Wydarzenia


Ekipa forum
Polana w głębi lasu
AutorWiadomość
Polana w głębi lasu [odnośnik]20.11.15 19:25
First topic message reminder :

Polana w głębi lasu

Nie słychać stąd dźwięków morza, zdaje się, że polana odcięta jest od reszty świata - a szkoda, bo urzeka malowniczością. Jednak kto wie, może na jednym z powalonych drzew, wśród kwitnących przez większość roku białych kwiatów miało miejsce niejedno romantyczne spotkanie? W różnych częściach polany można znaleźć kwitnąco dziko róże oraz czarne jagody, bokiem płynie jedna z odnóg rozlewiska, niegłęboka rzeczka, lecz pomiędzy jej brzegami - może tylko na potrzeby festiwalu? - ktoś  stworzył niewielki, drewniany mostek. Próbując przejścia w inną część polany, należy uważać na przeszkody w postaci kamieni, korzeni, powalonych konarów, zapadnięć terenu, jeśli nie chce się skończyć przechadzki z najróżniejszymi otarciami.

Ogniska z kadzidłami


W lasach Dorset palą się liczne, mniejsze ogniska, przy których zbierają się czarodzieje. Niektóre z nich są po prostu miejscem zapewniającym ciepło i rozmowę, ale przy innych uczestnicy oddają się też... innym rozrywkom. Na jednej z polan w lesie rozpalono kilkanaście mniejszych ognisk, przy których ustawiono kosze z suszonymi ziołami, używanymi do wytwarzania magicznych kadzideł. Niektóre z nich rosną w okolicznych lasach, inne sprowadzono z bardzo daleka, wiele z nich przywieźli handlarze przybyli zza granicy, zwłaszcza z Hiszpanii.
Zioła można wrzucić w ogień, uwalniając w ten sposób zapach, który odniesie efekt na wszystkich znajdujących się przy palenisku istot.

W jednym wątku można wykorzystać tylko jedną mieszankę ziół. Są to głównie substancje roślinne, zioła. Postać z zielarstwem na co najmniej II poziomie potrafi rozpoznać ich znaczenie i wybrać odpowiednie, wrzucając do ognia konkretne spośród rozpisanych na poniższej liście. Pozostałe postaci mogą próbować ich w sposób losowy - poprzez rzut kością k6:

1: Mieszanina żywicy i sosnowych igieł przepełniona jest też czymś, co pachnie jak świeże górskie powietrze. Bardzo orzeźwiająco, nieco otumaniająco. Zapach jest łagodny, koi zmysły, uspokaja nastroje, wzbudza zaufanie do rozmówców. Pobudza do szczerych wyznań i zdradzania sekretów, ale nie hamuje całkowicie naturalnych barier związanych z rozmową z osobami nieznajomymi lub takimi, przy których postać naturalnie czułaby się skrępowana.
2: Drzewny zapach musi mieć swoje źródło w niewielkiej ilości drzewa sandałowego, które zmieszano z rosnącymi w Dorset dzikimi kwiatami oraz sporą ilością ostrokrzewu. Kadzidło jest trochę duszne, głębokie, wprowadza w przyjemne odrętwienie, spowalnia zmysły i pozwala w pełni odprężyć ciało. Pod jego wpływem trudniej jest zebrać myśli. Wprowadza w przyjemne otępienie i relaksację, odpędza troski.
3:  Słodki zapach bergamotki przebija się przez skromniejszy bukiet owoców, które prowadzi cytryna oraz nieznacznie mniej wyczuwalna porzeczka, zapach jest przyjemny, świeży, lekko cytrusowy, dodaje energii, poprawia nastrój. Dalsze nuty kadzidła lekko i przyjemnie otępiają. Czarodziej znajdujący się pod wpływem tego kadzidła staje się pobudzony do flirtu i trudniej mu usiedzieć w miejscu, korci go spacer lub taniec.
4:  Gryzące zioła, pieprz, rozmaryn, tymianek i inne, które trudniej rozpoznać, przemykają do odrętwionego umysłu, wyciągając z niego cienie. Niektórzy twierdzą, że to kadzidło oczyszcza umysł: pobudza smutek, zmusza do sięgnięcia po problemy i uzewnętrznienia ich, do szczerych wyznań odnośnie tego, co ostatnim czasem trapi czarodzieja, co jest jego zmartwieniem. Wyciska z oczu łzy, ale dzięki temu pozwala zostawić najczarniejsze myśli za sobą i rozpocząć nowy etap życia bez obciążenia.
5: Zapach wiedziony przez silnego irysa w towarzystwie polnych kwiatów wywołuje wesołość, a przy dłuższej ekspozycji - niekontrolowany śmiech. Poprzez lekkie przytępienie zmysłów dodaje odwagi, skłania do czynów i wyznań, na które czarodziej nie miał wcześniej odwagi, a na które od zawsze miał ochotę.
6: Lawenda przeważnie koi zmysły, ale w towarzystwie czterolistnej koniczyny i konwalii odnosi podobny efekt na istoty, nie na ludzi. Czarodziejów zaczyna drażnić, roztrząsa najdawniejsze urazy. Pod jego wpływem niektórzy mogą stać się skorzy do drobnych złośliwości, a inni do kłótni lub nawet agresywni.

Skorzystanie z kadzideł przy ognisku zastępuje jedną wybraną używkę z osiągnięcia hedonista.

Wśród świętujących czarodziejów krążą ceremonialne misy wypełnione pszenicznym piwem zmieszanym z fermentowanym kwiatowym miodem, tradycyjny napój Lughnasadh. Ze wspólnych mis pili wszyscy, przekazując je sobie z rąk do rąk. Naczynia zapełniały charłaczki w zwiewnych sukienkach noszące przy sobie duże miedziane dzbany.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 31.01.23 19:07, w całości zmieniany 2 razy
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 20:26
-Sprawdzasz mnie, bracie? - zakpił Magnus, gdy Zachary niemalże podbił mu rękę w powietrzu i sam zabrał się do ogldxzin fiołki. Nie dziwił mu się zupełnie, z eliksiramj do czynienia ostatni raz miał podczas swojej edukacji - ale może szczęścia miał więcej niż rozumu?

Na szczęście!
Magnus Rowle
Magnus Rowle
Zawód : reporter Walczącego Maga
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
O mój słodki Salazarze, o mój słodki
Powiedz mi, że warto
Że przejdziemy przez to wszystko gładko
Będzie wiosna dla mych dzieci przez kolejne tysiąc lat
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 GleamingImpressionableFlatfish-small
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4426-magnus-phelan-rowle https://www.morsmordre.net/t4650-korespondencja-m-p-rowle-a https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f310-cheshire-farndon-posiadlosc-rowle-ow https://www.morsmordre.net/t4652-skrytka-bankowa-nr-1118 https://www.morsmordre.net/t4786-magnus-rowle
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 20:26
The member 'Magnus Rowle' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 29
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 21:20
Nie śpieszyło mi się, ale skoro Frances nalegała na szybki skręt w kolejną uliczkę to nie utrudniałem jej tego. Pożegnałem się z naszymi towarzyszami niedoli, zastanawiając się jaka przeszkoda będzie na nas czekała tym razem. Skoro był śpiew to może teraz będzie taniec? Nie obraziłbym się, w tym czułem się o wiele pewniej.
Zaalarmowany dźwiękiem wydanym przez Franię, zatrzymałem się i spojrzałem w kierunku małego stworzonka. Od razu rozpoznałem w nim niuchacza - nie byłem najlepszy z opieki nad magicznymi stworzeniami, ale akurat tego konkretnego kojarzyłem jeszcze z zajęć w Hogwarcie. - To niuchacz. Uważaj, są łase na błyskotki - sam zakryłem swój znoszony zegarek malinowym rękawem koszuli, chociaż na niego pewnie by się nie czaił. Zapewne wolał błyszczące kolczyki, migoczące bransoletki czy bogato zdobione kolie. - Nie wiem, możemy spróbować z nim porozmawiać - dziwnie to zabrzmiało, ale nie był tutaj bez powodu, musiał coś wiedzieć. Kiwnąłem głową na propozycję Frances, która zgrabnie i bezproblemowo uwolniła go z rzemyku. Podszedłem delikatnie bliżej niego, żeby przypadkiem go nie spłoszyć. Wtedy zauważyłem aż trzy otwory na klucze. Ten mały spryciarz na pewno je ze sobą miał. - Nie wiem czy rozumiesz ludzki język, ale... eee.. potrzebujemy kluczy - zacząłem, wskazując na skrzynię. Potem próbowałem wykonać gest otwierania zamka, narysowałem w powietrzu kluczyk, wskazałem na siebie i na niego i na skrzynię. Zrozumiał?

Rzucam na ONMS (1 poziom) i zdarzenie losowe!


not a perfect soldier
but a good man

Florean Fortescue
Florean Fortescue
Zawód : właściciel lodziarni
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 F2XZyxO
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 21:20
The member 'Florean Fortescue' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 49

--------------------------------

#2 'k10' : 9
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 21:27
Udało się! Niuchacz wyjął niewielki pęk kluczy i podał mi go, chociaż odniosłem wrażenie, że wcale nie miał na to ochoty. Odebrałem go od niego dość szybko, bojąc się, że zwierzę zaraz się rozmyśli i z powrotem gdzieś to zakopie. - Może ja jestem zwierzęcousty? - Zaśmiałem się, podchodząc do Frani. Nie dało się ukryć, że na razie dobrze nam szło - oby tak dalej!

Rzut na szczęście!


not a perfect soldier
but a good man

Florean Fortescue
Florean Fortescue
Zawód : właściciel lodziarni
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 F2XZyxO
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 21:27
The member 'Florean Fortescue' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 69
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 22:38
Eliksiry nie były jej konikiem, pomimo tego udało jej się rozpoznać jedną z fiolek. Współpraca zdawała się być owocna; zafascynowała ja lekkość, z jaką lady Nott odkryła tajemnice trzeciej fiolki - jakby co najwyżej przeciagała się na leżance. Nie potrzebowała więcej, by zwróciła jej uwagę - Dolohov z łatwością rozpoznawała szczerych pasjonatów nauki. Byli jak świetliki na tle bezkresnej nocy.
- A czy próbowałeś? - Odpowiedziała ostrożnie, nie do końca rozumiejąc grę, w którą próbował wciągnąć ja kuzyn. Towarzystwo arystokracji nie sprzyjało swobodzie jej języka, jednocześnie była wystarczająco krnąbrna, by zwrócić grot wypuszczonej strzały w jego kierunku.
Spojrzała na rozpiscierajace się przed nimi rozwidlenia, jakby czując, że sama zagadka nie wystarczy. Ze potrzebowała czegoś jeszcze. Głosu intuicji?

Rzut na szczęścieDreamers, they never learn beyond the point of no return. It's too late, the damageis done

Lara Dolohov
Lara Dolohov
Zawód : badaczka klątw, konstruktorka pułapek
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Amidst a crowd of strangers,
I still remain unknown
to myself.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5641-lara-dolohov https://www.morsmordre.net/t5643-hagalla#132372 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t5644-skrytka-bankowa-nr-1387#132373 https://www.morsmordre.net/t5645-lara-dolohov#132374
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]21.07.18 22:38
The member 'Lara Dolohov' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 94
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 0:34
Coś było mocno nie tak. Zaklęcie, którego próbowała Frances było zwyczajne i łatwe, nauczyła się go na wczesnym etapie szkolnej kariery, skąd więc to obrzydliwe uczucie, jakie towarzyszyło jej tym razem? Nie umiała go zdefiniować, ale na ułamek sekundy mimo uroczych okoliczności przyrody i towarzystwa zaufanego człowieka, była zupełnie sama, bezbronna i czuła, jak atakuje ją coś paskudnego. Widziała, jak jej własna dłoń oddziela się od żywego ciała, obumiera, przyjmując przerażająco poczwarny kształt. Wzdrygnęła się zauważalnie, a w gardle uwiązł jej lęk przerażenia.
Makabryczne doznania szybko minęły, a Frances podniosła wzrok na Floreana. Zupełnie jakby znajdował się przez ten krótki moment w innym świecie, chyba nie zauważył skutków anomalii. Na miejscu strachu, jaki odczuwała Frances, wezbrał szybko niesprecyzowany gniew.
- Widziałeś? Moja ręka… – anomalie powodowały dotąd różne zakłócenia w jej życiu, ale przedtem nie zdarzyło się nic, co mogłoby roztoczyć tak mroczną energię. Frances trudno było się z niej otrząsnąć, ale potrzebowała tylko niewiele dłuższej niż zwykle chwili. Co jakiś czas zerkała tylko nerwowo na swoją dominującą rękę, by upewnić się, że jest cała. Próbowała skupić się na zwierzęciu (niuchaczu, jak wyjaśnił Florean), ale nieco rozkojarzona obawiała się, że coś jej umknęło.
- Już w porządku, to pewnie kolejna odsłona uroków tych przeklętych anomalii. - uspokoiła Floreana, nie chcąc, by i on niepotrzebnie się rozproszył ani zbytnio nią przejmował. W końcu nic tak naprawdę się nie stało. - Więc co teraz?

rzut na szczęście
Frances Montgomery
Frances Montgomery
Zawód : nauczycielka Zaklęć w Hogwarcie
Wiek : 26
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Would it be all right
If we just sat and talked for a little while
If in exchange for your time
I give you this smile?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5837-frances-montgomery https://www.morsmordre.net/t6040-listy-do-frani https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f164-pokatna-7-2 https://www.morsmordre.net/t6051-frances-montgomery
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 0:34
The member 'Frances Montgomery' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 10
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 1:11
Szybciej niż przypuszczała, zdołali przejść przez przez kolejne etapy postawionego przed nimi zadania. Nie było miejsca na pomyłkę. Wspólnymi siłami otrzymali odpowiedzi i każdy z eliksirów znalazł swoja nazwę i właściwość, ty samym darując goblinom odpowiedzi. W lekkim uśmiechu zetknęła się ze spojrzeniem swego towarzysza. Miał ogromną wiedzę i wiedziała, że mogła na niego liczyć. Cieszyła się jego obecnością czasem tylko gubiąc się w olejnych słowach i podpowiedziach. Pomysł było wiele.
Z uwagą też przyglądała się poczynaniom ciemnowłosej, która w dziwny sposób przypominała jej dzikiego ptaka. Miała w sobie coś dzikiego, ukrytego, czego - nie umiała odgadnąć. Jeszcze?
Przed nimi jeszcze jedna cześć zadania. Ścieżek było kilka. Którą drogą pójść mogli? - Do zobaczenia - dygnęła jeszcze przed szlachcicem i jego towarzyszką, by skupić się na Zacharym i stawionym przed nimi wyborem.

Rzut na szczęścieThe knife that has pierced my heart,
I can’t pull it out Because if I do It’ll send up a huge spray of tears that can’t be stopped

Inara Carrow
Inara Carrow
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
I might only have one match
but I can make an explosion
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Polana w głębi lasu - Page 36 7893d0df08b53155187ac4c38e6136a0
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1023-inara-carrow https://www.morsmordre.net/t1405-tu-jest-smok-ale-sowa https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f236-nottinghamshire-ashfield-manor https://www.morsmordre.net/t3433-skrytka-bankowa-nr-99#59656 https://www.morsmordre.net/t1598-inara-carrow
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 1:11
The member 'Inara Nott' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 56
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 1:32
Mężczyzna prycha z wyraźną pogardą...a przynajmniej prychałby, gdyby jego jakże potężnym ciałem nie wstrząsał śmiech, a dłoń podtrzymująca bujny wąs — znaczy muskająca go w zamyśleniu, bo wąsa się kręci tylko w zamyśleniu — zasłania przy okazji usta. Być może na wpół przezroczysta dama nie doceniała kunsztu sióstr, lecz rudowłosa bawiła się przednio, podziwiając równie marną grę starszej Sproutówny. Stara się opanować, naprawdę! Jednak okoliczności oraz pretensja zaległa na licu, bardziej skorym do uroczych uśmiechów oraz wyrozumiałych spojrzeń, sprawia, że mała Red nie jest w stanie zachować powagi. Może właśnie to tak roztraja nieszczęsną Pomkę? Ale przecież sir Rowen jest mężem na schwał, takim, za którym damy winny się oglądać z zachwytem, czy coś tam, coś tam, tak też prostuje się zaraz i prycha. Tym razem głośniej, wyraźniej.
Za kogo mnie masz moja pani? Czy sądzisz, że bogactwa twej rodowej siedziby Darmozjadowych Wzgórz mogą mnie skusić? Mnie?! Że twój wuj od strony stryjecznego dziadka siostry będącej córką ojca, którego wnuczka wygrała konkurs pielenia grządek w szpilkach, mógłby cokolwiek zdziałać? Że kradzione złoto ojca twego lady, mogłoby mnie ściągnąć ze ścieżki prawości oraz wiary o dobro? Jeżeli tak uważasz, to wiedz... — tutaj zrobił(a) efektowną pauzę - ...że masz całkowitą rację. Wyskakuj z galeonów maleńka — rzuca zaraz, poruszając sugestywnie brwią. Nie wie, czy wypada przekonująco, lecz Rowan jest pewna kilku rzeczy — bawi się przewybornie, nikt przy tym nie cierpi i gdyby w auroracie (czyjaktamtosięnazwywało)nie biegali, to z pewnością zrobiłaby tam zawrotną karierę. Nawet jeśli pani duch przewracać zacznie oczami, to Ro nie zamierzała brać tego do siebie. O dziwo!

| Ro, Ro, Ro i kłamczuszków sto! Kłamczenia ciąg dalszy!


I'd rather watch my kingdom fall

...I want it all or not at all
Rowan Sprout
Rowan Sprout
Zawód : Uzdrowicielka na oddziale urazów pozaklęciowych
Wiek : 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
And if you take my hand,
Please pull me from the dark,
And show me hope again...

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty
...but I want to live and not just survive
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5850-rowan-sprout https://www.morsmordre.net/t5911-cytra https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f188-pokatna-26-3 https://www.morsmordre.net/t5912-skrytka-bankowa-nr-1460 https://www.morsmordre.net/t5928-rowan-sprout
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 1:32
The member 'Rowan Sprout' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 41
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Polana w głębi lasu - Page 36 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Polana w głębi lasu [odnośnik]22.07.18 14:56
Ulga, jakiej doświadczam, jest nie do opisania. Odwrócenie kilku run całkowicie zaburzało odbiór. Ocieram pot z czoła i głośno podaję oczytane hasło. Udało się, to najważniejsze, cały proces dochodzenia do celu jest zdecydowanie mniej ważny przy efektach, jakie udało się osiągnąć. Pochwytam dłonie Jean, ściskając radośnie - za niedługo stąd wyjdziemy, a kolejne zadania pójdą nam o wiele lepiej. Jestem o tym całkowicie przekonana, nabuzowana endorfinami z poprawnego odszyfrowania run, patrzę na wszystko w pozytywnym świetle. - Jesteśmy najlepsze - potwierdzam radośnie, teraz nie pozostaje nam nic innego niż oczekiwać świtlików, które powinny się wkrótce pojawić. O ile tylko się pojawią. - Ciekawe co dalej. Nie miałabym nic przeciwko historii magii lub astronomii - w tym jesteśmy dopiero mocne, takie zadania nie powinny stanowić dla nas większego problemu. W ramach oczekiwania rozglądam się po ścieżkach biegnących od przewidlenia, po którym uganiałyśmy się za samolocikami, tak jakbym mogła samodzielnie dostrzec coś, co wskaże nam prawidłową drogę.

| poprawiam nasz rzut na szczęście!these violent delights have
violent ends...
Josephine Fenwick
Josephine Fenwick
Zawód : przyszła aurorka
Wiek : 22
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
W całym magicznym świecie gasną światła. Nie ujrzymy ich już za naszego życia.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3390-josephine-fenwick#58313 https://www.morsmordre.net/t3429-poczta-josephine#59532 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f129-enfield-lavender-hill-145-8 https://www.morsmordre.net/t3519-skrytka-bankowa-nr-855#61428 https://www.morsmordre.net/t3428-josie#59531

Strona 36 z 67 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 51 ... 67  Next

Polana w głębi lasu
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach