Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Kymopoleia
AutorWiadomośćKymopoleia
Orlica, którą kiedyś udało się Thalii odebrać nieuczciwemu sprzedawcy ptaków. Z początku Kymopoleia była bardzo nieufna, później jednak przekonała się do swojej nowej "właścicielki" - na tyle, że mimo sporego charakteru, nie jest uszczypliwa w stronę Thalii. Chętnie rozprostowuje skrzydła gdy tylko stawiają stopy na lądzie, wybierając się na długie wycieczki. Imię otrzymała po córce Posejdona, bogini gwałtownych sztormów - nadał je grecki znajomy Thalii z którym uratowała orlicę z marnych warunków. Orlica szybko stała się statkowym ptakiem, przechodząc na własność Hansa, i używana jest przez całą załogę.


[bylobrzydkobedzieladnie]
Thalia Wellers
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Some may yield
But me I never could be tamed
Through moors and meadows
Cloaked, concealed
Never to forget my name
I walk the shadows
OPCM : 12
UROKI : 6
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t10159-beware-the-daughter-of-the-sea#308538 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Yvette
Su Mam cały czas oczy dookoła głowy. Szczęściu trzeba czasami pomóc, moja droga, a skoro ty nie masz takiego zamiaru, to od czego masz mnie? Badam tylko grunt, przecież nie zmuszę cię do bycia z którymkolwiek z Nich. Po pierwsze, bo to nie jest moje miejsce, a po drugie, bo bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z minusów aranżowanych małżeństw, ale jak już uda mi się znaleźć jakiegoś godnego kandydata, to przedstawienie Was sobie przecież nie zaszkodzi. Niektóre "szczegóły" najlepiej jest czasem przemilczeć, jestem jednak pewna, że są na tym świecie jacyś sensowni mężczyźni, którym nie przeszkadzają spodnie, czy sztylet. A z twoją twarzą wszystko jest w jak najlepszym porządku. Blizny dodają charakteru.
Nie wybieram się na randkę, a i żaden przystojny kawaler mnie nie interesuje. Dziękuję, że pytasz. Ja już pierścionek raz nosiłam na palcu, a gdzie Twój?

Tak się składa, że od kilku lat nic nie robię i to prędko się nie zmieni, więc jestem cała Twoja. Możesz zostać u mnie jak długo będziesz chciała. Zawsze dobrze jest mieć Cię obok.
Dźgnięcie? Alan Ci to zrobił? Na Merlina, piszesz o tym tak, jakby to było nic. Ja wiem, że jesteś silną kobietą i to nie pierwsza taka rana, ale czy możesz chociaż udawać, że jest to coś poważnego i mogło skończyć się Twoją ŚMIERCIĄ. Przysięgam, że Ty i Vincent kiedyś mnie wykończycie. Masz przyjść do mnie od razu, a jeśli nie możesz to napisz mi gdzie mam się zjawić.

Wszystko będzie dobre, nie mam już praktycznie niczego odkąd lecznica zamieniła się w szpital polowy. Eliksiry znieczulające i przeciwbólowe, jak i maści na rany wykorzystuje w największych ilościach, ale przydałyby się również Szkiele-Wzro, wywar ze szczuroszczeta, czy wszelkie eliksiry wzmacniające. Dziękuję. Odkąd to wszystko się zaczęło trudno jest zdobyć cokolwiek, a jeśli już uda mi się do kogoś dotrzeć, to znowu mnie na nie po prostu nie stać z ich wygórowanymi cenami.

Zirytowana, ale szczęśliwa, że żyjesz i piszesz, Yv


It's a constant battleA war between remembering and forgetting because I don't like the memories that make me smile for
a second and cry for hours.

Yvette Baudelaire
Yvette Baudelaire
Zawód : portowy uzdrowiciel
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
Some people choose to see the ugliness in this world.
The disarray.
I choose to see the beauty.
To believe there is an order to our days, a purpose.
OPCM : 2
UROKI : 0
ELIKSIRY : 5
LECZENIE : 28
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9187-yvette-baudelaire#278366 https://www.morsmordre.net/t9245-antares#281195 https://www.morsmordre.net/t9255-rece-ktore-leczo https://www.morsmordre.net/f315-doki-darnley-street-142 https://www.morsmordre.net/t9249-skrytka-bankowa-nr-2149 https://www.morsmordre.net/t9254-yvette-baudelaire#281466

Powrót do góry Go down

Przekazał Demimoz
thalio
Zatem niezmiernie się niecieszę, że otrzymałam od ciebie wiadomość po tak długim czasie! Moja praca, w przeciwieństwie do Twojej, ma sporą dozę rutyny, która przyjemnie wpływa na znajomość przebiegu dnia. Peak District zawsze stoi dla ciebie otworem i gdybyś nabrała cię ochota na zejście na ląd w poważniejszych sprawach, możesz mnie tam znaleźć w punkcie medycznym praktycznie codziennie łatając dziury w smokologach.
Rzadziej zaglądam w ich psychikę (nie jestem pewna czy ktokolwiek chce wiedzieć co tam siedzi), ale dobrze pamiętasz, prowadzę wciąż prywatną praktykę magipsychiatryczną.
Taniec to zdecydowanie nie moja mocna strona, ale muszę przyznać, że nie pogardziłabym chwilą rozrywki. Podaj czas i dogodne miejsce, najlepiej lokal bez reputacji do utrzymania bo po naszej wizycie na parkiecie, może z nią być gorzej.
Nie miałam chyba przyjemności poznać wspomnianą Yvette, ale na moim horyzoncie brak udanych kawalerów, może w Twoim towarzystwie będę mieć więcej szczęścia niż dotychczas.
PS
Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, gdybyś potrzebowała więcej tłumaczeń:
去梳理自己,穆弗隆
PS 2 Co myślisz o 'Ty stare jajco?" ma ciekawy wydźwięk 笨蛋
Ronjaquiet. composed. grateful. disciplined
do not underestimate my heart, it is a fortress, a stronghold that cannot be brought down, it has fought battles worth fighting, and saved loved ones worth defending, the day you think it a weakness,
is the day you will burn
Ronja Fancourt
Ronja Fancourt
Zawód : magipsychiatra, uzdrowiciel Peak District
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
I held you in my hands
wanderer
and you were beautiful.
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 25
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
 jade orchid
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9639-ronja-fancourt https://www.morsmordre.net/t9640-demimoz https://www.morsmordre.net/t9644-zapraszam-na-kozetke#293088 https://www.morsmordre.net/f360-hornchurch-haynes-road-39 https://www.morsmordre.net/t9641-skrytka-bankowa-nr-2194#293080 https://www.morsmordre.net/t9643-ronja-fancourt#293083

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 15.12.1957
Thalio!

Nawet nie wiesz jak się cieszę z tego listu! Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku? Pewnie tak, Ty zawsze sobie jakoś radzisz, nie mogłoby być inaczej.

Rodeo? To brzmi niesamowicie! Z Tobą nie można się nudzić! Co do kłopotów.. muszę przyznać, że mam chyba jakiś radar, który ściąga na mnie wszystkie w okolicy. Działam niczym jakiś talizman przyciągający nieszczęścia. Zdążyłam się już jednak do tego przyzwyczaić.

Wspaniale, że jesteś w Wielkiej Brytanii. Cieszę się, że mnie o tym informujesz. Musimy się spotkać, a potańcówka, szczególnie w towarzystwie Ronji brzmi jak coś, czego właśnie mi trzeba. Jeśli chodzi o moje umiejętności taneczne.. to również nie są specjalnie rozwinięte. Wiesz jak to mówią, nie zawsze możesz być najbardziej zachwycającą kobietą na potańcówce, ale zawsze możesz być najbardziej pijaną! Jestem pewna, że to jesteśmy w stanie osiągnąć.

Mężczyźni wszędzie się tak zachowują. Nie musisz nawet o tym wspominać. Ogromnie tęsknię za morzem i chętnie wybrałabym się w jakiś rejs, aktualnie chyba jest to jedna z tych rzeczy, których nie uda mi się osiągnąć, choćbym nie wiem jak się starała. Powoli się zaczynam godzić ze swoim losem. Pyskuj im jak najwięcej i pokazuj, kto tak naprawdę nosi spodnie! Jesteś równie wartościowa, co oni, a nawet bardziej, jesteś najlepsza!!!

Jeśli będziesz miała kiedyś chwilę, pamiętaj, że Puddlemere zawsze ma drzwi otwarte dla przyjaciół rodziny, nie musisz się wcześniej zapowiadać, bo ostatnio jestem nieco uziemiona w domu. Opowiem Ci więcej na ten temat, kiedy się spotkamy. Jeśli chodzi o potańcówkę, co powiesz na 27.12? Niestety nie do końca mam pomysł, gdzie mogłybyśmy się udać.

Wierzę, że będziesz mieć swój własny statek, wcześniej niż Ci się wydaje. Jeśli będzie Ci potrzebna jakaś pomoc, to zawsze możesz na mnie liczyć!


--> Prue


I was born without this fear.
Now only this seems clear
I need to move, I need to fight
I need to lose myself tonight..
Prudence Macmillan
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Love, love will tear us apart again..
OPCM : 14
UROKI : 11
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 8
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Kymopoleia Original
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Castor
Niesamowita Thalio,
Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że napisałaś. Przeciągająca się cisza z Twej strony jest oczywiście zrozumiała, prowadzisz życie prędkie i pokręcone, ale mimo wszystko — z jakiegoś powodu nie mogę się przemóc, by się o Ciebie nie martwić. Napisz więc czasem, może trochę częściej, chociaż skrawek wiadomości. Będę miał trochę mięsa dla Kymopolei, więc i jej się spodoba.

Jeżeli o mnie chodzi, staram się nie wpakowywać w kłopoty, ale sama wiesz jak to jest. Nawet jeżeli zamknąłbym się w szopie na cztery spusty, one znajdą mnie same, wyciągną za kołnierz i rzucą w świat. No czasami tak bywa. Tak samo jest z upuszczaniem żeberek na pokład i ludźmi, którzy umierają ze starości na lądzie. Myślisz, że gdyby był na statku i poczęstował się Twoim przysmakiem, to przeżyłby do 82 urodzin? Bo ja myślę, że tak. Jest spora szansa.

Ach, byłoby naprawdę super, gdybyś mogła mi pokazać to i owo! Mój wcześniejszy nauczyciel postanowił się lekko... wykręcić z naszej umowy, boi się chyba, że sobie coś połamię, ale niepotrzebnie! Może i nie jestem w najlepszej kondycji, ale coś tam jeszcze pamiętam, więc może być ciekawie. Za nieużywanie noża będę Ci niezmiernie wdzięczny, bo jednak wolałbym wrócić z podbitym okiem niż kosą pod żebrem.

Co powiesz na spotkanie w Devon? Jest tam pewna zapomniana wioska, słyszałem o niej kiedyś w przelocie. Podobno cała zarośnięta, nikt tam nie mieszka od nie wiadomo kiedy. Ale pomyślałem, że w sumie moglibyśmy nawet połazić po tych zarośniętych dachach i poćwiczyć koordynację. Albo Ty byś mi mogła ją pokazać... Chyba na statkach trzeba mieć lepszą równowagę niż na lądzie, ale właściwie to nie wiem.

Co do terminu... 27 listopada? Może uda nam się zdążyć przed pierwszym śniegiem.

Obiecuję dbać o siebie najlepiej, jak umiem,
 

Castor


| do listu dołączony został niewielki, suszony kwiat rzepika


jestem jak jaskółka,
która wiosnę zgubiła
Castor Sprout
Castor Sprout
Zawód : Twórca talizmanów
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
h o p e
is the only thing
stronger than fear
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 22
LECZENIE : 8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t9949-i-will-keep-my-flowers-safe#300972 https://www.morsmordre.net/f347-dolina-godryka-wrzosowisko https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-c-sprout#300999

Powrót do góry Go down


| Demimoz przybywa na twój parapet w okolicach 31 grudnia, niesie kartkę świąteczną wraz z ususzonym bukiecikiem ozdobnych ziół, oraz notatką: "Wesołego Yule i Chińskiego Nowego Roku ~ Ronja Fancourt"


quiet. composed. grateful. disciplined
do not underestimate my heart, it is a fortress, a stronghold that cannot be brought down, it has fought battles worth fighting, and saved loved ones worth defending, the day you think it a weakness,
is the day you will burn
Ronja Fancourt
Ronja Fancourt
Zawód : magipsychiatra, uzdrowiciel Peak District
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
I held you in my hands
wanderer
and you were beautiful.
OPCM : 10
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 25
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
 jade orchid
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9639-ronja-fancourt https://www.morsmordre.net/t9640-demimoz https://www.morsmordre.net/t9644-zapraszam-na-kozetke#293088 https://www.morsmordre.net/f360-hornchurch-haynes-road-39 https://www.morsmordre.net/t9641-skrytka-bankowa-nr-2194#293080 https://www.morsmordre.net/t9643-ronja-fancourt#293083

Powrót do góry Go down

Przeczytaj Silly Moore
Titi, mieszkam teraz z braćmi i czasami mylą im się nasze listy. Następnym razem zacznij od czegoś nudnego, jeżeli nie chcesz, żeby Najmłodszy się zakrztusił. Pozdrowię ich od Ciebie.

To prawda, puścili moje mieszkanie z dymem i skopali tak, że mnie do tej pory bolą plecy. Nad Londynem wiszą teraz ciemne chmury. Nad resztą kraju w sumie też. Pewnie nie będę pierwszym, który Ci to napisze lub powie, ale się tam nie zapuszczaj jeżeli nie masz dobrego powodu. I najlepiej nie wspominaj nigdzie naszego nazwiska, bo Ministerstwo rozwiesiło za Billym i Hanką listy gończe. Najbliższe tygodnie spędzę w Somerset. Jeżeli Ci tam po drodze, możemy pogadać przy piwie. Silly
Cillian Moore
Cillian Moore
Zawód : Pisarz wyklęty
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Radość pisania.
Możność utrwalania.
Zemsta ręki śmiertelnej.
OPCM : 20
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9648-cillian-moore https://www.morsmordre.net/t9664-aslan#293571 https://www.morsmordre.net/t9665-pisarzyna#293576 https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t9741-skrytka-bankowa-nr-2207#295617 https://www.morsmordre.net/t9666-cillian-moore#293577

Powrót do góry Go down

| list został przyniesiony przez Irysa godzinę po powrocie z placu głównego w Dolinie Godryka

Kymopoleia ZKS0qMb


jestem jak jaskółka,
która wiosnę zgubiła
Castor Sprout
Castor Sprout
Zawód : Twórca talizmanów
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
h o p e
is the only thing
stronger than fear
OPCM : 5
UROKI : 0
ELIKSIRY : 22
LECZENIE : 8
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Wilkołak

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9918-castor-sprout#299830 https://www.morsmordre.net/t9950-irys#300995 https://www.morsmordre.net/t9949-i-will-keep-my-flowers-safe#300972 https://www.morsmordre.net/f347-dolina-godryka-wrzosowisko https://www.morsmordre.net/t9952-skrytka-bankowa-nr-2255#301004 https://www.morsmordre.net/t9951-c-sprout#300999

Powrót do góry Go down

Przeczytaj 22.12.57
Ruda zakapiorko chcesz, żeby moja mama była zazdrosna o ten sweter?

Dziękuję za wszystko. Żywych świąt, nie daj się utłuc jak ja. Opowiem przy następnej okazji.

Dla osłody, na swój grawerowany sweter musisz poczekać.

Ściskam Reggie


| do listu dołączona została jedna czekoladowa żaba (zakup) |
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Kymopoleia 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

PrzeczytajFlorean
Thalio!Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłaś tym listem! Zupełnie się nie spodziewałem tak okazałej orlicy na parapecie, a już szczególnie z wiadomością od Ciebie. Ile to już minęło czasu? Mam wrażenie, że wieczność. Cieszę się, że mimo wszystko przypomniałaś sobie o mojej skromnej osobie – dzień nagle stał się o wiele ciekawszy.
Dziękuję za miłe słowa. Utrata lodziarni faktycznie była dość bolesna, ale wierzę, że jeszcze kiedyś do niej wrócę. Co do listów gończych, przynajmniej dzięki nim odzywają się do mnie starzy znajomi i przesyłają urokliwe podarki. Statek w butelce jest wspaniały, przypomina mi te wszystkie historie o dzielnych żeglarzach, w których zaczytywałem się w szkole. Już zajął honorowe miejsce na półce.
A przechodząc do meritum: tak, pracowałem kiedyś z duchami. W zasadzie nic nie potrzebuję poza dodatkowymi informacjami, ale rozumiem, że listownie ich nie dostanę. W takim razie możemy się spotkać nawet jutro, nie mam żadnych planów.
Lawinia to piękne imię, nosiła je rzymska księżniczka, ale skoro wolisz Thalię, będziesz Thalią. Ja dalej jestem Floreanem. Florean


Beatus, qui prodest, quibus potest
for the rescue

Florean Fortescue
Florean Fortescue
Zawód : bezrobotny
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : 35
UROKI : 10
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Kymopoleia MV5BYTlhMDUxOTUtYjMxOS00ZjRkLWJkMDctZTNhNzkxMjllM2VkXkEyXkFqcGdeQXVyNTk1NTMyNzM@._V1_
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t3432-pan-fortescue#59587 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674

Powrót do góry Go downPrzeczytaj Neala
Szanowna pani Lavinio vel Thalio,

któreś z tych imion jest bardziej odpowiednie?

Niestety śpieszę poinformować, że choć mój smutek rozdziera serce, a umysł próbuje z całych sił odnaleźć odpowiedzi, nie jestem w stanie skojarzyć Pani twarzy z żadną.
Raportuję, że wujek niezmiennie nie zatracił swojego humoru, a ciocia do w repertuarze ciast posiada jeszcze niesamowite placki owocowe. Ten który niesie Victoria jest z wiśniami.
O jakiego rodzaju usługach Pani mówi? Oczywiście, jeśli można zapytać.

Dziękuję za podarek(jest prze-pięk-ny), naprawdę nie trzeba była. Mam nadzieję, że święta przynosią dla Pani spokój i radość
Neala Weasley


Victoria miała do nóżki przywiązany pakunek z kawałkami placka wiśniowego


Anything’s possible if you’ve got
enough nerve.

Neala Weasley
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : 16!
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem.
OPCM : 10
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 2
TRANSMUTACJA : 9
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909

Powrót do góry Go down

Kymopoleia

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach