkanie ze starym znajomymi/znajomymi i dowiadywanie się tego, co wydarzyło się w czasie nieobecności postaci. Mogą to być zarówno grube rozkminy polityczne jak i zwykłe ploty.
Uwagi dodatkowe: Nick to konserwatywny czystokrwisty, więc szukam kogoś o podobnym statusie/ z kim jest sens żeby się znali – nie koniecznie o podobnych poglądach, może być ciekawie.
Status: aktualne
Nicholas Nott
Zawód : Urzędnik w Międzynarodowym Urzędzie Prawa Czarodziejów
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Dwa są sposoby prowadzenia walki: jeden - prawem, drugi - siłą; pierwszy sposób jest ludzki, drugi zwierzęcy.
OPCM : 5 +2
UROKI : 5 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 15 +1
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Może impreza?
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t11527-nicholas-nott https://www.morsmordre.net/t11529-black-jack#357518 https://www.morsmordre.net/t11528-nottel-marnotrawny#357517 https://www.morsmordre.net/t11530-n-nott#357520
Re: Szukam towarzystwa [odnośnik]24.01.23 17:03
Poszukujący: Roratio Prewett, Alfie Summers
Założenia wątku: Jako, że większość aktywnych wątków udało mi się zamknąć, wraz z nowym rokiem szukam dla swoich panów staro-nowych wyzwań. Możemy się znać, możemy się lubić, a możemy nienawidzić. Wszystkie chwyty dozwolone!
Uwagi dodatkowe: raczej poszukuję kogoś o poglądach neutralnych/promugolskich + jeżeli miałam nam zacząć, a zapomniałam to proszę o wybaczenie i przypomnienie :pwease:
Status: aktualne
Roratio J. Prewett
Zawód : dumny przedstawiciel swego rodu, utrapienie lorda nestora
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
owijam wokół palca wolny czas
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10993-roratio-j-prewett https://www.morsmordre.net/t11046-polypodiopsida https://www.morsmordre.net/t11047-my-zyjemy-kazda-chwila https://www.morsmordre.net/f77-dorset-weymouth-palace https://www.morsmordre.net/t11053-roratio-j-prewett
Szukam towarzystwa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach