Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Jerry
AutorWiadomość
Jerry [odnośnik]01.08.16 0:44
First topic message reminder :
Jerry
Mała, bardzo przyjacielska sowa zawsze łasa na wszelkiego rodzaju smakołyki i zabawę. Zdarza jej się mylić drogę, przez co trzeba się liczyć z możliwymi opóźnieniami. W skrócie: sowa Bertiego Botta.Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.


Ostatnio zmieniony przez Bertie Bott dnia 26.12.17 0:10, w całości zmieniany 3 razy
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : 25
UROKI : 40
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Jerry - Page 2 Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott

Re: Jerry [odnośnik]15.10.18 14:47
31. sierpnia 1956 Ministerstwo Magii
Szanowny Panie Bott, Niezwykle cieszymy się, że przystał Pan na naszą propozycję. Będziemy oczekiwać Pana jutro, to jest 1. września o godzinie dziewiątej rano w Urzędzie Patentów Absurdalnych, który jest częścią Depratamentu Magicznych Gier i Sportów mieszczącego się aktualnie na VII piętrze Szpitala Świętego Munga.

Z niecierpliwością wyglądam naszej - mam nadzieję jak najdłuższej - współpracy.
Z wyrazami szacunku,


Szef Urzędu Patentów Absurdalnych
Ministerstwa Magii
Gulliver Hopkirk
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Jerry - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Jerry [odnośnik]25.10.18 13:28
Przeczytaj Archibald Prewett
Szanowny Panie Cukierniku,   dziękuję za troskę. Moje życie toczy się o wiele spokojniej niż tamtej nocy. Mam nadzieję, że Ty również znajdujesz się w lepszej formie i nie nadużywasz żadnych eliksirów.
Oczywiście, że nie zapomniałem o tym miłym upominku! Niedawno ich spróbowałem wraz ze swoją córką i przyznam się - nie spodziewałem się, że te fasolki naprawdę są wszystkich smaków. Natrafiłem na wątróbkę i bałem się spróbować kolejnych, za to Miriam miała szczęście i trafiła na wszystkie ulubione owoce. To świetna zabawa! Jestem fanem tego wynalazku, dlatego mam nadzieję, że Twój produkt szybko wejdzie na rynek. Mam tylko jedno zastrzeżenie: czy wśród tych smaków znajduje się wieprzowina? Jeżeli tak, radziłbym z niej zrezygnować, może poważnie zaszkodzić osobom chorym na świniowstręt.

Życzę dalszych sukcesów,   Archibald Prewett


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 7
UZDRAWIANIE : 33
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t4548-lord-prewett#96903 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Jerry [odnośnik]25.10.18 14:24
Przeczytaj Titus Ollivander
Bertie! Cieszę się, że piszesz! Zastanawiałem się co u Ciebie, przyjacielu, ale jestem tak zarobiony, że nie starcza mi czasu na nic. Wyobrażasz sobie, że mieliśmy w Różdżkarnii prawdziwy atak rozszalałej magii? Wuj Garrick trafił do Munga jak jedna z różdżek na zapleczu ugryzła go w nos! To znaczy wąż, bo ta różdżka podobno zamieniała się w węża. Jak Ministerstwo się o tym dowiedziało, to chciało nas zamknąć, ale nestor Waylon na to nie pozwolił. W każdym razie od tamtej pory ciągle przychodzili do nas jacyś ludzie z góry, żeby sprawdzić czy wszystko gra. Wszyscyśmy się bali, że jak to się utrzyma, to w ogóle wszystko pewnego dnia wyleci w powietrze i tyle z tego będzie! Na początku mieliśmy ustalone warty - czatowaliśmy po kolei w sklepie, 24 godziny na dobę, ech... Przynajmniej miałem czas na naukę. W każdym razie jak zaczęliśmy trochę przymykać oczy na kręcących się wokół to pewnego dnia, niedawno zresztą, anomalie po prostu zniknęły! Na całe szczęście! Niech magia sprzyja tym, którym udało się zapanować nad jej kapryśną naturą.
Właśnie! Właśnie! Co to się wydarzyło po tym całym magu! Musisz mi wszystko dokładnie opowiedzieć!
KONIECZNIE muszę do Ciebie wpaść, także nagotuj zupy, bo na bank zjem przynajmniej jeden talerz. Odbiorę Miętusa, miotła jakoś nie jest moim ulubionym środkiem transportu, a we wnętrzu mojego cudeńka się rozłożę jak król. Co powiesz na małą przejażdżkę po okolicy? Tak dawno nie siedziałem za kółkiem, że chyba będziesz musiał mi dać szybki kurs przypominający!
Czarownicę? A kto niby czyta tego szmatławca? Bertie... weź zamów sobie lepiej Horyzonty Zaklęć! Haha! Waylon ma teraz większe problemy na głowie niż jakieś durne artykuły w pisemku dla dziewczyn. Zbliża się Wielki Zjazd w Stonehege, takie wiesz, spotkanie wszystkich szlachetnie urodzonych ważniaków. Strasznie poważna sprawa. Wybieram się oczywiście, wraz z innymi Ollivanderami. Ciekaw jestem jak się to wszystko potoczy; może ktoś dostanie w mordę? Albo chociaż oberwie jakimś zaklęciem. To by dopiero było!
HAHAHA! CZEKAJ! CZEKAJ! CZY JA WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM, ŻE BERTIE BOTT, TEN BERTIE BOTT, DOSTAŁ PRACĘ W URZĘDZIE??? Wybacz, za te plamy kawy na papierze, ale za każdym razem jak to przeczytam to wybucham śmiechem! Teraz to nie wiem czy Ci gratulować, czy jednak składać kondolencje! Żartuję, oczywiście, że gratuluję! Ale zrobię to jeszcze osobiście! Za to lokal... WOW! Tutaj kibicuję naprawdę mocno! Myślałeś już o nazwie? Może coś pokroju Słodkie babeczki Bertiego Botta?
Co? CO? CO SIĘ STAŁO? Teraz będę umierał z ciekawości! T.Every great wizard in history has started out as nothing more than what we are now, students.
If they can do it,

why not us?

Titus F. Ollivander
Zawód : uczy się różdżkarstwa
Wiek : 19
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
first learn the rules,
then break them
OPCM : 11
UROKI : 15
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3427-tytus-flawiusz-w-budowie#59470 https://www.morsmordre.net/t3451-poczta-titusa#59932 https://www.morsmordre.net/t3450-tytus-flawiusz#59928 https://www.morsmordre.net/f240-lancashire-holcot-dworek-ollivanderow https://www.morsmordre.net/t3485-t-f-ollivander#60769
Re: Jerry [odnośnik]28.10.18 21:47
Przeczytaj Cecily Hagrid
Cwaniaku,Tak przypuszczałam, że na Festiwalu znalazłeś sobie jakieś ATRAKCJE i zajęły cię zupełnie. Ładne chociaż były? Śmiały się z twoich żartów?
Jeśli chodzi o eliksir wielosokowy, to żebyś się nie zdziwił... Pamiętasz tego wąsatego pana, który dziwnie się do ciebie uśmiechał? To byłam ja, rozczulił mnie twój widok i stąd dziwne spojrzenia, jaki ci rzucałam.

Świetnie się składa, że mówisz o spotkaniu, bo ostatnio zaczęłam zauważać jak niepokojąco spokojnie mija mi dzień po dniu, bez żadnych wieści o twoich wygłupach. Co się właściwie z tobą dzieje chłopczyno?
Nic nie wiem i nikt mi nic nie mówi! Może na jakieś piwo eleganckie skoczymy? Albo do teatru, muzeum, poudawać, że z nas mądre głowy?

PS Nie prowokuj mnie do tańca, wiesz dobrze, że gdybym weszła na parkiet nawet trolle ustąpiłyby mi miejsca C.


Our hearts
become hearts of flesh when we learn where the outcast weeps
Cecily Hagrid
Zawód : Ratownik w Czarodziejskim Pogotowiu Ratunkowym
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
You have not lived today until you have done something for someone who can never repay you
OPCM : 6
UROKI : 11
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 18
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
Jerry - Page 2 Tumblr_nv6n6eEOtY1tesu1wo2_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6548-cecily-hagrid https://www.morsmordre.net/t6560-slepohulk https://www.morsmordre.net/t6559-piesc-hagrida https://www.morsmordre.net/f211-harley-street-1-2 https://www.morsmordre.net/t6562-skrytka-bankowa-nr-1658#167375 https://www.morsmordre.net/t6561-cecily-fallon-hagrid
Re: Jerry [odnośnik]01.11.18 20:08
Przeczytaj Cecily Hagrid
Najdroższy Goblinie,Mam nadzieję, że Ślepohułk nie obślinił zbytnio koperty, co zdarza mu się ostatnio nagminnie. Ja również jestem wielką fanką jego spojrzenia, właściwie nigdy nie wiadomo, w którą stronę się patrzy, przez tego zeza.
Twoje zapowiedzi brzmią tak jakbyś wykręcił niebywały numer, albo faktycznie miał mi coś ważnego do powiedzenia. Pierwszą opcję odrzucam, bo byłabym jej świadkiem, a i pewnie niewinną uczestniczką, druga za to brzmi wręcz niedorzecznie!
Już zupełnie na poważnie, mam nadzieję, że nie masz jakiś kłopotów, jeśli tak, powinieneś mi jak najszybciej powiedzieć, bo inaczej cię pobiję!
Coś w każdym razie musi być nie tak, gdyż pierwszy raz w życiu słyszę żebyś odmówił wyjścia na miasto. Czyżbyś bał się, że znowu skończysz na klęczkach śpiewając mi serenady? (Tak właśnie było, nie moja wina, że nie pamietasz)
Zatem dobrze, spotkajmy się gdzieś na łonie natury, ale pamiętaj, że ta panna nazywa się Hagrid i beze mnie zginiesz w dziczy.
PS Uważaj, bo jeszcze się zgodzę i będziesz miał ze mną do czynienia przez cały wieczór! Nie będę mogła się opanować od opowiedzenia wszystkich żenujących historii Twoim szanownym znajomym. Z miłością C.


Our hearts
become hearts of flesh when we learn where the outcast weeps
Cecily Hagrid
Zawód : Ratownik w Czarodziejskim Pogotowiu Ratunkowym
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
You have not lived today until you have done something for someone who can never repay you
OPCM : 6
UROKI : 11
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 18
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
Jerry - Page 2 Tumblr_nv6n6eEOtY1tesu1wo2_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6548-cecily-hagrid https://www.morsmordre.net/t6560-slepohulk https://www.morsmordre.net/t6559-piesc-hagrida https://www.morsmordre.net/f211-harley-street-1-2 https://www.morsmordre.net/t6562-skrytka-bankowa-nr-1658#167375 https://www.morsmordre.net/t6561-cecily-fallon-hagrid
Re: Jerry [odnośnik]02.11.18 23:14
Przeczytaj Matt
  Nie chcę zabrzmieć pesymistycznie ale...nie uważasz, że to cholernie dziwne że zaraz po wzięciu grubego kredytu i chęci kręcenia biznesu pojawia się nagle list od niej..? Po tych latach? Od tak? Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś wyczaił okazje. Może jakiś pracownik lub ktoś kto podsłuchiwał twoją rozmowę w banku. Na pewno byłeś głośny, jak jakiś podekscytowany stary, przygłuchy pryk - wierz mi, od wyhaczenia takich ludzi się zaczyna. Do tego gadka o wyczyszczonej pamięci. Cholernie wygodne. Tylko się nie bulwersuj, czytając to. Przerabialiśmy to nie raz. Wiem że chcesz by to była ona, lecz ogarnij, że NIE MUSI. Transmutacja, metamorfomagia, sa nawet eliksiry, może ogarnęli skądś próbkę jej pisma. Bądź po prostu ostrożny i nie miej za dużych oczekiwań. Popytam i spróbuję się dowiedzieć czy ktoś kręci jakąś akcję na cukierniku. Do tego czasu nie rób nic głupiego. Nie zapraszaj jej do domu i nie dawaj pieniędzy.  


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Jerry - Page 2 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Jerry [odnośnik]08.11.18 11:55
Przeczytaj Cecily Hagrid
Moja Ogrza Ostojo,A więc postanowione!
Widzimy się na łonie natury by odetchnąć od miejskiego zgiełku, popisać wiersze i pohasać po łące w białych strojach.
Przygotuj umysł na duży wysiłek bo coś czuję, że mamy sporo do omówienia!

PS Kiedyś znajdę sposób na onieśmielenie cię i całkowitą kompromitację. Daj mi tylko trochę więcej czasu. Przepełniona uczuciem C.


Our hearts
become hearts of flesh when we learn where the outcast weeps
Cecily Hagrid
Zawód : Ratownik w Czarodziejskim Pogotowiu Ratunkowym
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
You have not lived today until you have done something for someone who can never repay you
OPCM : 6
UROKI : 11
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 18
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
Jerry - Page 2 Tumblr_nv6n6eEOtY1tesu1wo2_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6548-cecily-hagrid https://www.morsmordre.net/t6560-slepohulk https://www.morsmordre.net/t6559-piesc-hagrida https://www.morsmordre.net/f211-harley-street-1-2 https://www.morsmordre.net/t6562-skrytka-bankowa-nr-1658#167375 https://www.morsmordre.net/t6561-cecily-fallon-hagrid
Re: Jerry [odnośnik]13.11.18 7:16
Drogi Bertie!Zemdlałem po przeczytaniu Twojego listu, takie wywarł na mnie wrażenie. Urzędnik! Naprawdę nie sądziłem, że kiedyś dożyję tego dnia, a jednak. W takim razie chciałbym Ci złożyć kondolencje z powodu śmierci Twojego spokoju ducha. Poza tym ministerstwo potrafi niesamowicie znudzić człowieka.
Żegnaj, Bertie Botcie, miło było Cię poznać.
A teraz całkiem na serio - gratuluję! Widzę, że dużo się dzieje w Twoim życiu, ale to dobrze, otwarcie własnej cukierni to świetny pomysł. Myślę, że to odpowiedni moment na takie rewolucje, w końcu pisali o Tobie w Czarownicy! Nie uważam sobie za eksperta w dziedzinie prowadzenia biznesu, ale faktycznie możliwe, że posiadam trochę więcej wiedzy na ten temat niż Ty i z chęcią się nią podzielę - chcę mieć swój wkład w tym historycznym momencie.

Pozdrawiam Pana serdecznie, Panie Urzędniku!

Ps. Pamiętaj, nie przynoś do biura żadnych kwiatów, wszystko tam więdnie. Bez różnicy gdzie ministerstwo się znajduje.
Ps2. Uważaj, Laverne ma dzisiaj zły nastrój, nawet komplementy nie pomagają. Może Tobie uda się poprawić jej humor. Florean


not a perfect soldier
but a good man

Florean Fortescue
Zawód : bezrobotny
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : 35
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Jerry - Page 2 E89bda95c5344104e5639bbb0172ffa8
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t3432-pan-fortescue#59587 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674
Re: Jerry [odnośnik]06.01.19 20:42
Przeczytaj Anthony Macmillan
Bertie Bott
1.10.1956

Szanowny Panie Botcie,

Dziękuję za nadesłany list!

Droga Ria wspominała mi wcześniej o Panu i wyrażała się samymi ciepłymi słowami. Słyszałem także o Pańskim lokalu i o Pańskich zdolnościach cukierniczych. Cieszę się, że z problemem zapotrzebowania alkoholowego zwrócił się Pan do nas, Macmillanów. Chętnie poręczę za Pana przed jednym z udziałowców w Macmillan’s Firewhisky, co zapewne ułatwi hurtowy zakup naszej Ognistej (która, rzecz jasna, jest najlepsza!)

Biorąc pod uwagę to, co Pan wspomniał o nalewkach – chętnie przyjrzałbym się drodze ich powstawania (jestem żywo zainteresowany wszelkimi domowymi sposobami wyrabiania alkoholi). Właściwie to bardzo dobrze, że napisał Pan akurat do mnie. Sam od pewnego czasu myślę nad stworzeniem magicznych trunków. Brakuje mi jednak wprawy i umiejętności kulinarnych. W naszym przedsiębiorstwie występuje raczej w roli pomysłodawcy wszelkiego rodzaju nowości, niżli producenta. Jeżeli to nie problem, chętnie wymieniłbym się z Panem doświadczeniami i pomógł na tyle, na ile jest to możliwe.

Jeżeli zmierza Pan bardziej w kierunku współpracy ze mną niż z przedsiębiorstwem (choć i tu jest ono obecne), chętnie się na nie zgodzę. W celu ustalenia czy dobrze się zrozumieliśmy, zapraszam Pana do naszej posiadłości w Puddlemere.

Z wyrazami szacunku,
Anthony Macmillan


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31/32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : 18
UROKI : 25
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
Jerry - Page 2 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Jerry [odnośnik]11.01.19 13:28
Przeczytaj Anthony Macmillan
Bertie Bott Szanowny Panie Botcie,

Dziękuję ponownie za otrzymany list! Z niecierpliwością czekam na naszą współpracę! Mam przeczucie, że będzie ona wyjątkowo owocna! Proszę pojawić się wtedy, kiedy będzie miał Pan chwilę czasu wolnego! Wtedy dokładnie sobie wszystko wyjaśnimy! Gdyby nie było mnie w dworku, proszę przekazać komuś z domowników, żeby przesłał sowę do Macmillan's Firewhisky. Oczywiście, w razie problemów, choć mam nadzieję, że te się nie pojawią, proszę pokazać ten list z moim podpisem!

Z wyrazami szacunku,  
Anthony Macmillan


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 31/32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : 18
UROKI : 25
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
Jerry - Page 2 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Jerry [odnośnik]17.02.19 0:29
Przeczytaj Nela Weasley
Szanowny Panie Bott ostatnio miałam przyjemność uzyskać pomoc od pana Botta, dokładniej Matta Botta pana. I tak w rozmowie o wszystkim właściwie i wielu ważnych rzeczach dla mnie powiedział mi, że pan, panie Bott, szuka ludzi do pracy i poradził posłać sowe w tej sprawię.
Więc właśnie to robię.
Doświadczenia właściwie to nie mam żadnego. Trochę panu Celebowi w sklepie z drobnostkami na ulicy Pokątnej pomagam, ale to tylko trochę on większość naprawdę sam robi. Ale mi zależy i umiem sprzątać i gotować i szybko się uczę dość - a przynajmniej tak mi powtarzają ci, co czegoś mnie uczą, więc mogę do nich kontakt dać, żeby Pan sam zapytał. Mam już piętnaście lat i zależy mi najbardziej na świecie, żeby mój brat nie musiał martwić się wszystkim i we mnie oparcie znalazł. Będę wdzięczna za odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury do pracy u Pana.
Z poważaniem
  Neala Weasley
Chancery Lane 13/21
Londyn, Anglia


She is wild child with gypsy soul that dances with the stars.
She has a free spirit, a reckless mind and a rebel heart
that isn't meant to be tamed.
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : rocznikowo 17
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
And there are many things that I could change so slightly
But why would I succumb to something so unlike me?
OPCM : 10
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 9
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Jerry [odnośnik]01.03.19 17:02
Przeczytaj Gwendolyn Grey
Bertie!Dziękuję za dostarczenie mi materiałów. Przydałoby mi się jednak jeszcze kilka informacji. Czy chcesz, aby projekty były utrzymane w jednolitej tonacji kolorystycznej? Czy nie ma to znaczenia? A może mam podzielić produkty na kilka kategorii z których każda będzie miała swój specyficzny charakter? Oczywiście sam możesz też je podzielić, jest mi to obojętne.
Poza tym mam dobrą wiadomość. Znalazłam firmę, która wykona pozłacania za naprawdę niewielkie pieniądze. Twoje znicze mogą mieć więc takie pudełka na jakie zasługują.
Pozdrawiam,
Gwen Grey


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : 20
UROKI : 24
ALCHEMIA : 15
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Jerry [odnośnik]02.03.19 14:11
Przeczytaj Gwendolyn Grey
Bertie!Oczywiście, możemy tak zrobić. To faktycznie może wprowadzić odrobinę ładu do tego kolorowego chaosu. Czy chciałbyś na otwarciu mieć jakieś limitowane pudełka? Niekoniecznie droższe w produkcji, a z jakimś elementem świadczącym o tym, że to pierwsza partia, która w ogóle się pojawiła.
Do listu dołączam aktualne szkice. Każde pudełko ma po kilka wersji, dlatego daj znać, czy te wstępne wersje Ci odpowiadają i które z nich są według Ciebie najlepsze. Na typ etapie mogę jeszcze wszystko zmienić, dlatego nie wahaj się ich krytykować.
Pozdrawiam,
Gwen Grey


List, który trafił w ręce pana Botta był nadzwyczaj obszerny: nawet duża Varda miała problem, by sprawnie chwycić kopertę. Po otwarciu wysypały się z niego plany wraz z drobną karteczką z listem.


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : 20
UROKI : 24
ALCHEMIA : 15
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Jerry [odnośnik]16.03.19 0:09
02 IX 1956  
Szanowny Adalbercie, dziękuję, że przypomniałeś mi, jak brzmi twoje imię nadane Ci przy urodzeniu. Jak wiadomo, nikt nie jest idealny, a mnie zdarzają się kłopoty z pamięcią - dlatego jestem Ci niezmiernie wdzięczny za ten gest. Na pewno Ci tego nie zapomnę.

Czuję się zaszczycony, że stałem się w Twoim życiu osobą na tyle ważną, tak istotną, aby dzielić ze mną swoje najgłębsze obawy, największe rozterki i troski. Mam nadzieję, że stanę na wysokości powierzonego mi zadania - obiecuję dołożyć wszelkich starań, żeby recenzja ta była jak najbardziej rzeczowa i konkretna.
Pierniczki zjadłem i - idąc myślą od ogółu do szczegółu - były niezwykle smaczne. Moje szlachetne podniebienie nie pogardziłoby jednak nutą migdału w tych łakociach. Daję to jako sugestię do przemyślenia, wydaje mi się, że migdał byłby godziwym oponentem dla dominujących w pierniczkach pieprzno-korzennych nut. Możesz jednak tę sugestię również zignorować, z pełni zrozumiem - o gustach bowiem ciężko rzetelnie dyskutować. Efekt ciasteczek przetestowałem, jednak doświadczyłem pewnej niedogodności. Otóż, sowa moja - samiczka uszatki kreskowanej, będąc precyzyjnym - zareagowała bardzo entuzjastycznie na pohukiwania, które te ciastka u spożywającego powodują. Powiedziałbym, że zbyt entuzjastycznie. Jeżeli nie rozumiesz tych aluzji, spieszę wyjaśnić: moja sowa rzuciła się na mnie z intencją podjęcia kopulacji.
Także Adalbercie, do stu banshee, napraw to - i to jak najszybciej!

Ze wstrzemięźliwymi wyrazami szacunku,

Jerry - Page 2 KpbSp4C
 


Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : 52
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 37
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Jerry - Page 2 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392
Re: Jerry [odnośnik]29.03.19 11:15
Krótko po wydarzeniach związanych z Kupidynkiem dostrzegłeś w swojej sypialni skrzata; na twój widok otworzył szeroko oczy i w przerażeniu czmychnął, zostawiając po sobie list. Zdobioną wstążką z bilecikiem podpisanym "dla Bertiego (spoko gościa)" przytroczona do niego została karta z Czekoladowych Żab przedstawiająca Laverne de Montmorency.

Przeczytaj Kupidynek
Drogi Przyjacielu, Kupidynek uniżenie przeprasza za problemy, których stał się prowodyrem. Profesor Dyrektor Dippett wytłumaczył Kupidynkowi, że źle postąpił. Kupidynek chciał dobrze, ale wie już, że dobrze się nie stało. Kupidynek się ukarał. Ale Kupidynek chciał też przeprosić.

Bardzo, bardzo przeprasza. Więcej nie będzie, obiecuje. Nigdy i za żadne skarby. Kupidynek
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Jerry - Page 2 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Jerry
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach