Wydarzenia


Ekipa forum
Szkoła baletowa
AutorWiadomość
Szkoła baletowa [odnośnik]16.07.19 21:22

Szkoła baletowa Madame Douceur

★★★
To miejsce już od wielu lat owiane jest legendą związaną z nazwiskiem je promującym. Madame Douceur zabłysnęła najpierw jako wybitna balerina. Występowała w największych operach czarodziejskiego świata, będąc dumą i chlubą angielskiego światka. Jej kariera taneczna nie zakończyła się przez nieszczęśliwą kontuzję, czy światowej skali skandal. Madame Douceur po latach występowania na deskach odnalazła miłość w ramionach męża i powiła mu dzieci. Od tego czasu osiedliła się na stałe w Londynie, w którym najpierw pracowała jako choreografka, by później otworzyć własną szkołę baletową. Placówka w magicznym świecie uważana jest za jedną z najbardziej renomowanych. Dostanie się do niej wymaga wysokiej zwinności i umiejętności. Madame Doceur jest surowa i wymagająca, ale jest też wielką nauczycielką. Spod skrzydeł wypuściła już kilka gwiazd, które świeciły lub świecą do tej pory na deskach angielskich desek. Udziela również prywatnych lekcji w szlacheckich włościach. Złośliwi mawiają, że zarobiła już tyle, że do końca życie nie musiałaby więcej podnosić się z łóżka. Ona jednak niezmiennie od lat wstaje, by otworzyć drzwi swojej szkoły.  
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 25.03.22 19:16, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]29.07.20 16:30
Szkoła baletowa

Szkoła baletowa Madame Douceur to tylko pozornie miejsce bez znaczenia. Pokaźny, rozłożysty budynek zapewnia doskonały widok ze wszystkich stron na pobliskie centrum Londynu, może stanowić miejsce obserwacji. Szkoła jest istotna nie tylko z powodów logistycznych: bez wątpienia stanowi ważny punkt na mapie Londynu, to tu uczy się wiele młodych dam oraz czystokrwistych czarownic, a dużo rodzin z wyższych sfer ma bliskie powiązania towarzyskie z samą Douceur. To miejsce może być istotnym punktem Londynu.poziom I
Etap I
Postać rozpatruje wszelkie zabezpieczenia pozostawione przez poprzednią grupę (najpierw pułapki oraz klątwy, później ew. strażników pozostawionych przez przeciwną organizację). Jeżeli grupa jest pierwszą, która zdobywa dany teren, należy pominąć ten etap.

Etap II
Ścieżka pokojowa
Przekonanie Madame Douceur do współpracy oraz udzielenia Rycerzom Walpurgii/Zakonowi Feniksa stałego dostępu do budynku wbrew pozorom nie będzie łatwe. Wiekowa baletmistrzyni stawia talent ponad czystością krwi, a choć ma konserwatywne poglądy, uważa niektóre mugolskie tancerki za nieoszlifowane diamenty. Madame można zastraszyć, zmuszając ją do udzielenia wsparcia organizacji. Udany test na zastraszanie wymaga wyniku 100 osiągniętego łącznie przez wszystkie postaci w wątku.

Ścieżka wojenna
Zakon Feniksa: Budynek baletu można przejąć także w sposób siłowy. Nie obędzie się to jednak bez trudności. W centrum Londynu stale pojawią się nowe patrole służb Ministerstwa, czuwające nad tym ważnym miejscem stolicy. Niezależnie od pory dnia, napotykacie grupę funkcjonariuszy, która uniemożliwia dostanie się do budynku i planuje was wylegimitować.

Walka: Postać, która pojawi się w wątku jako pierwsza, kieruje czarodziejem A, postać, która pojawi się jako druga, kieruje czarodziejem B.
Ochroniarz A: ma żywotność równą 80, statystykę opcm równą 15 i statystykę czarnej magii równą 20, atakuje w pętli zaklęciami Plumosa, Organus dolor i Ignitio (chyba że wszystkie postacie w wątku znajdą się pod wpływem tych zaklęć), oraz broni się, kiedy jest to konieczne.
Ochroniarz B: ma żywotność równą 80, statystykę opcm równą 20 i statystyką uroków równą 20, atakuje w pętli zaklęciami Everte Stati, Orcumiano i Ignitio, oraz broni się, kiedy jest to konieczne.
Gracz nie ma prawa zmienić woli postaci broniącej lokacji, jedyne, co robi, to rzuca za nią kością i opisuje jej działania w sposób fabularny.


Rycerze Walpurgii: Budynek baletu można przejąć także w sposób siłowy. Nie obędzie się to jednak bez trudności, baletmistrzyni zatrudnia bowiem kilkoro dawnych magicznych policjantów, którzy mają chronić niedorzecznie drogie stroje, scenografie oraz piękny budynek. Podobno są oni krewnymi tancerek mugolskiego pochodzenia.

Walka: Postać, która pojawi się w wątku jako pierwsza, kieruje czarodziejem A, postać, która pojawi się jako druga, kieruje czarodziejem B, postać.
Ochroniarz A: ma żywotność równą 80, statystykę opcm równą 15 i statystykę uroków równą 20, atakuje w pętli zaklęciami Lancea, Glacius i Ignitio (chyba że wszystkie postacie w wątku znajdą się pod wpływem tych zaklęć), oraz broni się, kiedy jest to konieczne.
Ochroniarz B: ma żywotność równą 80, statystykę opcm równą 20 i statystyką uroków równą 20, atakuje w pętli zaklęciami Commotio, Orcumiano i Ignitio, oraz broni się, kiedy jest to konieczne.
Gracz nie ma prawa zmienić woli postaci broniącej lokacji, jedyne, co robi, to rzuca za nią kością i opisuje jej działania w sposób fabularny.

Etap III
Aby przejść do etapu III należy odczekać 48 godzin, w trakcie których para (grupa) może zostać zaatakowana przez przeciwną organizację.

Etap IV
Postaci mają 2 tury na nałożenie zabezpieczeń, pułapek lub klątw oraz wydanie dyspozycji strażnikom należącym do organizacji.
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]05.08.20 22:57
| z labolatorium

Mężczyzna nie miał najmniejszej ochoty na współpracę z Zakonem, toteż Marcella i Gwen odeszły niepocieszone. Nie mogły jednak przecież wracać z niczym. Tyle tylko, że do spotkania z Armandem były w miarę przygotowane… do innych już niekoniecznie.
To jednak była wojna, której nie mogły przegrać. Bo przegrana oznaczała śmierć dla nich wszystkich. Gwen wolała nie wyobrażać sobie co by było, gdyby poplecznicy Voldemorta wygrali tę wojnę. Najpierw Anglia, potem pewnie Francja… i kto wie, czy w końcu cały świat nie zostałby przejęty przez szalonych czarodziejów, którzy zostali oślepieni chorymi ideałami?
Dlatego przemknęły do centrum, starając się unikać dużych zgrupowań ludzi. Marcella była poszukiwana, ale w Londynie powoli robiło się już ciemno, co ułatwiało im ukrycie się. Panna Figg zaprowadziła ją do innego, ważnego dla miasta miejsca. Szkołę baletową należało jak najszybciej przejąć.
Marcella… to miejsce… tu chyba są ludzie z Ministerstwa. Tak, jak na Bedford Square. Jesteś pewna, że chcemy…? – dopytała, zawieszając głos. – Oni mogą zgłosić… że ty to ty – szepnęła.
Właściwie chyba powinny zmienić swój wygląd. Musi pamiętać, aby na przyszłość wziąć ze sobą wielosokowy eliksir. To powinno im skutecznie pomagać.
Dłoń Gwen sięgnęła do kieszeni. Nie wyciągała jeszcze różdżki, ale była do tego gotowa. Może i były tylko dwoma drobnymi kobietami, ale przecież obydwie potrafiły czarować. I jednak wiedziały coś o magii pojedynkowej, czyż nie? Krążący wokół budynku funkcjonariusze mogli być zaskoczeni ich atakiem, ale to tylko działało na ich korzyść. Łatwo było nie docenić młodo wyglądających czarownic. Czy jednak jej umiejętności  i teraz okażą się wystarczające? To miało się dopiero okazać.
Na jakiś… znak? – spytała, marszcząc brwi, niepewna jak i co powinna zrobić. Pozwoliła Marcelli prowadzić. W końcu była policjantka miała więcej doświadczenia.
Gwen przeszło przez myśl, że jeśli przeżyje tę wojnę to będzie mieć tyle doświadczenia, że biuro aurorów powinno przyjąć ją bez wahania. Nie wydawało jej się jednak, aby to było coś, czego by chciała. Już teraz brakowało jej spokojnych dni poświęconych na tworzenie. Z drugiej jednak strony czy po tych wszystkich okropnościach będzie w stanie skupić się tylko na niewinnym malowaniu? Bała się, że mogłaby mieć wyrzuty sumienia. Przecież na świecie nigdy nie będzie idealnie, a koniec wojny nie oznaczał końca walki o otwartą i spokojną Anglię.

Panna Grey nie miała pojęcia, że jeden z ochroniarzy już je zauważył. Po chwili usłyszała:
Plumosa!
Odruchowo wyciągnęła różdżkę.

|  Ochroniarz A: żywotność równą 80,  opcm 15, cm 20, atakuje: Plumosa, Organus dolor i Ignitio (chyba że wszystkie postacie w wątku znajdą się pod wpływem tych zaklęć), oraz broni się, kiedy jest to konieczne.


But I would lay my armor down if you said you’d rather
love than fight
Gwendolyn Grey
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka
Wiek : 22
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
I cry a lot, but I am so productive; it's an art.
OPCM : 15 +1
UROKI : 15 +5
ALCHEMIA : 15 +1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
They are the hunters, we are the foxes
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t12139-gwendolyn-grey#373392 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-g-grey#374042
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]05.08.20 23:11
The member 'Gwendolyn Grey' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 16

--------------------------------

#2 'k8' : 8, 8, 5, 5

--------------------------------

#3 'k10' : 5
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]06.08.20 22:42
Ona niespecjalnie czuła się nieprzygotowana. Była gotowa na to, że może nie pójść gładko i nie sądziła, że musiała mówić to Gwen, zwłaszcza, że rudosłowa miała mugolskie korzenie. To w połączeniu z Londynem nigdy nie jest dobre, więc powinna być gotowa do walki. Tak przynajmniej zakładała Marcy. Albo chociaż do rzucenia jakiegoś zaklęcia i szybkiej ucieczki, jeśli nie podobała jej się walka. - Widzę co się dzieje. - powiedziała, zerkając zaraz za drzwi szkoły, jednak nie próbując wejść do środka. Na razie dosyć subtelnie, mając nadzieję, że nikt ich nie dostrzeże nim nie zbadają sytuacji. - Weź oddech i uspokój się trochę. Panika jest najgorszym doradcą. Jakbyś miała wątpliwości to po prostu bierz nogi za pas i nie patrz na nic. - Gwen była tutaj z własnej woli, ale Marcy nie chciała, żeby poświęcała się z czystej solidarności, nie o to chodziło. A pierwsze doświadczenia nigdy nie są dobre w takich wypadkach. Wiedziała jedynie to, że jeśli jeszcze raz usłyszy o tym, że będzie na pewno źle to sama zacznie się denerwować. Nie sądziła, że kiedyś to ona będzie musiała trzymać atmosferę spokoju. Zazwyczaj pierwsza się denerwowała, a teraz... Czuła się wręcz zobowiązana, by trzymać się na tej bardziej stablinej pozycji.
- Tak... Na trzy. - Kiwnęła głową, sięgnęła do kieszeni po różdżkę. Jednak atak był o wiele szybszy niż się spodziewały. Na szczęście ich również było dwóch - zadanie mogło się całkiem dobrze powieść. Ale Gwen musiała wziąć się w garść.
Poczuła, że potrzebuje to zrobić, dlatego kiwnęła do czarownicy głową i wyszła naprzeciw, trochę bardziej wgłąb pomieszczenia. Rzucone zaklęcie nie miało nawet dość siły, by dosięgnąć ją z tej odległości, jednak widziała, że mężczyzna znał czarną magię, więc postanowiła właśnie nim się zająć, zostawiając Gwen drugiego z nich, który na razie był niewiadomą. Najwyżej pomogą sobie nawzajem, jesli zajdzie taka potrzeba.
- Experiallmus! - Nie miała czasu na eksperymenty.
Usłyszała jak gdzieś niedaleko drugi czarodziej wypowiada formułę zaklęcia: - Everte Stati!

| rzut pierwszy: Marcella
rzut drugi: ochroniarz B

znikamy do szafki


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]06.08.20 22:42
The member 'Marcella Figg' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 34

--------------------------------

#2 'k100' : 36

--------------------------------

#3 'k8' : 4, 6, 2, 6
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]07.08.20 10:48
| wracamy, obaj panowie unieszkodliwieni

Nietrudno było się domyślić, że po takim natarciu czarodziej w końcu upadł bez sił. Marcella odetchnęła cicho, kiedy to się stało, jednak to Gwen rzuciła to brutalniejsze zaklęcie, które najbardziej zraniło czarodzieja, gdy upadł. Nawet jeśli przeżył, zapewne trudno mu będzie się wylizać. - Nie myśl o tym. - Każdy miał inne sposoby na radzenie sobie z takimi momentami. Marcy wybierała, by chronić siebie nie myśleniem o nich. I chyba działało na tyle ile umiała powiedzieć. Najpierw zupełnie o tym nie myślała, odcinając się, by nie powodować w głowie wyrzutów sumienia... A później zaczynała takie sytuacje normalizować. Kiedyś przecież nie pomyślałaby o kradzieży, a dzisiaj po pierwszym lu drugim naciągnięciu przepisów, jakoś wydawało się to wszystko prostsze. W końcu już to robiła. Podobnie, to nie pierwszy raz kiedy zostawiła przeciwnika poturbowanego po potyczce. - Świetnie sobie poradziłaś. A nim zaraz się zajmę. - powiedziała. Lepiej nie ryzykować, że opowie o tym zajściu, jednak na pewno nie sprawi im już żadnych problemów tak długo jak nie znajdą go posiłki. Cóż, należało tak zrobić, w końcu był świadkiem całego zajścia, a to nie było zbyt wygodne, zwłaszcza po tym jak skończył drugi z nich... Miała chociaż nadzieję, że tylko stracił przytomność i zarządcy baletu będą mogli się nim spokojnie zająć. To jednak nie leżało w ich interesie. Marcy z różdżką w dłoni podeszła do drugiego z czarodziejów i wycelowała w jego głowę, powoli obracając różdżką. To był przecież najlepszy los dla niego, prawda? Najlepszy scenariusz. Oczyszczenie i spokój. Sama czasami zastanawiała jak to byłoby zacząć od nowa z zupełnie czystą głową. Chociaż pewnie brakowałoby jej tego, ile nauczyła się magii w ostatnim czasie. Naprawdę się rozwinęła. Jeszcze niedawno nawet nie potrzebowała tak zaawansowanej magii. Los bywa przewrotny... - Obliviate. - Wyobraziła sobie tę chwilę od momentu, kiedy się tutaj pojawiły, cały przebieg walki. To miało zniknąć z jego pamięci.

| od tego momentu czekamy 48 godzin


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]07.08.20 10:48
The member 'Marcella Figg' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 15
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]08.08.20 19:17
Szkoła baletowa Madame Decour nie była obca nawet Edgarowi. Kilkukrotnie o niej słyszał, kiedy zdarzało mu się uczęszczać w występach tancerek podczas różnorodnych arystokrstycznych spędów. To coś znaczyło o renomie tego miejsca, bo rzadko brał udział w takowych przyjęciach, a żadna z dam Burke raczej nie brała takich lekcji. Burkowie nie uważali baletu za umiejętność niezbędną do przetrwania. Za to nie był pewny czy jego żona nie chadzała tam na lekcje, choć wydawało mu się, że miała w dzieciństwie prywatną nauczycielkę. Tak czy inaczej to było istotne miejsce na mapie magicznego Londynu. Kształciło się tutaj wiele młodych szlachcianek i dziewczyn z bogatych rodzin, a ich przeciwnicy sprawiali wrażenie jakby tylko czekali kiedy mogą wysadzić takie miejsce w powietrze. Miał dzisiaj sprawdzić teraz z Rosierem - jeszcze nigdy nie miał okazji z nim współpracować, ale zawsze dobrze się dogadywał z jego bratem, więc uznał, że i tym razem powinno pójść sprawnie. Nie spodziewał się zastać tam żadnych problemów.
A jednak usłyszał ciche głosy, kiedy zbliżali się do wejścia. Dał znać Mathieu, że prawdopodobnie ktoś jest w środku, samemu delikatniej stawiając stopy na eleganckiej posadzce. Poprawił uścisk na różdżce, będąc gotowym do ataku - oby sprawnego i efektownego. Nie miał na swoim koncie samych sukcesów, wręcz przeciwnie, czasem zdarzało mu się sromotnie przegrać, czego wspomnieniem na zawsze pozostanie niespodziewany teleport na Syberię, ale wolał się nie skupiać na porażkach. Nigdy nie roztrząsywał przeszłości, w zasadzie rzadko też myślał o przyszłości, najczęściej skupiając się po prostu na dniu dzisiejszym.
Wreszcie zobaczył kto stoi za tymi dźwiękami. Dwie młode kobiety, z czego jedna wydała mu się znajoma. Nie było jednak czasu na zastanawianie się nad tym skąd - uniósł różdżkę, celując w drobną blondynkę (Marcela), a dokładniej w jej rękę, która trzymała różdżkę. - [bPrevaricator ossis[/b] - rzucił z zaskoczenia, mając nadzieję, że Rosier zaraz zajmie się drugą dziewczyną. Żadna z nich nie sprawiała wrażenia trudnego przeciwnika, więc miał nadzieję, że nie zabawią tutaj długo.

Dzień dobry! Celuję w rękę wiodącą panny Figg


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]08.08.20 19:17
The member 'Edgar Burke' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 1

--------------------------------

#2 'k10' : 4
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]08.08.20 23:57
Działalność rycerzy nie ograniczała się jedynie do siedzenia i gadania. Jego ostatnia wyprawa z towarzyszami była porażką, choć udało mu się zachować pamięć zwyczajnie ewakuując się z miejsca akcji. To nie tak, że widział jedynie negatywne strony tamtego pojedynku, raczej miał na myśli to, że niewiele jest w stanie zrobić, a przeciwnicy mają większe szanse. Podobnie jak propozycja wymazania pamięci, był świadkiem, słyszał jakie nazwiska tam padły i mógł poświadczyć o tym, co zrobili Zachary'emu i Lyannie. To niewiele, ale lepsze to niż trójka Rycerzy z wymazaną pamięcią. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem było niespoczywanie na laurach i wzięcie się do roboty, nie protestował i czekał na informacje, a kiedy wszystko było już ustalone ubrał się stosowanie, zakrył twarz i ruszył do działania.
Stojący obok niego czarodziei był wprawny w magii, Mathieu mógł się od niego całkiem sporo nauczyć, ale też sam zamierzał rozwijać swoje zdolności jak najlepiej mógł. Różdżkę trzymał przygotowaną, uważnie wsłuchując się w odgłosy dobiegające ze środka. Jego towarzysz namierzył kogoś i od razu przeszedł do działań. Rosier nie zamierzał spoczywać na laurach, ani czekać na rozwój sytuacji, o wiele ważniejszym było teraz skupienie się na przeciwnikach i znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu. Dlatego widząc, że Edgar celuje różdżką w jedną z kobiet Mathieu od razu podniósł swoją różdżkę i wycelował w drugą (Gwen) skupiając swoją uwagę na wypowiadanym zaklęciu. Najważniejsze było, aby skupienie było pełne, a różdżka nie zawahała się w dłoni. Mathieu wiedział jak opłakane w skutkach mogą być efekty rozproszenia, dlatego tym razem nie zamierzał popełnić tego błędu. Miał dla kogo walczyć i to było najważniejsze. - Orcumiano! - wypowiedział, celując pod jej nogi. Liczył na to, że wszystko powiedzie się zgodnie z planem.


Eq: Kryształ działający jak buchorożec (w razie co podlinkuję), eliksir grozy, Veritaserum
Mathieu Rosier


The last enemy
that shall be destroyed is

death
Mathieu Rosier
Mathieu Rosier
Zawód : Arystokrata, opiekun smoków
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Here’s the misery that knows no end
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7310-mathieu-rosier https://www.morsmordre.net/t7326-ehecatl https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t7421-skrytka-bankowa-nr-1782#202976 https://www.morsmordre.net/t7339-mathieu-rosier
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]08.08.20 23:57
The member 'Mathieu Rosier' has done the following action : Rzut kością


'k100' : 18
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]09.08.20 14:56
Marcella zbliżyła się do rozbrojonego i skutego funkcjonariusza, unosząc ku niemu różdżkę.
Szlamolubna suka – wycedził w jej kierunku mężczyzna, po czym splunął prosto na dłoń Figg, która właśnie wykonywała nieznaczny obrót wymagany do wykonania Obliviate. Być może to chwilowe rozproszenie zniewagą sprawiło, że czarownicy nie udało się wymazać pamięci ministerialnemu funkcjonariuszowi.
Dosłownie mgnienie oka później z drugiej strony budynku z cienia wyłoniły się dwie męskie sylwetki. Czarodzieje od razu przeszli do ataku: zaklęcie Mathieu przeleciało jednak kilka stóp obok Gwen, a różdżka Edgara zdawała się pozostawać głucha na żądania swojego czarodzieja. Burke poczuł jednak coś innego: nieprzyjemne ciepło rozlewające się po jego wiodącej dłoni, które ostatecznie skumulowało się w postaci szarpnięcia w nadgarstku. Czarodzieja złapał bolesny skurcz, który przez kilka chwil będzie utrudniał używanie różdżki.

Szkoła baletowa NUCajvI
[kliknij, aby powiększyć]
W lewym dolnym rogu znajduje się zakręt ulicy otoczony krawężnikiem i wysokimi na ok. pół metra zaokrąglonymi słupkami. Szeroki, brukowany chodnik oddziela ulicę od stopni prowadzących do wejścia do szkoły baletowej. Przed drzwiami leży dwójka strażników powalonych przez Gwen i Marcellę. Jeden z nich jest rozbrojony i skuty, drugi utracił przytomność w wyniku otrzymanych obrażeń: obficie krwawi z ran po sztyletach, a jego skóra jest przypieczona od porażenia Commotio.

Dzień dobry! Waszym Mistrzem Gry jest Alexander, oto moje PW.

Czas na odpis: 24h.

Dla każdej grupy walczącej zostały utworzone tematy ukryte przed pozostałymi, w których odpisujecie na posty Mistrza Gry. Posty po upływie każdej kolejki będą przenoszone do tej lokacji. Także w tej lokacji będą pojawiały się podsumowania Mistrza Gry.
Zakon Feniksa odpisuje w tym temacie.
Rycerze Walpurgii odpisują w tym temacie.

Jeżeli ktoś nie doprecyzował swojego ekwipunku to rozpoczęta właśnie kolejka jest ostatnią szansą na zrobienie tego.

Edgar, ze względu na skurcz nadgarstka ręki wiodącej przez najbliższe trzy kolejki rzucasz dodatkowo kością k3. Wyrzucenie na kości trzech oczek w przypadku rzucania zaklęcia wymagającego celowania poskutkuje chybieniem nawet jeżeli będzie ono udane.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pojedynek [odnośnik]09.08.20 15:19
Zmarszczyła brwi, gdy usłyszała słowa wypowiadane przez mężczyznę. Zrobiła pół kroku w stronę kobiety:
Marcella, może ja spr… – zaczęła, kątem oka zauważając też, że drugi człowiek szybko się wykrwawia. Poczuła na plecach dreszcze.
Nie dokończyła jednak, bo do jej uszu dotarły czyjeś stanowcze głosy. Pierwszych słów nie rozpoznała, drugie brzmiało już znajomo. Znała dobrze zaklęcie i sam głos rzucającego coś już jej mówił.
Ktoś tu jest! – oznajmiła, ponownie unosząc różdżkę: – Bombarda Maxima! – krzyknęła odruchowo, bez wahania, celując w stronę Mathieu.


But I would lay my armor down if you said you’d rather
love than fight
Gwendolyn Grey
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka
Wiek : 22
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
I cry a lot, but I am so productive; it's an art.
OPCM : 15 +1
UROKI : 15 +5
ALCHEMIA : 15 +1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
They are the hunters, we are the foxes
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t12139-gwendolyn-grey#373392 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-g-grey#374042
Re: Szkoła baletowa [odnośnik]09.08.20 15:19
The member 'Gwendolyn Grey' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 40

--------------------------------

#2 'k8' : 3, 4, 6, 7, 6
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Szkoła baletowa Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Szkoła baletowa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach