Wydarzenia


Ekipa forum
Redakcja "Czarownicy"
AutorWiadomość
Redakcja "Czarownicy" [odnośnik]07.07.21 19:03
First topic message reminder :
Plotkary
Wszystkie sowy używane przez redakcję "Czarownicy" zdają się być identyczne, o przenikliwym czarnym spojrzeniu. Są bardzo towarzyskie i uwielbiają pohukiwać z innymi sowami, a zwłaszcza ze sobą.
Czarownica
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/

Re: Redakcja "Czarownicy" [odnośnik]02.01.22 14:42
Przeczytaj Lady Primrose Burke
Szanowna Redakcjo Czarownicy,   W czasie wojennym jak ten bardzo potrzebne są akty dobrej woli i wsparcie tych najbardziej potrzebujących. Należy też uświadamiać naszą magiczną społeczność o tym co się dzieje w Anglii. Nie ma lepszego nośnika informacji jak gazeta. Redakcja Czarownicy wspiera działania mające na celu polepszenie jakości życia oraz edukuje swoich czytelników.
Pragnę poinformować, że wraz z innymi osobami, którym leży los najbiedniejszych w miesiącu marcu udaje się przytułku w Warwickshire. Pragniemy ocenić stan zdrowia przebywających tam osób, oprócz tego sprawdzić jak wygląda budynek i co należy zrobić aby polepszyć byt ludzi zamieszkujących to miejsce.
Być może ktoś z redakcji tak poczytnego czasopisma będzie zainteresowany napisaniem relacji z tego wydarzenia.


Pozdrawiam,
Lady Primrose E. Burke
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Redakcja "Czarownicy" - Page 2 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Redakcja "Czarownicy" [odnośnik]21.05.22 23:46
Przeczytaj Redaktor Naczelna "Czarownicy"
Szanowna Pani Redaktor, Winszuję reportażu ze wczorajszej uroczystości - Redakcja oddała ducha i powagę tego wydarzenia oraz wzbudziła uśmiech na twarzy mojej narzeczonej. Im lepszy Valerie ma humor, tym piękniej śpiewa - serdecznie zapraszam Panią Redaktor na recital sopranowy w Royal Opera House. Przesyłam bilety dla Pani Redaktor i Osoby Towarzyszącej do loży honorowej, z której ja sam również będę miał przyjemność oglądać moją narzeczoną.
Zależy mi, by wyjście było dla Pani Redaktor przyjemnością, dlatego przesyłam jeszcze bilet dla zwykłego reportera w celach profesjonalnych. Załączam również słodki upominek jako podziękowania dla Redakcji.

Jak już poinformowałem ogół redakcji, nasz czerwcowy ślub pozostanie niestety zamknięty dla dziennikarzy. Jednakże, po uroczystości z przyjemnością udzielimy wraz z małżonką ekskluzywnego wywiadu dla "Czarownicy" - chciałbym go jedynie osobiście autoryzować.

Jeszcze raz gratuluję rzetelnie wykonywanej pracy - z przyjemnością zauważyła , że od roku artykuły "Czarownicy" budują w czytelniczkach patriotycznego ducha i zapewniam Panią Redaktor, że ton artykułów nie pozostaje niedoceniony. W przyszłości z chęcią zawarłbym ściślejszą współpracę pomiędzy Redakcją i Ministerstwem Magii, obejmującą dostęp do ekskluzywnych informacji.

Z poważaniem,
  Cornelius Sallow,
Rzecznik Ministerstwa Magii,
kawaler Orderu Czaszki i Węża


Do listu dołączono bilety na najbliższy recital Valerie, bukiet białych róż oraz 200g daktyli

(List jest reakcją na nowy numer "Czarownicy", nie oczekuję fabularnie odpowiedzi)


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 5
UROKI : 35 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Redakcja "Czarownicy" - Page 2 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Redakcja "Czarownicy" [odnośnik]14.06.22 20:06
Przeczytaj Lord Xavier Burke
Redakcjo Czarownicy Wyjątkowo trafił w moje ręce ostatni numer Waszego magazynu. Wasz artykuł na temat uroczystości, które miały miejsce przez Pałacem Buckingam przede wszystkim przykuły moją uwagę.
Uwaga jakoby moja osoba łamała zasady żałoby była delikatnie ujmując, niestosowna. Po pierwsze, gdyby wasi dziennikarze przyjrzeli się odpowiednio dostrzegliby, że krawat nie był czerwony, a bordowy. Po drugie, gdyby wasi dziennikarze byli tak dobrzy, jak sądzą, wiedzieliby, że był to ulubiony kolor mojej zmarłej żony. Co za tym idzie, w ten sposób uhonorowałem Lady Charlotte Burke podczas tego ważnego dla mnie i mojej rodziny wieczoru. Co za tym idzie stwierdzenie, że tym gestem daje znać społeczeństwu iż poszukuje nowej małżonki, w momencie kiedy niedawno pożegnałem mą wspaniałą żonę, postawiło w złym świetle nie tylko mnie, ale i moją rodzinę. Jest to zniewaga, która nie zostanie zapomniana.
Mam nadzieję, że następnym razem poświęcicie więcej czasu na zastanowienie się nad konsekwencjami swoich artykułów zanim znów postanowicie przedstawić członka rodziny szlacheckiej w złym świetle. Niektórzy nie bywają tak wyrozumiali.
Lord Xavier BurkeNie oczekuję odpowiedzi.


I know what you are doing in the dark

I know what your greatest desires are.
Xavier Burke
Xavier Burke
Zawód : artefakciarz, organizator wszelaki, menager Palarni Opium
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
I know what you are doing in the dark, I know what your greatest desires are
OPCM : 10 +2
UROKI : 11 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 18 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9606-xavier-burke-w-budowie https://www.morsmordre.net/t9631-korespondencja-lorda-burke#292826 https://www.morsmordre.net/t9629-xavier-bukre#292806 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t10032-skrytka-bankowa-nr-1569#302913 https://www.morsmordre.net/t9630-xavier-burke#292819

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Redakcja "Czarownicy"
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach