Wydarzenia


Ekipa forum
Aedus
AutorWiadomość
Aedus [odnośnik]29.03.18 1:38
First topic message reminder :
Aedus
Nie jest to zwykła sowa, wykazuje się ogromną inteligencją i instynktem. Rozwinięty u niej mocno i w pełni naturalnie zmysł samozachowawczy pozwolił jej dopracować do perfekcji umiejętność maskowania. To bardzo lojalny ptak, nie usłucha nikogo innego niż właściciela, jak również nie pozwoli zbliżyć się do siebie osobom niepowołanym, czyli tym, do których nie niesie listu.

słowo pisane:


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Kieran Rineheart dnia 04.04.21 12:04, w całości zmieniany 5 razy
Kieran Rineheart
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 54
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : 40+5
UROKI : 25+2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 19
Genetyka : Czarodziej
Aedus - Page 5 AiMLPb8
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780

Re: Aedus [odnośnik]09.08.21 17:46
Aedus - Page 5 Jhy7yi4


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Aedus - Page 5 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Aedus [odnośnik]13.08.21 19:02
Przeczytaj Noc z 5 na 6 stycznia 1958
Szanowny Panie Rineheart, wielce żałuję, że nie mogę nakreślić tego listu z zaproszeniem na spotkanie w rezydencji rodu Greengrass. Przy kolejnej okazji zobowiązuję się do skorygowania mych manier.

Okoliczności jednak nie pozwalają na rozmowę przy herbacie; znacznie bardziej oczekują od nas aktywnych działań, bowiem Staffordshire, hrabstwo znajdujące się od wieków pod opieką mej rodziny znalazło się na celowniku sił sprzyjających Uzurpatorowi. Lordowie Tristan Rosier i Abraxas Malfoy zjawili się wieczorem w mieście Stoke-on-Trent, gdzie wygłosili płomienne przemówienie nawołujące do wydawania przebywających w schronieniu niemagicznych oraz "nieprawomyślnych" lub "niegodnych" w ich ocenie czarodziejów. Słowa te, ku złamaniu mego serca, trafiły na podatny grunt w osobie Felixa Evertona, który publicznie wskazał dwa miejsca ukrycia. Informację o tym zdarzeniu oraz dokładny adres przekazałam już zaufanemu człowiekowi, jednakże składam je również na Pańskie ręce. Pierwsza znajdować się ma na rogu Allison Street i Blackpoint, obok Tracy's, w piwnicy, druga zaś w kamienicy przy Brewery Street, na strychu. Wspomniano również o egzekucji, jednakże mój informator nie jest w stanie podać konkretnej godziny, na którą została zaplanowana.

O sytuacji powiadomiony został również lord Longbottom. Oczekuję odpowiedzi ze strony lordów ziem Sojuszu Kornwalijskiego, jednakże profesjonalne wsparcie Biura Aurorów jest dla mnie oraz wszystkich mieszkańców tak Stafford, jak i Derbyshire szczególnie istotne oraz wyczekiwane. Siły zgromadzone wokół Derby mogą nie wystarczyć, w tłumie zgromadzonym w trakcie przemówienia znajdować się mieli szmalcownicy. Podejrzewam również, że możemy być świadkami wzmożonej aktywności policji antymugolskiej. W takim przypadku obecność wyszkolonych Aurorów może uchronić hrabstwo przed zatopieniem we krwi bezbronnych.

Informacje spływają do mnie na bieżąco, toteż proszę o wybaczenie chaotycznej formy listu. W imieniu własnym oraz rodu, który w tym liście reprezentuję obiecuję wesprzeć bohaterskie działania Prawowitego Biura Aurorów nie tylko na czas trwania akcji w Staffordshire, lecz w każdej chwili, gdy podległa Panu jednostka będzie pomocy potrzebować.

Z wyrazami szacunku,
Lady Mare C. Greengrass

lady Derbyshire i Staffordshire
Mare Greengrass
Mare Greengrass
Zawód : Arystokratka, mecenas nauki
Wiek : 27 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
it takes grace
to remain kind
in cruel situations
OPCM : 7 +2
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 12 +3
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica
 Ab imo pectore
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10169-mare-catherine-greengrass#308845 https://www.morsmordre.net/t10364-unda#313340 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10850-szuflada-m-greengrass#330582 https://www.morsmordre.net/t10365-m-greengrass#313341
Re: Aedus [odnośnik]13.08.21 21:14

Przeczytaj 26.01.1958r
Szanowny Panie Rineheart,
Piszę do Pana w naglącej sprawie, będę potrzebował Pańskiej pomocy w działaniach na granicy z Gloucestershire. Niejaki Cyrus Feather przewodzący grupie mugoli, utknął na granicy z Somerset w okolicach Elkstone, gdzie szmalcownicy stworzyli blokadę nie do sforsowania dla przebywających tam ofiar. Głodni, wycieńczeni, wystraszeni i bez zapasów – tak pisze o przebywających tam osobach.

Pragnę odbić tych ludzi, umożliwić im przedostanie się na bezpieczne ziemie i wierzę, że jest Pan jedną z lepiej władających magią bojową osób, która może pomóc w tej trwożącej sytuacji. Pańskie umiejętności niejednokrotnie dowiodły, że nie znajdę lepszej różdżki.

Jeśli może Pan pomóc, prosiłbym o jak najszybsze stawienie się jutro o poranku w Dunster Castle, gdzie zaznajomię Pana z dalszym planem działania i możliwą grupą, która odpowie na wezwanie.

Z wyrazami szacunku
lord Romulus Abbott


Kto zatem czyni postępy?
Ten z was, kto machnąwszy z pogardą ręką na rzeczy zewnętrze, wszelkim staraniem otacza swą wolną wolę, tak ją zaprawia, tak ją hartuje i w rezultacie doprowadza ją do stanu takiej doskonałości, iż jest ona zgodna z naturą, prawdziwie wzniosła, wolna, niezależna od wszelkich trudności i przeszkód, wierna i skromna.


Romulus Abbott
Romulus Abbott
Zawód : Radca prawny
Wiek : 39
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby niebo miało runąć
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9935-romulus-abbott#300392 https://www.morsmordre.net/t9965-minerva#301345 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f204-dolina-godryka-norton-avenue-dunster-castle https://www.morsmordre.net/t9968-skrytka-bankowa-nr-2258#301376 https://www.morsmordre.net/t9969-romulus-abbott#301428
Re: Aedus [odnośnik]24.08.21 16:20
Przeczytaj 19.01
Kieranie
Znowu muszę prosić Cię o pomoc. Udało się! Wszystko jest już gotowe! Pluskwy do radia, ma się rozumieć. Potrzebujemy dostarczyć ją tym, którzy ich potrzebują. Mówiłeś, że patrolujesz tereny sojuszu. Czy mógłbyś udać się do Lancashire i zadbać, aby nasi sojusznicy, uchodźcy i buntownicy je dostali? To spory teren, więc pomyślałem, że przyda Ci się pomoc. Tę samą prośbę przesłałem Urienowi Reggiemu. To syn Weasleya. Pamiętasz go na pewno z Biura.

Schemat działania jest prosty i tak też przedstaw go tym ludziom:
1. Odbiornik radiowy (mugolski lub czarodziejski), otwieramy, aby dostać się do bebechów
2. Wsuwamy tam pluskwę, która samodzielnie znajdzie sobie miejsce
3. Zamykamy odbiornik
4. Częstotliwość ustawiamy na 101,1
5. Następnie przestrajamy ją na kolejno 10 07 19 55 (hasło aktywuje pluskwę)
6. Wracamy na częstotliwość 101,1
7. Po zakończeniu słuchania należy przekręcić gałkę tak, aby nie wskazywała na 101,1
8. Żeby wyciągnąć pluskwę, wystarczy accio lub chwycenie jej za te druciki, co dołączyłem

Przekaż im, że jeśli zostaną złapani, to mogą wydać wszystko OPRÓCZ kodu 10 07 19 55. Przyrząd bez niego jest bezużyteczny, nawet gdy będą znali częstotliwość. Zaczniemy nadawać 15 lutego.
Spal ten list, aby nie dostał się w niepowołane ręce.

Daj mi, proszę znać, czy będziesz w stanie pomóc. Mamy mało czasu, ale wiem, że mogę na Ciebie liczyć.
Stevie

do listu dołączony został worek pluskiew stworzonych w projekcie badawczym Ptasiego Radia
Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Aedus [odnośnik]29.08.21 0:28
Przeczytaj Aaron Bagnold
Szefie, przekazuję list od lady Mare Greengrass, który dotarł do lorda Longbottoma dzisiejszego wieczora. Jego treść jest wielce oburzająca, a sir Harold jest w trakcie niezwykle ważnych działań po drugiej stronie kraju.

Wszelkie decyzje oraz kroki pozostawiam w Twoich rękach. A. Bagnold

Do listu dołączono list od Mare Greengrass
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Aedus - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Aedus [odnośnik]30.08.21 0:57
Przeczytaj 11 stycznia
Kieranie
Przesyłam Ci świstoklik. Zabierze do dziesięciu osób i przeniesie na ścieżkę koło lecznicy, wiesz której... To benzynowa zapalniczka, ma w sobie jej resztkę. Wiesz jak działają te mugolskie urządzenia? Ważniejsza jest jej numerologiczna wartość. Zadziała pod każdym zabezpieczeniem, zresztą... Chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć.
Uważaj na siebie.
Stevie

do listu dołączony był świstoklik (typ I ze sproszkowanego meteorytu: zapalniczka benzynowa z grawerem K.R.)Am I going crazy? Would I even know? Am I right back where I started forty years ago?
Wanna guess the ending? If it ever does... I swear to God that all I've ever wanted was
A little bit of everything, all of the time, a bit of everything, all of the time
Apathy's a tragedy, and boredom is a crime. I'm finished playing, and I'm staying inside.
Stevie Beckett
Stevie Beckett
Zawód : twórca świstoklików, wynalazca
Wiek : 57
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Wdowiec
The blues ain't nothing but a good man feelin' bad.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9282-stevie-beckett https://www.morsmordre.net/t9293-einstein https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9294-skrytka-bankowa-nr-2137 https://www.morsmordre.net/t9295-stevie-beckett
Re: Aedus [odnośnik]02.09.21 22:45
Przeczytaj 4 stycznia 1958
Ta Ojc Tato Trochę rozumiem ten cały problem z listami, rozmowa twarzą w twarz wydaje się zawsze bardziej szczera i prawdziwa. Łatwiej wyczuć intencje, kłamstwo i przynajmniej można zobaczyć nóż, który ma nas zaraz dźgnąć w brzuch. W tych, jak wspomniałeś nieciekawych czasach, listy są czasem po prostu bezpieczniejsze. Wiesz, przez te noże co trzyma co druga napotkana osoba.
U mnie wszystko dobrze, żyję, mam cztery kończyny, nie więcej, nie mniej, to już chyba sukces. Mam nadzieję, że ty też się jeszcze trzymasz.
Wiesz, w końcu możemy dać sobie nawzajem autografy na listach gończych. Nie muszę więc dokładniej opowiadać, że życie stało się ostatnio dla nas wymagające.

Możemy się spotkać. Dawno nie rozmawialiśmy w cztery oczy, a jak już wspomnieliśmy, chyba wolimy tę wersję komunikacji. Zabezpieczenia ważna rzecz, coś nawet u siebie narzuciłam, kiedyś jak chcesz, możesz sprawdzić. Znaczy, nie, że w nie wpaść. Chyba, że preferujesz ten spos
Wpadnę i możemy pogadać.

Z Vincentem też się jakiś czas nie widziałam, ostatnio jest zajęty pewną oso sprawą, a ja nie do końca czuję, że powinnam jako pierwsza wołać o spotkanie. Mniejsza zresztą z tym. Mam nadzieję, że Wigilia obyła się bez strat w ludziach. Trochę żałuję, że mnie nie było, a trochę mam wrażenie, że dobrze wyszło. Za dużo Rineheartów w jednym pomieszczeniu.

Nie musisz mi mówić, jak się mam ubierać, nie mam pięciu lat.
Czas jest dobry, zresztą sam mnie o tym wszystkim uczyłeś, potem powtarzali na szkoleniu dla Wiedźmich Strażników, choć oni zawsze proponowali pracować w nocy. Bo trudniej cię zobaczyć. Mniejsza. Będę, czekaj na mnie, jak się będę spóźniać. Trudno się teraz podróżuje. Jakby schodziło mi się jednak podejrzanie długo, to weź komuś powiedz, bo nie chcę zgnić w Tower.

Do zobaczenia. Daj Ansgarowi coś do dzioba. Jackie
Jackie N. Rineheart
Jackie N. Rineheart
Zawód : Wiedźmia Strażniczka i najemniczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
And suddenly life wasn't about living. It was about surviving.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10316-jackie-n-rineheart https://www.morsmordre.net/t10385-ansgar https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f388-lancashire-fleetwood-kent-st-12 https://www.morsmordre.net/t10384-skrytka-bankowa-nr-2299 https://www.morsmordre.net/t10383-jackie-rineheart
Re: Aedus [odnośnik]03.09.21 14:10
Przeczytaj 2 I
K,
na wstępie chcę zaznaczyć, że nie jest to z mojej strony żaden akt miłosierdzia, ani próba uwłaczenia Twojej osobie. Czasy są bardzo trudne i zdaje sobie z tego sprawę. Nie wszystkim się przelewa, a ja nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Formalnie jesteśmy jednak rodziną, tak? Mam nadzieję, że te kilka produktów pozwolą Ci na chwilę oddechu.

Jacqueline też się zająłem.
V.
|Brązowa sowa przyniosła kilogram kaszy gryczanej, dwa wędzone pstrągi, pół kilograma baraniny, kilogram marchwi, litr zsiadłego mleka i jedną butelkę czarnego Ale. Kieran mógł obserwować jak niezadowolone ptaszysko wykonuje co najmniej 3 kursy.My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself
Vincent Rineheart
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, zielarz, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 32
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 30
UROKI : 31 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6 +3
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049
Re: Aedus [odnośnik]17.02.24 23:29
14 sierpnia o poranku odnalazł Cię świetlisty wilk, mówiąc głosem Michaela TonksaZ nieba spadła nam ogromna, jadalna ryba—dosłownie. Jej kości są cenne, a mięso wyżywi wiele ofiar katastrofy. Potrzebuję pomocy, przybądź pod wzgórze na wybrzeżu Weymouth, obok dawnych jarmarków na Festiwalu. Tu Mike.


Link do rzutu kością: rzutCan I not save one
from the pitiless wave?

Michael Tonks
Michael Tonks
Zawód : Starszy auror, rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
You want it darker
We kill the flame
OPCM : 43 +4
UROKI : 34 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Wilkołak
Aedus - Page 5 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Aedus
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach