Wydarzenia


Ekipa forum
Laverne
AutorWiadomość
Laverne [odnośnik]29.07.16 19:24
First topic message reminder :
Laverne de Montmorency
Dostała imię po czarownicy, która zapisała się na kartach historii poprzez wynalezienie Eliksiru Miłosnego. Florean widząc, jak próbuje mu się przypodobać, stwierdził, że to imię będzie dla niej idealne. Laverne uwielbia komplementy i łatwiej jest ją przekupić pochwałą niż smakołykiem. Trzeba o tym pamiętać, bo wystarczy krzywe spojrzenie i już ma się skaleczony palec. W końcu Laverne to prawdziwa dama.


Spoiler:

[bylobrzydkobedzieladnie]


not a perfect soldier
but a good manOstatnio zmieniony przez Florean Fortescue dnia 18.07.17 23:52, w całości zmieniany 1 raz
Florean Fortescue
Florean Fortescue
Zawód : właściciel lodziarni
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Laverne - Page 4 F2XZyxO
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674

Re: Laverne [odnośnik]18.03.19 11:37
Przeczytaj Frances Montgomery
Florean, Niczym się nie przejmuj. Miałam co prawda drobny wypadek, z rodzaju jaki się często teraz zdarza, na pewno wiesz, co mam na myśli. Trochę się poturbowałam, ale nie byłam sama i szybko uzyskałam fachową pomoc, wszystko już jest dobrze. Szkoda, że się zmartwiłeś, bo zupełnie bez potrzeby.
Papierem zacięłam się za to dzisiaj rano, ale nie wydaje mi się, żeby takie drobnostki pobudzały kryształ. Poczerwieniał? (Powinno się mówić: pobudzały? Jakoś dziwnie to brzmi.) Tak czy inaczej, przynajmniej mamy dowód, że działają (chociaż wolałabym nie być tego pewna jeszcze trochę), nie wyrzuciłeś pieniędzy w błoto.
Do zobaczenia (niedługo?)
Frances


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Laverne - Page 4 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Laverne [odnośnik]29.03.19 11:13
Krótko po wydarzeniach związanych z Kupidynkiem dostrzegłeś w swojej sypialni skrzata; na twój widok otworzył szeroko oczy i w przerażeniu czmychnął, zostawiając po sobie list. Zdobioną wstążką z bilecikiem podpisanym "dla Floreana" przytroczona do niego została karta z Czekoladowych Żab przedstawiająca Laverne de Montmorency.

Przeczytaj Kupidynek
Drogi Przyjacielu, Kupidynek uniżenie przeprasza za problemy, których stał się prowodyrem. Profesor Dyrektor Dippett wytłumaczył Kupidynkowi, że źle postąpił. Kupidynek chciał dobrze, ale wie już, że dobrze się nie stało. Kupidynek się ukarał. Ale Kupidynek chciał też przeprosić.

Bardzo, bardzo przeprasza. Więcej nie będzie, obiecuje. Nigdy i za żadne skarby. Kupidynek
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Laverne - Page 4 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Laverne [odnośnik]12.05.19 22:58
Przeczytaj 21 XII
Drogi Floreanie, mam nadzieję, że Sabrina odnalazła Cię w dobrym zdrowiu. Jak idą interesy w Waszej lodziarni? Pogoda ostatnio paskudna, ale któż by się nie skusił na Wasze doskonałe słodkości? Sama nie odmówię ich sobie przy najbliższej wizycie na Pokątnej.

Mój list ma jednak inną intencję. Z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia chciałabym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia wesołych, zdrowych i spokojnych świąt. Niech upłyną w rodzinnej, radosnej atmosferze. W nowym roku życzę Ci wszelkiej pomyślności. Oby był dla nas lepszy i spokojny od minionego.

Przywiązałam do nóżki Sabriny małą paczuszkę, mam nadzieję, że nie zgubiła jej w tej wichurze.

Wesołych świąt!

Całusy,
Laverne - Page 4 P4cPxHV


Sowa przyniosła też paczkę z domowej roboty czekoladowymi ciastkami i szklana choinkową bombką z namalowanymi nań różnymi rodzajami lodów.
Poppy Pomfrey
Poppy Pomfrey
Zawód : pielęgniarka w Hogwarcie
Wiek : 25 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
nie prze­czu­łam w głę­bi snu,
że je­że­li gdzieś jest pie­kło,

to tu

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
 Rozważna i romantyczna
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4756-poppy-pomfrey#101735 https://www.morsmordre.net/t4768-listy-do-poppy#102037 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f322-woodbourne-avenue-13-7 https://www.morsmordre.net/t4787-skrytka-bankowa-nr-1224#102337 https://www.morsmordre.net/t4784-poppy-pomfrey#102285
Re: Laverne [odnośnik]01.08.19 21:11
Kieran Rineheart 4 I 1957
Fortescue, Wierzę, że okoliczności pozwalają nam całkiem wyzbyć się uprzejmości, więc podejdę do sprawy rzeczowo. Słyszałem, że zaatakowano Twoją lodziarnię. Najważniejsze, że wyszedłeś z tego bez większego szwanku. Nie mylę się, prawda? Po paru przeprawach zdołałem dotrzeć do raportów czarodziejskiej policji z ich akcji, gdzie wspomnieli o zatrzymanych i ich stanie zdrowia. Chociaż tyle dobrego, że jeden zwyrodnialec został usadzony, ale nie mam pewności jak potoczy się jego proces. Wizengamot broni Biura Aurorów, ale Crouchowie też mają dużo do powiedzenia w Ministerstwie. Pieprzona polityka!
Doszło wtedy do dwóch skoordynowanych ataków i to nie może być przypadek. Musisz pozostać czujny, ci parszywi pomyleńcy nie cofną się przed niczym. Chyba już całkiem mózgi przeżarły im te ich chore ideologie. Nie mogę być pewien, czy raporty zawierają wszystkie informacje, dlatego chciałbym usłyszeć Twoją relację.
Lodziarnia jest w opłakanym stanie i to ponoć na tyle, że sama magia nie zdziała cudów. Nie chcę dać tym draniom satysfakcji, dlatego oferuję swoją pomoc przy odbudowie lokalu. Całkiem nieźle radzę sobie ze stawianiem ścian i budowaniem stropów. Ścianę pewnie trzeba postawić jak najszybciej. Daj znać czy mogę pomóc i kiedy konkretnie. K. RineheartThere’s a storm inside of us. A burning. A river. A drive. An unrelenting desire to push yourself harder and further than anyone could think possible. Pushing ourselves into those cold, dark corners where the bad things live, where the bad things fight. We wanted that fight at the highest volume. A loud fight. The loudest, coldest, hottest, most unpleasant of the unpleasant fights.
Kieran Rineheart
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 54
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : 40+5
UROKI : 25+2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 19
Genetyka : Czarodziej
Laverne - Page 4 AiMLPb8
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780
Re: Laverne [odnośnik]16.08.19 0:00
Przeczytaj 6 I 1957
Floreanie, za cóż mnie przepraszasz? Minął zaledwie tydzień od chwili, w której czarnoksiężnicy tchórzliwie, pod osłoną nocy, zaatakowali Twój dom, nieomal równając go z ziemią - naturalnym jest więc, że Twoje myśli zajęte były kwestiami większej wagi niż skreślenie listu do nieznajomego. Trudno jest wyobrazić mi sobie, w jak ciężkiej znalazłeś się sytuacji - wiem jednak, niestety, jak to jest zostać zmuszonym do opuszczenia miejsca, które uważało się za dom i żywię nadzieję, że mimo wszystko nie zostałeś w tym wszystkim sam. W chwilach takich, jak ta, szczególnie mocno potrzebujemy przyjaciół - a chociaż właściwie się nie znamy, zdaje się, że mamy wspólnych wrogów; jeżeli więc w przyszłości czegokolwiek będziesz potrzebował, nie zawahaj się napisać.

Dziękuję za lody, były naprawdę przepyszne. Laverne - Page 4 1wTnKmp
I cannot undo what I have done
I can't un-sing a song that's sung
and the saddest thing about my regret
I can't forgive me and you can't forget

Percival Blake
Percival Blake
Zawód : dowódca smoczych łowców
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

kissing
d e a t h
and losing my breath

OPCM : 26 +5
UROKI : 40 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t12179-percival-blake#375108 https://www.morsmordre.net/f449-menazeria-woolmanow https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Laverne [odnośnik]10.03.20 22:43
2. kwietnia 1957
Floreanie,do 4. kwietnia oczekuję na spisanie raportu ze zleconej wam na marzec misji. Możecie sporządzić go wspólnie w grupach, w których zostaliście wysłani, lub indywidualnie (przy czym wymagany jest przynajmniej jeden raport na grupę). Raport poza opisem przebiegu misji, powinien odpowiadać na następujące pytania:

Cel misji:
Przebieg:
Czy można było zrobić coś lepiej (jeżeli tak: co?):
Wnioski końcowe:


Laverne - Page 4 QDnHBgv


| Raport w postaci listu powinien zostać spisany i wysłany do 18. marca


Alexander Farley
Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 23
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Laverne - Page 4 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Laverne [odnośnik]03.04.20 11:32
5 kwietnia '57
Floreanie,  
Dosyć późno usiadłam do pergaminu, mam więc nadzieję, że moje pytanie nie będzie zbyt nie na miejscu i że Arkady nie będzie sprawiał Ci problemu w zbyt późnych godzinach. Podczas wczorajszego spotkania Bertie wspomniał, że chorujesz. Chciałam spytać jak się czujesz. Martwiła Myślałam Chciałab Wiem, że w Ruderze mieszka już dużo czarodziejów, ale jeśli myślisz, że mogłabym Ci jakoś pomóc, daj mi znać.
Marcella


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Laverne [odnośnik]03.04.20 18:23
5 kwietnia '57
Floreanie, Nie, nic z tych rzeczy. Miałam nadzieję też, że nie przeżywasz tygodniowego kaca choć nie jestem pewna czy to w ogóle mozliwe. Wydaje mi się, że Bertie może opowiedzieć Ci to lepiej, bo ja trochę... Nie jestem w najlepszym...
Stanie.
Chociaż chętnie po prostu bym z kimś porozmawiała. Wydaje mi się, że koleje zebrania mogą wpędzić mnie w alkoholizm...  

Marcy


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Laverne [odnośnik]03.04.20 21:42
5 kwietnia '57
Floreanie, Nie powinieneś się teleportować, jeśli jesteś chory! Zwłaszcza z Twoją chorobą, to może być niebezpieczne. Poza tym, pewnie w towarzystwie mojej siostry nie będziemy w stanie o tym porozmawiać. Ja do was wpadnę. Powinnam coś ze sobą zabrać?  
Marcy


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Laverne [odnośnik]10.04.20 14:29
4 kwietnia 1957Arabella
Florku,dotarły w formie zupełnie niespodziewanej, jako świetlista wiadomość, najpierw ostrzeżenie od Marcelki, potem jeszcze jedno - dostałam dwa peronusy, te takie świetliste zwierzęta, które mówią ludzkim głosem nie tylko w święta. To była niespokojna noc, nawet tutaj.
Swoją drogą, tak właściwie nigdy się nad tym nie zastanawiałam - czy magiczne stworzenia zawsze potrafią zrozumieć ludzi? A przynajmniej czarodziejów (nie chodzi o to, że uważam, że nie jesteście ludźmi, raczej - w pewnych kwestiach - nadludźmi)? Czy wiedzą, jak się z Wami komunikować?
Do Hogsmeade nie dotarł jeszcze wojenny wiatr, ledwie podmuch zaniepokojenia, ale ja nie potrafię całkiem się zdystansować od napływających wiadomości, przecież Marcy i Audi są cały czas narażone. Co prawda Cella mieszka teraz u - nie powinnam o tym pisać, może inaczej - wiem, że na razie wszystko u niej dobrze, nie martw się o nią.
Wciąż pracuję w księgarni, więc znajdziesz mnie bez trudu. Schowam coś dla Ciebie na zapleczu, mam pewien pomysł na książkę, która mogłaby Ci podarować uśmiech choć na chwilę. Nawet teraz.
A co do Twojej kolekcji - zawsze możesz ofiarować im kolejne życie. Swoim książkom. Wydaje mi się, że strony nasiąkają tymi wszystkimi emocjami, które wydobywają się z Ciebie, gdy je czytasz - potem ci, którzy sięgną po tę książkę, czują też to, co poprzedni czytelnicy. Nie musisz zatrzymywać ich na zawsze na swoich półkach, zostaw je w swojej lodziarni... wciąż możesz tam pracować? Jeśli nie - wybierz kilka tych, które niosą nadzieję i zostaw w Twoich londyńskich miejscach. Może przez kilka nocy odmienią czyjeś życie, dadzą nieznajomemu to, czego sam szukasz - zapomnienie.
Chętnie pomogę Ci też wybrać kilka z księgarni, gdybyś chciał to zrobić. Przekonam właścicielkę, ona ma złote serce, myślę, że spodoba jej się ta inicjatywa. Co Ty na to?
Nazwijmy je książkami-wędrowcami. Napiszmy na pierwszej stronie, że szukają nowych rąk, które się nimi zaopiekują. Przez chwilę - by potem przekazać je dalej. Może kilka łez popłynie po czyichś policzkach ze wzruszenia, a nie z powodu straty.
Słowa mają w sobie magię, którą wiele osób lekceważy; ja tego nie robię, to jedyna magia, jaką znam.

Czekamy z książką, aż nas odwiedzisz, Ella


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Laverne - Page 4 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Laverne [odnośnik]20.04.20 3:52
Przeczytaj 29.04 
Hej Florean, To już miesiąc od naszej imprezy! Jak się masz, czy wszystko w porządku? Ja trochę długo leczyłem się z kaca, ale tak. Mam nadzieję to niedługo powtórzyć - pewnie też dostałeś zaproszenie od Anthony'ego? Może zorganizujemy mu jakiś kawalerski?
No i pojawisz się na weselu, nie? Zapraszasz kogoś szczególnego? Dla mnie już nie ma nadziei, więc skupiam się na szczęściu przyjaciół. Bo wiesz, Marce... Wiesz, przeglądałem od niechcenia ostatni numer "Czarownicy" i wygląda na to, że jesteś w typie wielu kobiet! Przesyłam numer dla motywacji, polecam rubrykę Listów do Wilhelminy!
  Steff


do listu był załączony dzisiejszy numer "Czarownicy"


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Laverne - Page 4 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Laverne [odnośnik]27.04.20 22:00
11 kwietnia '57
Floreanie, Chętnie
Z przyjemnością
Jasne, czemu nie, nikt mnie nie zaprosił ani nic takiego. Będzie mi bardzo miło Może być naprawdę w porządku.
Mam nadzieję, że lepiej się czujesz. Do zobaczenia...
Będziemy mogli spotkać się przed imprezą?
Czy chcesz mnie odebrać?
Teraz już naprawdę do zobaczenia.
 
Marcy


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Laverne [odnośnik]10.10.20 20:15

1 lipca
W Y J E C
FLOREANIE FORTESCUE,

JESTEŚ OSTATNIĄ OSOBĄ, PO KTÓREJ SPODZIEWAŁAM SIĘ TAKIEGO BRAKU WYOBRAŹNI, NIEODPOWIEDZIALNOŚCI I ABSOLUTNEJ GŁUPOTY, KTÓRĄ WYKAZALIŚCIE SIĘ Z ELLĄ. NIE WIERZĘ, ŻE MOGŁEŚ DOPROWADZIĆ DO ZWYCZAJNEGO NARAŻENIA MOJEJ SIOSTRY NA COŚ TAKIEGO. CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE UWAŻAM TO ZA OSOBISTĄ URAZĘ I PASKUDNĄ ZDRADĘ. MASZ NATYCHMIAST ZWRÓCIĆ MI ŚWISTOKLIK, KTÓRY PRZENOSI DO MOJEGO DOMU, KTÓRY JESZCZE W DODATKU STWORZYLIŚCIE ZA MOIMI PLECAMI.

NIE POZDRAWIAM I W OGÓLE TO NIE CHCĘ ŻADNYCH TŁUMACZEŃ... SPODZIEWAŁAM SIĘ PO TOBIE WIĘCEJ... I SIĘ ZAWIODŁAM.


BEZ POZDROWIEŃ, MARCELLA FIGG


nim w popiół się zmienię, będę wielkim
płomieniem
Marcella Figg
Marcella Figg
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
porysował czas ramiona
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6925-marcella-figg#181615 https://www.morsmordre.net/t6971-arkady#183169 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t6991-skrytka-nr-1723#183527 https://www.morsmordre.net/t6972-marcella-figg#183216
Re: Laverne [odnośnik]20.10.20 13:07
Przeczytaj 27 VIII 1957
Floreanie, czuję się dobrze, dziękuję. Poprzedni miesiąc trochę dał mi w kość, ale na szczęście nie było to nic, czego lecznicze maści nie byłyby w stanie wyleczyć. Mam nadzieję, że u Ciebie w porządku.

Nie ma problemu, przyślę do Ciebie Tatsu. Jeśli Twoja sowa nie czuje się dobrze, chętnie też rzucę na nią okiem. Czy coś konkretnego jej dolega? Ma problemy z lataniem, czy po prostu wydaje się osłabiona? Na pewno coś na to poradzimy.

Dziękuję - nie trzeba było! Laverne - Page 4 1wTnKmp
I cannot undo what I have done
I can't un-sing a song that's sung
and the saddest thing about my regret
I can't forgive me and you can't forget

Percival Blake
Percival Blake
Zawód : dowódca smoczych łowców
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

kissing
d e a t h
and losing my breath

OPCM : 26 +5
UROKI : 40 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t12179-percival-blake#375108 https://www.morsmordre.net/f449-menazeria-woolmanow https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Laverne [odnośnik]20.10.20 19:23
Przeczytaj Lucinda Hensley
Floreanie, Spokojnie, spokojnie. Nie wybieram się w najbliższym czasie do żadnego domu aukcyjnego. Myślę, że zrobiliśmy wystraczająco dobre wrażenie. No chyba, że potrzebujesz mojej pomocy - jeśli tak to żaden dom aukcyjny nie jest mi straszny.

Dziękuję za troskę. Dużo zmian, ale wszystko powoli sobie układam. No i jak sam pewnie wiesz nic w ostatnim czasie nie zachwyca. A Ty jak się czujesz? Jeśli będziesz czegoś potrzebował (prócz sowy) to nie wahaj się pisać.

A co do sowy. Nie ukrywam, że jest to zaskakująca propozycja, ale nie ma żadnego problemu. Tylko musisz na nią uważać. Niestety dla obcych bywa naprawdę niedobra. I proszę nie przekarmiaj jej - później lata jak jedna wielka kulka i gubi listy. Daj znać dokładnie, kiedy będziesz jej potrzebować.


Lucy


Ignis non exstinguitur igneThat is our great glory, and our great tragedy
Lucinda Hensley
Lucinda Hensley
Zawód : łamacz klątw i uroków & poszukiwacz artefaktów
Wiek : 28
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Panna
hope for the best, but prepare for the worst
OPCM : 44 +1
UROKI : 30 +7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej
Laverne - Page 4 Tumblr_on19yxR5PA1tj4hhyo2_500
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3072-lucinda-lynn-selwyn https://www.morsmordre.net/t3145-sennett#51834 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t4137-skrytka-bankowa-nr-806#82308 https://www.morsmordre.net/t3214-lucinda-selwyn#55539

Strona 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Laverne
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach